» »

Osebni stecaj pri 21 ?

Osebni stecaj pri 21 ?

thekook ::

No me zanima me mal kaksnega mnenja ste ostali,osebno imam dolga za okoli 4000 evrov,ki
sem si sam po domace *skuhal* Zavedam se,da stecaj traja do 5let in da med tem nesmes biti
zaposlen oziroma imeti prihodka.Seveda iscem ze nekaj casa zaposlitev ampak ne najdem kaj .
Torej kako naprej ? A naj grem v osebni stecaj ali ne ?
  • zaklenilo: zee ()

D3m ::

Imaš zdravo ledvico?
|HP EliteBook|R5 6650U|

harvey ::

thekook je izjavil:

No me zanima me mal kaksnega mnenja ste ostali,osebno imam dolga za okoli 4000 evrov,ki
sem si sam po domace *skuhal* Zavedam se,da stecaj traja do 5let in da med tem nesmes biti
zaposlen oziroma imeti prihodka.Seveda iscem ze nekaj casa zaposlitev ampak ne najdem kaj .
Torej kako naprej ? A naj grem v osebni stecaj ali ne ?

A se ne bi vseeno zaposlil in dolg poravnal in zaživel mirno, ne pa se skrival. To tudi jemlje energijo, da vse kar zaslužiš moraš motoviliti.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

GrX ::

thekook je izjavil:

No me zanima me mal kaksnega mnenja ste ostali,osebno imam dolga za okoli 4000 evrov,ki
sem si sam po domace *skuhal* Zavedam se,da stecaj traja do 5let in da med tem nesmes biti
zaposlen oziroma imeti prihodka.Seveda iscem ze nekaj casa zaposlitev ampak ne najdem kaj .
Torej kako naprej ? A naj grem v osebni stecaj ali ne ?


Mogoče še ne veš, ampak v stečajno maso gre vse tvoje imetje - računalnik, TV, avtomobil.. Napačno je tudi mišljenje, da med samim stečajem ne smeš biti zaposlen, kajti osebni stečaj je namenjen poplačilu upnikov. Prvi pogoj osebnega stečaja je, da se zaposliš in sicer ne glede na tvoje kompetence. Sprejeti moraš vsako ponujeno službo, ker v nasprotnem primeru nisi opravičen do odpusta obveznosti...

Mislim, da se za 4k EUR ne splača spuščati v osebni stečaj, ker vse skupaj lahko povrneš v enem letu. Prosi za odlog plačila in se zaposli..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

thekook ::

harvey je izjavil:

thekook je izjavil:

No me zanima me mal kaksnega mnenja ste ostali,osebno imam dolga za okoli 4000 evrov,ki
sem si sam po domace *skuhal* Zavedam se,da stecaj traja do 5let in da med tem nesmes biti
zaposlen oziroma imeti prihodka.Seveda iscem ze nekaj casa zaposlitev ampak ne najdem kaj .
Torej kako naprej ? A naj grem v osebni stecaj ali ne ?

A se ne bi vseeno zaposlil in dolg poravnal in zaživel mirno, ne pa se skrival. To tudi jemlje energijo, da vse kar zaslužiš moraš motoviliti.

Seveda se trudim,da bi nasel nekaj pametnega ampak ni lahko kaj najti se posebej ce nimas vredo izobrazbe in si brez izpita,ker me predvsem mika avstrija

GrX je izjavil:

thekook je izjavil:

No me zanima me mal kaksnega mnenja ste ostali,osebno imam dolga za okoli 4000 evrov,ki
sem si sam po domace *skuhal* Zavedam se,da stecaj traja do 5let in da med tem nesmes biti
zaposlen oziroma imeti prihodka.Seveda iscem ze nekaj casa zaposlitev ampak ne najdem kaj .
Torej kako naprej ? A naj grem v osebni stecaj ali ne ?


Mogoče še ne veš, ampak v stečajno maso gre vse tvoje imetje - računalnik, TV, avtomobil.. Napačno je tudi mišljenje, da med samim stečajem ne smeš biti zaposlen, kajti osebni stečaj je namenjen poplačilu upnikov. Prvi pogoj osebnega stečaja je, da se zaposliš in sicer ne glede na tvoje kompetence. Sprejeti moraš vsako ponujeno službo, ker v nasprotnem primeru nisi opravičen do odpusta obveznosti...

Mislim, da se za 4k EUR ne splača spuščati v osebni stečaj, ker vse skupaj lahko povrneš v enem letu. Prosi za odlog plačila in se zaposli..

No tega pa res nisem vedel glede stecajne mase bom se malo povprasal naprej glede odloga placila.Hvala za vnaprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thekook ()

MostWanted ::

aja še en ko ne bi poprijel za vsako delo, saj razumem da ne more pa ni vsak za vsako delo samo če si v takem dreku boš pa menda vzel taprvi šiht, medtem pa lahko iščeš drugega. najbrž živiš pr mamici pa atiju, drugač ne bi tule gor sprašval takih stvari, star si pa 21?!?

thekook ::

MostWanted je izjavil:

aja še en ko ne bi poprijel za vsako delo, saj razumem da ne more pa ni vsak za vsako delo samo če si v takem dreku boš pa menda vzel taprvi šiht, medtem pa lahko iščeš drugega. najbrž živiš pr mamici pa atiju, drugač ne bi tule gor sprašval takih stvari, star si pa 21?!?


Ja res je da nebi poprijel za vsako delo,pa tudi vem da nimam kaj veliko za izbirat.Zivim pa na samem..stem da nerabim kaj placevati ker je od dedka hisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: thekook ()

shadeX ::

Ja položnice je še vedno treba plačat, čeprav ne plačuješ najemnine. Kaj kuhaš si sam?

zee ::

Ja res je da nebi poprijel za vsako delo


Zaklepam, preden se tema izrodi.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rubež (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12834365 (2082) 2dark
»

Rubež in osebni stečaj (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5110094 (8127) Zmajc
»

Stečajni postopek

Oddelek: Loža
131769 (1490) Aston_11
»

stečaj

Oddelek: Loža
51523 (1120) Invictus
»

varčevalni račun + kredit

Oddelek: Loža
132284 (1602) SeMiNeSanja

Več podobnih tem