» »

Malce vec voltaze prosim

Malce vec voltaze prosim

bozicek ::

Imam Elite K7S5A in dobil sem proc. Tbreda. Prej sem pa imel Palominota (2000+).
No z tastarim nikakor nisem mogel cez 140fsb, sem to pac pripisoval da je zanic. Potem pa veselo dobim Tbreda 2000+(enmu sem comp rihtal pa sem kar zamenjal).
Vtaknem navijem...Lej ga hudica stvar ne gre preko 147. Na 150 se v winsih pokaze vesela modrina. Gruntam kaj bi bilo. Ram ni saj je 2700....In grem za hec pogledati koliko mi daje plata stroma na proc. In namesto 1.65 dobim samo 1.58. Kar domnevam da je krivo za nezmozno navijanje.
Razlicni BIOSi ne palijo. Ali je se kaksna druga varianta razen volt moda. Ne bi ravno rad lotal sedaj po njej ko grem na morje in rabim fedrcka...

OwcA ::

Če prav razumem, bi moralo biti 1,65 V, v resnici pa je le 1,58 V? Ako je temu tako bi morda pomagal močnejši napajalnik. Obstajajo pa tudi manj drastične metode. Poskrbi za dobro hlajenje MOSFETov in regulatorja napetosti, lahko da bi pomagal tudi tale trik.
Otroška radovednost - gonilo napredka.

Tic ::

Use VoltModej, pa navij do onemoglosti in bodi ponosen, da nimaš garancije.


Lahk pa tut nForce2 kupis :)
persona civitas ;>

Golden eye ::

pobarvaj nožice z svinčnikom na procesorju L11 (se mi zdi) in dobiš vem voltažo 1.85:D preizkušeno

frenk ::

tic: zakva pa nej nebi mel garancije:\ :D

Tic ::

pssssšššttt! To se nesme govort :))
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samodejno Undreclockanje proca AMD (CPU Z) !!!???

Oddelek: Pomoč in nasveti
211932 (1406) njok
»

Kako veš kaj je preveč navit?

Oddelek: Navijanje
10909 (755) sirotka
»

odstranitev ihs-ja pri a64 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
525154 (3938) _Dejan_
»

CPU hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
321787 (1065) GeForce_man
»

Navijanje AMD 2500+ Barton

Oddelek: Navijanje
332875 (2146) c3R4R

Več podobnih tem