» »

Naročilo lamelne pergole preko alibabe

Naročilo lamelne pergole preko alibabe

sannyka ::

Žal ne vem kam naj umestim vprašanje. Zanima me če kdo ve kako je z nakupom lamelne pergole preko alibabe. Cene so ugodne,napram predracunom v Sloveniji. Se sploh da naročiti? Naročam stvari preko AliExpressa,za Alibabo pa nimam pojma kaj pa kaj

c3p0 ::

Daj link, da probamo...

Magic1 ::

A to je kaj po meri, ali so fiksne mere? Drugače imajo eno v Bauhausu 3x4 za 2000€.
Magic

sannyka ::

Link: https://www.alibaba.com/product-detail/...

Za to v Bauhausu vem,žal rabimo večjo. Hvala vseeno

darkolord ::

Tisto $85-160 na m2 je samo okvirna cena, za katero niti ne veš, kaj vsebuje.

Poleg tega je treba prišteti še prevoz, carino, davek na vse skupaj in montažo.

Machete ::

U tole bi pa rad videl od naročila do postavitve en video. To bi bla komedija poletja.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

borisk ::

ja, ker aluminjaste ekstrudirane profile pa kitajci ne znajo delat? mogoče res ne bi bila za letošnje poletje, ampak velika verjetnost je, da ne bi bila nič slabša kot tista iz bauhausa, ki je verjetno prav tako iz kitajske.

sannyka ::

Tista iz bauhausa je iz kitajske. Tak kot večina stvari po naših trgovinah. Iščemo in raziskujemo kaj bi bilo možno,ker predračunu nad 15000€ nam niso normalni

alkor ::

Naroci, sestavi sam. Izgleda super. 20m2 3200 usd kar je cca 2600 eur plus postnina in davek ter carina.

Ko delam bajto narocim tukaj. Ziher nasim dobavljajo kitajci, prodajajo nam pa vsaj 3 x drazje.

Hvala za link,.

Lp
LP, a

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: alkor ()

Magic1 ::

Mene samo zanima kakšna so nosilci/vodila za premikat profile. Bauhausova ima plastična in imam pomisleke kako bo to lahko pokalo čez pet let. Frend, ki so mu naredili po meri, ima aluminjaste, samo on je dal 10k€.
Magic

FoxKnox ::

Za take stvari se na Kitajskem naroča cel kontejner, če ne ni računice.

Machete ::

sannyka je izjavil:

Tista iz bauhausa je iz kitajske. Tak kot večina stvari po naših trgovinah. Iščemo in raziskujemo kaj bi bilo možno,ker predračunu nad 15000€ nam niso normalni


Povpraševanje ponudba. Kovinarji trenutno zavračajo naročila, ker sploh ne morejo več narediti vseh naročil. Tako da naviti predračuni niso nenavadni. Plus loči delano po naročilu samo zate od kitajskih lego kock. Pridejo, zmerijo, zrišejo, prilagodijo, uporabijo izkušnje iz prejšnjih 10. let kaj je OK, kaj se ne obnese in jim povzroča reklamacije, pridejo postavijo, servisirajo in stojijo za projektom do CM. Če tega ne vidiš in ločiš ni nič narobe, potem je albbaba zate, ampak predračuni pa še vedno niso 'nenormalni'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

jl ::

Zdravo,

Je morda to že kdo naročil in zmontiral in če, kako je s kvaliteto? Sam sem v zadnjem mesecu zbiral ponudbe slovenskih podjetij, ki se zkvarjajo s senčenjem in za majhno 3,5x2 m2 pergolo (s tendo na motor) so cene od 4k€ do 8k€, kar se mi zdi dokaj pretirano. Sumim, da jih večina naroča pergole iz Kitajske, saj po komercialnih imenih ne najdem proizvajalca, dobavni roki pa so tudi 6-8 tednov.

Lp

bauci ::

Samo tenda 5x4 metre 2.000€ - Medle.

Šimpanz ::

Jaz sem prejšnje leto kupil motorizirano lamelno pergolo cca. 20m2 v Sloveniji. Cena z montažo cca. 10,5 k€. Imel sem 4 ponudbe in ta je bila najboljša. Iz Kitajske ne bi kupoval zaradi prevoza. carine in montaže. Sem gledal tudi tisto iz Bauhausa pa se mi je zdelo da jo odpihne že prva burja.

Milang64 ::

Pozdravljeni,

sicer sem objavil tudi že na ostalih forumih, a ker ne dobim pravega odgovora - bom vprašal še tukaj :-)

Je kdo tukaj že kupil Soltecovo pergolo Agava? Kakšne so dolgoletne izkušnje? Rad bi namreč nadkril teraso, da bi jo lahko uporabljal skozi celo leto (s pomočjo grelcev, tudi pozimi). Ideja o vrljivih lamelah se mi zdi super. Vendar je cena kar visoka. Se splača investirati? Kakšna je kvaliteta proti v primerjavi z ostalimi (Ombra, Misteral, Brustor, Pratic,...)?

Šimpanz ::

Jaz mam motorizirano pergolo pa je še enkrat ne bi vzel ker jo skoraj nikoli en odpiramo saj stoji na samem. Če stoji ob hiši je dobro da lahko odpreš zaradi pregrevanja drugače pa ne. Stane pa sigurno ene 3k več kot navadna.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Senčnik za teraso

Oddelek: Loža
263517 (755) Bostjan_321
»

okna, vrata - "budget" variante

Oddelek: Loža
257472 (5591) feryz
»

Nadstreški in pergole

Oddelek: Loža
258277 (6245) Sc0ut
»

Mizar, rabim zidno omaro (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5512004 (3396) Rok Woot
»

Nakup baterijskega vrtalnika - pomoč (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8922855 (16184) T0RN4D0

Več podobnih tem