» »

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019)

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019)

1 2
3
4

springfield ::

abyssus je izjavil:

Me zanima, kakšen po min HDD v naslednji generaciji konzol.

Za PS5 pravijo, da bodo igre manjse kot sedaj, ker trenutno imajo iste teksture shranjene na vecih lokacijah, da je hitrejsi load, kar pa bi naj nov ultra hiter SSD odpravil - bomo videli

Izi ::

Activision explains why Call of Duty: Modern Warfare needs 175GB of storage
"175GB is the storage space we recommend players keep available in order to download the post-launch content we’ll be bringing to Modern Warfare. At launch, the initial download will be smaller"

Skratka, NE potrebuješ toliko praznega prostora.
V to 175 GB cifro je Activison vračunal že vse bodoče razširitve, DLC-je, popravke in kar koli že bo prišlo v prihodnje. Ob izidu igre bo inštalacija bistveno manjša.

DarwiN ::

Nvidia je tesno sodelovala pri izdelavi igre in imajo tu res odlično priložnost, da napnejo svoje RT mišice. Ker gre za relativno majhne mape in še vedno ne preveč napredno grafiko (še vedno govorimo o CODu), zna bit razlika opazna vsaj do te mere, kot je v Metro Exodusu, torej ne samo sence in odsevi, ampak full global illumination. Tudi performance hit bi moral bit znosen. Mind you, Metro Exodus je open world igra, ki zahteva hudejšo strojno opremo kot nek usran COD.

Skratka, tole zna bit epsko. BF5 je bil spodleteli demo, a zdaj je minilo dovolj časa. AMDtardom se zna zmešat in se bodo prisiljeni zateči k fake newsu. :) Doslej so namreč imeli kr solidne argumente, in sicer pomanjkanje RT iger in (pre)velik fps-penalty. COD zna tole postavit na glavo. Res da gre samo za še eno novo igro, ampak gre za COD, ki buri duhove še preden je sploh izšel.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Skyman ::



Finally, Activision has revealed when you can start preloading Call of Duty: Modern Warfare. Xbox One and PS4 preloading is available now in North America and Europe, while PC preloads will kick off on October 22 at 10am PT. Thankfully, the download won't be quite as gargantuan as we previously thought.

keba ::

kje se jo da najceneje kupiti za PC

DarwiN ::

Od 53€ naprej (vključno s PayPal provizijo).
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

rdecaluc ::

A bo mogoče kdaj dol z Battle.neta na voljo?
Est modus in rebus. ,typos

Izi ::

rdecaluc je izjavil:

A bo mogoče kdaj dol z Battle.neta na voljo?

Ne.
Call of Duty je Activisionova igra in ta seveda ne bo plačeval grabežljivemu Steamu 30% ali pa Epicu 12% svojega dobička, če pa lahko na Battle.net prodajajo povsem brez provizije, ker sta sedaj tako Activison kot Blizzard del iste velikanske matične korporacije Activision Blizzard, Inc..

Jaz bi rekel, da bodo kar vse bodoče Activisione in Blizzardove igre Battle.net ekskluziva. Razen če ne bo Epic ponudil kakšen posebno ugoden "popust". Za Steam sem skoraj prepričan, da ne bo popustil in bodočih Activisionovih in Blizzardovih igre na Steamu tako ne bomo videli nikoli več.

keba ::

Steam si je itak sam kriv da je taka situacija, grabežljivi Gaben razmišlja samo o provizijah, da bi pa kakšen pameten špil naredil se pa ne zmiga.

TOP ::

Kaj potem za ta novi Cod bo rabilo inštalirat preko Blizzarda.

Jerry000 ::

Me zanima,konzolko in goblin imata dobre cene za COD PS4, me pa zanima, ali bodo te cene tudi po izidu? Kakšna je navada?

kr?en ::

TOP je izjavil:

Kaj potem za ta novi Cod bo rabilo inštalirat preko Blizzarda.

https://www.blizzard.com/en-us/apps/bat...

Jerry000 ::

Boste kupili PS4 ali PC?

scipascapa ::

Nič...copy paste, ko bo 20€ in manj.

Jerry000 ::

copy paste?

kitl76 ::

Jerry000 je izjavil:

Boste kupili PS4 ali PC?


PC bo dosti ceneje kot za ps4. :))

Machete ::

PS4 lahko prodajš, a ni tako?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

scipascapa ::

Bingo :)

seveda bo kitl76: kak travnik varianta a ne.

Izi ::

Pravijo, da je samo za okoli 4 ure single player kampanije.
A bo res kdo cel dan vlekel dol 175GB da bo potem lahko igral 4 ure? Multiplayerja, ki je bistvo te igra pa v travniški verziji ne boš imel.

Seba22 ::

Izi je izjavil:

Pravijo, da je samo za okoli 4 ure single player kampanije.
A bo res kdo cel dan vlekel dol 175GB da bo potem lahko igral 4 ure? Multiplayerja, ki je bistvo te igra pa v travniški verziji ne boš imel.

Multiplayer je bistvo te igre se strinjam, ampak ni vredno 50EUR in več sploh pa kr mp sploh ni nič pametniga in je daleč od mw2 z katerim ta špil dost folka primerja.

Tako kot je @scipascapa reko 20EUR in nič več, več ni vredno
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

kitl76 ::

Machete je izjavil:

PS4 lahko prodajš, a ni tako?



Za PC pa nič ne daš :))

Machete ::

Meni je to že malo pozabljeno. Če igram, dejansko želim plačati.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

kitl76 ::

Meni je tudi bilo pa sem malo bilanco potegnil za 1 leto pa je ratalo kar precej slabo. Tako, da PC eksluzive pa Ps4.

Jerry000 ::

Jaz imam dilemo...ali PC ali PS4. PC mi kaže da imam in recommended in minimum dosežen, tako da igro bom lahko poganjal na PC. Vendar ker je cross platform me malo mika PS4, itak pa lahko priklopim miš in tipkovnico na PS4, vklopim da igram z vsemi in bo isto. Do sedaj sem vedno (do MW2) kupoval PC. Edino kar je, če kupim za PS4 moram še PSN kupit, kar je 120EUR vse skupaj....lahko pa prodam COD če mi kasneje ne bo več všeč

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

mateii ::

Jaz sem nabavil :) zgleda kar ok.

Če ima kdo namen igrat na PCju multiplayer me lahko doda: mateii#1315 (europe)

Skyman ::

Po ogledu posnetkov na youtube je bolj.. meh zalost 50% tistega kar je prikazano grafika se kr ista kot je bila v mw2 le zvok granate so po 20 letih spremenil

kitl76 ::

Res je. Trailer-ji so obetali dosti več. V bistvu nič kaj veliko novega copy/paste sistem kot Fifa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kitl76 ()

oo7 ::

Jerry000 ::

za grafiko mi je vseeno, igralnost je tista. In glede na to da je cross, se zdi obetavno

Cunami80 ::

Meni je cool. :)

oo7 ::

Spet dobro služijo...

CoD: Modern Warfare Breaks Multiple Sales Records with $600M+ Three-Day Opening

https://wccftech.com/cod-modern-warfare...

edi45 ::

Tisti, ki si lastite igro, dajte mi rečt, koliko gb je prenosa? vseh 175gb, koliko zasede ali manj? In kakšen je kaj špil? Že celo popoldne sedim pred računalnikom z kartico na mizi in se odločam če bi ali nebi kupil:))

Seba22 ::

Ne kupuj :) ni vredno sploh pa ne 53EURza PC še za ps4 jo dobiš ceneje :)).A nisi probal bete?

sem zdaj glihkar pogledal za PC se sploh ne da dobit battlenet standard edition kode po dobri ceni oziroma se splho teško kje dobi

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-cal...

Samo 4 ponudbe oz.praktično samo na 2. straneh majo na stock kode a se zajebavajo al kaj?
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Vuli ::

koliko je SP, za 2uri igranja?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Seba22 ::

cca 4-6 ur
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

DarwiN ::

Kolkr gledam na YT je zadeva sila podobna Battlefieldu 3.. Jasno v vseh pogledih igralnosti slabše od BF3, pa vendar korak proti BFju. Ironično.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

edi45 ::

Seba22 je izjavil:

Ne kupuj :) ni vredno sploh pa ne 53EURza PC še za ps4 jo dobiš ceneje :)).A nisi probal bete?

sem zdaj glihkar pogledal za PC se sploh ne da dobit battlenet standard edition kode po dobri ceni oziroma se splho teško kje dobi

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-cal...

Samo 4 ponudbe oz.praktično samo na 2. straneh majo na stock kode a se zajebavajo al kaj?


Games planet jo ima za 53€. Ne vem sp me zanima in multi. Vem da je dalec vstran od original MW in MW2 vendar vseeno bi rad probal :D

scipascapa ::

Katastrofa, da podpirate take igre.

edi45 ::

Verjetno bom rajši vzel RDR2 ali pa Star wars Fallen Jedi.8-)

Cunami80 ::

Po dolgem času spet soliden Call of Duty.

z3ro ::

Zvok, orožja in SP je okej, ostalo rabi še dosti popravkov. MP mape so večinoma zanič, preveč je campanja. Ajde, zanimiv mi je tudi 2v2 gunfight.

Jerry000 ::

scipascapa je izjavil:

Katastrofa, da podpirate take igre.

Kakšna druga podobna FPS igra da je dobra? Ni.

Machete ::

BFV je trenutno najbolji vojaški fpšuter out there.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

fireX88 ::

Machete je izjavil:

BFV je trenutno najbolji vojaški fpšuter out there.


kako si upaš to govorit v MW temi?:|:|
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Machete je izjavil:

BFV je trenutno najbolji vojaški fpšuter out there.


Ne najboljš je PUBG.

Jerry000 ::

oo7 je izjavil:

Machete je izjavil:

BFV je trenutno najbolji vojaški fpšuter out there.


Ne najboljš je PUBG.

Men je pa to še večji šrot kot COD...ubistvu niti ne PUBG ampak battle royale igre na splošno

Seba22 ::

@Machete ja se strinjam BFV je top,MW je razočaral sploh ground war bi lahko blo dosti bolje,ampak to je pač COD.Pa še par besed o PUBG?Kaj je to PUBG?Ma daj ne se hecat zarad takih in podobnih špilov smo kjer smo in ne delajo več kvalitetnih špilov ker za mladino je pa to res top of the top ane razni pubg,apex,fortnite in podobna sranja
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

Machete ::

fireX88 je izjavil:

Machete je izjavil:

BFV je trenutno najbolji vojaški fpšuter out there.


kako si upaš to govorit v MW temi?:|:|


Drznem si, ker imam večino codov na steamu in na tisoče ur since 2003
8-)
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

Seba22 je izjavil:

Kaj je to PUBG?Ma daj ne se hecat zarad takih in podobnih špilov smo kjer smo in ne delajo več kvalitetnih špilov ker za mladino je pa to res top of the top ane razni pubg,apex,fortnite in podobna sranja


Kot kaže res ne veš kaj je PUBG če ga primerjaš z Apex-om in Fortnitom.

Seba22 ::

oo7 je izjavil:

Seba22 je izjavil:

Kaj je to PUBG?Ma daj ne se hecat zarad takih in podobnih špilov smo kjer smo in ne delajo več kvalitetnih špilov ker za mladino je pa to res top of the top ane razni pubg,apex,fortnite in podobna sranja


Kot kaže res ne veš kaj je PUBG če ga primerjaš z Apex-om in Fortnitom.



Vem jas dobro kaj je to,ampak ni vredno omembe sploh te pa res raje igram cod kot pa tole
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126812 (3773) Skyman
»

Call of Duty : Black Ops 5 (2020)

Oddelek: Igre
433520 (1162) jobers2
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131640 (16886) Bantani

Call of Duty (2019)

Oddelek: Igre
101774 (1013) ahac
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768383 (36148) oo7

Več podobnih tem