» »

Gume za peugeot 206

Gume za peugeot 206

cordoba ::

Katere gume se svetuje za ta avto, letnik 2003? Vožen je samo do službe in pa kratke relacije po Ljubljani.
Rad bi imel m+s, kot sem jih imel do sedaj in nisem imel nobenih problemov, poleti in pozimi.

Hvala za pomoč.

AndrejS ::

Takšne dimenzije, kot imaš predpisane v homologaciji. Preveri še katera platišča imaš !

cordoba ::

Trenutno v službi, ampak mislim, da so 175/65 R14 82T....

KAVINSKY ::

Pri takih dimenzijah lahko vzameš najdražje pa ne boš bankrotiral. Bi ti pa svetoval Fulda, ker so best budget gume.

hojnikb ::

vzami komplet letnih in zimskih, gume za to dimenzijo so pocen!
#brezpodpisa

bambam20 ::

cordoba je izjavil:

Katere gume se svetuje za ta avto, letnik 2003? Vožen je samo do službe in pa kratke relacije po Ljubljani.
Rad bi imel m+s, kot sem jih imel do sedaj in nisem imel nobenih problemov, poleti in pozimi.

Hvala za pomoč.



Vzameš Savo eskimo. Sam sem jih vzel decembra 2016 in sem zadovoljen z njimi. Vozim z njimi tudi poleti. Poslušal sem , kako se eskimo obrablja pri visokih temperaturah. Z njimi sem do danes naredil nekje 15.000 km ampak ni znakov obrabe profila. Pa tudi v zimskih rzamerah ( sneg ) se je guma zaenkrat dobro obnesla.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

zk_eu ::

Hehe, Sava Eskimo so dobre gume, ampak če jih voziš poleti ti iz lastnih in podobnih izkušenj povem (2-krat zelo pozna menjava), da postanejo trde in se zato ne obrabljajo :D. Oprijem je pa nato druga zgodba :D.
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

cordoba ::

Kot drugi avto pri hiši in relacija služba nazaj, mi je škoda kupovati letne in zimske posebej. Bi pač vzel m+s, kot sem imel do sedaj, zadeva šiba. Problem z trenutnimi gumami so bili ventilčki. Profil je še ok, samo dvakrat sem imel prazno gumo, hvala bogu takoj ko sem speljal. Na avtocesti bi bila lahko katastrofa.
Zdaj bi zaradi varnosti menjal vse 4 gume....

Bom pogledal sava eskimo. Sej imajo m+s ne?

cordoba ::

737 ::

M+s so zimske (mud+snow). Za celo leto išči all-season.

bambam20 ::

cordoba je izjavil:

https://www.enaa.com/oddelki/mojAvto/iz...

Te hvalite ne?


Ni ravno, da jih hvalimo. So pa ok. Te sedaj vozim ves čas 1 leto in pol.

zk_eu je izjavil:

Hehe, Sava Eskimo so dobre gume, ampak če jih voziš poleti ti iz lastnih in podobnih izkušenj povem (2-krat zelo pozna menjava), da postanejo trde in se zato ne obrabljajo :D. Oprijem je pa nato druga zgodba :D.


Zaenkrat se še ne pozna, da bi bile gume trde, pa z njimi vozim od decembra 2016. V toplih mesecih oz. poleti bi se morale obrabljat pa se mi ne. Mogoče je krivec enostavno moja normalna vožna.

Toyo zimske sem imel zadnjo sezono gor čez poletje pa mi je pobiralo profil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

rosomah ::

cordoba je izjavil:

Trenutno v službi, ampak mislim, da so 175/65 R14 82T....


goodyear vector 4season gen.2 trenutna cena 54.38 ojrov/kom kje? ne vem če lahko tukaj (brat jih ima - pravi da so ok tud na AC)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gume 2019 (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
5712964 (10614) matobeli
»

Celoletne gume 165 65 15

Oddelek: Na cesti
416146 (4942) KAVINSKY
»

Zamenjati ali ne zamenjati stare pnevmatike (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10534910 (32503) GrimReaper
»

Nakup solidnih letnih pnevmatik

Oddelek: Na cesti
143947 (3476) theBill
»

katere gume? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
509120 (8100) Pyr0Beast

Več podobnih tem