» »

America's Army Slovenski Klan

America's Army Slovenski Klan

ŽirC ::

Mah kuker videm dost ljudi igra ta spil predvsem pipeline, mislem na slovence, pa bi lah naredil en klan predvsem zato za to sobo pa ta spil se ve, sevede ne bi manjkal TS, ce je ksn kanditat zainterisiran pa da bi pomagu to narest, nej mene al pa frenda kontaktira na MSN al pa prek maila.


Lp, ZirC

yur3 ::

Pozdrav vsem !

Mislimi da bi bo fajn da se tut mi mal organiziramo
da naredimo en SLO Americas Army CLAN , pa če je kdo zainteresiran naj kr posta sem, super bi blo da bi še TS postavli , pa kak server za klan.

Americas Army URADNA STRAN




Komaj pa čakamo na 1.9 :)

Ajde, Yur3

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: OwcA ()

WildTHink ::

Poglej AAO Tracker in poisc klan(squad) Slovenia;)

hAnK_17 ::

ŽIO!
To bi blo super jst namreč igram AA.
Malo mi je še zahteven,kajti nisem ga vajen bi biv pa takoj za.Zdaj ko je adsl ni blema:D
Če bo več kandidatov sem ZA


Lahko bi ga pa imeli tudi za Enemy Teritory? Če kdo igra?

ŽirC ::

Itaq za enemy teritory bi se blo dober tud zment, k je kr uredu spil.


Lp, ZirC

km- ::

jst igram to ze od verzije 1.5.0 problem je ker mi v xp pro (pred 1 tednom na novo dau) zalaufa zacetno slikico ko je se v winsih.. in napise not responding..

;(

gledaw sm na aao forumih in nic ni uspelo upam da bo 1.9.0 delala in da bom prsu se jst v klan drugace sm pa tudi jst sam pipeline igraw the best mapa..

hAnK_17 ::

Tipi dejmo se zment in ga dej-mo ustanovit!!!!
Blo bi QL:P


LP

DeusX ::

no povejte ko bo...js sm noter :D

1.9 bo zurirala!!!!!!

ŽirC ::

pPredlagu bi, da najprej pocakamo na izid 1,9(ce sploh bo?), preden zacnemo razmislat o big stvareh, k je brez veze igrat na 1,7 k vsi gulfajo.


Lp, ZirC

hAnK_17 ::

ZirC:Poglej si teme zadnjih 24h-Wolfenstein Enemy Teritory
Če te zanima!

WildTHink ::

1.9 nej bi bil ze uceri zuni sam nekak se tega patcha ni. No sej ta tedn bo sigurn... tko da bo treba samo pocakakat par ur da se DL 600MB :D ko pride patch vn.

Sicer pa je ze klan Slovenia, STS - Slovenian Tiger Snipers in Slovenian Lynx na trackerju... pa pomojem so se drugi tud. Sicer bi blo pa fajn met se kaksn slovenski klan al pa vsaj stran za slovenske klane.

Ce kdo zeli se lahko tud nasmu prikluc LINK... sam zdej so/smo vsi bolj na morju k doma.
So... are you red or blue?

hAnK_17 ::

Kokr sm dans neki gledu sm vidu da je 1.9 že išla!

http://www.fileshack.com/file.x?fid=3429

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hAnK_17 ()

[SLO].Sniper ::

YEST MAM REŠITEV :D

Bi šov kdo v ta clan 8-) ?

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: Tomi ()

[SLO].Sniper ::

ops neki heca prvič pišem na temm forumu... :\
dej kdor bi šov v ta clan nej tu pove ;) ayde all

stran na www.geocities.com
stran na www.geocities.com

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomi ()

Tomi ::

Teme lahko popravljaš, če še nisi opazil. Dve uri od oddaje...
metrodusa.blogspot.com

km- ::

stran mi sploh ni usec :) logo se manj :) pa zakaj ime GooD ? boh? :)
uglavnem hotu sm napisat da sm sow na stran americasarmy.com in kliknu na download free game :) pa imam obcutek kot da je od zdej naprej za placat al se mi sam zdi? :)

ŽirC ::

Mah za amerisko promocijo armye, je vse zastonj, saj blo je!


Lp, ZirC

hAnK_17 ::

ma se je ql
Zirc:a za Enemy Teritory bi biv za? pa a si tudi kaj na ircu,da bi te kaj zalovil bi se hitrejše zmenil!

LP

ŽirC ::

Hank tud sem za, povej uro, pa chanel, lah se pa tud na MSN-u zmenmo, dobis me pa pod zirc0@volja.net!


Lp, ZirCl

skyy779 ::

Z verzijo 1.9 so očitno težave. Večina igralcev se ne more logirat, nekaterim celo sesuje povezavo na net. Meni je ob prvem poskusu logiranja povozila grafične drajverje(ati) in me prisilila na reset računala, kar nisem storil že lep čas. Po pol urnem usposabljanju sistema iz safe moda dela vse drugo spet ok, z aa se pa še vedno ne morem logirat ;(

Ima kdo boljše izkušnje?

Poskusil sem odstraniti vse, od požarnega zida do antivirusa, a zadeva še zmeraj ne dela.

Z vsemi prejšnjimi verzijami nisem imel nobenih problemov.

Kak nasvet?

lp

skyy779 ::

Vsaj vem da nisem sam. Support forum na uradni aa strani se vztrajno polni..... ;(

km- ::

aaotracker

"The official Servers and Auth.-Servers will work again very soon !"
mogoce zarad tega

Zoidberg ::

meni se tudi v 1.9 zelo težko logira ampak ponavadi uspe po 10 retry-ju :D :D .
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

Zoidberg ::

Zdajle sem na uardni strani prebral da je americas army za plačat WTF;( ;(
Just keep on trying, keep on flying. I will be the light.

skyy779 ::

Connection Timed Out.... non stop mi to meče! Za danes sem obupal.

Zoidberg: pobereš jo lahko na fileshack recimo, pa še marsikje drugje. Tisto je cena za folk ki nima broadband povezave in jim jo pošljejo na cdju.

lp

ŽirC ::

Slucajn nimam takih izkusenj, da se mi racunalo sesuje, mi pa steka pa lag-a je komad, sploh ce je vklopljen punk-buster, tako da 1.5-1.6 RULEZZZZ!


Lp, ZirC

skyy779 ::

Skoraj prepričan sem da bo verzija 1.9 rekordno kratek čas zunaj. Verjetno že delajo 1.91

Danes mi pa ne ostane več druge kot it spat:D

ŽirC ::

Jz sem zdele 1 uro cist soliden igrov, dokler nisem ugototu da medic sam sebe ne more zdravt, in sem su spat...


Lp, ZirC

km- ::

mene pa zanima ce ma kdo win xp pro SP1, nvidia geforce4 mx440 64mb ram .. pa ce mu dela? kr 1.7.0 mi ni delala ..
prej na win xp home pa mi je delala 1.5.0 in 1.6.0 ..

WildTHink ::

Probleme z logiranjem mamo vsi. Pac pocakas neki cajta in se ti logira... se posebi, ce delas medic-a. Kolk ste ga kej nardil? (92,75,100)

km- men dela cist fajn pa mam iste widnowse, graficno pa mal boljso... sam si premal povedal(napisal), da bi ti lahko se kej pomagal. Mam pa en nasvet ne update-aj ampak si pober dol full version. In predn instaliras si prejsno dol pobris in na frisno instaliras. To dela 100% :D Preverjeno na najmanj 4 PC.

Mal sm razocaran, da ni aaotracker podprt in so razvijalci (a.k.a. DEV's) dobr zajebal celo stvar... in se je folk ze zacel piz... no sej mogoce bo pa z naslednjo verzijo podpora vzpostavljena.

Glede punk-busterja pa tolk... potrebno ga je vkljuct, ce igras na official serverjih in se ti vsakic logira brez problemov.


[SLO].Sniper ... Slovenian Good Soldiers:P :P :P :P Not!
Stran je pa cista zbuga casa... vsaj zame... nas klan [SLO]venia na AAO Trakerju cist dost za moje pojme:))
Bi blo pa fajn, ce bi bli vsi slovenski klani zbrani in zabelezeni na eni strani.
So... are you red or blue?

skyy779 ::

Ja ampak fora je da se mi ne logira sploh. Pa če nisem ene 50x stisnil login gumba. Zmeraj Timed Out! Inštaliral pa sem takoj celotno verzijo. :(

ŽirC ::

Scena je ta da naj bi igrca uradno isla sele cez 4 dneve, zato vse se steka, in ni serverjev, moja teorija.


Lp, ZirC

WildTHink ::

Ja... Ce se logira 10.000 folka naenkrat pa je to mal k majo 2 miljona uporabnikov...
Pac vsi hocjo preizkusit nov spil... mal potrpezljivosti ne skodi!:D

Sam sm delou medic school ene 10x k sm umes pop.... k se ni hotu logirat in UL mojga score-a.

Bo kmal boljs!!

ŽirC ::

Sej nisi edin, sam se mi zdi da sem jz veckrat zabu izpit, k pa problem z logiranjem imel.


Lp, ZirC

km- ::

vam vsaj dela. meni se noce zalaufat game ;/

[SLO].Sniper ::

Ahh dejte Pa priddte v moj clan no :\ Ej folk sej kmal baje pride dodatek spet special forces :D tm nej bi bla še shoot gun kt pr singel player 8-)

WildTHink ::

Special Forces bo v AAO 2.0

Novica... nekatere serverje se da trackat z AAO Trackerjem, ce imajo narejeno manjso modifkacojo *.ini datoteke. To velja samo za private in ne official serverje.

[SLO].Sniper: Res pateticno da mors ze skor prost folk, da se prikljucjo tvojmu klanu.:D

BnanaNjam ::

no, dokler še ni klana, je na ircu kanal #armyops kjer se da dogovorit s kirim za eno partijo. p.s. je čisto slovenski kanal.

mohha53 ::

Negativno!! VSE zastonj!!

mohha53 ::

En nasvet obstaja! Ampak meni ne deluje! Drugi poročajo o uspehu!!

V armyops.ini fajl dodaj naslednje:

[IpDrv.AuthServerLink]
AuthTimeout=10.000000

Lahko, da bo pomagalo!!

Hooha, [[LDS]]_Myk


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Airsoft A.K.Š.

Oddelek: Loža
414343 (3325) marnit
»

Spet makete (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19413232 (9564) ŽirC
»

American Army

Oddelek: Igre
251504 (1139) DejaVu
»

Prijavljanje v AA!

Oddelek: Igre
6895 (771) gigaherz
»

Makete

Oddelek: Loža
212744 (2367) ŽirC

Več podobnih tem