» »

Telefon do max 150eur

Telefon do max 150eur

Aphanisis ::

Živijo. Takoj bi rad kupil en Android telefon za 150 EUR. Službeni klici, WhatsApp, Telegram. Nič drugih aplikacij, samo komunikacijske. Čim ceneje, bolje je.

Hvala za predloge.

pero50 ::

xiaomi a1

DamijanD ::

huawei p smart

windigo ::

Nokia X6 (2018)

klinker ::

pero50 je izjavil:

xiaomi a1


+1

alpha1 ::

Kateri telefon mi priporočate za max 200€. Najbolj se nagibam na samsung telefone.

Nikonja ::

rabljeni S7, ziher se da dobit za 200 euriča.

alpha1 ::

rabil bi novega

bajsibajsi ::

Za max 200€ oz. se nekaj manj Xiaomi Redmi Note 5. Verjetno je tezko dobiti bolj P/P v tem segmentu.

Dimnik ::

Nikonja je izjavil:

rabljeni S7, ziher se da dobit za 200 euriča.


Ma kaki rabljen s7....jao, jao

http://www.topizbirablog.si/sta-brata-g...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

toro69 ::

Veron ::

Dimnik je izjavil:

Nikonja je izjavil:

rabljeni S7, ziher se da dobit za 200 euriča.


Ma kaki rabljen s7....jao, jao

http://www.topizbirablog.si/sta-brata-g...

To je že mem in "faulty" FW update v Slo sploh ni prišel. Sedaj je v OTA že popravljena verzija, ampak tudi ta še ni v Slo.

klinker ::

Dimnik je izjavil:

Nikonja je izjavil:

rabljeni S7, ziher se da dobit za 200 euriča.


Ma kaki rabljen s7....jao, jao

http://www.topizbirablog.si/sta-brata-g...


Glup naslov clanka do amena. Zaradi enega kiksa bo fon kr propadu, lol. Pa tudi ce ostane na 7ki...sej je se 80% fonov na 7ki in manj, pa se vseeno lepo uporabljajo.

brez-imenko ::

Za 150€ bi bil Xiaomi Redmi 5A, kar vredu izbira. Sestra ga je kupila, ker je Lenovo k5 vibe zaplaval v školki. Pravi, da nič več ne pogreša tega Lenovo, ker je ta Redmi 5A celo boljši v nekaterih pogledih, zlasti ceni. Procesor pri tem Lenovem je po mojih pojmih preseravanje, ker z premalo RAMa ne moreš optimalno izkoristit ostale strojne opreme.
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Kebo ::

Za 150€ zna bit Xiaomi Mi A1 mal težka, se pa dobi Xiaomi Redmi Note 4.

pero50 ::

par dni nazaj je bil za 136€ na gearbestu, če se ne motim.

Tomson ::

Bil, a je koda že potekla. Se pa dobi Xiaomi Redmi Note 5 za 160€, ki je, razen AndroidOne sistema še nekoliko boljši, trenutno res top budget telefon. Sicer pa tudi že omenjeni Lenovo Moto G5S za 150€ ni slaba opcija ...
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Aphanisis ::

Hvala za nasvete. Odločil sem se za Motorola G5S.

Preprost razlog: nekaj časa nazaj, sem si za osebno uporabo omislil enega Xiaomija, pa mi na noben način ni uspelo narediti, da bi mi push notifications za appe kot so gmail in whatapp delovalo real-time. Vedno sem čakal ure (ali niti niso prišli notificationi). To pa je vsekakor deal breaker za služben telefon, kjer moraš takoj odgovoriti na msg, ki ti ga pošlje stranka, pa naj bo prek maila ali pa telegrama ... Sem pa imel prvo generacijo Moto G-ja in je bil dobesedno fantastičen telefon za službeno komuniciranje. Zanseljiv in preprost. Upam, da bo tako tudi z novo generacijo.

cresh ::

Imam rn4 pa vse prihaja točno, tako da ne vem kake težave imaš ti

Aphanisis ::

cresh je izjavil:

Imam rn4 pa vse prihaja točno, tako da ne vem kake težave imaš ti


Sem jih imel nekoč, na ne-vem-več kateri verziji Xiaomija. Bil je splošen problem, da push notification pač ni deloval ok. Takrat sem izgubil zaupanje v znamko. Pač subjektivna stvar.

lisaac ::

Pozdravljeni,

Obujam staro temo da ne odpiram nove, namreč iščem isto telefon za približno isto ceno (cca. 150eur). Kupil bi ga za tasta, poleg klicanja, sporočila rabi tud za internet (kdaj si ogleda kakšno športno tekmo na telefonu)..kaj bi blo aktualnega za približno 150eur?

Hvala za odgovore,

Lp

Bezukhoff ::

Me tudi enako zanima, light user, klici, sms, viber, whatsapp, snapchat, messenger, ter občasen web browsing, ter za bonus še kakšna dobra kamera, in to je tole, any reccomendations? :))

klinker ::

Nek Xiaomi.
Ostalo za to ceno je enostavno podn.

GeForce_RTX ::

klinker je izjavil:

Nek Xiaomi.
Ostalo za to ceno je enostavno podn.


Se strinjam. Za to ceno je najboljši Xiaomi Redmi 7. Ne vem, kaj je Samsung mislil z Galaxy J4+, J6+, A10 in A20e. 2 GB RAM-a leta 2019.

NejcSSD ::

MI A2 s pure Androidom, edino NFCja nima drugače pa na vseh področjih povsem soliden.
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

broken/link ::

splača se pogledat tudi motorolo g5/g6 oz izvedenke.
pa tudi nokia ima nekaj ponudbe v tem rangu.

jocoj ::

Za 150 EUR dobiš že Redmi Note 7 4/64. Vse ostalo ni primerljivo za ta denar.

kanarin ::

Se popolnoma strinjam. Če pa se hoče še malo prišparati se dobi povsem spodoben Redmi 7 za nekaj čez 100 € (3/32) in celo pod 100 € za 2/16 verzijo (za res povsem nezahtevno rabo po mojih izkušnjah že to zadostuje).

M@73Y ::

Če hočeš standarden telefon brez notcha potem Mi A2, če ti je notch všeč potem Mi 8 Lite, če pa ti je water drop notch všeč pa Redmi note 7. Vsi so okoli 150€, vsi primerljive karakteristike.
..jump into psytrance tunnel..

kanarin ::

A res obstaja kdo , ki mu je notch "všeč" ? Mogoče nekaterim bolj ustreza notch kot veliki bezli, ampak mislim da je to za večino moteč element. A ste mogoče videli Xiaomijeve promocijske videe (za Redmi K20/Pror oz MI 9T/PRo) na to temo ? Še posebej pa je zoprno ker MIUI nima sistemsko podprto skrivanju notcha (oz z enimi verzija MIUI je, potem ga ni...). Ravno zato (pa ni to edini vzrok) se sam bolj nagibam k temu da bi za boljšo polovico nabavil enega poceni Samsunga (A40) namesto Xiaomi (zdaj uporablja Redmi 4 Prime). Sem sicer že lani nabavil Redmi Note 5 (ta je pa dejansko spadal v rang do 150 €) pa ji je prevelik. Meni je sicer ta telefon top za to ceno, do sedaj pa sem ga uporabljal predvsem kot pomožni telefon oz doma kot mini tablico.

kanarin ::

M@73Y je izjavil:

Če hočeš standarden telefon brez notcha potem Mi A2, če ti je notch všeč potem Mi 8 Lite, če pa ti je water drop notch všeč pa Redmi note 7. Vsi so okoli 150€, vsi primerljive karakteristike.


Če ti pure android ne ustreza (meni osebno je vmesnik nekako grd oz špartanski) in želiš telefon brez notcha (ter razmeroma majhnimi bezli) je tudi v 2019 še vedno odlična opcija tudi Redmi Note 5. Podpora s strani Xioamija je zaenkrat b.p. - sam sem pred kratkim nadgradil na Android Pie (že dolgo pa imam MIUI 10). Po nekaterih review-jih celo kamera overall daje boljše rezultate kot tista na RN7. V glavnem top telefon za to ceno - še vedno.

m0LN4r ::

Bezukhoff je izjavil:

Me tudi enako zanima, light user, klici, sms, viber, whatsapp, snapchat, messenger, ter občasen web browsing, ter za bonus še kakšna dobra kamera, in to je tole, any reccomendations? :))

Dobra kamera za 150eur? Take stranke so najboljse, pride v shop in bi imel "mercedesa" za ceno "puntoja"
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Dimnik ::

Trenutno imam oba rn5 in rn7, kanarim, rn7 šiša rn5

Dimnik je izjavil:

Trenutno imam oba rn5 in rn7, kanarim, rn7 šiša rn5


Aja, imam še mi8 lite, moram še to primerjat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

kanarin ::

Dve "generaciji" novejši model da šiša starega, hja res nenavadno...RN5 sem izpostavil kot solidno izbiro v tem cenovnem rangu če kdo mogoče išče telefon brez notcha.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

xiaomi telefoni in ostale naprave (strani: 1 2 3 4371 372 373 374 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
186513170850 (923) Skyfall
»

Telefon do max. 250 EUR (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5813269 (9942) toro69
»

Rabljen Samsung Galaxy S6 ali nov Xiaomi?

Oddelek: Mobilne tehnologije
344532 (3789) klinker
»

Kaj kupiti za okrog 200€

Oddelek: Mobilne tehnologije
264495 (3104) jusv

Več podobnih tem