» »

Mizar, rabim zidno omaro

Mizar, rabim zidno omaro

1
2
»

Machete ::

Kdor nima firme, ne bo nikoli razumel strukture cene nekega proizvoda in je vse kar zna se pritoževat nad cenami. Dobro da je konkurenca ane. Hvala bogu je stvar izbire. Tudi nisan micra te pripelje na morje, pa se bmwji zelo dobro prodajajo. Ker pač ni vse v par cm lufta.
Dobro da obstaja folk ki je zahteven in dobro tudi da je tak ki mu je vseeno za take stvari. Vsak ima svoje prioritete.
Prepoved prodaje ni mišljena dobesedno, troli pač neznajo brati med vrsticami. Potrebna pa bi bila kontrola, in razrezni centri so idealno gojišče šušmarskih bacilov.
Tisti ki pa izbere brez računa pa nateguje vse okoli sebe, z otroki in vso žlahto. Sej je logično da hoče vsak ceneje, in tudi logično da je proračun jama brez dna, samo ne se pritoževat potem nad 600EUR plače in razsuto cesto pred bajto, ter 36km dolgo čakalno vrsto v zdravstvenem domu.
Najboljš je da sta oba v javni upravi, bajta cela narejena brez enega računa razen dveh luči iz lesnine. Pa še prej bi v penzijo, pa mal božičnice, pa eni dve štipendiji za dva mulca.. Itak. S tem da vsi ostali plačujejo toliko več da se taki primeri sfutrajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

m0LN4r ::

Izbere brez računa? Če ga ne prosiš, ga ne dobiš. Vsaj prinas, ko so montirali peč je bilo tako.

Pa tudi na ST imaš lep primer (šlo se je o stopnišču ali ploščicah),
ko je na računu bilo 2x več materiala zaračunanga, kot ga je dejansko bilo porabljenga.
Račun pa sploh ni bil za to stranko, ampak en star od prejšnje.

Malo poglej naokoli. Največ šušmarijo ravno tisti, ki majo firme ne tisti, ki jih nimajo.
Zdaj ko je supervizor in malo pogledaš tudi na ajpes, vidiš.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Machete ::

To je pri SPjih in 1-2 man 'podjetjih'. Firma, kateri lahko rečeš firma, s tem težav nima.

Magic1 ::

Samo potem je pa problem pri večjih firmah, ko moraš plačevat še šefovega konjička, tajnico, snežilko in pride storitev zato konkretno dražja. Država bi morala konkretno usekat po črnem trgu. Nagrada 200€ za prijavo in kazen na črno za fizične oseba kakšnega jurja in 10k za poslovne.Še prej pa še malo poenostavit pogoje uradnega dela.
Magic

boris82 ::

Jaz sem tudi pol leta nazaj za moje tastare po forumih iskal in spraševal prijatelje/znance za kakšnega, ki naredi v redu, hitro in cenovno sprejemljivo. Na koncu mi je kolega predlagal tega spjevca http://www.mizarstvo-skica.si/, pa sta bila zlo zadovoljna.
Res jima je naredu v piko. Šlo pa se je za vgradno omaro. Bil je malenkost dražji od drugih ponudnikov, ampak kvalitetno pa pomoje ni primerjave. Upam da komu prav pride.

lp

Rok Woot ::

Meni je všeč črni trg. Izgubil sem zaupanje v državo. Če mi reče a bi brez računa pa popust, sem skoraj vedno za.

Kar pa se cen mizarjev tiče pa jamrate, večina vas dela pa še z višjo urno postavko. Če hočeš biti dober mizar, moraš vložiti veliko dela. Jaz kot hobi marsikaj naredim, a je vedno masiva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Rok Woot ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mizar + Ikea kuhinja?

Oddelek: Loža
246640 (5563) fosil
»

Dekorativne folije za les

Oddelek: Loža
83212 (2951) techuser
»

približno kolko €€ bi rabil za opremit 40m2 flat

Oddelek: Loža
346855 (5422) NikolormousB

Več podobnih tem