» »

Predplačniška Mastercard.

Predplačniška Mastercard.

andreasjecar ::

Zdravo!
Rad bi odpru pri google play račun in rabim Paypal kartico. Nekaj časa sem že iskal sedaj pa sem našel to. http://predplacnik.si/glavna.html. Zanima me ali je to to kar rabim? Najbolša rešitev se mi zdi ker velja 2 leti potem pa bi zamenjo. Ali bi lahlo pol tudi prek google play dobil denar gor ali ne?
Hvala!

bluefish ::

Pusti to, ker je zadeva bistveno predraga.

Banka Koper ima za 10EUR predplačniško Viso. Nekaj podobnega tudi NKBM.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

andreasjecar ::

Sam men se gre tudi za veljavnost. Ta velja 2 leti. Kako dolgo pa oni dve veljajo.

bluefish ::

Pri Banki Koper je veljavna tri ali štiri leta.

radmannsdorf ::

banka koper velja 4 leta. stane 10€, oz. celo neke akcije za 5€ so imeli/imajo baje.

andreasjecar ::

Kaj rabiš imet račun tam?

bluefish ::

Ne.

andreasjecar ::

Pa je to čist isto kot prava? Ali so kakšne razlike.

Lonsarg ::

Visa Electron je vedno Visa Electron, torej za kar najmanj birokracije predplačniška Visa Banke Koper zmaga.

s6c-gEL ::

Neteller tudi ponuja Mastercard.Brez letne naročnine.

Sami ::

Punca je vzela pri banki koper predplačniško viso, 10EUR in velja 4 leta.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

andreasjecar ::

Pa lahko divguješ denar? Pa se uporablja lahko pri paypalu in googlu play? Kaj pa cena ko nakažeš denar gor ali pa dol? Hvala

bluefish ::

Lahko se jo uporablja tudi za PayPal in druge strani, ki podpirajo Viso.
Strošek nakazila denarja na kartico je odvisen od banke preko katere nakazuješ, Banka Koper ima na okencu to zastonj. Za dvig denarja pa spet odvisno - tarife so tu: http://www.banka-koper.si/Doc/pdf-ji/Ta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

Sale_One0 ::

Kolikor vem gre banka koper na viso za vse komitente isto kot je sla SKB, vsaj tako je kolega dobil na dom pred casom da bodo pocasi menjali vse te stare maestro bancne kartice za visa electron/debetno. ne vem pa kdaj tocno ker on je se ni dobil, verjetno ker mu trenutna se ne potece nekaj casa.
Si vis pacem, para bellum.

connel ::

Visa je je, samo je activa visa. Če malo poenostavim, z njo lahko počneš čisto isto kot prej maestro, nič več, nič manj. Ne moreš je uporabljat online.

radmannsdorf ::

@connel, a si ziher? ker frend jo ma pa že naroča prek ebaya kakšne 3 mesece.....
Če je activa visa, je tudi visa, ne samo activa.
ima pa tole http://www.banka-koper.si/Fizicne_osebe...

BorutK-73 ::

connel je izjavil:

Visa je je, samo je activa visa. Če malo poenostavim, z njo lahko počneš čisto isto kot prej maestro, nič več, nič manj. Ne moreš je uporabljat online.

Za online nakupe mora biti Visa Electron.

Zgodovina sprememb…

[ecstazy] ::

Sam imam to http://www.nkbm.si/predplacniska-visa že 3 mesece. Uporabljam za paypal in druge online nakupe.
Stane 9€ in velja 4 leta.

connel ::

Mali popravek, da bo bolj jasno. Po defaultu, če imaš tam račun oz. odpreš novega, dobiš Activa Visa Inspire kartico, isti šmorn kot prej Maestro, za online nakupe pa moraš poseči po predplačilni Visi Electron. Enkratni strošek 10€ za 4 leta. Porabiš kar imaš gor.

Sale_One0 ::

Ahhh, mogoce, ne vem, sam sem na SKB banki in ceprav so imeli porodne tezave z internetnimi placili so to hitro resli in ta visa ki jo dobis zdej tam deluje bp za vsa internetna placila.
Si vis pacem, para bellum.

connel ::

Sem slišal to ja, tukaj jim tudi recimo piše na spletni strani, da lahko aspire kartico uporabljaš za nakupe preko spleta, v realnosti jih pa ne moreš. Sem jih še povprašal na okencu, kasneje še preko emaila in pravijo da ni za to namenjena :D Za spletne nakupe ponujajo predplačniško viso.

cortez ::

sej ni čudno, da menjajo vsi na viso :

Dvigovanje gotovine s karticami Maestro je povsem onemogoceno na številnih
bankomatih v ZDA in na vseh bankomatih na Japonskem.

mp218 ::

www.SmartPayCard.net, predplačniška MasterCard. Kupiš in polniš v 3dva trafiki, OMV, na Eventim, z Moneto ali z nakazilom. Velja do 3 leta.


Skriti stroški:
Mesečna naročnina po treh mesecih neaktivnosti: 1 €

Zdaj ne najdem več, ampak mislim, da sem nekje videl, da po 24 mesecih začneš plačevati 5 EUR na mesec....

Znida ::

Banka Koper in NKBM imata Visa Electron, ne rabiš imet računa odprtega, torej ni stroškov z računom (razen za kartico na 4 leta), velja 4 leta, edina razlika je na pri NKBM imaš vpogled v stanje preko interneta, BK pa ne.

Sem se pred 2 mesecema o vsem tem pozanimal in sem se odločil za NKBM. Kar sem navedel so dejstva in so 100% pravilna.

andreasjecar ::

Ok zdaj sem v dilemi.
Katero zdaj uzamem? Pri nkbm al banka koper?
Hvala

vorantz ::

Znida je izjavil:

Banka Koper in NKBM imata Visa Electron, ne rabiĹĄ imet raÄuna odprtega, torej ni stroĹĄkov z raÄunom (razen za kartico na 4 leta), velja 4 leta, <strong>edina razlika je na pri NKBM imaĹĄ vpogled v stanje preko interneta, BK pa ne</strong>.

Sem se pred 2 mesecema o vsem tem pozanimal in sem se odloÄil za NKBM. Kar sem navedel so dejstva in so 100% pravilna.


huh
mam od banke koper in sm lih malo prej pogledal stanje v spletni banki

mihec87 ::

andreasjecar je izjavil:

Ok zdaj sem v dilemi.
Katero zdaj uzamem? Pri nkbm al banka koper?
Hvala


kjer ti je bližje/ceneje med prepaid visami pač nekih razlik ravno ni..

bluefish ::

vorantz je izjavil:

huh
mam od banke koper in sm lih malo prej pogledal stanje v spletni banki
Za predplačilno verjetno ne. Razen seveda, če si itak komitent banke.
Ali pač?

Lonsarg ::

Ne tudi za predplačniško dobiš ločen IBAN račun pri Banki koper in spletni vpogled v ta račun. Polniš potem tako, da preprosto nakažeš na ta račun. Je pa omejen, poleg vpogleda ne moreš nič početi kolikor vem.

bluefish ::

Uh, zdajle vidim, da je za uporabnike kartice res na voljo tudi prijava v njihov sistem. Ko sem takrat ob prvi predstavitvi naročil kartico, te možnosti niso omenjali.

mihec87 ::

Na Banki Koper ko so uvedli prepaid viso je na šalterju trdila da moreš bit komitent(verjetno malo probavala) so pač zgubli stranko..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Znida ::

Prav tako so meni zatrjevali preko emaila in telefona, da se pri BK ne da vpogledati v stanje če nisi komitent. To je bilo pred dvema mesecema. Če se še njihovi ne znajo uskladiti, da bi podajali prave informacije....

Morda ne veste, dvig na bankomatih v Evroobmočju je pri NKBM 53centov. Pri BK pa mislim da 1,8eur. Tako da lahko pride tudi prav za dvige, če komu to pašeš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Znida ()

radmannsdorf ::

greš na njihov bankomat, vtakneš kartico notr in vse vidiš

Znida ::

radmannsdorf je izjavil:

greš na njihov bankomat, vtakneš kartico notr in vse vidiš


Sori, ampak to je pa res nepraktično. Sploh če njihovega bankomata ni v radiju 10km. Pa piše se leto 2014, jaz bom pa za tole do bankomata hodil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Visa Electron (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
330109461 (28311) Vetrpiha
»

Predplačniška visa (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15038374 (16530) sbawe64
»

Najugodnejša predplačniška MasterCard (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
261109829 (37750) Andro457
»

Katera je najugodnješa banka v Sloveniji (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9228812 (23177) šernk
»

Prepaid VISA / MasterCard

Oddelek: Loža
92553 (2315) btzajla

Več podobnih tem