» »

Test Mode Windows 7 Build 7601

Test Mode Windows 7 Build 7601

CyberPunk ::

Naredil sem zadnji update na Windows 7 masini in po rebootu je v desnem spodnjem kotu izpisano

Test Mode
Windows 7
Build 7601

Se da ugotoviti, kaj bi bil lahko vzrok za to? Zaenkrat sem nasel samo navodila, kako napis odstraniti.

PunkDude ::



1,3 sekudne sem potreboval, da sem to našel.
Enim pač ne gre. Saj bo.

CyberPunk ::

Preberi tudi zadnji (in predzadnji) stavek, ki sem ga napisal. Saj bo. ;)

Vmes sem sicer nekje drugje nasel komando "sigverif", ki naj bi pokazala vzroke, ampak v mojem konkretnem primeru je prikazalo samo ene starejse driverje, ki so bili gor ze prej. Mogoce je zadnji update kaj poostril preverjanje (in posledicno napis).

aerie ::

The test mode message indicates that the test signing mode of the operating system is started on the computer. The test signing mode may start if an installed program is in a test phase because it uses drivers that are not digitally signed by Microsoft.

Microsoft added test mode to Windows so that users can test programs without having to provide an authentication certificate.

CyberPunk ::

Tudi to sem prebral na MS sajtu ta prvi dan, zato sem tudi iskal vzroke, saj namrec nisem nicesar testnega ali nepodpisanega dajal gor ze nekaj casa.

aerie ::

Potem si si že sam odgovoril:
Mogoce je zadnji update kaj poostril preverjanje (in posledicno napis).

Hja... Windows ni več OS ampak storitev ;) Če boš ostal na MS boš prej ali slej presedlal na Win 10. Takrat boš šele po vsakem manjšem updatu, kaj šele po večjem pomladanskem in jesenskem updatu/upragedu imel celo vrsto vprašanj ;)

CyberPunk ::

Imam eno tablico na Win10 in v bistvu je zadeva se kar spedenana glede na prve zacetke... po ta velikih apdejtih tam pa je treba kaksno preverbo nastavitev spet dati skozi, ker obcasno kaj nazaj zalaufa, kar je bilo disejblano. Tako da ne bom nepripravljen - razen ce mi bo dojadilo vse skupaj in bom saltal na linux ali mac. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Windows 10] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 4138 139 140 141 )

Oddelek: Operacijski sistemi
70211306770 (4150) anjica
»

Ponovna aktivacija prednaloženih Win10

Oddelek: Pomoč in nasveti
202726 (2176) Alexius Heristalski
»

win 7 update ne dela ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
5311340 (8867) konspirator
»

test politične usmerjenosti (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
556168 (4812) KernelPanic
»

Vista (x64) bo zahtevala digitalno podpisane gonilnike (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
949522 (7384) Gavran

Več podobnih tem