» »

Persona non grata

Persona non grata

Kebab11 ::

Pozdravljeni,

prej nisem opazil, ampak zanima me, zakaj mi je podeljen naziv Persona non grata, saj nisem kršil noben pravil?

Zdi se mi sicer, da vem zakaj. Pred kakšnim mesecem ali 2 sem pisal na slo-tech in prosil za izbris teme, ki sem jo ustvaril (oz poasta). Admin mi je odgovoril naj mu plačam za stroške dela, ker bo temo moral izbrisati. Nato sem ga okrcal, da je "moron in slab admin", saj pravila narekujejo, da mora takšno temo izbrisati.

Prosim za odstranitev naziva Persona non grata, saj sem dolgoletni uporabnik in nisem kršil nobenih pravil. Sem zgolj žrtev mobinga posameznega admina, ki pridoma izkorišča svoje pravice za nelegitimne cilje.

Hvala za razumevanje.
Obiščite mojo spletno stran
  • zaklenil: bluefish ()

ziga1990 ::

^^ jih ni treba kršit je dosti da se mod ali admin ne strinja s tabo, da dobiš naziv
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

Tac20 ::

Nosi naziv s ponosom :)

Mehmed ::

Bo odstranjeno.
Cim nakazes za stroske dela.

Dr_M ::

Wellcome to the club.

Naziva ti pa jasno ne bodo odstranil.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Kebab11 ::

ziga1990 je izjavil:

^^ jih ni treba kršit je dosti da se mod ali admin ne strinja s tabo, da dobiš naziv


Malo mi je škoda, saj se selim in imam ogromno stvari za prodati (predvsem računalniških) in bogve kaj si bodo ljudje mislili o meni... verjetno bodo imeli večji odpor do nakupa, saj bodo mislili, da sem goljuf... :/
Obiščite mojo spletno stran

D3m ::

Nič od tega. Ne sekiraj se.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Ziga Dolhar ::

Odgovor je v Pritožbah:

Ziga Dolhar je izjavil:

Kebab11 je izjavil:

Pozdravljeni,

prej nisem opazil, ampak zanima me, zakaj mi je podeljen naziv Persona non grata, saj nisem kršil noben pravil?

Zdi se mi sicer, da vem zakaj. Pred kakšnim mesecem ali 2 sem pisal na slo-tech in prosil za izbris teme, ki sem jo ustvaril (oz poasta). Admin mi je odgovoril naj mu plačam za stroške dela, ker bo temo moral izbrisati. Nato sem ga okrcal, da je "moron in slab admin", saj pravila narekujejo, da mora takšno temo izbrisati.

Prosim za odstranitev naziva Persona non grata, saj sem dolgoletni uporabnik in nisem kršil nobenih pravil. Sem zgolj žrtev mobinga posameznega admina, ki pridoma izkorišča svoje pravice za nelegitimne cilje.

Hvala za razumevanje.


Naziv je bil dodeljen 22. jan 2011 ob 17:49 zaradi spammanja (s kuliji za plonkanje).
https://dolhar.si/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zakaj persona rudis dodelujete? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Slo-Tech
1218933 (6003) Caligula
»

vse več person nazivov na s-t

Oddelek: Slo-Tech
332149 (1658) Klemenn

Kako je mišljeno?

Oddelek: Loža
381449 (1049) Tomi

Več podobnih tem