» »

Goljufanje na blagajnah - RTC Krvavec

Goljufanje na blagajnah - RTC Krvavec

2f4u ::

Tole bo vprašanje in zbiranje informacij ostalih.

Šel sem na Krvavec. Imam HOFER karte. Otrok je zamešal karto od prejšnjič z novo, neporablejno.
Na blagajni sem prosil operaterko, da mi preveri katera je že bila uporabljena in katera je prosta. Za obe mi je rekla, da sta uporabljeni. No, ker nisem verjel, sem ji dal še svojo karto, ki 100% ni bila uporabljena. In je rekla, da je uporabljena. Torej... barabe. Kupil sem eno otroško; s svojo pa sem šel normalno gor!

Nisem delal pizdarij ampak sprašujem ostale; se je komu pojavilo kaj podobnega?!?!

In če kdo bere iz RTC Krvavec - kakšen je vaš komentar?!?
  • spremenil: ahac ()

PunkDude ::

Goljufanje*

mirkuma ::

2f4u je izjavil:

Tole bo vprašanje in zbiranje informacij ostalih.

Šel sem na Krvavec. Imam HOFER karte. Otrok je zamešal karto od prejšnjič z novo, neporablejno.
Na blagajni sem prosil operaterko, da mi preveri katera je že bila uporabljena in katera je prosta. Za obe mi je rekla, da sta uporabljeni. No, ker nisem verjel, sem ji dal še svojo karto, ki 100% ni bila uporabljena. In je rekla, da je uporabljena. Torej... barabe. Kupil sem eno otroško; s svojo pa sem šel normalno gor!

Nisem delal pizdarij ampak sprašujem ostale; se je komu pojavilo kaj podobnega?!?!

In če kdo bere iz RTC Krvavec - kakšen je vaš komentar?!?

Je možno da si imel nerabljene karte pri prvi uporabi v žepu skupaj z ostalimi?
Pri urnih kartah je tako da če imaš 3 v žepu ti bo vse 3 "poštempljalo".
LP, R
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Invictus ::

Če imaš v jakni vse karte s sabo, ja, ti bo vse ponucalo... Kaj tista butasta mašina ve, koliko folka se tlači skupaj.

Zato sam kupujem karto za 5x smučanje v predprodaji. Saj so tako veljavne 2 sezoni. Sam kaj ko sem jih letos že skoraj ponucal.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

2f4u ::

Nope;
poznam ta štos; ne, v žepu ali kjerkoli samo eno karto. Tako da ja 100%. Ali sem pustil v avtu ali pa doma.

PunkDude je izjavil:

Goljufanje*

jbg, se strinjam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2f4u ()

ahac ::

2f4u je izjavil:

PunkDude je izjavil:

Goljufanje*

jbg, se strinjam.

Fixed. :P
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

fikus_ ::

Če imajo kolikor tolikor sposoben software, bodo lahko ugotovili, ob katerem času in hkrati je bila katera karta uporabljena in iz tega dejstva bi lahko sklepali, da si imel dve karti v žepu. Ampak dvomim, da bodo to delali!

Lahko bi pa imeli kje napisani kakšno opozorilo.

Šola za drugič.

Invictus ::

Na Krvavcu dvomim da so goljufali. So približno enake barabe kot vsa druga smučišča... Kot prejšnjo nedeljo, k oso še vedno vozili folk na Krvavec, kljub temu, da so praktično celega zaprli zaradi vetra.

Sicer ti je pa Hofer prodal karte.

Ampak, če te prav razumem,je imel tvoj mulc 2 karti s sabo... Kako si drugače lahko obe preveril na blagajni?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

2f4u ::

Invictus je izjavil:

Na Krvavcu dvomim da so goljufali. So približno enake barabe kot vsa druga smučišča... Kot prejšnjo nedeljo, k oso še vedno vozili folk na Krvavec, kljub temu, da so praktično celega zaprli zaradi vetra.

Sicer ti je pa Hofer prodal karte.

Ampak, če te prav razumem,je imel tvoj mulc 2 karti s sabo... Kako si drugače lahko obe preveril na blagajni?


Ne; moja mula je imela karto od prejšnjega smučanja še v jakni. Dodal sem novo na park placu. Seveda, ko sva prišla do žićnice gor svo hotela eno dat stran - ker moti štemplanje / po besedi mule/. No s obema kartama sem šel do blagajn, kar bi morale preverit stanje - katera karta je živa katera že porabljena... res pa je, da bi lahko obe karte pustil notri in šel gor.

Kot rečeno, nauk zgodbe je "lastno beleženje" - sem pa toliko zajeban, da jih bom še testiral v naslednjih dneh.

dronyx ::

Invictus je izjavil:

Kot prejšnjo nedeljo, k oso še vedno vozili folk na Krvavec, kljub temu, da so praktično celega zaprli zaradi vetra.

Saj tam ko kupiš karte imaš z rdečo označene naprave, ki ne obratujejo. Takrat je če se prav spomnim delovala ena sedežnica in otroška vlečnica. Vsak ki je kupil karto je lahko to videl in se potem odločil, ali gre smučat...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Invictus ::

Potem pa jamranje folka na busu, kako so jih nategnili.

Lahko bi rekli, ne hodit gor...

Na koncu se je celo gondola ustavila. In ko imaš toliko folka gor, drago stane, da ga spraviš dol z busom. Se je že zgodilo. Smao ne zaradi vetra, ampak okvare.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Smučanje v okolici Kranja

Oddelek: Šport
131726 (1160) noraguta
»

Kam smučat? Krvavec ali Vogel

Oddelek: Loža
227803 (6973) foofighter
»

Smučanje? Je že kdo ta mesec?

Oddelek: Loža
131877 (1285) pickle_rick
»

Kam smučat za 1 dan

Oddelek: Loža
183272 (2655) Zako
»

Smučarija 2006/07

Oddelek: Loža
192142 (1521) Melanholija

Več podobnih tem