» »

Biljard

Biljard

SeeN000 ::

A gdo mogoce ve kaksno internetno stran ki opisuje biljard trike in tehnike? Ce gdo pozna bi ga prosil za link.

Hvala

koyotee ::

use GOOGLE pa ne smetaj po forumu za brezveze! :|
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: koyotee ()

Roadkill ::

SeeN000: Iz knjige se ne boš prav veliko biljarda naučil... niti iz slikic na netu. To je nekako tako, kot bi rad kondicijo za maraton pridobil tako, da bi o tem prebral knjigo....

Čim več špilaj. In bodi malo izbirčen glede miz. Igraj v biljardnicah, kjer imajo spodobno opremo. Igranje na barski mizi ti ne koristi prav veliko.

Najboljš, da si izbereš eno biljardnico in tam igraš. Če ne drugega, da počas tut spoznaš folk, da boš vedel s katerimi igrati, ko boš kaj napredoval. :)

>>"biljard trike in tehnike"

Ubistvu pa priznam, da niti ne vem kaj pravzaprav želiš od nas. :)
Malo več napiši o tem, kaj želiš izvedeti, koliko trenutno znaš in podobno.
Ü

STASI ::

"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

Looney ::

@Roadkill: Če se narobe nauči igrati je to še slabše, kot če zna slabo igrati ampak s pravo tehniko. Tako, da... pametno. Poglej si najprej kakšna navodila, potem pa takoj špilat!;)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

Roadkill ::

To je res, ampak bolj ciljam na to, da je veliko boljše, če ti kdo pokaže kako se špila, kot pa da to gledaš na računalniku.

Ko je mene biljard malo bolj zanimal sem ga precej preigral v biljardnici Direkt na Viču. Tko sem veliko časa tam igral s prijatelji, kasneje pa tudi sam - "treningi".
Če si še malo bolj resen, se včlaniš v klub, kar pomeni, da dobiš tudi "mentorja", ki ti nudi par ur vadbe na teden, ti pokaže kakšne vaje je potrebno delat in koliko časa.
Naslednji korak je nakup palice in igranje z ostalimi člani v klubu. In pa seveda veliko treninga.

Takrat sem spoznal, da je ta šport zame predrag, da bi se z njim ukvarjal polovičarsko. Al ga špilaš dvakrat na mesec s prijatelji od pivu, ali pa se resno lotiš zadeve. No, ker sem bil takrat brez denarja za članarino, sem potem počasi opustil zadevo.
Zdaj veliko bolj uživam ob igranju namiznega nogometa. :)
Ü

TeraSonic++ ::

Mojstr uči googlovce biljard
Zanimiv video in vredn ogleda. [Še bolše bi bilo, če bi kamera snemala iz vrha]
...........................................................
Life is only a computer simulation
"veritas vos liberabit"

SeeN000 ::

Hvala za linke. Ne sej znam igrat, vendar me je samo zanimal ce so kaksne posebne tehnike opisane ali kaj podobnega. Drugace je pa bolse igrati s prijatli kot pa na treningih ;)

Good Guy ::

če te zanima bi lohk šli na kšno partijo, mi je biljard zlezu pod kožo od takrat k sm ga prvič špilu, ampak zdej iščem plac pa ludi s kterimi bi lohk igrov
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

SeeN000 ::

Iz ke pa si?

Good Guy ::

ja vsak dan sm v lj:D
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

zisk ::

Dober dan! Malo si bom sposodil temo, ker ne morem odpreti nove.

Doma imamo en več kot 50 let star ruski biljard, ki pa ga nihče ne igra in nam je v bistvu v napoto. Zato me zanima, če morda kdo ve, koliko so te stvari kaj vredne in če se jih splača prodajat. Hvala in LP!

viljem007 ::

na koliko pa ga ti ocenjuješ - ruski biljard

reeves ::

SeeN000: Najprej se odloči kaj bi sploh rad igral; 8?, 9?, Snooker?, Trick shot,...
Poleg različnih pravil in strategije igranja se zelo razlikujejo tudi velikosti miz. In če ti obvladaš kmečko osmico se ti bo pri devetki že malo zatikalo, na snookerju boš pa pogorel do konca.

Ejsi_Disi ::

@reeves
Odgovarjaš na tri leta staro temo.
Rock n' roll ain't noise pollution!

reeves ::

Ops. To sem pa spregledal. Hvala za opozorilo.
Se opravičujem.
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Snooker trening (bilijard klub)

Oddelek: Loža
102024 (1117) sandmat
»

Biljard Maribor

Oddelek: Loža
102311 (1345) bambam20
»

Biljard.

Oddelek: Loža
244542 (3016) Saul Goodman
»

Biljardna palica - pomoč

Oddelek: Loža
112422 (1978) LeQuack
»

Biljard???

Oddelek: Loža
2811709 (9863) _lesy

Več podobnih tem