» »

Navijanje vseh K7 procesorjev??

Navijanje vseh K7 procesorjev??

gabl136 ::

zanima me tale LINK

Zanima me če bi to spreminjal, ali to deluje tudi v praksi?? Kaj pa za thunderbirde?? Kakor vem imajo te samo 4 L1 mostičke??:\ :\

Tic ::

Veliko večino, če ne kar use te stvari lahko nastavljas na novejših ploščah. Nič novega.
persona civitas ;>

gabl136 ::

Tic: Ja to vem, sam zanima me, ce bi delovalo, ce bi procesorju zvišal privzeto ferkvenci in voltažo(da bi multifaktor zaklenil višje)??

Tic ::

A lahko razlozis, ne razumem.
persona civitas ;>

gabl136 ::

Recimo da imaš staro plato, ki ne podpira navijanja (ne podpira overclockanja, ne podpira nastavljanja multifaktorja, ne podpira nastavljanja voltaže CPU-ja) in durona 600MHz.
Rad bi ga spravil na 1000MHz. Z povezovanjem mostičev, kakor kažejo slike na tistem linku ki sem ga zgoraj napisal bi PRIVZETO voltažo iz 1,575V povečal na recimo 1,8V, multifaktor pa iz 6x na 10x??

A zdej razumeš??

Tic ::

Da, razumem. Da, deluje.
persona civitas ;>

gabl136 ::

Kaj pa za Thunderbirde, ki imajo samo 4 L1 mostiče? Na tistem linku namreč piše da je to samo za tiste, ki imajo 5 L1 mostičev!

Tic ::

Ne se sekirat, sej ti mas Durona :8)
persona civitas ;>

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tic ()

gabl136 ::

Ja, že sam tud duroni imajo sam 4 L1 mostičke!! Pa tud podatki s tisto stranjo se ne ujemajo! Mam doma enga T-breda 1700+ pa mostički niso taki kot pi mogli biti sodeč po tistem linku!??:\

kuglvinkl ::

Ni pet mostičkov, ampak samo štirje:

. ||||
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Tic ::

Ja to je tut res :8)
persona civitas ;>

gabl136 ::

Ja no sej, sam ni mi jasn zakaj pol piše da to vela tud za durone. A mogoče kdo ve, a majo Duroni MORGANI 5 L1 mostičov?? Pa še to: a tist vela sam za PALOMINOTE k se z mojim T-bredom A tist ne ujema!???

m.i.h.a. ::

Pa je to že kateri od vas probal? Mene mika, predvsem zaradi tega, ker mi plata ne dovoli višanja voltaže.;((

gabl136 ::

Ja sej mene tud mika, sam kot pravim se podatki ne ujemajo: Imam Tbreda 1700+, torej 11*133=1466MHz, a,5v:\ , če pa tam nastavim isti pomnoževalnik in napetost pa mostički niso isto povezani!?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zaklenjen duron

Oddelek: Navijanje
241115 (977) SodVina
»

Navijanja AMD XP

Oddelek: Navijanje
101067 (732) jani
»

Nov test

Oddelek: Novice / Nova vsebina
241622 (1622) MI_KO
»

Kaj moram kupiti v Conradu za odkleniti durona??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161151 (979) OZZY
»

OC Duron 700 , nujno!

Oddelek: Navijanje
171234 (1060) ChiefThunder

Več podobnih tem