» »

Kako do zastonjske domene

Kako do zastonjske domene

Makaron_hater ::

Kje si lahko ljud prisvoji kaksno zastonjsko domeno. Ampak ne na geocities, ker je preveliko reklamnega sporocanja. To pa cloveke moti ko hudic!0:)

darh ::

na geocities ne moreš dobit domene.. kvečjemu hosting - plac kamor postaviš svojo stran

www.slo-tech.com:

www < hostname
slo-tech < domena
com < vrhnja domena

možnosti da dobiš zastonj domeno so - če ti jo kdo podari... drugače lahko dobiš .si domeno če si podjetje, s.p... (firma.si)

večje šanse so, da dobiš zastonj hostname na neki domeni...


kaj točno bi že rad?
Excuses are useless! Results are priceless!

.:joco:. ::

Jst sem pa slišal, da se da dobit domeno .com .net ipd zastonj. Samo nisi potem njen lastnik, ampak jo imaš samo v nekem nedoločenem najemu.

Samo ne vem kje točno in kako se to nardi.
"Is science true?"
You don't get it.
Science is the process of trying to find out what's true.

darh ::

joco... bedarija... rajš dam 5k na leto pa za zihr vem da je domena moja. !!
Excuses are useless! Results are priceless!

birdy1 ::

zastonj domeno dobiš na tem naslovu http://www.cjb.net/
birdy

DSmidgy ::

Mogoče ti jo posodjo ja. Tisti, ki so jo kupili za nadalno prodajo. Ko pa domeni pridobiš veliko unikov, jo pa oni drago naprej prodajo, ti se pa pod nosom obrišeš.

darh ::

birdy1... yao... kot da nebi jest neč napisal...
Excuses are useless! Results are priceless!

Mi+j@ ::

>:D xbite you're right >:D

am neki sem slišu, da po novem na www.web1000.com, dobiš domeno com, brez kakrše koli druge poti. sam nisem probavu. drgač, pa če mate rečmo na kakem voljinem serverju naložen pa pojte na www.tk, kjer dobiš kero koli domeno tk. pol se pa da v nastavitvah naštimat da ni pop-upov

medjugorje-si ::

najboljše svojo domeno da jo kupiš in si brez skrbi. Pa še reklame ti ne pripopajo zraven. Pa še to ko imaš domeno je pomembna pozicija pri iskalcih (google, altavista, yahoo,..) saj če prideš s svojo domeno na par sto mest te bo le malo kdo našel. Če pa imaš svojo domeno se lažje prebiješ na prva mesta recimo do 50 mesta. Polek tega je dobro da svojo domeno večkrat vpišeš na iskalce.
sam sem imel svoje strani v začetku na arnesu, cjb.net, geocities,siolu,... Vendar vsa tista dolga imena so zelo slaba ker si jih ljudje težje zapomnejo. V bodoče zgleda bo zastonj na arnesu za .si domene tudi za navadne smrtnike....

Upam da so to nekako razlogi za svojo domeno, ki ti jih osebno priporočam.
Lep dan želim
Herman
www.medjugorje-si.org

Webmojster ::

ma ja res ej ...

domene maš že za 4.000,00 na let .. pa hosting že tud za cca 1.000,00 sit/mesec . Brezveze neke zastonj domene al pa zastonj hosting ..

rihtanet ::

Pri nas dobiš paket gostovanja z domeno .com .net ali .org po svoji izberi.

Oglej si povezavo. 8-O


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ime@priimek.si

Oddelek: Pomoč in nasveti
294877 (3629) Phantomeye
»

A se da dobit zastonj domeno?

Oddelek: Omrežja in internet
101337 (1127) Gandalfar
»

Cisto svoja domena

Oddelek: Izdelava spletišč
302215 (1691) dre
»

Kabelski internet in domena

Oddelek: Omrežja in internet
51301 (1168) pivmik
»

Najbolj poceni registracija domene, kje?

Oddelek: Omrežja in internet
162813 (1545) PaJo

Več podobnih tem