» »

mini plate

mini plate

iskra ::

zadnje čase me ful matra da bi si nardil homemade cinema na kakem mini računalniku - za to rabim mini plato. VIA že ima majhno čredo teh plošč in karakteristike so mi dokaj všeč: gor lahko prklopiš skori use in še en PCI slot je za usak slučaj, RAM po izbiri edino proc je že montiran. en review take plate
kolko se splača to kupovat in kje majo to pr nas? :\

Rabim za laufat divx, mp3 in slike gledat
Ajow! 5 metru drow ...
Če bi imel Ronaldinho izvenzakonskega sina, bi se klical Bastardinho.

blazp88 ::

wince ::

V bivsem PCXu oz. zdaj je ce se ne motim Avtera... pridejo pa od 27k sit do 40k sit samo ne vem ce majo ta zadnjo EPIA ko laufa na 1GHz (je test na mini-itx.com)...
ve mogoce kdo kje dobit pri nas ohisje za te mini itx ploscice? ma cene so tam tam kot v tujini... ni nekih bistvenih razlik

LP

Red_Mamba ::

jaz tudi razmišljam o nakupu takšne plošče. Naredil bi HTTP strežnik. Samo bi jaz raje vzel EP-3VNF2 plato od epoksa, ki je praktično identična tisti od VIA s to razliko da ima podnožje za proce. In lahko kasneje dam gor tudi kak P3, celeron če bo potreba. Drugače bom pa nabavil VIA EDEN 8000, ker bo to za strežnik čist ok. Tud cena ni pretirana 24k. Ohišje nameravam narediti iz pleksija.

wince ::

Red_Mamba: kje pa majo to Epox ploscico? ki mi je misel na P3 ali celerona blizje... ;) mene tudi muci eno pleksi ohisje al pa kaj podobnega CD komponenti pol pa v dnevno :D

Red_Mamba ::

hja k bi vedu kje dobit bi ti zdele že slikco mojga serverja poslal :D
uradni uvoznik je kao Mlacom (bog nam pomagi). Sem spraševal, po dveh mescih še nisem dobil odgovora če mi jo lahko zrihtajo in za kako ceno.
Edina varjanta je da težima tistim k hodijo v tujino, da dajo oči na peclje in pogledajo če jo kje ulovijo. Drugače pa EDEN 8000 (za mene).

http://www.elito-epox.de/produkte/produ...

Red_Mamba ::

glej tole sm najdu v forumu malo večja tudi zanimiva zadeva, morda lažje dobavljiva

Duron pršvasan na plato!

DSmidgy ::

Tud ohišja lahko pri avteri dobiš.

iskra ::

RedMamba: sm že vidu en lep cajt nazaj ...

mlacom zna bit ful počasna zadeva ...

tista epoxova pa mi ne diši preveč - je treba še proc pol kupit ;(( bom še malo emajlirow okrog za VIA plate. Avtera pa zgleda da sploh ne laufa - na strani imajo nič, na e-mail se ne javijo tko da pol nimam pojma kam še pogledat ...

iskra ::

da ne bom načenju nove teme: 10" LCD bi se super prilegal takemu mini-itx sistemu - pozna kdo kako uredu firmo, k ma normalne cene za to' ko sem brskal okrog sm hmali padu s fotelja - 70k in več 8-O , za ta keš pa grem na dopust in še 15" LCD si kupim zravn ... 35k dam max

kar sm vidu nej bi bli bodisi monitorji za vgradnjo v avto, bodisi za blagajne >:D nikjer pa navadnega 800x600 za mini-itx kombinacijo ... damn ;((

moj_nick ::

VIA plate: klik!

Red_Mamba ::

ja iz nemčije je glih ne mislim naročvat k VIA plate se pri nas dobijo.

wince ::

Ma ja Avterina stran je tako al tako ze vec kot pol leta v obdelavi... bi raje pustili aktivno PCXovo stran si vsaj cenik dobil... poklici jih (jz sem jih 01/58 53 411) jih majo na zalogi:
ME 6000 (600MHz deluje brez propelerja) 35k sit
V 8000 (800MHz) 26k sit
M 9000 (933MHz 133FSB) 39k sit
te cene sem zvedel prejsni teden a ja so z vstetim "DVD"jem :\
Ma nc bo treba it en krog po ebay-u :D mogoce se najde kaka cenejsa varianta...

LP

pingo76 ::

Tudi sma gledam za kako mATX plato ali podobno, saj nameravam narediti najmanjši pc kar se da. Problem pa je "le" v malem napajalniku. Kje to čudo dobiti? Imam enega ki je za slabo polovico majnjši (volumen) od standardnega atx a je vseeno še prevelik. Ideje dobrodošle.

bmen ::

poglej na strani www.mini-itx.com in na strani
http://www.epia-power.ch, ki je evropska podružnica www.mini-box.com

tam imaš še galerijo izdelkov na bazi mini-itx plošč,

Imajo tudi web trgovino in pošiljajo po celi evropi (baje tudi v kokoško)

Lep pozdrav
bmen

wince ::

na ebay-u pride VIA EPIA M10000 -N Nehemiah-CPU 152 eur
Pingo76: eni majo adapter iz 12V na atx... pa zunanji napajalnik

moj_nick ::

Poglej si moj link v enem postu zgoraj in ugotovil boš, da je tam le za 2 evra dražja - nova :P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Albatron ponudil mini-ITX ploščo za AMD-jeve Turione

Oddelek: Novice / Matične plošče
314984 (3933) sidd
»

Čim manjše oz. Mini mini. Od celih ohišij do komponent

Oddelek: Kaj kupiti
401940 (1450) Big_Al
»

Via C3 1 Giga Pro

Oddelek: Strojna oprema
181547 (1323) kuglvinkl
»

Majhne DOS mašine

Oddelek: Strojna oprema
51151 (1078) Thomas
»

mini-itx |flex atx | micro atx |ohišje in plata - kje

Oddelek: Kaj kupiti
141750 (1584) Red_Mamba

Več podobnih tem