» »

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019)

Call of Duty : Modern Warfare [4] (2019)

1
2
3 4

abyssus ::

Kaj prav priklopil si lahko klasično miš in tipkovnico pa igral? Wow, kaj nisem vedel tega prej.

Meni se ta mode sicer ni zdel ne vem kaj, precej hitro sem se dolgočasil. Sicer pa, COD kot COD - kar meni osebno sploh ni slabo. Vsekakor želim videti še druge mode, predvsem tiste 10v10, 20v20 in več, kot so govorili. :)

Pa upam, da bo dobro optimiziran za PC.

m0f0x ::

Ja, izkopil iz PCja in vklopil v PS :) Native je, ker bo crossplay podprt in je super za konzolaše, da ne bodo prikrajšani za aim 8-).

Naj dajo v beto 50 v 50, da sprobajo strežnike.

abyssus ::

Brez modov? Kako nastavljaš sensitivity? Aim assist se lahko izklopi? Igra prepozna tvoj input in te matcha primerno?

Na tistem reveal streamu so sicer igrali tournament 2v2 in sta Shroud on njegov teammate izgubila z miško proti kontrolerju - ne vem, če se ravno prikrajšani. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: abyssus ()

m0f0x ::

Brez modov ja. Če miška podpira HW, si lahko ingame trenutno ni bilo - se mi zdi. Bo pa seveda kasneje. Matcha te tak tak, ker včasih dobiš nekoga, ki je zelo dober ali nekoga, ki mu komaj en kill uspe v celi igri ali pa celo zapusti igro. Jaz tudi ne vem na podlagi česa lahko s kontrolerjem tako dobro igrajo.

oo7 ::

Call of Duty(R): Modern Warfare(R) | Multiplayer Beta Trailer

m0f0x ::

Očitno bomo ta in naslednji vikend spet igrali :))

z3ro ::

Igranje z miško in tipkovnico na PS4 je dosti boljše kot sem pričakoval.

oo7 ::

WORLDS FIRST MODERN WARFARE NUCLEAR!! MY FIRST GAME ON THE BETA

m0f0x ::

Ne morem prenesti Open beta, ker nimam zakupljene igre? WTF?!

abyssus ::

Definitivno ne vedo, kaj pomeni OPEN beta. :)

m0f0x ::

Zdaj pa celo gre.

springfield ::

The Modern Warfare beta start times for both Early Access dates across both weekends are as follows:

UK: 6pm (BST)
Europe: 7pm (CEST)
East Coast US: 1pm (EDT)
West Coast US: 10am (PDT)

As for the Modern Warfare Open Beta start time on each Saturday, Activision has yet to confirm any specifics - though our best guess is the same (6pm PST, 10am PDT) as mentioned above.

Zgodovina sprememb…

scipascapa ::

torej ob 7 na PSN gratis open beta?

gddr85 ::

beta? a ne izide tole enkrat ta mesec..

m0f0x ::

Kaj je to za eno kampanje... kar minlo me je :O

abyssus ::

Beta je sedaj tri vikende drži?

oo7 ::

"On Saturday, September 21, during weekend two of the Beta, we'll be taking your multiplayer experience to the next level. Taking place on a new map, Karst River Quarry, you'll get your hands on 32v32 warfare in a new mode, Ground War."

TOP ::

Od kje skineš beto za probat.

Ja zdaj sem zasledu,da za PC še ni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

Machete ::

TOP je izjavil:

Od kje skineš beto za probat.

Ja zdaj sem zasledu,da za PC še ni.


Zloudaj si lanski cod.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

oo7 ::

TOP je izjavil:

Od kje skineš beto za probat.

Ja zdaj sem zasledu,da za PC še ni.


Open beta od 21 do 23 septembra na vseh platformah.

TOP ::

Machete je izjavil:

TOP je izjavil:

Od kje skineš beto za probat.

Ja zdaj sem zasledu,da za PC še ni.


Zloudaj si lanski cod.

Kaj na steamu bo tudi,ker recimo mam orginal WW2.

Seba22 ::

Nebo na steamu.Samo na battle.net.Glihkar sem si preloadal PC beto na battle.net.Jutri bo že možno igrati za preorderje,ostalo pa 21.septembra
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

XKEKAX ::

Beta se že lahko preloada na battle.net, vendar lahko začneš igrat komaj 21.9.... lahko pa si tudi kupiš pri enemu izmed prodajalcev na allkeyshop.com beta kodo za dober 1,50€ in začneš igrat že danes ;)
če kdo želi me lahko doda KeKa#21455 pa zašpilamo kako :)

oo7 ::

The Modern Warfare Open PC Beta requires at least 45GB of free space and only DX12 appears to be supported. You'll find the minimum and recommended PC requirements down below (as provided by Activision):


Minimum Requirements:

Requires DirectX 12 compatible system
OS: Windows 7 64-Bit (SP1) or Windows 10 64-Bit (1709 or later)
CPU: Intel Core i5 2500k or AMD equivalent
Video: Nvidia GeForce GTX 670 2GB / GTX 1650 4GB or AMD Radeon HD 7950
RAM: 8GB RAM
HDD: 45GB HD space
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible


Recommended Requirements

Requires DirectX 12 compatible system
OS: Windows 10 64 Bit (latest Service Pack)
CPU: Intel Core i7 4770k or AMD equivalent
Video: Nvidia GeForce GTX 970 4GB / GTX 1660 6GB or AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
RAM: 16GB RAM
HDD: 45GB HD space
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

naslonjach ::

XKEKAX je izjavil:

če kdo želi me lahko doda KeKa#21455 pa zašpilamo kako :)


dodan

naslonjach#2249
ZabiKing#2851

TOP ::

Seba22 je izjavil:

Nebo na steamu.Samo na battle.net.Glihkar sem si preloadal PC beto na battle.net.Jutri bo že možno igrati za preorderje,ostalo pa 21.septembra

Daj link če lahko

TOP ::

Kaj to greš na Blizzard in se prijaviš in tam potegneš dol.Hvala

Machete ::

Lahko kdo, ki spremlja industrijo razloži zakaj je šel Activision na battlenet only?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

ScottDJ_ ::

Ve kdo morda, kje bi se lahko nastavil fov? Namreč je nastavljen na prijetnih default 68 kot stari cod, imel bi pa rad 90 :)


pa na tej stari mašini ki jo imam, deluje vrhunsko. 75fps ultra brez problema :)

Seba22 ::

TOP je izjavil:

Kaj to greš na Blizzard in se prijaviš in tam potegneš dol.Hvala


Tu maš link tole dol potegni pa inštaliraj in potel lako zlovdaš špil.Je pa podobno ko steam aja pa račun si boš mogo ustvarit,če še nimaš

https://www.blizzard.com/en-gb/apps/bat...

ScottDJ_ je izjavil:

Ve kdo morda, kje bi se lahko nastavil fov? Namreč je nastavljen na prijetnih default 68 kot stari cod, imel bi pa rad 90 :)


pa na tej stari mašini ki jo imam, deluje vrhunsko. 75fps ultra brez problema :)



Greš pod settings/general pa tam nastaviš.Jas že tud igram sedaj sem cca 1 uro sprobal dela vse na ultra 120+ fps ni tak slabo se bom pa mogo navadit nazaj iz bf hehe
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

ScottDJ_ ::

Hvala, sem najdel tudi sam. sem pričakoval nekje med graphics to :D

drgač pa ja. špil je dober, lepo optimiziran, na tej mašini laufa skoraj brezhibno :)

abyssus ::

Na kateri resoluciji igraš, FULL HD?

TOP ::

Seba22 je izjavil:

TOP je izjavil:

Kaj to greš na Blizzard in se prijaviš in tam potegneš dol.Hvala


Tu maš link tole dol potegni pa inštaliraj in potel lako zlovdaš špil.Je pa podobno ko steam aja pa račun si boš mogo ustvarit,če še nimaš

https://www.blizzard.com/en-gb/apps/bat...

ScottDJ_ je izjavil:

Ve kdo morda, kje bi se lahko nastavil fov? Namreč je nastavljen na prijetnih default 68 kot stari cod, imel bi pa rad 90 :)


pa na tej stari mašini ki jo imam, deluje vrhunsko. 75fps ultra brez problema :)



Greš pod settings/general pa tam nastaviš.Jas že tud igram sedaj sem cca 1 uro sprobal dela vse na ultra 120+ fps ni tak slabo se bom pa mogo navadit nazaj iz bf hehe

Hvala ti

Seba22 ::

Danes so dodali ground war 32v32 mod je zelo dober in je praktično kot tako conquest pri battlefield kar meni osebno bolj odgovarja ,ampak camperov je pa ogromno in res ogromnoooo,ah sploh ni igralno gameplay čist pokvari škoda
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

TOP ::

Ej Seba22 eno pomoč rabim.Ko hočem v igro se moram prijavit v Activation in nikakor ne morem upisat afno.Ko stisnem kombinacjo tipk mi zmrzne in vrže ven.Hvala.

odbitko ::

Sem imel isti problem. Reši tako, da kopiraj afno in jo nato v CODu samo prilepi (ctrl+v).

ETI3n ::

ScottDJ_ je izjavil:

Hvala, sem najdel tudi sam. sem pričakoval nekje med graphics to :D

drgač pa ja. špil je dober, lepo optimiziran, na tej mašini laufa skoraj brezhibno :)

Špil vsekakor ni optimiziran, bo še treba dost dela.Da ne omenjam laga aka netcode ki je spet sjeban do amena, a kaj ne morejo ponudit proper dedi supporta, plus spawni so čist xyz.Igra ni vredna polne cene, spet bodo uvalili poli izdelek, škoda.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ETI3n ()

Machete ::

Škoda. Vsake par let kupim cod, samo želim da je na Steam in da ni polizdelek, in da ni 60 eur.

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

TOP ::

odbitko je izjavil:

Sem imel isti problem. Reši tako, da kopiraj afno in jo nato v CODu samo prilepi (ctrl+v).

Hvala ti.

Sem igral ja,pač nič posebnega,grafika je dobra,drugač se mi pa zdi vse isto kot ostali CODi nič novega,samo orožje pa kaka mapa.Ni pa slaba,za mal se poigrat sam nikakor pa ne za 60e.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TOP ()

ScottDJ_ ::

ETI3n je izjavil:

ScottDJ_ je izjavil:

Hvala, sem najdel tudi sam. sem pričakoval nekje med graphics to :D

drgač pa ja. špil je dober, lepo optimiziran, na tej mašini laufa skoraj brezhibno :)

Špil vsekakor ni optimiziran, bo še treba dost dela.Da ne omenjam laga aka netcode ki je spet sjeban do amena, a kaj ne morejo ponudit proper dedi supporta, plus spawni so čist xyz.Igra ni vredna polne cene, spet bodo uvalili poli izdelek, škoda.


Osebno nimam laga. pa tudi glede tega, da je optimiziran game, mislim predvsem na grafiko oziroma delovanje PC-ja v času igranja. Sicer procesor je res na 100%, ampak glede na to, da ultra leti na 100fps nekje povprečno je 'majka'. Proti BF 5 naprimer, ki sem ga kupil, ampak zelo malo igral. Tam res vse lagga. Še BF 1 je boljši bil...

Sej ne rabiš kupiti polne cene. Koliko je redna cena sploh? 60€ nekje? Po moje bo na kakem instant gamingu za 45€. Kar ni spet ne toliko. To je 25 stotinov na dan, če igraš vsak drugi dan :)

Seba22 ::

Vseeno ni vredno nakupa,špil nič posebnega grafika pa sploh nič posebnega glede na to da je kao nov engine sem pričakaval boljšo grafiko.Grafika je za moje pojme na ravni BF4 iz 2013.Mene osebno zanima samo še single player to je pa to
Asus ROG B650E|Ryzen 7800X3D|DDR5 32GB|NVMe SSD 3TB|EKWB AIO 360|RTX 4080
Dell Alienware 27" 1440p GSYNC Ultimate|CAN-AM Renegade 1000cc 2022

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Seba22 ()

naslonjach ::

Vzljubil beto! Top akcija, smeha polna skleda, nervoze, jeze, to kar jaz potrebujem, da me igra prevzame. Super zvok orožja in meni top grafika malce risankasti vojaki toda ne preveč, ravno prav. Kupljena in komaj čakam 25.10.

Sssaga ::

Beta deluje odlično (za 60Hz ekran) na 11 let stari X58 platformi.
Test v moji temi (da ne bom smetil preveč).

oo7 ::

Call of Duty: Modern Warfare Multiplayer Beta Was the Largest in Franchise History

https://wccftech.com/call-of-duty-moder...

oo7 ::

Official Call of Duty(R): Modern Warfare(R) - Story Trailer

oo7 ::

Call of Duty Modern Warfare PC Requirements
Minimum Requirements

Operating System: Windows(R) 7 64-bit (SP1) or Windows(R) 10 64-bit
Processor: Intel(R) Core™ i3-4340 or AMD FX-6300
Video: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 670 / NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1650 or AMD Radeon™ HD 7950 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 8GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space
Internet: Broadband Internet connection
Recommended Requirements

Operating System:Windows(R) 10 64-bit latest update
Processor: Intel(R) Core™ i5-2500K or AMD Ryzen™ R5 1600X
Video: NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 970 / NVIDIA(R) GeForce(R) GTX 1660 or AMD Radeon™ R9 390 / AMD Radeon™ RX 580 - DirectX 12.0 compatible system
Memory: 12 GB RAM
Storage: 175 GB available hard drive space
Internet: Broadband Internet connection



Igra rabi samo 175 GB prostora :)

opeter ::

Torej se AAA igre res premikajo proti meji 150-200 GB prostora. Ah, zato so potrebi veliki SSD-ju (1+ TB), da imaš lahko gor nekaj iger.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

abyssus ::

Me zanima, kakšen po min HDD v naslednji generaciji konzol.

Skyman ::

Ne verjamem da bo 175gb velik spil... vrjetno bo tam ene 90gb max 100gb neki rabis se sistemske rezerve za delovanje sistema

abyssus ::

Skyman je izjavil:

Ne verjamem da bo 175gb velik spil... vrjetno bo tam ene 90gb max 100gb neki rabis se sistemske rezerve za delovanje sistema


Če ne sedaj, pa slej ko prej bo. BO3 na PS4 je bil po par updejtih velik 130gb.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Call of Duty: Modern Warfare 3 (strani: 1 2 3 48 9 10 11 )

Oddelek: Igre
528126831 (3792) Skyman
»

Call of Duty : Black Ops 5 (2020)

Oddelek: Igre
433520 (1162) jobers2
»

Modern Warfare 2 - The Real Call of Duty (strani: 1 2 3 416 17 18 19 )

Oddelek: Igre
934131646 (16892) Bantani

Call of Duty (2019)

Oddelek: Igre
101774 (1013) ahac
»

Call of Duty: Infinite Warfare (Call of Duty 13) (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
32768388 (36153) oo7

Več podobnih tem