» »

Kateri aktivni woofer

Kateri aktivni woofer

flipflop ::

Trenutno imam v dnevni sobi na tv priključen soundbar Q acoustics M4. Zaenkrat sem kar zadovoljen, bi pa imel nekaj dodatnega basa. Nekje doma se mi sicer valja woofer ki je bil v avtomobilu, gre za Fusion EN-SW12ES: KLIK
Kaj bi bilo najbolj smiselno v tem primeru? Dokupiti ojačevalec za ta woofer? Ali rajše to prodam in kupim aktivni woofer? Razmišljam tudi če ne bi vzel rajše kar receiver in zaenkrat uporabil ta moj woofer, ker potem v prihodnosti lahko samo dokupujem posamezne zvočnike in si sestavim postopoma 5.1 sistem?

Hvala za mnenja, lp

Scorpia ::

Kupi raji aktivni woofer, seveda za hisni kino, bo lepse igralo. No spet odvisno od vlozka, ce se bo kaka poceni varianta kupovala, je pa vseeno kaj bos vzel.
////

neo5468 ::

Zadnja varianta je najboljša. Kupi receiver in potem postopoma dokupi zvočnike/ojačevalec, ko boš lahko. Osebno ne bi priklapljal tistega Fusion.

TOP ::

Točno tako,kot si sam ugotovu.In kot ti je Neo svetoval,prvo kupi resiver in potem kupuj zvočnike posebej in na koncu Woofer,če kupiš dobre zvočnike ti woofer skor ne koristi,razen dopolnilo v filmih.

flipflop ::

Če kupim receiver, lahko nanj že zdaj povežem soundbar in ta woofer ki ga imam doma? Potem s časom pa pač kaj bolj primernega?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izdelava zvočnikov (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Zvok in slika
10013480 (1617) gorilla
»

zvocniki Bluetooth TV & PC

Oddelek: Zvok in slika
162001 (1185) helo
»

Kakšno ozvočenje za filme v sobi?

Oddelek: Zvok in slika
365259 (4198) neo5468
»

Ozvočenje v avtu

Oddelek: Loža
176378 (6038) T0RN4D0
»

Aktivni SubWoofer - made at home

Oddelek: Pomoč in nasveti
255123 (4584) [DrAc0]

Več podobnih tem