» »

vse več person nazivov na s-t

vse več person nazivov na s-t

Klemenn ::

al se samo men zdi al je res vse več tehle persona non-grata in persona rudis osebkov na s-t?????? le zakaj tomi??? aja še to ali imate vi admini svojo temo kot na s-c?

Tomi ::

Tudi sam opažam, da jih je čedalje več..
Samo po moje je dejansko ljudi, ki se pod nicki skrivajo, pač malo manj, tako da še ni panike.
Sicer pa so se ljudje spet nekako navadili iskati nelegalne zadeve, potem pa se jim ne da opravičiti.
Glede adminskega dela pa malo sam pri sebi razmisli, kako in kaj..
metrodusa.blogspot.com

R0K ::

Vsako tele ma svoje vesele

Tut taksni izmencki kot so oni morjo živet...ignoriraji jih pa bo...

LojzePek ::

Počutim sem povsem nedolžnega. Zaradi tega vzdevka, se včasih sredi noči prebujam, ker mam res hude nočne more. Ampak počasi se privajam. Sej admini morjo imeti neki za delat, drugač bi jih itak pobral.

Chessman ::

Sem sicer star računalniški medved, v raznih internet forumih sem sodeloval še v tistih časih ko je deloval samo NEWS v ASCII načinu. Potem pa je nastoplo dolgo zisko spanje. Iz katerega sem se zbudil šele pred kratkim.

Sedaj pa eno vprašanje ?

Ker se znanje mojih tujih jezikov konča pri ANG in NEM si izraz 'persona non grata' predstavljam kot ne zaželena oseba. Prosim da me popravite če se motim. Hkrati pa me tudi zanima če je to naziv ki ga uporabnik dobi podeljenega od administratorja foruma ker dela preveč (oprostite izrazu) svinjarij v forumu.

chucki ::

jst sem se opravičil že pred 1mesecom!!!! pa imam še zdaj ta naziv!;((
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

AngelOfDeath ::

Kaj sploh pomeni ta person non-grata. pa person rudis ??

Klemenn ::

to bi moglo bit bolj pojasnjeno """"!! poglej v pravila če tm kej piše

non grata - nezaželjena
rudis - ne vem točno :\

Thrivial ::

Persona rudis je pomoje nevljudna.

lp
:: Member of Eror Team ::

... and Eror Team is gone...

||_^_|| ::

mislm da tale opravičila sux.

en neki napiše kar ne spada na ta forum, pol se pa lepo opraviči in to je to, vse je OK. krneki.

AngelOfDeath ::

Sem ze iskal pa nisem nasel italjansko pa ne znam
ali kaksenkoli jezik je to .

R0K ::

To sta 100% latinska izraza ...

Bom jst v pon. mojo prfokso za Ang. vprašal ... baba obvlada latinščino ...

chucki ::

persona non grata pomeni nezaželjena oseba!!!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

*enigmo* ::

ste se pa zapičili v to....
jaz mam ta naziv pa niti ne vem od kdaj niti za kaj .....
pa se na to niti ne oziram....... rajsi povem kaj milslim .....dvomim pa da so ostali vsi nedolžni .....se posebej ti, ki delijo te nazive........
živi in pusti živeti

jRk0 ::

Rude po ang. pomeni grob, nevljuden, neolikan in torej izhaja iz lat. besede rudis.

Persona rudis je torej neolikana (nevljudna) oseba.

To s temni opravicili pa sux big time, ker lahko vsaki kaj napise in se potem lepo opravici, pa ceprav se v resnici niti noce opravicit...
You fuck up once, you loose two teeth.

LojzePek ::

Ma kak ste tako naivni.

persona non grata pomeni da Slo-Tech plačuje za vsak post, ki taka oseba napiše. Morem rečt, da denarja zaenkrat še nisem videl, upam da ga bom kmalu videl, ker zelo nerad iščem pravico na sodišču.

A drugi nongrateki dobite plačano al sem jest edini oskubljenc?

Klemenn ::

kaj kaj je na tem kej resnice da mora s-t plačat za vsak post naredi non grata oseba??????????????''kje ste pa to slišal mislite z denarci plačat?

Tiger ::

Sam persona rudis naziv ni niti pod razno ni primeren, če ga dobiš zaradi iskanja/oglaševanja warez-a. Namreč sam imam tak naziv, ker sem pač iskal warez robo. Priznam, iskal sem jo in se vsem prizadetim globoko opravičujem.
Ampak ko sem pisal poste z globalnim nazivom: persona rudis, je marsikdo pomislil, da je tale Tiger hudo nesramna osebe, ki se ji niti pod razno ne splača odgovarjati itd... In ravno to mene kot osebo žali, kajti če bi bil globalni naziv drugače npr. warez sucher ali kaj takega, bi ljudje vedeli, čemu imam tak globalni naziv in ne bi izgubljal ugleda v njihovih očeh, kajti zagotovo 90% uporabnikov tega foruma nima legalno kupljenega operacijskega sistema.

rc-car ::

LOL @ Pek
in se vecji LOL @ Jebediah

>:D
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

TinkaPinka ::

Persona rudis pomeni nevljudna oseba,
persona non grata pa pomeni nezaželena oseba.

In ja, to sta latinska izraza. :)
I am easy to please as long as I get my way.

Zgodovina sprememb…

*enigmo* ::

hehe Tiger..
jaz sem verjetno dobil naziv , ko se je en hvalu kako je igral serious sama SE, ko se ni izšel....pa sem ga vprašal če bi povedal link s kje si je downloadal..... svasta pa dobim naziv.....ajme meni .....sedaj bi se pa moral opravičiti????? za kaj???
:)))))
smešno .....:D
Živi in pusti živeti!!!!
Prekmurje-Republika

Tomi ::

Enigmo, ti si dobil naziv zaradi nekih crackov, če se ne motim..
To, da imaš doma warez, in razlog za naziv.
metrodusa.blogspot.com

LojzePek ::

Tomi kaj je zdej z dnarjem. Jest ne mislim več zastonj delat. Da vam ne bo pol žal, ko mene ne bo več na slo-techu.

AngelOfDeath ::

Vsem thx za odgovore .:)

*enigmo* ::

Tomi.. daj prosim te ..ja kdo pa jih nima
........ heheh ste hujši od BSA.....
Živi in pusti živeti!!!!
Prekmurje-Republika

Tomi ::

Pek: hm, ne vem, če bo kaj z denarjem, ker tako ali tako ni nikoli preveč.
enigmo: kaj, to že drži, samo naša politika je takšna, da je objavljanje in iskanje "popravkov" neželeno in ima določene posledice.
metrodusa.blogspot.com

*enigmo* ::

načelno te sicer razumem......
vendar pa vedi ...ko sem prišel sem nisem vede....veš da čitanje pravil ni prvo kaj storiš.....že pri inštalaciji česa ...hhhe šele ko kaj ne gre se gre prebrat.....
pol pa dobiš naziv pa ne veš niti zakaj...niti si opozorjen prej....da bi povedali čuj tega se ne dela tukaj dobil boš naziv .....
ok mam občutek da je že preveč napisanega o tem
Živi in pusti živeti!!!!
Prekmurje-Republika

BC3 ::

kaj kaj je na tem kej resnice da mora s-t plačat za vsak post naredi non grata oseba??????????????''kje ste pa to slišal mislite z denarci plačat?

rotfl :D:(:P

R0K ::

Jebediah : ti si pa as, ej :))) ... ni takšnga smeškota, da bi lohk prikazval kok sm se smeju ko sm tvoj post bral ... :)))

Nutcracker ::

Tole podeljevanje je kar koristno, toda lahko bi bili bolj pošteni. Podelite jih tistim, ki si to resnično zaslužijo! Ni mi jasno, zakaj sem jaz dobil naziv PR (check this). Če za to pričakujete opravičilo, boste čakali še zelo dolgo!!!
Qui tacet, ubi loqui debuit ac potuit, consentire videtur.

GaPe ::

Jebediah jebediah ...
Don't steal! The government hates competition.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GaPe ()

Quickbeam ::

Zakaj pa potem poleg imena ne piše "nezaželjena oseba" namesto tistih hecov, šele zdaj sem ugotovil kaj to pomeni :)

Gandalfar ::

ah mal heca pa mora bit.

Klemenn ::

kaj me nažirate............:O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Prošnja

Oddelek: Slo-Tech
5759 (688) Gandalfar

persona rudis

Oddelek: Slo-Tech
404872 (4059) IgorGrozni
»

nazivi

Oddelek: Slo-Tech
81034 (925) mtosev

OK jaz se javno opravičujem ... (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
836272 (4224) OwcA

Prosim, da brišite moj račun (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
885880 (3950) OwcA

Več podobnih tem