» »

Innbox V60u Siol

Innbox V60u Siol

Dejan226 ::

Do sedaj sem imel v uporabi SiOL kabelsko televizijo + internet preko optike ter nek modem Siol-a + moj router Linksys WRT1900ACS (LAN + WiFi) ki je vzpostavil PPPoe povezavo. Včeraj so mi Telekomovci sistem predelali z modemom Innboxv60u ter dvema Box-s vmesnikoma za televizijo. Načeloma deluje vse, internet na mojem routerju, oba box-a oz. televizija. Box-a jasno nimata dostopa do interneta, ne vidita medijskega strežnika v mojem networku s filmi, na box-ih ne deluje YouTube aplikacija.... Telekom pravi, da naj dam svoj router v bridge, oni pa bodo svoj Innbox ustrezno nastavili, ampak s tem ko svoj router dam v bridge izgubim nekaj bombončkov kot so "gues" WiFi omrežje, nadzor routerja preko android aplikacije, prioriteto prometa določenih uporabnikov, firewall,...
Se da imeti eno omrežje ne bi pa rad dal svoj router v bridge oz. bi obdržal vse kar mi nudi sedaj v enem omrežju. Je še kakšna tehnična rešitev poleg te da moj router dam v bridge način?

Hvala za pomoč

Veron ::

Če imaš dinamični ip, maš komot 2 pppoe seje. Tako modem kot ruter sta lahko vsak zase povezana s pppoe sejo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Kombo M (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Omrežja in internet
24677851 (20256) Tilen
»

innbox v60u nastavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8931640 (10548) Lonsarg
»

Siol priključek in 2 omrežji

Oddelek: Omrežja in internet
122078 (1677) Jakka
»

Amis ADSL modem + router?

Oddelek: Omrežja in internet
378970 (5080) Bakunin
»

Internet pade dol, ko vključim svoj router

Oddelek: Omrežja in internet
193538 (3251) WhiteAngel

Več podobnih tem