» »

Dobavitelj šotora nekje v Evropi

Dobavitelj šotora nekje v Evropi

joker16_7 ::

Pozdravljeni!

Iščem šotor Coleman Carlsbad za 4 osebe, vendar ga nikjer ne najdem drugje kot tukaj:

https://www.amazon.com/gp/product/B019Y...

Pozna kdo kakšnega dobavitelja nekje v Sloveniji ali bližnje delu Evrope, da bi lahko dobil šotor v nekem doglednem času, ker iz ZDA bom poleg davka in carine še dolgo čakal na dostavo...

Hvala!
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

Opkow ::

Amazon.co.uk ga ima.
Je pa cena precej bolj tecna, da ti moras res bit vsec, da ga kupis.

joker16_7 ::

Zelo dolgo traja, da prispe pošiljka. Jaz pa nimam časa čakat 2 tedna na paket :|
"Ambition is the path to success. Persistence is the vehicle you arrive in."
Bill Bradley

cresh ::

Nazraku.si so dobavitelji za Cileman, Kampa in Bertoni. Tko da njih vpraši.

DOOM_er ::

Mogoče poglej še za outwell cloud 4. Sam imam verzijo za 3 in sem tudi zaradi nedobavljivosti colemana vzel Clouda. Zaenkrat po parih kampiranjih po cel teden se obnese odlično.
Robots will steal your job. But that's OK

krneki0001 ::

Kaj pa ta?
https://www.amazon.com/dp/B00YUQG3C4/re...
Meni osebno boljši.


Sicer pa se zapelji v Avstrijo (Graz ali Celovec) imajo sedaj razprodaje šotorov, pa najdeš pravega za veliko manj denarja.
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

Gogyto ::

cresh ::

Jst drugače prisegam na Kampa in Outwell šotore, tko, da karkoli od tega vzameš ne boš zgrešil.

balluf ::

krneki0001 je izjavil:

Kaj pa ta?
https://www.amazon.com/dp/B00YUQG3C4/re...
Meni osebno boljši.


Sicer pa se zapelji v Avstrijo (Graz ali Celovec) imajo sedaj razprodaje šotorov, pa najdeš pravega za veliko manj denarja.


Ali lahko poveš kje v Avstriji, me zanima.

krneki0001 ::

V Celovcu imaš gigasport, sport direct, intersport, pa v arcadii imaš par trgovin, ....

Sport direct in gigasport sta na poti proti ikei, intersport pa je pri Bauhausu levo in 3 km naprej v enem izmed šoping centrov ob tej cesti.

Jaz sem dobil mckinley alpha 5 (6m x 3m površine in 2.5m visok) za ceno pod 200 evri, ko je bil povsod pri nas okoli 500.


Beljak: http://www.falle.at/camping.html
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

Zgodovina sprememb…

SmeskoSnezak ::

Zanimivo, da se teme pojavljajo skozi cas in ni raje ene "debate". Mogoce boljse tako.
Nasel sem tole, ki je podobno mojemu iskanju : Ultralight šotor za 3 osebe

S tem da je tukaj se trekking pozimi in smucanje, itd. In dejansko raba za dve osebi z nahrbtniki. Bo treba it gledat sotore za 3 osebe ali je kul za 2? Cenovni preskok je malcek hud.
Prebral tudi celo temo tukaj: Izbira šotora
In je izgleda prevec staro...

Modeli, ki so se nasli na spletu:
MSR Elixir 2
MSR Access 2
Wildcountry trisar 2d
Berghaus Grampian
Salewa
Vaude
SnugPak

Kot zanimivost, nasel ta seznam za sotore za slabo vreme, razn SnugPaka zgornjih ni na tem seznamu, tak da je zmeda lahk popolna:
https://dopeoutdoors.com/best-cold-weat...

Kot receno zgornjih modelov ni na tem seznamu.
Nagibam se da bi izbral nekaj od MSR ali SnugPaka.
Bi se priporocal za kaksne nasvete, da zoozam izbor. Pomembna je teza (hoja po vec dni/smucanje/plezanje) in vzdrzljivost v dezju in snegu, nazadnje pa tud "udobno" spanje , torej da so tla kakovostna. Verjamem da so to TOP izbire. Nakup bi bil za nekaj let. Se kje najde seznam vseh sotorjev po kilogramih? Ali pa bo res treba en celi vikend si vzet pa brat o vsakem posebej?
@ Pusti soncu v srce... @

Zgodovina sprememb…

maco-maco ::

Tole je MSR Elixir


Osnovni palici se križata 2x + prečna palčka. Taki šotori so zelo stabilni in tudi pokončni pri stranicah. Podobni so še od Ferrino nekaj modelov (poglej v Iglu sport), Salewa Denali, ..... Vaude, Exped, Marmot (imena modelov točno ne vem, so pa to za 2,3,4 ljudi). Razlike so npr. koliko je notranji šotor zračen/zaprt, nekateri imajo še zavihke proti snegu (npr. Ferrino Gobi 3), alu ali fiber palice, velikost zračnikov, jekleni/alu klini.
Poglej tloris, pa doma zmerti na tleh. Če je suho ali sneg je lahko krama v predprostoru. Teže pač varierajo glede na količino in kakovost materjala. V osnovi pa so to zelo podobni šotori in so vsi OK, samo kaj je prioriteta boš bolje sam vedel.
Kaj?

maco-maco ::

Pardon, Ferrino Gobi 3 se palici križata samo 1x, ima pa en drug Ferrino šotor take zavihke in 2x križanje.


Je pa vseeno slikca fina za primerjavo. 1x ali 2x križanje in zaprtost notranjega šotora.
Kaj?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iskratel Innbox HD30 nettop

Oddelek: Pomoč in nasveti
313920 (1053) Invictus
»

Težave med igranjem igre Witcher 3

Oddelek: Pomoč in nasveti
7560 (393) svenhassel1
»

Urejanje kablovja

Oddelek: Kaj kupiti
51654 (1407) JamesTheKing
»

Težave z zvokom monitor-konzola-zvočnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
5628 (573) St235
»

prenosni trdi disk 2.5'

Oddelek: Strojna oprema
72228 (2060) kixs

Več podobnih tem