» »

Amazonova Alexa snemala pogovor in ga poslala naključnemu stiku

1
2
»

Markoff ::

dice7 je izjavil:

Daj starci nehajte jokat cez mladino, sami ste tudi preziveli XX antisocialnih ur za eno katodno cevjo in kupom tranzistorjev

Res je, ampak ko smo šli ven brcat usnje ali pa na pijačo, smo dejansko odložili elektroniko in se SOCIALIZIRALI. In, ne boš verjel, to počnemo še danes. S telefoni in drugim čudom elektronike v ŽEPIH ali v GARDEROBI.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

link_up ::

kuglvinkl je izjavil:

link_up je izjavil:

Ma za brati ste, kot stari vesterni, ko opisujejo ionizirano vodo za konje. Tehnoloski napredek je pac z nami in bo cloveka spremenil do obisti, pa ce se razpocimo. Humanity izginja, end of life v tej izvedbi...


Eni nismo.tako poenostavljeni kot ti.



pac ne stekas dovolj dobro...
In and Out

Invictus ::

Markoff je izjavil:


Res je, ampak ko smo šli ven brcat usnje ali pa na pijačo, smo dejansko odložili elektroniko in se SOCIALIZIRALI. In, ne boš verjel, to počnemo še danes. S telefoni in drugim čudom elektronike v ŽEPIH ali v GARDEROBI.

In kaj te moti, če mularija to počne?

Kot da so bili tisti časi najboljši pod soncem...

Drugi časi, drugi interesi...

Sicer mene tudi moti, ker se moram zaradi tega več časa ukvarjati z mulcem, kot so se naši starši z nami. Ampak, kaj hočeš, problem, tako niso otroci, ampak starši...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Markoff ::

Moti me, ker mladim predajamo v roke odgovornost za vodenje naše družbe brez orodij, sami pa te odgovornosti niso sposobni prevzeti, saj je nimajo priložnost izkusiti. Poglej si Idiocracy, nekaj v duhu tega filma nas čaka. Resda to daje mojim otrokom, katerim vzgajam povsem druge vrednote, ogromno kompetenčnih prednosti v službi (sposobnost komunikacije, delovne navade, odgovornost), vendar se bodo morali do tja prebijati kot otroci, ki so od velike večine drugih otrok precej drugačni. Drugačnost nikoli ni bila preveč tolerirana ali spoštovana med pubertetniki, ki funkcionirajo kot divji trop. Če ne bodo odrinjeni ali zasmehovani zaradi tega, ker center njihovega življenja ne bo mobilna elektronika, bodo prišli skozi precej poceni. Poleg tega bom v svoji starosti odvisen od zdravnikov, oskrbnikov, ekonomistov, politikov, ki so trenutno med plenicami in puberteto. Mi vlivajo zaupanje, da bom svojo starost preživljal dokaj mirno in spodobno? Ne, ne preveč.

Zato me moti. Ker me skrbi.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Markoff ::

.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

[D]emon ::

Vsaka generacija je imela svoje variante budaliranja, pa druzba povecini se vedno funkcionira.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Mr.B ::

Markoff je izjavil:

Moti me, ker mladim predajamo v roke odgovornost za vodenje naše družbe brez orodij, sami pa te odgovornosti niso sposobni prevzeti, saj je nimajo priložnost izkusiti. Poglej si Idiocracy, nekaj v duhu tega filma nas čaka. Resda to daje mojim otrokom, katerim vzgajam povsem druge vrednote, ogromno kompetenčnih prednosti v službi (sposobnost komunikacije, delovne navade, odgovornost), vendar se bodo morali do tja prebijati kot otroci, ki so od velike večine drugih otrok precej drugačni. Drugačnost nikoli ni bila preveč tolerirana ali spoštovana med pubertetniki, ki funkcionirajo kot divji trop. Če ne bodo odrinjeni ali zasmehovani zaradi tega, ker center njihovega življenja ne bo mobilna elektronika, bodo prišli skozi precej poceni. Poleg tega bom v svoji starosti odvisen od zdravnikov, oskrbnikov, ekonomistov, politikov, ki so trenutno med plenicami in puberteto. Mi vlivajo zaupanje, da bom svojo starost preživljal dokaj mirno in spodobno? Ne, ne preveč.

Zato me moti. Ker me skrbi.

Hočeš reči, da ti nimaš pojma o vzgoji, pa misliš da bi to morala storiti država, kadar tebi pač to paše oziroma se ti ne da.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Markoff ::

Mr.B je izjavil:

Hočeš reči, da ti nimaš pojma o vzgoji, pa misliš da bi to morala storiti država, kadar tebi pač to paše oziroma se ti ne da.

Tale zaključek si gladko iz riti potegnil in nima nobene zveze z ničemer, kar sem napisal. Že samo dejstvo, da nisem niti enkrat napisal ničesar o državi ali o tem, kdo bi moral koga vzgajati, pove o namenu tvojega komentarja vse. Vsaka nadaljnja beseda zate je odveč.
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Mr.B ::

Markoff je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Hočeš reči, da ti nimaš pojma o vzgoji, pa misliš da bi to morala storiti država, kadar tebi pač to paše oziroma se ti ne da.

Tale zaključek si gladko iz riti potegnil in nima nobene zveze z ničemer, kar sem napisal. Že samo dejstvo, da nisem niti enkrat napisal ničesar o državi ali o tem, kdo bi moral koga vzgajati, pove o namenu tvojega komentarja vse. Vsaka nadaljnja beseda zate je odveč.

Tvoje besede:
Moti me, ker mladim predajamo v roke odgovornost za vodenje naše družbe brez orodij, sami pa te odgovornosti niso sposobni prevzeti,
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

OK.d ::

LPOK.d
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Amazon pošilja Alexo od doma

Oddelek: Novice / Ostale najave
157399 (5632) vostok_1
»

Googlovi zaposleni poslušajo vaše pogovore z Google Assistantom

Oddelek: Novice / Zasebnost
245548 (3417) Vajenc
»

Amazonova Alexa pokleknila pod božičnim pritiskom (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
8215686 (11445) krneki0001
»

Tudi Amazon kmalu na zagovor v senat?

Oddelek: Novice / Zasebnost
175689 (3619) harmony
»

Jansa - Sanader (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
9813590 (10412) mtosev

Več podobnih tem