» »

VW T-roc "nategatorji" !!!

VW T-roc "nategatorji" !!!

Temo vidijo: vsi
1
2
»

seba-beba ::

Čisto nič ne razumem OP-ja...

V besedilu se omenja samo barva čelne plošče armature (slike 1-3) in pa komfortni, dvobarvni sedeži, ambientna osvetlitev ter usnjena volan in prestavna ročica (slika 4). To je serijsko pri opremi Style. Digitalnih števcev (in DSG menjalnika) ni nikjer omenjenih. S temi slikami so hoteli prikazati samo prej omenjeno opremo. Jaz pri tem ne vidim zavajanja kupcev.
Saj to je popolnoma isti primer kot pa v vseh reklamah na svetu...saj je tudi recimo v Mercatorjevi reklami za pašteto naslikan na krožniku namazan kruh s pašteto. Tukaj je (vsaj upam) vsem jasno, da če kupiš pašteto, da ne boš boš dobil poleg tudi kruha, krožnika itd.

Sicer pa, za dejanski podatek kaj vsebuje posamezni paket opreme, je potrebno pogledati seznam opreme in ne teh slikovnih brošur.

seba-beba ::

p.s. pa tudi na naslednji strani je jasno označeno, da so digitalni merilniki serijski pri opremi Sport oz. so na voljo za doplačilo pri drugih opremah.

Zgodovina sprememb…

jero_no1 ::

franckranc je izjavil:



@dj_uro
Sem preveril in res na zadnji strani v drobnem tisku piše, da so nekatera vozila opremljena z dodatno opremo.
Ampak Style je že paket dodatne opreme.



Style je paket osnovne opreme, tako kot recimo Sport.
Ali drugače prvič gledaš kataloge avtomobilov - nisi nikol opazu, da so na vseh slikah v katalogu avti ful opremljeni?
Sicer pa je tudi VW imel vcasih v prospektu slike kompletne armature, kako izgleda v posameznih paketih osnovne opreme...

edi45 ::

Gledam malo na avto.net nove T-roce, kdo bi dal 36k za takšno smet wtf

Highlag ::

A spodaj pod sliko piše kaj v smislu slika je simbolična?
Never trust a computer you can't throw out a window

negot ::

edi45 je izjavil:

Gledam malo na avto.net nove T-roce, kdo bi dal 36k za takšno smet wtf

Jaz, ;)

edi45 ::

negot je izjavil:

edi45 je izjavil:

Gledam malo na avto.net nove T-roce, kdo bi dal 36k za takšno smet wtf

Jaz, ;)


škoda denarja;)

Machete ::

Mavrik je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:



Vse se jaz to strinjam, samo...

Ne daj bog, da to crkne. Ali se pojavijo dead pixli. Ali ti crkne lučka za displayem (ker tut to crkuje).


Pač na servisu menjajo v garanciji, so what?

hojnikb je izjavil:

*ahem* HUD *ahem*


HUD pa res ni zamenjava za to. Kul dodatek, ne pa zamenjava.


Točno to, imam HUD in je zgolj dodatek. Včasih se ga na okolibajtnih relacijih naveličam in ga sklopim. To ni nadomestilo za digitalni števec. Sam imam sicer polapola torej glavne števce analogne, spodaj pa dodaten display (efficient dynamics jajca ipd, če sklopiš HUD pa tudi prometne znake track-title in mini navi premakne na sam števec).
Audi ima izjemno dober digitalni števec. Tudi starejši 'polovični' so super uporabni iin dobro narejeni. Verjamem da so dobri tudi v vw. Jaz bi ga vzel, če bi še enkrat izbiral, na naseldnjem pa gotovo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Dr_M ::

Pri VW bi moral dodat se kaksno kilo vazelina zraven avta, da neb cist na suho nategoval.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jero_no1 ::

Zanimivo, da večine kupcev, ki si malo preberejo stvari in/ali vprašajo v salonu, prav nič ne nategnejo in dobijo vse tako kot je treba :)

Dobro da OP ni zahteval še DSG zastonj, ker je že ravno na tisti sliki :)

K0l1br1 ::

Verjetno imajo pri drugih znamkah prospekte, ki so idiot proof, pa se tam znajdejo tudi brez vazelina.

Vazelin ::

Pa ravno vw ima enega bolših konfiguratorjev online drugače:))

Invictus ::

Zgleda nekateri še živijo v jamah, pa ne najdejo takih zadev...

In so potem "nategnjeni"...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Sparkxl ::

Dr_M je izjavil:

Pri VW bi moral dodat se kaksno kilo vazelina zraven avta, da neb cist na suho nategoval.


Kaki nateg? To kar se v evropi prodaja kot "SUV", se nam lahko vsi samo režijo. Kako izgleda pravi SUV, se vidi v usa. To kar pa se pri nas prodaja pa je za moje pojme ena najbolj briljantnih potez avtomobilske industrije v zadnjih letih. Gre pa po tej formuli:
vzameš eno malo piksno ki jo imaš v ponudbi (polo, clio, golf,...), malo jo dvigneš, gor namečeš malo "ofroad" plastike, ponucaš 1,5m2 več pleha, na streho počiš še ene sanke (seveda proti doplačilu), narediš eno lepo reklamo s tem avtom kako rije po neki šoder cesti in je to to. Nič več! In kar je najboljše na vsem tem? Da se folk ubija za temi izdelki da jih lahko kupi, čakajo po eno leto in za to plačujejo od oka 50% več!
Saj pravim, za mene briljantna poteza, kapo dol.

dj_uro ::

Sparkxl je izjavil:

To kar se v evropi prodaja kot "SUV", se nam lahko vsi samo režijo. Kako izgleda pravi SUV, se vidi v usa. To kar pa se pri nas prodaja pa je za moje pojme ena najbolj briljantnih potez avtomobilske industrije v zadnjih letih. Gre pa po tej formuli:
vzameš eno malo piksno ki jo imaš v ponudbi (polo, clio, golf,...), malo jo dvigneš, gor namečeš malo "ofroad" plastike, ponucaš 1,5m2 več pleha, na streho počiš še ene sanke (seveda proti doplačilu), narediš eno lepo reklamo s tem avtom kako rije po neki šoder cesti in je to to. Nič več! In kar je najboljše na vsem tem? Da se folk ubija za temi izdelki da jih lahko kupi, čakajo po eno leto in za to plačujejo od oka 50% več!
Saj pravim, za mene briljantna poteza, kapo dol.


Sport utility vehicle @ Wikipedia

morda pa samo ti mešaš pojme SUV-a

SUV nikoli ni bil mišljen kot kleni terenec... zgolj povišan avto s (opcijskim) 4x4 pogonom, oziroma pogonom na (občasno) vsa štiri kolesa...
vw-klub.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dj_uro ()
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dacia Duster 1.5 dCi AWD vs. VW T-Roc 2.0 TDI 4Motion (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
11926224 (4810) BCSman
»

Karavan vs. Enoprostorc / Crossover (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9814524 (7946) facepalm
»

Števec v avtu - realen prikaz hitrosti?

Oddelek: Na cesti
358105 (6750) N0t0ri0us
»

C4 Cactus

Oddelek: Na cesti
143029 (2611) Pithlit

Več podobnih tem