» »

ZDA obtožile še dvanajstih ruskih hekerjev vpletanja v volitve

1
2
»

ZaphodBB ::

Muellerjeva preiskava očitno le rodi sadove.

Očitno so Matthai, jype in druščina ruski agenti.

https://www.usatoday.com/story/news/pol...
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

poweroff ::

BigBong je izjavil:

Bobmarlej je prilepil screenshot iz te direktive. Ne znaš najti na internetu?

To ni direktiva. Link do EU uradnega lista prosim, še enkrat.

ZaphodBB je izjavil:

Muellerjeva preiskava očitno le rodi sadove.

Očitno so Matthai, jype in druščina ruski agenti.

https://www.usatoday.com/story/news/pol...

Hehe, ampak Bernie jih je pa zavrnil. Mandžurski kandidat pač ne... >:D
sudo poweroff

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: poweroff ()

ZaphodBB ::

Hehe, ampak Bernie jih je pa zavrnil. Mandžurski kandidat pač ne... >:D

Očitno jih pa ti nisi. Hehe.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

poweroff ::

ZaphodBB je izjavil:

Hehe, ampak Bernie jih je pa zavrnil. Mandžurski kandidat pač ne... >:D

Očitno jih pa ti nisi. Hehe.

Samo bolj slabo me plačujejo, sicer bi bi že sosed od Edwarda... >:D
sudo poweroff

ZaphodBB ::

poweroff je izjavil:

ZaphodBB je izjavil:

Hehe, ampak Bernie jih je pa zavrnil. Mandžurski kandidat pač ne... >:D

Očitno jih pa ti nisi. Hehe.

Samo bolj slabo me plačujejo, sicer bi bi že sosed od Edwarda... >:D

Kakšna je pa to logika?

Ne vem koliko te plačujejo, samo povsem jasno je, da pomagaš Putinu destabilizirati zahod.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: antonija ()

poweroff ::

ZaphodBB je izjavil:

Ne vem koliko te plačujejo, samo povsem jasno je, da pomagaš Putinu destabilizirati zahod.

Sicer ne vem ali ti je zmanjkalo tablet, ali si jih preveč vzel, ampak dejstvo je, da se Trump obnaša sramotno in sumljivo. Je pa res, da ni moj predsednik, tako da zgražanje in morebitno ukrepanje (na volitvah) prepuščam Američanom. Realno gledano pa se pod Trumpom Američani bistveno več ukvarjajo sami s seboj, se zapletajo, izgubljajo zaveznike... ampak Trumpa so izvolili sami, tako da je to izključno njihov problem.

Jaz pa nisem Američan, sem Evropejec in moj interes je v Evropi, ne kje drugje.
sudo poweroff

BigBong ::

poweroff je izjavil:


To ni direktiva. Link do EU uradnega lista prosim, še enkrat


LOL, za vas komije itak ni nobenih dokazov za karkoli je proti vaši ideologiji. In edina ideologija in Bog ki jo častite je iztrebljanje belcev :))

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Poldi112 ()

ZaphodBB ::


Sicer ne vem ali ti je zmanjkalo tablet, ali si jih preveč vzel, ampak dejstvo je, da se Trump obnaša sramotno in sumljivo. Je pa res, da ni moj predsednik, tako da zgražanje in morebitno ukrepanje (na volitvah) prepuščam Američanom. Realno gledano pa se pod Trumpom Američani bistveno več ukvarjajo sami s seboj, se zapletajo, izgubljajo zaveznike... ampak Trumpa so izvolili sami, tako da je to izključno njihov problem.

Jaz pa nisem Američan, sem Evropejec in moj interes je v Evropi, ne kje drugje.

Ne ti si proruski subverzivec. Ker tvoje napadnje zahodnih zavezništev koristi samo Rusiji.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

Invictus ::

To je spet skoraj trumpizem...

Butasti Američani izvolijo Trumpa za predsednika, potem pa zato obtožijo Ruse...

Poleg tega volilci v ZDA sploh ne volijo predsednika, ampak to počnejo elektroji zveznih držav.

List of United States presidential electors, 2016 @ Wikipedia

Electoral College (United States) @ Wikipedia
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

poweroff ::

BigBong je izjavil:

LOL, za vas komije itak ni nobenih dokazov za karkoli je proti vaši ideologiji. In edina ideologija in Bog ki jo častite je iztrebljanje belcev :))

V resnici si prikrit komunist ti. Ne moreš pozabiti razpada Jugoslavije katero si videl kot protiutež EU. Zato si želiš, da EU propade. Hkrati častiš samodržca Putina, ker je menda odločen politik.

ZaphodBB je izjavil:

Ne ti si proruski subverzivec. Ker tvoje napadnje zahodnih zavezništev koristi samo Rusiji.

Tole si pa dobro povedal. Samo malo si se zmotil. Zahodna zavezništva z oznakami, da je EU sovražnik in širjenjem napetosti v NATU napada Donald Trump. Očitno je Trump proruski subverzivec in mandžurski kandidat, ki mu je Putin pomagal zmagati na volitvah. V zameno Trump sedaj slabi Zahod, kar koristi natanko Rusiji.


:))

OK, dost bo. :D
sudo poweroff

tikitoki ::

ZDA so zadnja drzava, ki se bi lahko pritozevala nad vpletanjem v njihove volitve. Oz. vse se placa, vse se vraca:).

ZaphodBB ::

No, v glavnem danes smo se naučili, da kdor ni podpiral napada na Irak dela za Ruse.
"Naši dedje so se borili za to, da lahko odločamo
o lastni usodi - ne o usodi drugih ljudi." -jype

zmaugy ::

Saj smo ugotovili v zadnjih dveh dneh, da je Trump popolnoma kompromitiran, ane?

Poldi112 ::

Nope.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

zmaugy ::

Res? A to zato, ker so ga russkyi kompromitirali...?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Poldi112 ::

To je politika, in ko gledaš showbusiness klovna in v kgb kaljenega mojstra propagande, a res misliš, da veš, kaj gledaš? Da je zgolj 1 možna razlaga?

En alternativni pogled:
https://www.aljazeera.com/indepth/opini...
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

poweroff ::

Poldi112 je izjavil:

To je politika, in ko gledaš showbusiness klovna in v kgb kaljenega mojstra propagande, a res misliš, da veš, kaj gledaš? Da je zgolj 1 možna razlaga?

Ne, Trump se ne obnaša kot Putinova lutka, nikakor.

Je pa dejstvo, da je Rusom uspelo zelo razdeliti ameriško nacijo. Morda se niso vpletali v volitve, morda so se, ampak dejstvo, da se o vpletanju govori, vpliva na ameriško nacijo. In ko je nacija razdeljena, se začne izgubljati v notranjih bojih.

Ampak kot rečeno, to je problem Američanov. Mi smo Evropejci.
sudo poweroff

Poldi112 ::

Trump se definitivno čudno obnaša. Sano to ni ravno od včeraj. A že imamo neko smiselno razlago za recimo zagovarjanje nacijev? Pravim zgolj, da je trditi, da vemo, kaj se dogaja, arogantno.

Tudi precej očitno je, da so Rusi krivi za Hillary leake. Samo če predpostavimo, da ga Putin drži za jajca, bi ga res javno stiskal? Mal dvomim, da mu je to optimalna strategija, sploh zdaj, ko Putin MORA biti zadovoljen s Trumpovim teženjem EU in Kanadi. Zakaj bi ga ravno zdaj diskreditiral, da potencialno doma odleti? Kaj pridobi, razen nezaupanja v volitve, kar je pa več ali manj že mission accomplished.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

Furbo ::

MadMicka je izjavil:

Trump je narcisoiden idiot. Frubo, tebi pa osnove ekonomije niso jasne. Carine ne povečujejo konkurenčnosti gospodarstva, ravno obratno. Kar pa se tiče birokracije, če je zate zmanjševanje birokracije nižji standardi za varovanje okolja, potem ti nekaj manjka...

Sem mislil, da na tem forumu ne žalimo.

In kje sem napisal, da carine povečujejo konkurenčnost?

Očitno nižji standardi pomagajo, EU je povečala emisije, ZDA jih je zmanjšala. Tisti vroč zrak ki prihaja iz ust EU birotatov očitno ne pomaga.
https://www.dailywire.com/news/33129/af...
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zmaugy ::

A veš o kako nepomebnem povečanju/zmanjšanju emisij CO2 govoriš? ZDA zmanjšale za 40 milijonov ton, EU za ravno toliko povečala? Človeštvo letno s svojo dejavnostjo spusti 40 milijard ton CO2. Tistih par 10 milijonov ton je nič. Vsaj nič takšnega, da bi se splačalo omenjat.

ZDA:



EU:

http://ec.europa.eu/eurostat/statistics...

Carine so bile do Trumpoveg obiska NATO držav, UK in srečanja s Putinom glavna zamera EU, Kitajske, Kanade, Mehike.
Vse prej omenjeno je absurdnosti njegovega početja dalo povsem nove dimenzije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

D3m ::

Kukr napadate Trumpa je boljši od prejšnjih.
|HP EliteBook|R5 6650U|

zmaugy ::

Trumpu so bili predstavljeni dokazi o tem, da je Putin osebno dal nalog za vmešavanje v volitve na sestanku v Trump tower-u dne 06.01.2017, kjer so bili prisotni tudi šefi CIA, FBI, ...
Vsaj od takrat naprej Trump zavestno laže o tem, kar je "collusion" po definiciji. Seveda pa je možno tudi, da je stvar bila koordinirana s Trumpom že prej. Verjetnost tega morda ni tako visoka, vsekako pa je veliko večja od tega, da je to delal "400 pound dude from his bed".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

A je govorjena angleščina ovira? Poglej par minut videa.

poweroff ::

Jaz sem čisto zadovoljen, da je Trump predsednik, upam da dobi še en mandat.
sudo poweroff

D3m ::

Upam, da res. Gledati AntiFa, SJW, itd. kako se obremenjujejo z njim je pravi užitek.
|HP EliteBook|R5 6650U|

poweroff ::

Neumni so. Ne razumejo, da Trump dela za njih.
sudo poweroff

gruntfürmich ::

antifa, sjw in podobni so samo druga oblika totalitarizma in nič drugega.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Furbo ::

zmaugy je izjavil:

A veš o kako nepomebnem povečanju/zmanjšanju emisij CO2 govoriš? ZDA zmanjšale za 40 milijonov ton, EU za ravno toliko povečala? Človeštvo letno s svojo dejavnostjo spusti 40 milijard ton CO2. Tistih par 10 milijonov ton je nič. Vsaj nič takšnega, da bi se splačalo omenjat.

Povej to anti-Trump jokicam. Kot prvo je njihovo jokanje brezveze, ker svetniška EU povečuje emisije, kot drugo so pa zdaj 'nepomembne'.
Res je globalno segrevanje nateg, ampak če bi bile številke obratne, bi bil pa jok in stok še večji.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zmaugy ::

Furbo je izjavil:

zmaugy je izjavil:

A veš o kako nepomebnem povečanju/zmanjšanju emisij CO2 govoriš? ZDA zmanjšale za 40 milijonov ton, EU za ravno toliko povečala? Človeštvo letno s svojo dejavnostjo spusti 40 milijard ton CO2. Tistih par 10 milijonov ton je nič. Vsaj nič takšnega, da bi se splačalo omenjat.

Povej to anti-Trump jokicam. Kot prvo je njihovo jokanje brezveze, ker svetniška EU povečuje emisije, kot drugo so pa zdaj 'nepomembne'.
Res je globalno segrevanje nateg, ampak če bi bile številke obratne, bi bil pa jok in stok še večji.

Globalno segrevanje je “nateg”? Mi boš povedal več o tem v roku enega leta.

kuall ::

pa koji kurac še vi nabijat s tem. ljudem se je res sfuzlalo.
tudi če so rusi vplivali na volitve imajo pravico, saj američani vplivajo na cel svet.
wtf res.
to je po moje obamovo maslo: obama je bil precej v sporu s putinom , ker so putin in rusi precej rasisti. zdej se jim pa maščuje, da iz rusov dela demone.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

zmaugy ::

No, na nas to dogajanje precej vpliva, zato ni čudno, če ljudi zanima.

antonija ::

Furbo je izjavil:

Res je globalno segrevanje nateg, ampak če bi bile številke obratne, bi bil pa jok in stok še večji.

I'll just leave this here.
Statistically 3 out of 4 involved usually enjoy gang-bang experience.

zmaugy ::

:))>:D Dobra!

zmaugy ::

Ker je internet omogočil navidezno ekvivalenco mnenj, ko mnenja glasnih zarukanih hillbillyev štejejo enako kot mnenja znanstvenikov, je to precej težka, ane. Ker zarukani hillbillyi premočno vodijo po številu glede na znanstvenike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Analiza aplikacije za preštevanje glasov na demokratskih volitvah v Iowi

Oddelek: Novice / Ostalo
154602 (2952) nekikr
»

Male rumene pikice Reality Leigh Winner poslale v zapor za pet let

Oddelek: Novice / NWO
4314189 (10987) poweroff

#Pizzagate

Oddelek: Problemi človeštva
366180 (5218) jype

Več podobnih tem