» »

Kaj moram kupiti v Conradu za odkleniti durona??

Kaj moram kupiti v Conradu za odkleniti durona??

Pat_MaGroin ::

Oj!

Metoda s svincnikom mi ne uspe. zato bom kupil ono zadevo v Conradu. Kak se rece temu? Ima mogoce kda kak ml odvec? Proti placilu seveda.
lp

Paramedic ::

Vsem do sedaj je uspelo, zakaj tebi ne bi? Poskusi s svinčnikom hb, ker men je s tem obakrat odklenilo (tehnični). Kaj pa če si napačno stvar premoščeval?
End transmission.

IceIceBaby ::

ti sam vzemi en svinčnik faj ošiljen pa eno lupo pa pazi da neboš mostičke med sabo povezal. Ta metoda sigurno dela...jaz sem jih že dosti duronov pa tbirdov odklenil pa je vedno ratal.

tejo ::

Si prepričan, da si mostiče povezal skupaj tako: IIII in da se ne dotikajo skupaj?

OZZY ::

PIC tko je. Jest mam to srebrno barvo doma. Je pa stvar zelo draga glede na to koliko jo je notri. STane 1500 za 3ml. Za odklenit pa je ne potrebuješ veliko. SAmo rabiš en zelo fini čopič, ker so mostički zelo majhni. Drugače če jo boš šel kupovat reci, da se rabi za popravilo vezij pa bojo takoj vedeli.
Go with the flow.

Pat_MaGroin ::

Je potem kdo iz okolice Celja, ki je ZELO spreten s svincnikom?:))

OZZY: ce ne rabis barve vec toliko, jo lahko kupim, toliko da odklenem zadevo?:) Ce se ti seveda valja naokoli. Ce ti je barvanje tedenski/dnevni ritual bom pa sel v Conrada, pa bo.
lp, hvala!

P.S.: na netu sm nasel sliko L1 mosticev. Tam so prikazazi kot 2 piki, ki jih je treba skleniti. No, na mojem procesurju izgleda tako, kot da ni NIC presekano, ampak je mostic cel. Ima kdo kaksno sliko, kako naj bi to izgledalo. Ker zdaj sm pa malce zmeden, priznam.
http://www.a1-electronics.co.uk/AMD_Sec...

Pat_MaGroin ::

OK, nasel sem sliko, ki je IDENTICNA sliki kako izgleda moj procesor:

http://www.viahardware.com/a7v2.htm

btw: ko navijam lahko sam pod 700mhz, visje se ne zbudi. pri 9x100 se mi zbudi na 500 mhz, pri 10x100 se mi zbudi na 600 mhz ?!?!?!?

krucymucy ::

Na tisti sliki k pravis, da je identicna tvoji so mosticki neprekinjeni, to se prav, da gre za eno zgodnjih verzij proca!
Kero plato mas?

P.S. verjetn se ti zbudi na manjsi frekvenci zaradi tega ker je preOC-an

Probi navijat se z frekvenco, ce ti plata to dopusca (KT133A ali E)

Pat_MaGroin ::

MSI K7T Pro 2

najves lahko dam 7x112, to se dela. Torej 784mhz.

krucymucy ::

Je za KT133 cipovje je ze to dost!

Je pa cudn k ne mores spreminjat multiplierja8-O

P.S. probi z novejsim BIOS-om

ChiefThunder ::

Če maš vse mostičke sklenjene je to ena zgodnjih generacij procesorjev, kot je rekel kruncy, tko, da še enkrat poglej na procesor in se prepričaj, da so mostički nedotaknjeni ( če si kj barvu s svinčnikom vse dol pobriš), pol pa probaj navit...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Pat_MaGroin ::

Chief: res je, da mam svincnik po mosticih, ampak tud ce ga pobrisem dol, bo to kej spremenilo situacijo? Ker sam zarad tega, da ne bi bili mostici pofarbani js ne bi sel se 1x razdirat vse.
lp

OZZY ::

PIC: Iz kje si. Jest sem iz Litije. Če si iz Ljubljane se lahko dobiva pa ti stvar malo posodim. Jast jo včasih rabim za kako vezje narisat.
Go with the flow.

Pat_MaGroin ::

Ozzy: celje, ampak cez teden sem v Ljubljani (studij).

ChiefThunder ::

Ja, tkole, ne; če zihr veš da so mostički dobro pobarvani (beri: niso sklenjeni med seboj, da ni kakšnega stika med njimi), ti zadeve ni potrebno razdirat, drugače pa. Mogoče je prav to krivo, da zadeva ne deluje pravilno, saj drugega ne vidim...
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

EvilK|NG ::

PIC še vedno te ne razumem kako ne moreš odkleniti proc. jst sm probu mal za foro k tuki o tem na slo-techu govorite pa mi je uspel takoj uzel sm svinčnik 0,5 in je delal takoj, pri tebi pa ne vem kako da ne gre in ne gre ???:|

OZZY ::

Ej Pic: Dej mi mejl pa se bova po mejlu zmenila moj je firestarter@siol.net. :))
Go with the flow.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odklep XPja :-)

Oddelek: Navijanje
6863 (723) the_unborn
»

athlon 1G - vodno hlajenje - overclock

Oddelek: Navijanje
121005 (766) morphling1
»

Navijanje Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
9963 (821) freejack
»

Nekaj malega za mozgane napenjat (OCjanje)

Oddelek: Navijanje
231429 (1084) zizi
»

OC Duron 700 , nujno!

Oddelek: Navijanje
171241 (1067) ChiefThunder

Več podobnih tem