» »

CTA arterij srca v LJ ?

CTA arterij srca v LJ ?

#000000 ::

Imam napotnico na KCLJ bi bil na versti čez en mesec, men se to glede na stanje in zahteve napotnice ZELO NUJNO, zdi malo predolgo, recimo teden ali 10 dni, ne pa en mesec čakanja za tako zadevo.

Zato me zanima če kdo pozna kje v LJ še to delajo na napotnico ?

Hvala in LP

shadeX ::

Veljavni Pravilnik o najdaljših dopustnih čakalnih dobah za posamezne zdravstvene storitve in o načinu vodenja čakalnih seznamov (Ur. l. RS, št. 63/10) določa tri stopnje nujnosti, ki jih zdravnik lahko označi na napotnici, tj. nujno, hitro in redno.

Zdravstvena storitev se v teh primerih navadno izvede:

- takoj oziroma najpozneje v 24 urah, če je napotnica označena z "nujno"



Kakšna je razlika med NUJNO na napotnici in ZELO NUJNO, kot sam omenjaš? Če je NUJNO, bi moral biti na vrsti v roku 24ur.

koyotee ::

On ima verjetno zelo hitro ker zelo nujno ne obstaja.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

#000000 ::

Aja maš prav ZELO HITRO je res, bi pogledal na ezvem ampak ko za kurac to skropucalo ne dela ravno ko najbolj rabiš.

shadeX ::

Zelo hitro, je najkasneje do 3. Mesece. 1 mesec čakalne dobe je še hitro.

next3steps ::

Zelo hitro pomeni, da moraš biti na vrsti v roku dveh tedno, če se ne motim. Kar lahko nastane problem, ko prideš k izvajalcu in ponuja svoje storitve samo v nujnosti HITRO ali REDNO. Takšni te odslovijo.
Napotnica z oznako hitro ali redno, bo veljavna le 14 dni. "To pomeni: če dobite napotnico 1. januarja, se morate do 15. januarja naročiti. Če tega ne naredite, napotnica ni več veljavna

Več na: https://www.zurnal24.si/zdravje/zastare... - www.zurnal24.si

Po domače povedano je to sranje, če nihče ne ponuja takšne storitve pod tako stopnjo nujnosti.

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

shadeX je izjavil:

Zelo hitro, je najkasneje do 3. Mesece. 1 mesec čakalne dobe je še hitro.


Se oproščam, napačna informacija. Nisem vedel, da po novem obstaja tudi "zelo hitro", in sem zamenjal s "hitro".

#000000 ::

next3steps je izjavil:

Zelo hitro pomeni, da moraš biti na vrsti v roku dveh tedno, če se ne motim. Kar lahko nastane problem, ko prideš k izvajalcu in ponuja svoje storitve samo v nujnosti HITRO ali REDNO. Takšni te odslovijo.
Napotnica z oznako hitro ali redno, bo veljavna le 14 dni. "To pomeni: če dobite napotnico 1. januarja, se morate do 15. januarja naročiti. Če tega ne naredite, napotnica ni več veljavna

Več na: https://www.zurnal24.si/zdravje/zastare... - www.zurnal24.si

Po domače povedano je to sranje, če nihče ne ponuja takšne storitve pod tako stopnjo nujnosti.


Ja sej to mi je zdravnik rekel (tam 10-14 dni) no zdej sem pristal na 30 dneh (od vložitve napotnice) Če bi vedel za kak CTA v LJ ali bližnji okolici (pa da znajo še kaj drugega kot samo kasirat) bi šel tja, ker v KC je kao najboljši kader, le vsta je za popizdit.

modelno1 ::

Aplikacija Čakalne dobe na eZdrav kaže čakalno dobo 1 dan v Izoli, glede na podatke na strani pa CTA koronark ne delajo nikjer v osrednji Sloveniji, toliko o točnosti ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

#000000 ::

Evo vidš, meni ravno ezdrav ne dela, od včeraj oz. od updejta firefoxa, bela cesta ko rabiš gre vsa tehnika cu grunt. Koronarne delajo v KC 100% ker imam tam že oddano napotnico, da bi jih bilo pa več v LJ pa ne vem, zgleda imaš prav.

Hvala za info bom kar klical.

LP

edit: evo danes enako

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

modelno1 ::

Samoplačniško to delajo v Barsosu, ampak to te verjetno ne zanima ...
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

#000000 ::

modelno1 je izjavil:

Samoplačniško to delajo v Barsosu, ampak to te verjetno ne zanima ...


Ma bi me, ampak 390 eur mi je mal preveč, glede na to da mam napotnico.

#000000 ::

Klical v izolo, pravijo da če danes prinesem napotnico bi bil na vrsti v cca 14 dneh (plus raje kak dan dva več) vse to pod ZELO HITRO, prej ne gre pravijo.

modelno1 ::

Ja, napotnic za preiskave se ne more izdati pod nujno. Če je preiskava nujna, se opravi na urgenci/ob sprejemu na oddelek.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914895 (2791) mailer
»

Zamegljen vid

Oddelek: Loža
343580 (2626) Kleemen
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4913938 (12240) LeQuack
»

Endokrinolog

Oddelek: Loža
2312859 (11318) Pithlit
»

Finančna izguba bolnišnic in zdravje nas (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
566970 (5536) Oki

Več podobnih tem