» »

ne poveže samo enega omrežja

ne poveže samo enega omrežja

borča ::

Pozdravljeni. Imamo prenosnik, ki se ne ne želi povezati samo v domač Wi Fi. Asusa sem povezal v različna omrežja in se je povezal brez težave. V domačem Wi Fi napiše, da je omrežje neprepoznavno. V istem, domačem omrežju delujejo vse ostale naprave brez težave. Hvala za pomoč

tomazic89 ::

Prvo kar mi pade na pamet je to, da odpri nastavitve omrezne povezave, najdi seznam shranjenih omrezij in odstrani problematicno omrezje. Po tem se poskusi ponovno povezati. Se mi je ze zgodilo enako kot tebi in je to vcasih pomagalo.

borča ::

tomazic89 je izjavil:

Prvo kar mi pade na pamet je to, da odpri nastavitve omrezne povezave, najdi seznam shranjenih omrezij in odstrani problematicno omrezje. Po tem se poskusi ponovno povezati. Se mi je ze zgodilo enako kot tebi in je to vcasih pomagalo.


Sem naredil to vendar ni pomagalo.

Mare2 ::

borča je izjavil:

Pozdravljeni. Imamo prenosnik, ki se ne ne želi povezati samo v domač Wi Fi.


Si pri Telemachu?

borča ::

Ja, smo naročniki Telemacha.

Ales ::

Poglej na katerem kanalu ti deluje Wi-Fi in če gre za kanala 12 ali 13, ga za test prestavi na nek nižji kanal.

Težava je lahko v tem, da imaš na prenosniku nastavljeno lokalizacijo npr. ZDA, kjer so za običajno Wi-Fi rabo dovoljeni le kanali od 1 do 11. Posledično se prenosnik ne bo hotel povezati na omrežje na 12 ali 13 kanalu, četudi bi se sicer lahko.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Problemi z vzpostavljanjem Wi-Fi povezave na Windows 8 laptopu

Oddelek: Omrežja in internet
215497 (4233) znj_
»

WIN phone 8.1 update -> wi-fi ne dela več!

Oddelek: Pomoč in nasveti
131409 (1087) Malajlo
»

tp-link TL-WA730RE kot Wireless Range Extender

Oddelek: Omrežja in internet
315162 (3843) Mikec17
»

Wireless program

Oddelek: Programska oprema
163919 (1984) zan5
»

WLAN

Oddelek: Pomoč in nasveti
191252 (822) wbla

Več podobnih tem