» »

ZTE reševal sam Trump

1
2
»

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

Glej da teflona ne segreješ preveč...


Saj nisi valjda 5 let star. Malo poglej kaj počne mainstrem media iz Trumpa.. nabil so ga že 100krat na zid, pa še vedno miga... :))
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

filip007 ::

Tudi kredit je treba odplačati, to ni to po moje, pol miljarde ni šala, kot bi Tito rekel.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Samuel ::

filip007 je izjavil:

Tudi kredit je treba odplačati, to ni to po moje, pol miljarde ni šala, kot bi Tito rekel.


Saj se kredit sploh ni odobril. Pa projekti so iz leta 2015.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

zmaugy ::

Pa da ne omenjam, kako lahko predsednik države trži svoje ime v komercialne namene. Za kako skorumpirano štalo so se izkazale ZDA, mi gre na bruhanje.

Samuel je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Glej da teflona ne segreješ preveč...


Saj nisi valjda 5 let star. Malo poglej kaj počne mainstrem media iz Trumpa.. nabil so ga že 100krat na zid, pa še vedno miga... :))


A ni to skrb zbujajoče? Človek je grozen v vseh pogledih in še vedno se najdejo omejenci, ki ga zagovarjajo? To ni ravno laskavo za človeško vrsto...

filip007 je izjavil:

Tudi kredit je treba odplačati, to ni to po moje, pol miljarde ni šala, kot bi Tito rekel.


Najprej ga je treba dobiti. Pojdi ti po takšen kredit (pa najprej bankrotiraj nekajkrat).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

Pa da ne omenjam, kako lahko predsednik države trži svoje ime v komercialne namene. Za kako skorumpirano štalo so se izkazale ZDA, mi gre na bruhanje.


Saj vsi vejo, da ima hotele. To je tako, kot bi rekel, da je voda mokra. Itak, da folk povabi v svoje hotele. Z nasmeškom.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

zmaugy ::

Samuel je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Pa da ne omenjam, kako lahko predsednik države trži svoje ime v komercialne namene. Za kako skorumpirano štalo so se izkazale ZDA, mi gre na bruhanje.


Saj vsi vejo, da ima hotele. To je tako, kot bi rekel, da je voda mokra. Itak, da folk povabi v svoje hotele. Z nasmeškom.


In? Ne more voditi privat poslov, če hoče biti predsednik države. Mislim lahko, v Zimbabweju.

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

In? Ne more voditi privat poslov, če hoče biti predsednik države. Mislim lahko, v Zimbabweju.


Saj jih je prepisal (oziroma tako da je skladno z zakonodajo) na sinova.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

zmaugy ::

Dej ne mi prihajat s takšnimi bedarijami.

A ti je kaj slabo, ko se pogledaš v ogledalo in se zavedaš, da javno zagovarjaš tega plazilca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

fikus_ ::

Samuel, vem da boli!

"Moj idol? A res? Prvo pospravi pred svojo preprogo.
Folk, ki ga ti podpiraš tukaj ala Putin (nakradeno miljarde)/Šiitske Mule (podpora terorizmu), je nekaj nivojev nižje."


Citiraj kakšno mojo izjavo, da boš dokazal svojo zgornjo trditev! Sem kratke pameti in hitro pozabim. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fikus_ ()

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

Dej ne mi prihajat s takšnimi bedarijami.

A ti je kaj slabo, ko se pogledaš v ogledalo in se zavedaš, da javno zagovarjaš tega plazilca?


Ja, kaj pa bi moral narest? Prodat vse, kar je imel? Keri mentalni hlodi ste eni tukaj... Kaj bi sploh rad??

fikus_ je izjavil:

Samuel, vem da boli!
"Moj idol? A res? Prvo pospravi pred svojo preprogo.
Folk, ki ga ti podpiraš tukaj ala Putin (nakradeno miljarde)/Šiitske Mule (podpora terorizmu), je nekaj nivojev nižje."

Citiraj kakšno mojo izjavo, da boš dokazal svojo zgornjo trditev! Sem kratke pameti in hitro pozabim. :))


Jst ti čist verjamem, da te boli. Podpirat šiitsko Mulo mora biti zelo boleče.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

zmaugy ::

Človek je v tako očitnem konfliktu interesov, da boli glava. In dejstvo, da je svojo hči in zeta spravil v Belo hišo, govori samo zase.
Če si je tako želel postati predsednik, potem bi pač moral prodati svoje poslovno premoženje in kupnino dati na nek nevtralen sklad.



Očitno je prava slika ZDA precej drugačna od tiste, ki si jo večina predstavlja...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Samuel ::

zmaugy je izjavil:

Človek je v tako očitnem konfliktu interesov, da boli glava. In dejstvo, da je svojo hči in zeta spravil v Belo hišo, govori samo zase.



Predsedniške volitve so bile leta 2016. Plani so iz 2015. Trump velja za velikega zagovornika sankcioniranja Kitajske (oziroma balanisiranja trgovine). In stvari potekajo v tej smeri. Zakaj te boli glava?
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Samuel ()

zmaugy ::

Na čelu do leta 2017 najmočnejše države z največjim vojaškim arsenalom je nekdo, katerega obnašanje bi bilo do neke mere sprejemljivo in bi se toleriralo (seveda bi se ga vzgojno skušalo popraviti, da človek ne bi odrasel v egoističnega psihopata) če bi bil star do 5 let.

O kakšnih planih pišeš? O planih za ta gradbeni projekt?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

zmaugy ::

Torej, takole so Kitajci kupili Trumpa, da je začel pritiskati za preklic sankcij:

Spock83 ::

Hočem nadgraditi en firewall pa vidim change log:

3. Russian firmware version doesn't support over 56bit encrypted algorithm according to
regulatory restriction.
4. All DSR routers with WW version are not allowed to install RU firmware image in order to
prevent unnecessary misunderstanding for customers.


Vsi so isti :D

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

To je ta članek, brez preverjenih virov:
http://www.scmp.com/news/asia/southeast...

The park - expected to be backed with up to US$500 million in Chinese government loans - is part of an "integrated lifestyle resort", known as MNC Lido City.

Furthermore, Chinese companies are expected to put up US$500 million - half of the development's projected budget - putting its success or failure in the hands of decision makers in Beijing.

Torej, zmaugy, Kitajska NI ODOBRILA NOBENEGA KREDITA.

Oseba ki naklada, da brez korupcije vodstva, se ne zgodi nič...al nekaj podobnega. Sedja imajo pa prostovolno iniciativo talati pol mijarde dolarjev, berz da bi centralni komite to požegnal.

Samuel je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Človek je v tako očitnem konfliktu interesov, da boli glava. In dejstvo, da je svojo hči in zeta spravil v Belo hišo, govori samo zase.



Predsedniške volitve so bile leta 2016. Plani so iz 2015. Trump velja za velikega zagovornika sankcioniranja Kitajske (oziroma balanisiranja trgovine). In stvari potekajo v tej smeri. Zakaj te boli glava?

Zato ker če greš gledat zadolževanje in trgovski primanjklaj glede na vlado v Ameriki, vidiš vzorce.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

Samuel ::

Mr.B je izjavil:

Oseba ki naklada, da brez korupcije vodstva, se ne zgodi nič...al nekaj podobnega. Sedja imajo pa prostovolno iniciativo talati pol mijarde dolarjev, berz da bi centralni komite to požegnal.
.


dobr temelj za fake news
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Oseba ki naklada, da brez korupcije vodstva, se ne zgodi nič...al nekaj podobnega. Sedja imajo pa prostovolno iniciativo talati pol mijarde dolarjev, berz da bi centralni komite to požegnal.
.


dobr temelj za fake news

Se sreca da sedaj zanikas da je na kitajskem korupcija, na koncu ti bomo nastavili se subvenvije.

Po drugi strani enoumja..... sovrazni mediji....
Spokesman for investor Ahmed al-Rumaihi says he attended meetings with officials of Trump's team in 2016


Samijevi demokraticni mediji na isto temo

The Senate Judiciary Committee's release Wednesday of the Trump Tower transcripts and hundreds of pages of exhibits provide the most comprehensive view yet into the circumstances surrounding the controversial meeting and the details of the roughly 20-minute encounter, in which Trump's team was expecting dirt from Veselnitskaya
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Samuel ::

Se sreca da sedaj zanikas da je na kitajskem korupcija, na koncu ti bomo nastavili se subvenvije.


berz da bi centralni komite to požegnal. -> dobr temelj za fake news
tebi je treba vse napisat trol trolasti

Ostalo je pa kar nekaj. Buče, jabuke, slive.. vse namečeš, sam vsebine ni nobene.
If you notice this notice, you will notice that this notice is
noticably not worth noticing.

zmaugy ::

Upam da ti vsaj plačajo za mešanje megle.

Mr.B ::

Samuel je izjavil:

Se sreca da sedaj zanikas da je na kitajskem korupcija, na koncu ti bomo nastavili se subvenvije.


berz da bi centralni komite to požegnal. -> dobr temelj za fake news
tebi je treba vse napisat trol trolasti

Ostalo je pa kar nekaj. Buče, jabuke, slive.. vse namečeš, sam vsebine ni nobene.

Ok, glede na to da znaš argumentirati le z Fake news.... no potem pač nadaljuj Fake news
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

tryhard ::

Saj smo ga že prevečkrat dobili na laži :))

jype ::

Samuel _je_ fake news.

zmaugy ::



7:51

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nočna mora sankcij za ZTE končana

Oddelek: Novice / Tožbe
54512 (3434) Isotropic
»

ZTE po preobratu spet pred propadom

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
4318206 (15363) klinker
»

ZTE se vrača med žive

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
166298 (5095) Mr.B
»

ZTE reševal sam Trump (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
7325103 (21171) zmaugy
»

ZTE zaradi ameriških sankcij v hudih škripcih

Oddelek: Novice / Nakupi / združitve / propadi
3218409 (15453) joze67

Več podobnih tem