» »

Multifunkcijski laserski tiskalnik

Multifunkcijski laserski tiskalnik

noob96 ::

Vem, kaj potrebujem, nevem kdo mu to ponuja :D

Se pravi: Iščem lasersko multifunkcjisko napravo, ki bo primarno uporabljena za tiskanje dokumentov in skniranje ter kopiranje. Količine tiska so majhne, se pravi po par listov na dan, če sploh. Laser definitivno mora biti, ker sem že pred leti obupal nad kartušami :D

Doma uporabljam Xerox 3140 in sem čisto zadovoljen, se pravi morda nekaj podobnega a s kopiranjem in skeniranjem. Toliko je ponudbe da res ne vem kam se naj obrnem. Kaj je kakšna preverjena budget zadeva?

Hvala

Invictus ::

geizhals.eu

Choose your poison...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

OldSkul ::

Vzemi Brotherja pa je, imam sicer še 7360N, za domačo uporabo vrh glave. Po vseh teh letih še vedno dela bp, natisnjenih res ogromno strani, trenutno vsak dan po 50+.

HPjev bi se izognil, Kyocera sicer je moj prvi izbor, za tebe verjetno že prehuda zadeva.

otago ::

Podedoval HP 8500a Plus v sluzbi. Polna crna kartusa, vendar ker imam eno barvno prazno ne gre c/b (kljub nastanitvi black only). Izogni se HP.

Furbo ::

Imaš test točno takih naprav v zadnjem Monitorju.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

drekodovce ::

kupi canon pixma ip7250. Sicer čisto out glede na zahteve ampak tiskalnik je čista zmaga :))

60€, dobiš 4 komplete kartuš zraven, 10 kompletov kartuš še za 25€, tako da je menjava kartuše cenejša kot dati otroku liziko :))

Dokupiš še en scanner, če pa tiskalnik slučajno crkne pa vržeš v kanto in greš po novega :D. Meni se je po enem letu zamašila glava, ampak sem na bolhi dobil novo za 20€. kakorkoli pogledam je to win :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8829625 (23323) Bye
»

Večfunkcijska naprava Epson Stylus

Oddelek: Kaj kupiti
71325 (1272) Brane2
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213801 (3230) 1309976
»

Kateri hisni tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
204264 (3825) fosil
»

HP - nenormalno hitro prazne kartuše?

Oddelek: Pomoč in nasveti
152365 (2365) Azrael

Več podobnih tem