» »

Nateg zavarovalnice

Nateg zavarovalnice

fokz8 ::

Pozdravljeni.

Ker ne sledim dnevno kaj se dogaja po Sloveniji, tudi posledično nisem vedel, da se bodo cene dopolnilnega zavarovanja povečale.

Pred nekaj dnevi, je do mene stopila agentka za zavarovalnico triglav, ki mi je trdila, da bodo vse zavarovalnice povišale cene, le triglav ne bo. Hkrati je tudi ponujala petrol kartico za gorivo za 20€ ob podpisu pogodbe. Ker mi je načeloma vseeno kje sem zavarovan, sem to podpisal - imam list, kjer sem podpisal ceno 28.99€

Danes sem dobil domov pogodbo, na kateri piše, da je cena 30.79€. Takoj sem jih poklical na zavarovalnico in povedal, da to ne štima. Nazaj so mi povedali, da so z dnem 6.4 vse zavarovalnice povišale premije...glej ga zlomka, js sm 6.4 podpisal tole. Torej so me gladko nategnili in se mi zlagali o tem

Načeloma se mi jebe, ali bom sedaj plačevav 50centov več kot prej, saj je tudi vzajemna dvignila ceno...vendar pa se gre za princip in zavajanje.

Kaj bi vi storili? Odstopili od pogodbe ali enostavno to "požrli"?
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE
  • spremenil: Mavrik ()

mm888mb ::

Imaš pisno od njih kaj? Če ne...

fokz8 ::

mm888mb je izjavil:

Imaš pisno od njih kaj? Če ne...


ja mam pred-pogodbo, ki sem jo podpisal, na kateri ja navedena cena 28.99€
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

mm888mb ::

Imaš pisno zagotovilo, da ti ne bodo dvignili cene?

fokz8 ::

mm888mb je izjavil:

Imaš pisno zagotovilo, da ti ne bodo dvignili cene?


najbrž ne, preveč členov, ki se mi jih ne da brat. vseeno pa piše, da imam 15 dni po podpisu možnost, da brez obrazložitve prekinem pogodbo
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Miha 333 ::

Ali si že kaj plačal? Nekje v pogojih bi moralo biti, da zavarovalna pogodba začne veljati šele s prvim plačilom premije. To mislim, da je za vsa zavarovanja. Pošlji dopis, da odstopaš od pogodbe, ker si bil zaveden. Navedi tudi ime agentke.

mm888mb ::

Če imaš voljo in čas, odstopi. Jaz verjetno nebi, ker vem, da bi mi spet požrlo 2,3 ure. Žalostno, da se zavarovalni agenti danes prodajo in požrejo svojo besedo že za nekaj centov.

BTW Tudi če pride do česa bo zavarovalna agentka potegnila kratko in ne zavarovalnica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mm888mb ()

shintaro ::

fokz8 je izjavil:

Pozdravljeni.

Ker ne sledim dnevno kaj se dogaja po Sloveniji, tudi posledično nisem vedel, da se bodo cene dopolnilnega zavarovanja povečale.

Pred nekaj dnevi, je do mene stopila agentka za zavarovalnico triglav, ki mi je trdila, da bodo vse zavarovalnice povišale cene, le triglav ne bo. Hkrati je tudi ponujala petrol kartico za gorivo za 20€ ob podpisu pogodbe. Ker mi je načeloma vseeno kje sem zavarovan, sem to podpisal - imam list, kjer sem podpisal ceno 28.99€

Danes sem dobil domov pogodbo, na kateri piše, da je cena 30.79€. Takoj sem jih poklical na zavarovalnico in povedal, da to ne štima. Nazaj so mi povedali, da so z dnem 6.4 vse zavarovalnice povišale premije...glej ga zlomka, js sm 6.4 podpisal tole. Torej so me gladko nategnili in se mi zlagali o tem

Načeloma se mi jebe, ali bom sedaj plačevav 50centov več kot prej, saj je tudi vzajemna dvignila ceno...vendar pa se gre za princip in zavajanje.

Kaj bi vi storili? Odstopili od pogodbe ali enostavno to "požrli"?


Ja , ista shema tukaj. Isto triglav. Isto ponudba za 20€. Isto da so cenejši. In sm reku da bom kr ostal na vzajemni in čau! Itak pa da te privabijo bolj poceni+20€ goriva (fucking lol za 20€ da menjam zavarovalnico)
ma glej isto isto tukaj se mi zgodilo
i9 7900X / 16gb / ssd PCIe 3.0x4 500gb

Mare2 ::

Ko si pristopil k Triglavu, si dobil

-20 EUR dobroimetja pri Enaaa
-Petrolova darilna kartica z 20 EUR dobroimetja

Kaj bi še rad?

fokz8 ::

@miha333

ne nisem še kaj plačač, pogodba se mi začne šele z dnem 1.8

@mm888mb

mam več časa kot volje :D nekak se mi ne da ukvarjat s tem, ker ne vem ali moram potem spet nazaj na vzajemno in tko...bi pa najraje samo iz principa, ker tole se mi res ne zdi pošteno.

@shintaro

glej načeloma, če ostane ista cena, kot jo imam sedaj + da bodo kmalu cenejši kot ostali + 20€ goriva, ne vidim razloga da nebi...trajalo je cca 30sekund za podpise...

@mare2

-za Enaa nisem dobil čist nič
-glede na to, da bom zdj plačevav zdražje kot prej, je teh 20€ brezveze, saj bom dokaj pokuril to ceno z dražjim zavarovanjem
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Mare2 ::

fokz8, imaš določen čas, mislim da 15 dni da storniraš, ce si sklenil polico na terenu. :)

MostWanted ::

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.

Mare2 ::

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.

Pri teh pogodbah ni veliko za videt. Tega, da se cena ne bo povišala, ziher nikjer ne piše. :)

Tilen ::

50 centov dražje in 20 eur Petrol dobroimetja je vse, kar imaš na tehtnici. Boš šel nazaj in izgubil 20 EUR ter imel 50 centov ceneje? Izvoli.

Bistveno preveč energije vlagaš v drobiž. Posveti se raje temu, kako boš več zaslužil.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

fokz8 ::

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.


me zanima kako ti prebereš 40 členov. bi te rad vidu ja :)

Tilen je izjavil:

50 centov dražje in 20 eur Petrol dobroimetja je vse, kar imaš na tehtnici. Boš šel nazaj in izgubil 20 EUR ter imel 50 centov ceneje? Izvoli.

Bistveno preveč energije vlagaš v drobiž. Posveti se raje temu, kako boš več zaslužil.


Jebe se mi za 50centov in za 20€. Gre se za to, da je tale agentka gladko nasrala 50-100 folka na ta dan in je zaradi laži/goljufije/prevare/karkoli želiš ...dobila za vsakega tolk in tolk % dodatka k plači. Si to zasluži? NE.

Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

aerie ::

fokz8 je izjavil:


Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.

Umiri se, pa pojdi na luft. V življenju te čaka še veliko nategov. Precej večjih od tega.

Tilen ::

Kot je že bilo povedano. Vdihni, izdihni. Tudi od pogodbe si ti zagotovo dobil več (20 EUR), kot ona. To so res malenkosti s katerimi se ni vredno obremenjevati, ker ne boš dosegel nič, razen izgubil svoje živce in predvsem čas. Navodila za delo je zagotovo prejela s strani nadrejenih.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

Mare2 ::

fokz8 je izjavil:


Jebe se mi za 50centov in za 20€. Gre se za to, da je tale agentka gladko nasrala 50-100 folka na ta dan in je zaradi laži/goljufije/prevare/karkoli želiš ...dobila za vsakega tolk in tolk % dodatka k plači. Si to zasluži? NE.

Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.


Naslednje leto greš k Vzajemni, in spet pokasiraš neko nagrado - dobroimetje (kakršno pač takrat bo): :)

Tilen ::

Mislim, da moraš biti pri njih vsaj 2 leti.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Mare2 ::

Misliš ali veš? :)

fokz8 ::

Tilen je izjavil:

Mislim, da moraš biti pri njih vsaj 2 leti.


1 leto je vezava :)
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Tilen ::

No, potem pa super.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

matobeli ::

Ne pozabit na 3mesečni odpovedni rok.

m0LN4r ::

fokz8 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.


me zanima kako ti prebereš 40 členov. bi te rad vidu ja :)

Tilen je izjavil:

50 centov dražje in 20 eur Petrol dobroimetja je vse, kar imaš na tehtnici. Boš šel nazaj in izgubil 20 EUR ter imel 50 centov ceneje? Izvoli.

Bistveno preveč energije vlagaš v drobiž. Posveti se raje temu, kako boš več zaslužil.


Jebe se mi za 50centov in za 20€. Gre se za to, da je tale agentka gladko nasrala 50-100 folka na ta dan in je zaradi laži/goljufije/prevare/karkoli želiš ...dobila za vsakega tolk in tolk % dodatka k plači. Si to zasluži? NE.

Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.

Nazalost je tako, to se nisi nic videl. Je del njenega poklica, da z triki privabi stranke, tudi zavajanje. To na trgu prodaje ni nic novega, se sele uveljavlja prinas. Ona rabi sluzbo in placo, za to placo se pac od nje zahteva X strank na dan. Kako pridobiti stranko pa imajo sigurno kako predavanje na to temo.
Ravnotako bi te nategnila kera druga zavarovalnica, drug agent v drugi branzi. V razmislek malo poglej recimo ameriske prodajalce, ki hodijo od hise do hise prodajat nekaj.

Pac zivimo v taksnih casih, kjer se z prefinjenim nategovanjem sluzi, ker konkurenca dela isto.

Ves kolkokrat so me zavedli, ko so namesto 500 in 250g pakiranj uvedli 400 in 200 cene pa ostale enake?

V DE ce hoces najceneje skos prit recimo z avtomobilskim zavarovanjem, menjas vsako leto zavarovalnico. Pridobis vec, kot z raznimi %
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

MostWanted ::

Mare2 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.

Pri teh pogodbah ni veliko za videt. Tega, da se cena ne bo povišala, ziher nikjer ne piše. :)


je bilo pa v februarju povsod objjavljeno v medijih da se bojo podražali! v letu 2018 smo.

fokz8 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.


me zanima kako ti prebereš 40 členov. bi te rad vidu ja :)

Tilen je izjavil:

50 centov dražje in 20 eur Petrol dobroimetja je vse, kar imaš na tehtnici. Boš šel nazaj in izgubil 20 EUR ter imel 50 centov ceneje? Izvoli.

Bistveno preveč energije vlagaš v drobiž. Posveti se raje temu, kako boš več zaslužil.


Jebe se mi za 50centov in za 20EUR. Gre se za to, da je tale agentka gladko nasrala 50-100 folka na ta dan in je zaradi laži/goljufije/prevare/karkoli želiš ...dobila za vsakega tolk in tolk % dodatka k plači. Si to zasluži? NE.

Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.


ja, jaz zmeraj vse preberem. ker nisem osel. zato si se pa naučil brati ane. pa tudi samoumevno bi vam lahk blo kaj delajo zav. agenti.

Zgodovina sprememb…

fokz8 ::

m0LN4r je izjavil:

fokz8 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.


me zanima kako ti prebereš 40 členov. bi te rad vidu ja :)

Tilen je izjavil:

50 centov dražje in 20 eur Petrol dobroimetja je vse, kar imaš na tehtnici. Boš šel nazaj in izgubil 20 EUR ter imel 50 centov ceneje? Izvoli.

Bistveno preveč energije vlagaš v drobiž. Posveti se raje temu, kako boš več zaslužil.


Jebe se mi za 50centov in za 20€. Gre se za to, da je tale agentka gladko nasrala 50-100 folka na ta dan in je zaradi laži/goljufije/prevare/karkoli želiš ...dobila za vsakega tolk in tolk % dodatka k plači. Si to zasluži? NE.

Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.

Nazalost je tako, to se nisi nic videl. Je del njenega poklica, da z triki privabi stranke, tudi zavajanje. To na trgu prodaje ni nic novega, se sele uveljavlja prinas. Ona rabi sluzbo in placo, za to placo se pac od nje zahteva X strank na dan. Kako pridobiti stranko pa imajo sigurno kako predavanje na to temo.
Ravnotako bi te nategnila kera druga zavarovalnica, drug agent v drugi branzi. V razmislek malo poglej recimo ameriske prodajalce, ki hodijo od hise do hise prodajat nekaj.

Pac zivimo v taksnih casih, kjer se z prefinjenim nategovanjem sluzi, ker konkurenca dela isto.

Ves kolkokrat so me zavedli, ko so namesto 500 in 250g pakiranj uvedli 400 in 200 cene pa ostale enake?

V DE ce hoces najceneje skos prit recimo z avtomobilskim zavarovanjem, menjas vsako leto zavarovalnico. Pridobis vec, kot z raznimi %


še vedno mi ni logično, da lahko na uradni dokument navedejo lažne podatke?

MostWanted je izjavil:

Mare2 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.

Pri teh pogodbah ni veliko za videt. Tega, da se cena ne bo povišala, ziher nikjer ne piše. :)


je bilo pa v februarju povsod objjavljeno v medijih da se bojo podražali! v letu 2018 smo.

fokz8 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.


me zanima kako ti prebereš 40 členov. bi te rad vidu ja :)

Tilen je izjavil:

50 centov dražje in 20 eur Petrol dobroimetja je vse, kar imaš na tehtnici. Boš šel nazaj in izgubil 20 EUR ter imel 50 centov ceneje? Izvoli.

Bistveno preveč energije vlagaš v drobiž. Posveti se raje temu, kako boš več zaslužil.


Jebe se mi za 50centov in za 20EUR. Gre se za to, da je tale agentka gladko nasrala 50-100 folka na ta dan in je zaradi laži/goljufije/prevare/karkoli želiš ...dobila za vsakega tolk in tolk % dodatka k plači. Si to zasluži? NE.

Če se bom za kaj potrudil, se bom za to, da ji ta moj prispevek oz. % vzamem.


ja, jaz zmeraj vse preberem. ker nisem osel. zato si se pa naučil brati ane. pa tudi samoumevno bi vam lahk blo kaj delajo zav. agenti.


1. ja...morda si se naučil brat, nisi se pa naučil osnovnih manir in spoštovanja do drugih, da drugemu iz prve rečeš, da je osel, ko postavi enostavno vprašanje...

2. če nimaš pametnega odgovora na vprašanje, se rajš ugrizni v jezik in spreglej temo.

lp
"Creativity is contagious. Pass it on"
- AE

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fokz8 ()

m0LN4r ::

še vedno mi ni logično, da lahko na uradni dokument navedejo lažne podatke?

Kateri uradni dokument ti to mislis in kateri podatek?
Predracun, brosuro mislis?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

St235 ::

še vedno mi ni logično, da lahko na uradni dokument navedejo lažne podatke?


Meni ni logicno zakaj buce prodajas, ker zaenkrat nismo slisali niti za en konkreten primer da bi bili v dokumentih lazni podatki.

me zanima kako ti prebereš 40 členov. bi te rad vidu ja :)


Al pa ce jih je 400. Samo totalen idiot podpise dokument brez, da bi vedel kaj noter pise.

Mare2 je izjavil:

MostWanted je izjavil:

torej si samo podpisal brez da bi podrlbno pregledal pogodbo? prav ti je, osel.

Pri teh pogodbah ni veliko za videt. Tega, da se cena ne bo povišala, ziher nikjer ne piše. :)


Pise pa jasno, kako se odstopi od pogodbe in kaksne so tvoje pravice v primeru spremebe cene. Prav tako bi imel vso pravico zahtevat, da se garancija na ceno zapise v pogodbo, ce je to agentka obljubljala.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Phantomeye ::

hmmm a je možno, da so mislili, da v bistvu plačuješ 28.99, če upoštevaš razliko, ki si jo prejel s petrolovo kartico?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bolha plačljiva (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14935666 (13019) kamiKaZaA
»

WIZ zdravje - nateg?

Oddelek: Loža
155088 (3002) buttcrack
»

Nakup stanovanja - posrednik pijavka?

Oddelek: Loža
3710355 (7832) Telbanc
»

Koliko doplačila za 50mb

Oddelek: Mobilne tehnologije
182704 (1943) sodnicaN
»

Zee: "Vsako pogodbo je treba pod podpisom prebrati in povprasati pred podpisom."

Oddelek: Loža
398413 (7034) Tomas 33

Več podobnih tem