» »

zlomljen pin na procesorju

zlomljen pin na procesorju

davidb ::

na s370 imam zlomljen en pin pa me zanima kako bi dobil kontakt z tem pinok. zacinit se skoraj ne da, ker je pikica premajhna za cin (manjsa od 0,3mm), okoli pa je masa
GRRRR, pa je slo 10ksit

David;(( ;((

Tic ::

U bistvu se da, tako, da v Socket ustaviš mankajoči pin un upaš da naredi kontakt z procesorjem. Razumeš?
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

Dr_M ::

kupi srebrno barvo za popravljanje tiskanih vezij. potem ko se posusi rata dost trda, tok da bi ti pin drzal gor. jest sm kupu zadevo v conradu v BTCju za 1700 sit pa neki drubiza.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

davidb ::

To je vse res, ampak ta procesor je tulalalatin in gre na adapter in na slot1 plato, ta pin ki je zlomljen pa ne sme imet stika z adapterjem ampak z enim drugim pinom preko žičke ki je ne morem gor zalotat.

david;( :P

Dr_M ::

tut to ni problem s srebrno barvo. das jo mal na mesto kje je biu pin, potem pa das zicko gor in jo povezes z drugim pinom, sam pac mors bit nezen s tem. ko se bo barva posusila bo lepo drzalo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Spajky ::

Tisti pin je verjetno ak4; daj nekomu, ki popravlja mobitele, da ti gor za bazo pina zalota tisto žičko, ali pa zamaši tisto luknjico na s370 in napravi na koncu žičke bunkico, da bo naredila kontakt, ko bo proc sedel v podnožje; seveda boš potem v bistvu moral narediti mod na slotketu in ne na procu (idejo si lahk vidiš na moji strani pod komp/some mods) ...8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se nenavadno obnaša

Oddelek: Pomoč in nasveti
22982 (711) drecos123
»

Celeron II (FC-PGA ?) 633 na SLOT1 adapterju za Celerone 1 (400Mhz) kako?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61082 (1046) Lith
»

Tualatin na BX-u:info-koliko nas je?

Oddelek: Strojna oprema
452947 (1919) sidney
»

Moj Tualatin 1.2 GHz je Skinhead !

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
403151 (2077) Boky
»

Spajky - rabim tvojo pomoc ( BX + Tualatin)

Oddelek: Pomoč in nasveti
191639 (1257) Spajky

Več podobnih tem