» »

Blu ray steelbook

Blu ray steelbook

Laki_lai k ::

Imel bi eno vprašanje glede steelbook-ov.Namreč meni izgledajo super ampak se bojim kako je z rjavenjem oz. korozijo teh steelbookov.A imate že kake izkušnje z tem?
Hvala
Lp

Laki_lai k ::

Torej nihče ne ve povedat.Pa mi vsaj povejte tisti ki imate kak steelbook ali je zaščiten z kakim lakom ali pa je narejen iz nerjavečega jekla?

PALOMINO ::

Šaljivo vprašanje ni kaj, bodo izpostavljeni vremenskim razmeram?
Sam imam ogromno teh steelbook verzij in bodi brez skrbi, ni to Opel...nič ne rjavi. :)

Laki_lai k ::

Ne da bodo izpostavljeni vremenskim razmeram ampak se potijo roke in je posledično mokro ko primem to v roke.zato sprašujem.Možno da se tebi ne potijo meni pa se kar močno zato pa sprašujem kako je z korozijo oz. prerjavetjem.
Lp

PALOMINO ::

Ne pretiravaj...
V koliko teh steelbookov pa misliš investirati denar? 300,400?

Sam sem bil zagrizen zbiratelj do nedavnega.
Potem pa sem videl cene na iTunes (4K, dolby vision) in ne vem če ima smisel še kupovati fizične izdaje, glede na ceno na iTunes 15,99 eur za blockbusterje in 9,99 eur za starešje kultne filme - prav tako 4K...

Sicer pa...stvar okusa...je rekla opica k je drek lizala.

Laki_lai k ::

Sem kar zagrizen za te stvari.Dal sem naprimer 325 evrov za blu ray kolekcijo halloween.To je samo en primer imam pa tega malo morje.Tako da pač vsak svoje.Jaz do sedaj nisem imel nobenga steelbooka bi pa rad zato pa sem vprašal.V namenu imam kupit trenutno 12 book-ov.Naprej pa bom videl.
Hvala.lp

kixs ::

Sem ze videl rjaste. Osebno pa nimam izkusenj.

Laki_lai k ::

Hvala.

c3p0 ::

To je kot neko zbirateljstvo, ali z namenom kdaj še dosti dražje prodat?

Laki_lai k ::

To ni za prodajo.To je moj hobi.Eni zbirajo znamke drugi starodobnike jaz pa zbiram dvd-je in blu ray-e.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monster Hunter World

Oddelek: Igre
282909 (151) oo7
»

Mortal Kombat 11

Oddelek: Igre
242340 (1119) oo7
»

Apple konkretiziral mikavne storitve, novi iPhoni stavijo na objektive (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
20336622 (27218) c3p0
»

Ustanovitelj KickassTorrents pridržan (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
5021897 (17686) solatko
»

Kdaj bo tu Applova iUra? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
11730540 (25565) bluefish

Več podobnih tem