» »

Star Wars Jedi: Fallen Order

Star Wars Jedi: Fallen Order

1 2
3
4 5

oo7 ::

Kaj nobeden ne igra ? Igra je zelo dobra.

Posebno tale droid BD 1 :)

Alien123 ::

Imam še kar nekaj iger za obrnit :D

kitl76 ::

oo7 je izjavil:

Kaj nobeden ne igra ? Igra je zelo dobra.

Posebno tale droid BD 1 :)




Danes jo bo marsikdo kupil. :)

PH03N1X ::

najprej sprobam codex vezijo, pa jo potem za pravo ceno kupim,looks nice drugače.

oo7 ::

Glede map in odkrivanja svetu bi rekel, da je tole Dark Souls igra ampak lažja in z veliko več zgodbe.

Izi ::

Ko se že toliko omenja Dark Souls se mi postavlja vprašanje ali ima ta igra tudi kakšno Easy težavnost, da se dejansko počutiš kot Jedi in ne kot kakšen otrok z Lightsaberjem iz Maksimarketa? M-Power?

FTad ::

Fajn bi bilo, da lahko vse Stormtrooperje z enim rezom pokopljes,kot je to bilo npr v igri Jedi Outcast. Kajti, da jih moras veckrat udariti je nesmisel in deluje butasto.

oo7 ::

Izi je izjavil:

Ko se že toliko omenja Dark Souls se mi postavlja vprašanje ali ima ta igra tudi kakšno Easy težavnost, da se dejansko počutiš kot Jedi in ne kot kakšen otrok z Lightsaberjem iz Maksimarketa? M-Power?


Mislim, da so 4 različne težavnosti.
Dark souls sem omenil zaradi map. Ko greš naprimer na nov planet imaš polno zaklenjenih prehodov/bližnjic, ki jih kasneje odkleneš. Potem imaš podobno pri Dark Souls počivaš ob ognju tukaj meditiraš in tako shraniš igro, obnoviš zdravje in silo, nadgrajuješ sposobnosti in ob vsakem počivanju se sovražniki resetirajo. Če umreš zgubiš XP ampak jih dobiš nazaj takoj, ko istega nasprotnika vsaj enkrat udariš in ta nasprotnik je označen.
Kar se pa tiče Lightseberja pa ni zdaj, da bi samo nažigal, ker imaš stamino in nasprotnik ima stamino. Najbolje je blokirati sovražnikov napad malo preden bi te zadel takrat ga najbolj poškoduješ. Edino, ko se sovražnik obarva rdeče takrat pomeni, da ti block ne bo pomagal, da je bolje, da se umakneš stran.
Če te streljajo lahko z Lightseberjem odbijaš strele dokler imaš stamino ali pa, ko vidiš strel malo preden te zadene pritisneš block in se ta strel odbije od tvojega lighsaberja in gre nazaj, do sovražnika kot bumerang.

St235 ::

Izi je izjavil:

Ko se že toliko omenja Dark Souls se mi postavlja vprašanje ali ima ta igra tudi kakšno Easy težavnost, da se dejansko počutiš kot Jedi in ne kot kakšen otrok z Lightsaberjem iz Maksimarketa? M-Power?


mislim, da ne, vsaj ne tako kot je bil Easy pri recimo Bayonetti. Je pa vseeno bistveno lažja od dark souls zaradi dveh elementov. Kot prvo je bistveno lažje dobit nazaj XP in kot drugo smrt nima negativnih poseledic ampak ravno obratno, se ti vse napolni nazaj na max.

Je pa bistveno bolj jedi občutek ko pospraviš skupino nasprotnikov po zaslugi lastnih veščin, kot pa brezlgavega button masha premočnega lika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

oo7 ::

FTad je izjavil:

Fajn bi bilo, da lahko vse Stormtrooperje z enim rezom pokopljes,kot je to bilo npr v igri Jedi Outcast. Kajti, da jih moras veckrat udariti je nesmisel in deluje butasto.


Stormtrooperje, ki streljajo tiste, ki se jim približaš lahko pokoplješ z enim ali dvema udarcema. Tisti Stormtroperji, ki pa so oboroženi z hladnim orožjem pa je treba malo več truda.

Je pa v igri ogromno različnih sovražnikov. Že samo Stormtroperjev je ene 10 vrst pa potem razne živali, AT...

Izi ::

Sem našel. V igri so 4 različne težavnosti in kot kaže jih lahko prestavljaš kadarkoli.
 Story Mode

Story Mode

 Jedi Knight

Jedi Knight

 Jedi Master

Jedi Master

 Jedi Grandmaster

Jedi Grandmaster

Normalna in priporočljiva težavnost je Jedi Knight.
Kot kaže je glavna stvar bojevanja Pariranje oziroma odbijanje udarcev in Parry Timing pove koliko časa imaš na voljo, da uspešno blokiraš udarec. Daljši Parry Timing je torej bistvena stvar, ki naredi igro lažjo.
Za tiste z ne najboljšimi refleksi bo verjetno Story mode najboljša izbira, ampak igra še vedno ne bo lahka, saj so menda glavni del igre puzzli in premišljevanje kako sploh priti tja kamor si namenjen.

Alien123 ::

če ne igrate na jedi grandmaster, pol nwm zakaj sploh igrate..

Izi ::

Alien123 je izjavil:

če ne igrate na jedi grandmaster, pol nwm zakaj sploh igrate..

Ti verjetno še marsičesa v življenju ne razumeš, ne samo tega :P
Igra ima super zgodbo, Jedi mora biti močan, da se lahko vživiš v vlogo, ...
Večje vprašanje je komu je Grandmaster sploh namenjen. Morda kakšnemu mazohistu, ki ima v življenju preveč časa ;)

Alien123 ::

po tvojem odgovoru sodeč nisi obrnil nobenga dark soulsa :D bognedaj da bi igral kakšno competitive igro..

St235 ::

ne pretiravat, nimamo vsi par ur dnevno za drgnenje špilov. Pri jedi gradmaster te že input lag na tv grdo zajebe.

Osebno za casual igralca jedi knight in jedi master predstavljata čisto spodoben izziv. Škoda edino, da ni možno teh sliderjev ročno nastavljat. Na Jedi master bi si z veseljem enemy agreesion povečal, ker naredi igro precej bolj dinamično.

oo7 ::

Jaz igram na Jedi Master težavnosti.

yoco ::

Kakšna je pri vas temperatura procesorja med igranjem. Meni RivaTuner program kaže, da imam med 90-100°C. Je to možno?

Alien123 ::

Seveda je možno, pri meni je nekje 55°C..
Menjaj termalno al pa kupi drugi hladilnik..

edi45 ::

yoco je izjavil:

Kakšna je pri vas temperatura procesorja med igranjem. Meni RivaTuner program kaže, da imam med 90-100°C. Je to možno?


Seveda je možno in pri takšnih visokih stopinjah, se že proc downclocka da hladi in ti šteka. Ali imaš izredno slab hladilnik, nisi prav nanesel termalno, ali pa nimaš prav pritrjen hladilnik, ohišje brez airflowa, zabito vse z prahom? Možnosti je x..povej kateri procesor, hladilnik in ohišje?

yoco ::

Procesor je star 5 let, i5 4690k 4.0 Ghz, hladilnik je original, ohišje je pa Antec, ki ima zgoraj dva ventilatorja in delata vedno.
Bom zj pogledal, če je prah not, in bom termalno zamenjal.

edi45 ::

yoco je izjavil:

Procesor je star 5 let, i5 4690k 4.0 Ghz, hladilnik je original, ohišje je pa Antec, ki ima zgoraj dva ventilatorja in delata vedno.
Bom zj pogledal, če je prah not, in bom termalno zamenjal.


Vzami hladilnik dol, ga spihaj, termalno ščisti iz njega in iz procesorja, nanesi novo(malo večje zrno graha na sredino cpu-ja) in stisni nazaj gor hladilnik. Na sprednji strani nimaš nobenega za intake? Ker ta zgornja ti samo vroč zrak ven vlečeta, nimaš nobenega da hladnega not vleče?

yoco ::

Ne, zgoraj sta dva, zadaj je en. To je vse kar imam.

kitl76 ::

Pri Antcu imaš spodaj pod ohišjem zračno loputo, ki je 1000% zabasana. Jaz tisto sesam vsakih 14 dni.

yoco ::

Spucal prah, bilo ga je manj kot sem pričakoval. Očistil vse ventilatorje, dal novo termalno pasto gor, a mi še vedno kaže, da gre krepko preko 90°C temperatura! :(

edi45 ::

je fiksno priterjen hladilnik gor? če probaš z roko ga malo premaknit, je fiksn al se premakne kaj?

oo7 ::

Bom pa danes še jaz stestiral če se mi CPU kaj pregreva.

Vazelin ::

In kakšna je igra? Rata kaj dolgočasna po par urah??
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

yoco ::

edi45 je izjavil:

je fiksno priterjen hladilnik gor? če probaš z roko ga malo premaknit, je fiksn al se premakne kaj?

Hladilnik nima tistih šravbov, ampak ma 4 plastične "vijake", ki jih vstaviš v luknje in potem samo enkrat zaviješ na vrhu v desno stran in naj bi držalo.

yoco ::

oo7 je izjavil:

Bom pa danes še jaz stestiral če se mi CPU kaj pregreva.

Za foro sem probal Shenmue 3 in mi je max temp. prišla do 75°C. Vem, da igri nista podobni.

Izi ::

Pri meni, Ryzen 3600, GTX 1660Ti, je vse normalno. Bi rekel, da je zelo nezahtevna igra.
Nastavitve do konca, vse na Epic. Sem počakal 15 minut, da se je do konca segrelo.
Rezultati:
GPU Temp.: 55C - Obremenitev: 75%
CPU Temp.: 45C - Obremenitev: 25%

Vsi ventilatorji neslišni na najnižjih možnih obratih. Imam naštimano, da se pri 60C začno ventilatorji počasi "prebujati", pa do 60C ne pride niti grafična, kaj šele proc.

neverjetni99 ::

yoco je izjavil:

edi45 je izjavil:

je fiksno priterjen hladilnik gor? če probaš z roko ga malo premaknit, je fiksn al se premakne kaj?

Hladilnik nima tistih šravbov, ampak ma 4 plastične "vijake", ki jih vstaviš v luknje in potem samo enkrat zaviješ na vrhu v desno stran in naj bi držalo.


probaj vseeno če je fiksno pritrjen, drugače če ni dobrega stika in se ti lahko pregreva.

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Sem ga zdj še enkrat pričvrstil, da so se slišali tisti poki, ki se morajo. Probam potem še enkrat zagnati igro, pa poročam :)

oo7 ::

Sem stestiral.

Moj PC
Gtx 970
Ram 16gb
I5 4570


CPU max Temp 53c
GPU max Temp 68c
FPS več ali manj 60 FPS

Leprechaun ::

yoco je izjavil:

Sem ga zdj še enkrat pričvrstil, da so se slišali tisti poki, ki se morajo. Probam potem še enkrat zagnati igro, pa poročam :)


Sigurno nisi imel dobro zapeto. Če ti ohišje omogoča, lahko od zadaj preveriš zaskočenost pinov
*************************************************************

Zgodovina sprememb…

yoco ::

Ja, zgleda da en res ni bil dobro zapet. Čudno, do te igre nisem imel visoko temperaturo.
Sedaj imam ~70°C med igranjem.

Zmajc ::

Koga da fak briga kake temperature mate ... kaka je igra, zgodba, gameplay? ocene?

oo7 ::

Igra je men osebno zelo dobra tako gameplay kot zgodba.

En nasvet :)
Kmalu na začetku je na voljo več planetov najbolje je slediti glavni zgodbi, ker na te planete se boste vrnili večkrat kajti vsega ne boste morali raziskati, ko boste tam prvič ali celo drugič, ker vam bodo manjkale določene sposobnosti, da bi dosegli zeljen cilj.

Kmalu na začetku je na voljo tudi rdeč planet Dathomir tega bi se kaj izogibal na začetku, ker je dokaj težak vsaj na Jedi Master težavnosti pa tudi kmalu se ustavi, ker dokler nimaš sposobnosti dvojnega skoka ne moreš napredovati kot pravim najbolje je slediti glavni zgodbi tam kjer je misija in se počasi vse odpira.

Kar se pa tiče posameznih planetov pa so mape velike ampak kot sem napisal zgoraj veliko stvari je zaklenjenih in jih lahko odkleneš šele kasneje tako, da kar brez skrbi, da česa ne bi mogli raziskati.

Na bilo kateri planet pa se lahko vrnete kadarkoli samo morate iti, do ladje.

Izi ::

Super igra. Priporočam.
Bojevanje je bolj kot ne nujno zlo, vse ostalo pa je odlično. Zgodba, raziskovanje, Puzzli, ...
Kot Tomb Raider v vesolju, ampak boljše.

oo7 ::

Jaz imam zdaj trenutno 20 preigranih ur. Najbrž se že bližam koncu ):

oo7 ::

Po 23 urah preigral :)
Men je bila igra dobra. Zdaj pa upam, da bo kmalu nadaljevanje :P

tevy ::

Ste na PC igrali z gamepadom ali tipkovnica/miška? Na začetku priporočajo gamepad...je izkušnja res toliko boljša?

VaeVictis ::

Cool igra, vredna igranja.

Edino par kritik, raziskovanje bi lahko prineslo kaj vec od delov za mec in razlicnih barv. Vsaj razlicne barve za mec bi lahko prej dobil ali pa vsaj nasel dodatne barve za mec.

Samo ponavljanje govorjenja, ko robotek skoci v skatlo bi lahko bilo manj.

Pa pot nazaj je kdaj pa kdaj prov tecna in dokaj brezveze.

Pa se ena manjsa kritika, ki je meni malce zmanjsala immerison v game, greez bi lahko malce manj pravilno anglesko govoril, lahko bi kako besedo "svojega" jezika dodal notri.

ps: Upam, da enkrat naredijo igro, kjer bos igral purely Empire side of the story #empiredidnothingwrong

ps2: igral na gamepad.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: VaeVictis ()

dolenc ::

Men je tud cool, začne se zlo raziskovalno, potem pa se počasi razvijaš v mečevalca :)

Drugače pa itak, za tak tip špila gamepad. Tudi playstation prompe ima.

edi45 ::

Na kontroler od xboxa sem igral, dosti boljse kot na misko in tipkovnico

oo7 ::

tevy je izjavil:

Ste na PC igrali z gamepadom ali tipkovnica/miška? Na začetku priporočajo gamepad...je izkušnja res toliko boljša?


Sem igral samo z gamepadom z mišjo in tipkovnico sploh nisem sprobal.

VaeVictis je izjavil:


Edino par kritik, raziskovanje bi lahko prineslo kaj vec od delov za mec in razlicnih barv. Vsaj razlicne barve za mec bi lahko prej dobil ali pa vsaj nasel dodatne barve za mec.



Predvidevam, da še nisi končal ?
Na začetku imaš res, da samo dve barvi proti koncu jih boš imel mislim, da 8.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

St235 ::

Meni je pri dodatkih za meče še največja omejitev to, da so samo kozmetični.

Je bil pa ql moment, ko sem kmalu po začetku pomotoma zalutal na Dathomir in našel dejanski upgrade za lightsaber, ki ni bil samo kozmetičen.

oo7 ::

St235 je izjavil:

Meni je pri dodatkih za meče še največja omejitev to, da so samo kozmetični.

Je bil pa ql moment, ko sem kmalu po začetku pomotoma zalutal na Dathomir in našel dejanski upgrade za lightsaber, ki ni bil samo kozmetičen.



Res je. Pa edina stvar, ki se res vidi je barva ostalo niti ne razen v filmčkih.

Moč lighsaberja povečaš edino v sposobnostih mislim, da so tri stopnje.

VaeVictis ::

oo7 je izjavil:


VaeVictis je izjavil:


Edino par kritik, raziskovanje bi lahko prineslo kaj vec od delov za mec in razlicnih barv. Vsaj razlicne barve za mec bi lahko prej dobil ali pa vsaj nasel dodatne barve za mec.



Predvidevam, da še nisi končal ?
Na začetku imaš res, da samo dve barvi proti koncu jih boš imel mislim, da 8.


Sem končal, samo na začetku in večino igre imaš samo 2 barvi, šele proti koncu dobiš več barv.

IMHO bi bilo bolje, da bi jih našel v zabojih, ker uni deli za meč so, vsaj meni, dokaj brezeveze.

Če bi pa recimo iskal barve in jih lahko takoj uporabil, pa tudi, če bi bili samo odtenki zelene in modre, glede na lore SW, bi bilo bolj uporabno.

oo7 ::

VaeVictis je izjavil:

oo7 je izjavil:


VaeVictis je izjavil:


Edino par kritik, raziskovanje bi lahko prineslo kaj vec od delov za mec in razlicnih barv. Vsaj razlicne barve za mec bi lahko prej dobil ali pa vsaj nasel dodatne barve za mec.



Predvidevam, da še nisi končal ?
Na začetku imaš res, da samo dve barvi proti koncu jih boš imel mislim, da 8.


Sem končal, samo na začetku in večino igre imaš samo 2 barvi, šele proti koncu dobiš več barv.

IMHO bi bilo bolje, da bi jih našel v zabojih, ker uni deli za meč so, vsaj meni, dokaj brezeveze.

Če bi pa recimo iskal barve in jih lahko takoj uporabil, pa tudi, če bi bili samo odtenki zelene in modre, glede na lore SW, bi bilo bolj uporabno.


Se strinjam :)

oo7 ::

Star Wars Jedi: Fallen Order Breaks Sales Records

It seems like Respawn Entertainment's Star Wars Jedi: The Fallen Order has been a resounding success for the developer, publisher Electronic Arts, and Lucasfilm. The companies today announced that sales of the Star Wars video game broke records for both Star Wars video games overall as well as for EA.

https://comicbook.com/gaming/2019/11/26...
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Star Wars: Knights of the Old Republic 3 (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
668672 (244) oo7
»

Untitled Star Wars Game (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10118465 (567) oo7
»

Star Wars Battlefront 2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
18118547 (8352) oo7
»

Zakaj igra naenkrat ne deluje

Oddelek: Igre
121597 (1354) Alien123
»

Najboljše igre tega desetletja ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6211621 (9667) jype

Več podobnih tem