» »

Težave med igranjem igre Witcher 3

Težave med igranjem igre Witcher 3

svenhassel ::

Pozdravljeni, pred kratkim sem kupil nove rame in sicer 2X: https://www.amazon.com/dp/B07HP8PVVH/re...
Sprva sem nameraval kupiti rame v kitu, vendar je bilo ugodneje kupiti vsakega posebej (načeloma naj bi dva ista rama četudi nista v kitu, delovala brez težav).
Prvih nekaj tednov po menjavi ramov, nisem imel z računalnikom nobenih težav, nekaj dni nazaj pa se mi je začel računalnik samodejno ugašati med igranjem igre Witcher 3. Težavo sem neuspešno poskušal rešiti z različnimi driverji in novo namestitvijo windowsa. Delovanje ramov sem tudi preizkusil z MemTest86, ki pa ni zasledil nobenih napak. Zanima me, če je težava res v ramih, ali bi morda lahko bilo kaj drugega (sam malce sumim tudi na grafično (gtx 1080 ti).
Witcher mi zamrzne približno 5krat na dan, slika naenkrat zašteka, ob tem se pojavi tudi čuden zvok, po približno 20 sekundah pa se računalnik resetira:


Najlepše hvala za pomoč in lep pozdrav, A.S.

freesty ::

Imas ryzen cpu?

Probaj samo z eno palcko rama. Ce se ponavlja, probaj se z drugo. Ce se ponavlja mi kriv ram.
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

svenhassel ::

mam i7 8086K
Bom poskusil samo z enim ramom.

bobby ::

Napajalnik imas pa kater?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Daliborg ::

@op
Vedno prosimo tukaj, da se opiše kakšne komponente uporabljaš ,ker na podlagi "zaštekal mi je, crkne, se ugasne.." ne moremo postaviti prave diagnoze. Vse kar vemo je katero grafično in katere rame uporabljaš kar pa še zdaleč ni dovolj da se na podlagi treh komponent (si dodal še kater processor kasneje)ugotovimo.
Na koncu boš pa napisal da uporabljaš LC 500W napajalnik za katerega smo že neštetokrat povedali da je crap in da se splača vložiti v neko drugo znamko napajalnika. Ker niti ne vemo ali imaš navito grafično in CPU ali laufaš na default
Ajmo zdaj pa rokave zavihat odpret škatlo pa prebrat kaj piše na matični, napajalniku, povej katere ostale kartice poleg grafične so notri, kater disk in koliko diskov uporabljaš koliko so stare komponente .....
lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

svenhassel1 ::

Grafična ni navita, procesor pa je na 4.8 Ghz (1.2 Volta).
Komponente:
Trdi diska: Toshiba P300 3TB (8 mesecev)
Matična: ROG STRIX Z370-G GAMING (8 mesecev)
Grafična: ASUS ROG STRIX GTX 1080 TI (6 mesecev)
Procesor: i7 8086K (3 mesece)
Napajalnik: EVGA Supernova 1000 G3 (3 mesece)
Hlajenje: EVGA CLC 280 (3 mesece)
Lp.

HappyPills ::

Spremljaj temperaturo, meni deluje, kot da se ti pregrava.

svenhassel1 ::

Bom ponastavil procesor na tovarniške nastavitve in videl kaj bo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NiceHash setup za 3.000

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
232702 (1650) Heisenberg
»

"Zdaj ni pravi čas za nakup PC-ja..." (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6919966 (15013) Bwaze6
»

Bios Update GTX 1080

Oddelek: Strojna oprema
8830 (519) MacGyver141
»

Kupiti gaming comp sedaj ali počakati,... (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
545662 (3848) alpha1

Več podobnih tem