» »

koliko časa ste na slo-tech-u??

koliko časa ste na slo-tech-u??

tx-z ::

No, koliko časa se že včlanjeni v slo-tech? Js sm bil učer ob 13:47:53 točn en let vpisan..
tx-z

OwcA ::

... in v tem letu nisi opazil, da pod vsakim vzdevkom piše, od kdaj je uporabnik prijavljen? ;)
Otroška radovednost - gonilo napredka.

asPeteR ::

Jap, tole je pa vic dneva!

:D :\ :D

c3R4R ::

@zigam
Kolk maš dioptrije? Kdaj si bil nazadnje pri okulistu?
Če nimaš očal, ti priporočam pregled!!

:D :D :D

|CyGNUS-x ::

Vse najboljše :PPPPP
Ni in ne more biti nobenega drugega načina za preizkušanje
resnične moči kapitalistične države kot je vojna.

R33D3M33R ::

Ta tema bi lahko bla kot link v funny links
;)
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

tx-z ::

aja.. :D sj res..sm čist pozabu no v glavnem..
tx-z

Predator ::

well eni smo tukaj še iz časov starega slo-techa :), torej več kot tale datum kaže

BigWhale ::

Men se pa smesn zdi, da sem se registriral na 31.12, ker se tud sluajno se spomnim... Tolk bolj smesn pa je, da nisem mogel biti pijan/zadet, da bi to naredil v kakem deliriju... ... no saj najbrz sem... Samo vprasanje v kakem... ;>

McHregec ::

Že od prvega slo-techa dalje. Drugače pa ima vsak pod svojim vzdevkom napisan datum včlanitve.
Destroyer Of The Worlds.

Super Sonic ::

sej se lahko na nov prjavš, pod drugim nikom, pa noben ne ve kolk cajta si tle...

ampak ok, ekstrem primer.8-)

OldSkul ::

Že od začetka sem tukaj.No skoraj.

Trubadur ::

js sm od leta 2001 samo še nism bil včlanjen
Berite Thomasa!

bobby ::

no prav tako tudi jaz skoraj od samega začetka s-t! in zadeve gredo na boljše oz. se zlo popravljajo. ko se spomnim, kaksen je bil s-t včas in kakšen zdej,... spomini spomini :D :D
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

andrej ::

ceprav takrat ni bil tako tehnicno dovrsen, je bil forum mnogo bolj pregleden. se se spomnim, da si lahko prebral vse poste dolocenega dneva... zdaj pa nic vec:D

snow ::

Se spomnim prvega foruma, ko je bila še debata o celeronih okoli 300mhz. In pod overclocking sekcijo je bilo tko.. 10 tem. Skupno, ne dnevno :)
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

Tomi ::

Ja, to se res bili časi, ko sem lahko prebral dejansko vse teme, ki so se dnevno na novo pojavile. In mi to niti ni vzelo več kot kakšno uro. Sedaj pa samo poglejte, koliko jih je:D
metrodusa.blogspot.com

upirna ::

slo-tech poneumlja. Ko sem prvič prišel gor, sem mislil, keri psihoti. Kište farbajo pa režejo v ohišje... Zdaj pa me poglej. Računalnik na delih (no, danes je nedelja), navijam, režem...:D

bf4ed ::

Kodo za dostop na Arnes sem bobil 3.11.2000, na slo-tech prišel 6.11.2000 pa sem se pozabil reg. Pa sem komaj za 2 meseca videl da nisem prijavljen. >:D

paper ::

jaz sem od zacetka, ko je bila stran se na Robasu. Takrat je blo boljse.. predvsem zaradi populacije obiska ;-)

frenk ::

Hm...pomoje bi blo fajn če bi se en spravu napisat člank o zgodovini slo-tech-a...pa kdo ga je ustanovu, pa prvi člani pa tko:\

krneki0001 ::

Jst sm pa čist od začetka tuki. Luniju sem novice pošiljal, da jih je pisal, pa forum je bil še tok majhen, da si ga u pol ure celga prebral. Blo nas je pa 5 komadov.

LP
Nebivedu

andrej ::

ne pozabit tudi na eno konkurencno stran, ki pa je potem kar zamrla;)

upirna ::

andrej, na kaj ciljaš (slo-comp)?

Sergio ::

ne ne... na spid ;)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

PaJo ::

Uf kje so tisti casi, ko je clovek res lahko celi formum prebral po dolgem in pocez, pa ko smo ponoci laufali serverju umetno dihanje dajat, da ste vi ljubi bralci lahko brali novice in forum :D

Ja tist konkurenca takrat je pa res kar izginila, po mojem je bila prevec komercialno zastavljena, to je bil po mojem edini blem:\
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

R33D3M33R ::

frenk: Hm...pomoje bi blo fajn če bi se en spravu napisat člank o zgodovini slo-tech-a...pa kdo ga je ustanovu, pa prvi člani pa tko
Blo bi zelo zanimivo izvedet kak je blo tedaj, ko se še nisem potikal po tej forumih :D .
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

sinko999 ::

Jast se še spomnim da smo čakali 100 člana foruma, in pajo hvaležni smo ti da si se ob 3.00 vstal oblel in šel reštartat kišto ko se je vsipala/šteknila zaradi preobremenitve prometa.

Če pa iščeš listo članov kako smo se še včlanjevali ti bi lahko mogoče pomagal luni, ali pa primož v glavnem tisti ki še ima ta stari UBB forum. Tam bi se lahko videli še ta stari člani pa datum prijave.
Drugače pa po zgodovini smo se večkrat prijavljali v forum: selitev iz UBB foruma na PHP forum, prvič pa potem drugič.
Tako da malo bolj natančno napiši svoje vprašanje ali leti še na stari ST ali pa samo na novega.

LP
Ni? ni ve?no !

monster-x ::

piše datum 21.10.2002 če se prov spomnim:D . drgač pa sm slo-tech obiskoval že prej dobre pol leta, oziroma skoraj en let. Če se prav spominjam sem se na Slo-Tech registriral ravno nekega dne ko sem bil bolan in nisem vedel kaj naj počnem. Stran pa mi je bla vedno zanimiva, tko da bom še kr dost cajta kle:D

Gandalfar ::

nora.owca.info :)

sej dandanes pa kdo drug ob 3h ponoc daje serverju umetno dihanje :)

Tody ::

to je puščica ki kaže kdaj sem se registriral x-----

frenk ::

Blo bi zelo zanimivo izvedet kak je blo tedaj, ko se še nisem potikal po tej forumih

no al bomo kšn člank doživel:\

kuglvinkl ::

frenk: kar počasi. En cel dan je minil od tvojga posta.

Morda, nekoč ob pipi na krušni peči, daleč od vseh kišt, neta, punc.

Do takrat pa testi, članki.
Your focus determines your reallity

Tody ::

Kuglvink ste ga pa pol mogl orng srat da ne sem bit tok public :D >:D

frenk ::

kuglvinkl:ja kr počas pa z užitkom:D...jets sm hotu sam en reply dobit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anualno sentimentalno (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Obvestila
11112730 (5049) D3m
»

10 let na slo-tech (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8612357 (7905) Janac
»

o nastanku... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
696199 (4660) Dr_M
»

Vse najboljše za me

Oddelek: Loža
432018 (1493) rc-car

Več podobnih tem