» »

Snooker trening (bilijard klub)

Snooker trening (bilijard klub)

ps3vpr ::

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo kaj informacij o možnosti resnega ukvarjanja s snookerjem v Sloveniji. Sam sem prebrskal cel internet, pa nisem našel
ene dobre snooker mize v Ljubljani in možnosti članstva v klubu. Če ne igrate snookerja, me vseeno zanima, če se kdo od vas ukvarja vsaj z bilijardom, ki me prav tako zanima.
Kje igrate, koliko časa, kakšna je članarina... Za vse informacije se vam zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.

r3dkv1c4 ::

http://www.biljardna-hisa.com/

Ogromno sem tu preigral...več kot dekado nazaj....
...danes žal ni časa za ta šport.
Odlična igra.

Snooker smo nabijali tu...žal pa je to zaprto danes.


Tudi mene zanima, kje in če sploh, kje imajo snooker mizo na voljo.

ps3vpr ::

Z biljardno hišo sem seveda seznanjen. Odlične mize in pogoji za igro. Sem se pred kratkim zanimal za članstvo v klubu.
Abonma pride 250eur/leto. Zdi se mi kar vredu cena, samo moram najprej spoznati par folka z abonmajem, da se lahko zmenimo za kakšno igro.
Glede snooker mize sicer vem, da jo imajo v biljardnici Kaval, ki pa je zame predaleč.. žal. Tudi ne vem kako je s treningi ker mislim da je samo ena.
Snooker miza je sicer tudi v Areni, vendar ni omembe vredno. Tisti, ki ste bili tam, veste o čem govorim ;)

r3dkv1c4 ::

Snooker miza je sicer tudi v Areni, vendar ni omembe vredno.


bi bilo boljše, da bi jih zamenjali z otroškimi igrali....večja korist:))

</head> ::

Zakaj snooker? Ti je pri osmici, devetki, desetki dolgčas?

r3dkv1c4 ::

Abonma pride 250eur/leto


sprejemljivo

</head> je izjavil:

Zakaj snooker? Ti je pri osmici, devetki, desetki dolgčas?

Vsaka igra ima svoj užitek.
Snooker je ravno nasprotje tega....koncentracija in razmišljanje je bistveno globje, kot pri fast devetki ali pa 8 pool ravno tako.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: r3dkv1c4 ()

ps3vpr ::

Mislim da mi je snooker zelo zanimiv, ker je (še) večji izziv kot bilijard. Seveda ne pravim, da je biljard lahek, samo pri snookerju mi je način igre bolj pri srcu.

sandmat ::

ps3vpr je izjavil:

Pozdravljeni,

zanima me, če ima kdo kaj informacij o možnosti resnega ukvarjanja s snookerjem v Sloveniji. Sam sem prebrskal cel internet, pa nisem našel
ene dobre snooker mize v Ljubljani in možnosti članstva v klubu. Če ne igrate snookerja, me vseeno zanima, če se kdo od vas ukvarja vsaj z bilijardom, ki me prav tako zanima.
Kje igrate, koliko časa, kakšna je članarina... Za vse informacije se vam zahvaljujem in vas lepo pozdravljam.


na brodu (poleg kavala) imaš eno snooker mizo in mislim da tudi kritično maso igralcev -> http://www.kaval-group.si/BILJARDNICA,,...

mislim, da je tudi članarina precej nižja od zgorajomenjene.

Pečo89 ::

Mi smo sli zadnjic v Planeta v kranj igrat...

Nikol vec... Zraven miz so igrala za otroke... tamali letajo sem ter tja okoli miz in sam cakas da ne podres enga oz pohodis.. res katastrofa.. Drugace v domzalah smo s kolegi igral po fitnesu. Je tut kar vredu. sam snooker miz ni..

Map ::

Mene pa zanima, katera velikost mize je najbolj univerzalna in se vam najbolj dopade?

Igral bi pretezno navaden bilijard, mi je pa vsec tudi snooker in bi ga tudi sigurno veckrat igral. Sestka se mi zdi malo majhna, dvanajstka recimo je pa res ogromna. Nekaj vmes, da lahko udobno igram oboje, sedemka, osemka, devetka?

sandmat ::

standardna miza je ponavadi 9'x4'


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Biljard.

Oddelek: Loža
244553 (3027) Saul Goodman
»

Biljard

Oddelek: Loža
154710 (3424) reeves
»

Biljard???

Oddelek: Loža
2811712 (9866) _lesy
»

Biljard

Oddelek: Loža
101973 (1644) Good Guy
»

Biljard, snooker

Oddelek: Igre
82319 (2180) LapD

Več podobnih tem