» »

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

Kripto Jokes (Loža za Kriptovalute)

««
«
1 / 6
»»

branimirII ::

perci je izjavil:

Ce nimate nic koristnega za napisat...potem naj tema raje umre. Za kripto jokes in trollanje si odprite namensko temo.
  • zaklenil: bluefish ()

TheBlueOne ::

Leta 2019 si Janzek zamisli, da bi kupil minerja in malo zasluzil, zato poklice podjetje ki jih prodaja. Na telefonu se mu javi prijazna sodelavka in rece: "Kriptoogrevalni sistemi prosim".

branimirII ::

Hahahaha. Uspelo je. Po pritozbi na vrhovnom sodiscu u strasburu so nam odobrili izbrisanu temu. Zdaj pa cirkus i caga na pune.

branimirII ::

Mnogi me sprasujejo kdaj spet cene gor? Kdaj bitcoin to the moon. Za bitcoin ne vem glih ali vem za nekatere slovence, ki so to ze uspeli. Astronavti slovenskega rodu:

Ronald Šega, Randy Bresnik, Sunita Williams, Jerry Linenger

Naj vam bo za spodbudu da se use da ce se hoce. Samo ustrajnost, potrpezljivost i potem enkrat u zivljenju i vi lahk sa bitcoinom ali ostalimi kovancki to the moon.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

neverlucky ::

Zakaj eni skoz z nekim izbrisom tezijo??

TheBlueOne ::

Uf imam se en vic. :)

Kaj je metanje denarja skozi okno? Kupovanje bitcoinov na windowsih. :)

branimirII ::

Pozdravljam mojega kripto moderatora, junaka percija, soseda amacara i use ki me poznajo.

branimirII ::

 Ali luna upliva na trend?

Ali luna upliva na trend?



Evo prva kriptovalutna joke. Ciklus polne i prazne lune upliva na preobrat. Haha. Ovi analizeri su mi res smesni.

belo mleko ::

Dobra tema! No, pa začnimo s šalami:

Kriptovalute.
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

branimirII ::

Ahaha. Kako si ti smesen e. Vidis zato jaz nikol ne pijem belog mleka. A trgujem samo po mesečevim ciklusima i menama. Polna luna, mesečarji i to. To the moon! Zato nikol ne dobim vec kot 50 posto minusa. Nikol.

A največja šala je, da usi mislijo, da je ta tema za vic povedati. I tak.

Dobro. Da mi nebi kaj zamerio. Tudi jaz nikol nobenmu ne zamerim. Razen pozimi ko na štandu prodajam kostanj. Takrat zamerim malu mericu, srednju ali veliku.

To the moon! Polna luna!

tommorrow ::

Kako postati kriptomiljonar? Vloži miljardo v kripto.

knesz ::

tommorrow je izjavil:

Kako postati kriptomiljonar? Vloži miljardo v kripto.

V to temo naj bi se pisale šale, ne pa resnice.

belo mleko ::

"Blockchain tehnologija bo spremenila svet."
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

branimirII ::

Najprej sam se posmehovao z ovim lunama pri trgovanju. Malo za hec sam precekiro za stos i vidim da se dogajaju carovniske reci. Na dan ko je bitcoin bio rekordne vrednosti okrog dvajsettisoc dolara po komadu. A se spomnete toga dneva? Jaz se spomnem kot da je bilo juceri. Kateroga koli hodlera prasas kje je bio tistega btc 20.000 dneva. Ve kje je bio. Jaz recimo sam bio na straniscu ali nema veze zdaj s tem. Kaj hocem jaz zdaj vama povedat sploh? Glej. Kot sam povedo na ta dan malo precekiram. Grem prvic u knjiznicu samo za ta specialni event. Prosim ti ja knjiznicarku ce mi lahko prinese knjige na sunce, o luni. Knjige o uplivu na finansije i tako to. E namucijo sam jaz nju s tem. Ali kaj ces. Malo sam ji popestrijo dolgocasni kniznicarski dan. A i malo telovadbe sam ji malo izboljso zdravje i cirkulaciju. Da se vrnem na temu i moj pojnt. Cekiram ti jaz te knjige tamo u knjiznici. Kaj ugotovim? Ne boste verjeli kaj vam bom zdaj povedao. Na taj dan planet trgovanja Merkur i luna su bili u istom znaku. Da je stvar se bolj interesantna, zravan tega je planet obilja i srece Venera isto tako bila u istom znaku. Takrat sam bio sokiran. Izleteo sam van iz knjiznice, prebledeo i presvican od odkritja i tajnog znanja ki ga uporabljaju carovniki. Za sabo sam pusto use knjige, izkaznicu i zacudene poglede knjiznicarke. Nekaj mi je sicer dobacivala ko sem sel ven mimo nje. Ampak u temu trenutku nisam vedo zase. Bilo je kot da bi me polna luna nosila. Z Od takrat me nisu vec videli. Zdaj razumem zakaj najboljsi trgovci sa kriptovalutama praviju TO THE MOON!

branimirII ::

Marsovci su sporocili pred par dnevi, da bodo zaceli sprejemat medplanetarne transakcije u kriptovalutama. Kar nas je resilo za par dni. To the moon!

belo mleko ::

"Investiranje v kritovalute je investiranje v varno tretje življensko obdobje."
https://il9.picdn.net/shutterstock/videos/6059618/thumb/8.jpg

branimirII ::

Ajme gospe moja. Isuse. Kako se je bitcoinu dvigno. Ovoliksne napetosti ni doziveo vse od aprila. Kaksan zelen dildo. Majko mila ej.

branimirII ::

Ze dolgo cajta se ni zgodilo, da smo imali u bitcoinu 6 zaporednih dni rast. Prvic u tem letu a lansko leto ne vem ce sploh. Kaj bi to zdaj znacilo?

A bitcoin dominanca gre u luft. Prodajaju se shitcoini. Kupuje bitcoin. Ali ne vem do gdaj bo tko.

branimirII ::

A se mogoce samo zdi da bitcoin raste, ker dolar pada. A ce imas danas shitcoin si dvakrat zafrknio. Pada i u dolarih i u satoshijih.

branimirII ::

Povej mi kaj hodlas in povem ti kdo si! Podobno kot tista: povej mi kaj jes i povem ti kdo si! Mene je lahko pogruntat. Jem burek, cevapcice, prebranac, bosanski lonac, baklavo. Ajd ugani kdo sem. Namig: nisem englez

mojanina ::

Novi program za rudarjenje. Popolnoma avtomatsko deluje.

Registrirajte se in provajte rudariti.

https://computta.com/?ref=363461

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: knesz ()

jype ::

Kul link!

Sem se registriral, samo številko sem spremenil, da je srečni dobitnik nekdo tretji.

neverlucky ::

jype je izjavil:

Kul link!

Sem se registriral, samo številko sem spremenil, da je srečni dobitnik nekdo tretji.


Kao nek levičar pa se mu gre za dobrobit vsem, a potem mu je težko se registrirat prek referal linka. LOLOLOL :D

jype ::

Referral spammerji niso "vsi" ampak "scourge".

imagodei ::

Zato ker trola. Ne vem samo, zakaj nima PNG, da bi ga bilo malce lažje zbrisat.
- Hoc est qui sumus -

TheBlueOne ::

imagodei je izjavil:

Zato ker trola. Ne vem samo, zakaj nima PNG, da bi ga bilo malce lažje zbrisat.


Ni nujno, v nekaterih krogih je ta vrsta humorja top humor. Pa mislim, da niti ni malo teh krogov, kaj ni bil nek film med najbolj gledanimi v Slo, ki je igral ravno na podobno noto? Problem je, da ga testira ne forumu, ki ima verjetno nadpovprecen IQ in vecini pac ne sede.

jype ::

Saj je bil PNG, pa je odprl nov račun (pa ne zgolj enega).

Aja, no, še ontopic:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

janig ::

Cudno, do zdaj sem bil vedno mnenja, da minusa ne mores delat, ko sem bral glavno temo. Ni bilo najbolj jasno kako so lahko vsi v plusu.

branimirII ::

jype je izjavil:

Saj je bil PNG, pa je odprl nov račun (pa ne zgolj enega).

Aja, no, še ontopic:


Ni frke. Use kar mora narediti je da pocaka bull run. Ali zdaj je problem ce se mu ne da cakat. Ali pa ce se mu gomilaju obresti. E u tem primeru je nadrajso na jezeve bodice. On je izgleda ziheras in je sel na preverjenu varijantu gdo ne riskira ne profitira.

Baja ::

post je sicer zbrisan, zgleda pa da je tipo pobiral denar in garantiral donose. no, videti je tudi, da bi naj trgoval z vzvodi, kar se je verjetno končalo z likvidacijo in je zdaj brez vsega.

branimirII ::

Ko je bitcoin dosegel dno dna, pri 5700. Sem si reko. Brane, care, ni to zate. Nikol vec da nisi kupijo bitcoin. Iz bitcoin moke ne bo vec kruha. Zarecenega kruha se najvec poje. Zato sem tudi to zareko, da lahko pojem tega zarecenega kruha.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: amacar ()

branimirII ::

Etf prestavljen na 30. september. Sibke roke so se zatresle in prodajajo.

branimirII ::

Koncno smo docakali priloznost, da se malo ozivi tale tema. Kaj mislite, do kam bo slo sedajle? Crypto?

branimirII ::

Nekak se mi je posrecilo, da sta oba vceraj kupljena kojna zrasla najvec od teh od usdt parov. Xlm 15% in ada cigano 11%. Kako ze pravijo, sreca spremlja hrabre. A da nisem izpado ko ena kukavica sem namigno vceraj da bi se mogoce splacalo vrzt kocko na ado. Tudi juzna koklja zrno najde.

Baja ::

2011 -> 2013 ~+40x , 2014 -> 2017 ~+40x , 2018 -> 2020 ~+40x -> DoTheMath

amacar ::

Naj zaklene še to temo in celoten podforum pa je.

Vazelin ::

Mogoče bolje, da se The Thread zapre za kaka dva tedna.:D
Malce priokusa ostaja ... smo bili blizu 1000 strani

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

branimirII ::

Kako bomo potem zasluzili dinarja?

Vazelin ::

Je zaklenitev primarne teme sprožila nov bullrun?
"Kdor ne verjame bo moral verjeti":D

janig ::

A onega se sme imenovati v tej temi? Sel je gor za 10% ! Skoraj kot Tesla vceraj.

branimirII ::

amacar je izjavil:

Naj zaklene še to temo in celoten podforum pa je.

odbrisal: perci (12. jul 2018 ob 07:12)
izbrisal: amacar (5. jul 2018 ob 08:46)
predlagal izbris: amacar (5. jul 2018 ob 08:46)
odbrisal: perci (5. jul 2018 ob 07:05)
izbrisalo: BladE_ (5. jul 2018 ob 06:53)
predlagalo izbris: BladE_ (5. jul 2018 ob 06:53)
odbrisal: perci (4. jul 2018 ob 21:38)
izbrisalo: zee (4. jul 2018 ob 16:06)
predlagalo izbris: zee (4. jul 2018 ob 16:06)
predlagal izbris: Hockey (4. jul 2018 ob 15:40)
predlagal izbris: Tilen (4. jul 2018 ob 15:39)
ustvarilo: branimirII (4. jul 2018 ob 15:37)

:D Si pa vztrajen in trmasft.

branimirII ::

Prvi pump po dolgem casu. Ampak prva lastovka se ne naredi poletja. Se bomo mi imeli rolercoastera na bitcoinu.

dronyx ::

branimirII je izjavil:

Prvi pump po dolgem casu. Ampak prva lastovka se ne naredi poletja. Se bomo mi imeli rolercoastera na bitcoinu.

Po padcu za 10% je 2% rast pump? Aja, tole je tema za jokes...

branimirII ::

Xlm 15%, ada 11%

Mr.B ::

Zakaj raste XLM :..
However, now that the Chinese government is creating this assessment with only a select few cryptos, it is only natural that investors are likely to take more interest in them, more than any other blockchain projects out there. In the near future, we are likely to see a significant surge in volumes of these 28, and the subsequent rise in price. As such, anyone holding Stellar (XLM) at the moment is likely to benefit from a price rally, driven mainly by mainland Chinese investors.
*
Stellar Lumens [XLM] now on China's biggest crypto exchange Huobi
*
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

neverlucky ::

Keri pa so tej izbrani 28?

-valvoline- ::

Novi zascitni znak ethja

Crossfire ::

-valvoline- je izjavil:

Novi zascitni znak ethja


Pa zlati kriptorolex na roki ;)

xx23 ::

hamez66 ::

Škoda, da je najboljša tema zdaj zaklenjena. Še en dump, pa še vikend je, ko volume ponavadi malo pade. Bomo videli, če se bo spet našel kakšen junak in dvignil ceno za 200$ v enem šusu.
««
«
1 / 6
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kriptovalute - ponzi, scam, fud, fomo, ... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
17732137 (19063) dronyx
»

Kaj bo prinesla regulacija kriptovalut? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6715498 (13349) dope1337

Več podobnih tem