» »

MindFactory garancija

MindFactory garancija

Dieu ::

Pozdrav, mene pa zanima če je kdo že uveljavljal garancijo pri MindFactory?

Tisti obrazec na njihovi strani sem izpolnil sedaj pa me zanima kako je s poštnino do njih? Krijem to jaz ali on?

Hvala!
I was blind but now I see!

FireSnake ::

Če se jaz prav spominjam: gor ti, nazaj oni.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

veqlargh ::

Jaz sem vedno pisaru na RMA@mindfactory.de. Opisal problem. So mi poslali papirologijo, ki sem jo nalimal na paket, nesel na pošto in oddal. Poštnina plačana preko njih. Ampak to sem imel na firmo robo, zato je lahko za fizikalce drugače.

Machete ::

Jaz sem sam poslal prednostno priporočeno na moje stroške (gor je bilo v dveh dneh), ker se mi ni dalo ubadati z nekimi obrazci in sem hotel, da postopek zluafa kolikor hitro se da. V paket sem vstavil tisti obrazec, kjer izpolniš kaj je problem in kaj bi rad da naredijo. Nič jih nisem vmes kontaktiral. Nazaj so poslali sami. Grafično sem imel nazaj v rokah točno 14 dni po tem, ko sem jo pustil na pošti pri nas.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

veqlargh ::

Drugač se nič ne rabiš ubadat, ti pošljejo PDF z vsem predizpolnjenim, samo odstrižeš in prilepiš.

Machete ::

Drži. V mining svetu ni časa za printanje, striženje in leplenje :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

branc ::

Mene so zelo razočarali. V dveh tednih mi je crknil po en FAN na treh 1070 TI grafah - Gigabyte Windforce. Pošljem grafe nazaj (v servis), oni mi jih vrnejo z dopisom, da niso odkrili napake.
Grafe so imele vent na 65 %, nobenih posebnih obremenitev in po enem tednu uporabe začelo vse skupej cvilt, drajsat, itd....Da je serija zanič, mi je bilo takoj jasno, da me bodo pa tako odpikal, si pa nisem mislil.
Pa da ne govorim o tem, da pošiljanje gor 22 EUR, pošljanje nazaj 19 EUR (preko mailboxde).

Machete ::

Gigabyte in Asus so overrated, ker so kao hud 'name'.
Palit, Gainward, Zotac ftw.

Kako niso odkrili napake, če je vent crknjen? Tukaj nekaj pušča v tej zgodbi.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Han ::

Včasih je bolje reklamirat direktno pri proizvajalcu...

branc ::

Machete je izjavil:

Gigabyte in Asus so overrated, ker so kao hud 'name'.
Palit, Gainward, Zotac ftw.

Kako niso odkrili napake, če je vent crknjen? Tukaj nekaj pušča v tej zgodbi.


Vent ni bil ČIST crknjen. Po parih sekundah se začne ustavljat, vibrira, piska, trese, drgne - več kot očitno, da GPUjev tudi v roke niso prijeli, kaj šele priklopili,
ker bi vsak retard takoj opazil, da je fuč - na obeh grafah isto.

Kar je zanimivo, najprej mi je crknil en vent na prvi grafi. Ni se mi dalo v Nemčijo pošiljat in sem dal to 'domačemu' mojstru za potweakat. Pač jebi ga, mora tut kdaj kaj crknit. Ko sta mi teden kasneje krepnila še dva venta na dveh grafah, nisem hotel home-made popravljat, ampak uveljavljat RMA. Poanta zadnjih treh stavkov je,
da je (zgleda) celotna serija zanič. Venti so laufali z 65%, kar je bistveno manj kot na preostalih 60 GPUjev, katerim ni crknil niti en vent v letu in pol.

In da, lastim si vse znamke, ki si jih naštel zgoraj, se strinjam s tabo - te so top, se že na otip vidi/začuti kvaliteta izdelave, da od decibelih ne govorim.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nadgradnja grafične

Oddelek: Kaj kupiti
424739 (3929) smacker
»

katero grafično??

Oddelek: Kaj kupiti
132148 (1822) GrimReaper
»

Sapphire Radeon HD 4850 512MB Dual Slot ali ZOTAC GeForce 9800GT 512MB AMP!

Oddelek: Kaj kupiti
232012 (1621) glaš
»

GeForce 8800 GTS 320mb za 340eurov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Strojna oprema
21813754 (7641) TechBeats
»

napajalnik do 15K

Oddelek: Kaj kupiti
341849 (1321) boštjan

Več podobnih tem