» »

Najem stanovanja

Najem stanovanja

harmony ::

Imam namen najeti stanovanje in dobiti tapravo je taprava nocna mora tu kjer zivim.

Gledal sem en oglas, kjer bodo kmalu oddajali stanovanja, ki so trenutno v fazi renoviranja. Imam pa skico. Stanovanje sem si ze ogledal, ampak, ker je to "bavstela" si ne morem predstavljati veliko.

Stanovanje je IMHO nefunkcionalno ali pa jaz nimam idej, kako spraviti noter tisto kar bi jaz zelel.

V dnevno ki je hkrati tudi kuhinja moram spravit 55" TV s sedezno, ter svoj delovni prostor (miza 160cm, stol, omara z network napravami, NAS...). Skica je fajn, ampak kam s TV-jem...tega tu ne vidim. Nemorem ga na sred sobe postavt :/

Mnenja?

Skica:

Alien123 ::

stanovanje si si ogledal, a metra pa nisi imel zraven?

fosil ::

Delovni prostor si urediš v tistem kabinetu pred spalnico.
TV pa postaviš na tisto omarico na spodnji strani dnevne sobe.
Tako je!

harmony ::

Ce ne bi bilo okna, bi o tem razmislil, ampak da mi direkt svetloba tolce v ekran ni ravno prijetno. Potemtakem bi moral imeti konstantno rolete spuscene.

@Alien123
Meter? Zakaj ze? Saj ni fora, da ni prostora, temvec kako prostor ustrezno razdeliti. Kot vidis je dnevna s kuhinjo ena velika kocka in gor zmetat moje stvari je najmanjsi problem, ampak da stanovanje ne izgleda, kot da je notri padla bomba je pa druga stvar.

MasterTade ::

Tv daj v spalnico

MostWanted ::

saj so žaluzije na oknu ali rolete? pač je treba vzet v zakup določene minuse. tako pač je. spodaj predhidevam da je omara? v kotu? če bi lahko tv dal na steno?

AndrejS ::

Kaj ti bo TV ?

Tody ::

Easy :) Tam kjer imaš zdaj pravokotnik (kao miza) daš kavč v L in na steno z konzolo ki se premika daš tv gor. Ko ga gledaš ga daš ven v tako pozicijo, da ti ustreza, ko je pospravljen pa ga lahko gledaš iz jedilne mize, tam kjer je zdaj kavč pa postaviš eno mizo. Network maš zdraven mize ali pa v enih od manjših prostorov, nevem točno koliko maš te robe

fosil ::

Ima določene čudne lastnosti tole stanovanje, recimo tista mini sobica z oknom.
Pa če hočeš ponoč na wc moraš cel krog po stanovanju narest :))
Tako je!

slotechar ::

Glede na skico bi tv mogu dat na juzno/spodnjo stran skice. Bi pa bilo boljse da bi tam stala kuhinja in bi tv dal tam kjer je zdaj kuhinja.

Zgodovina sprememb…

harmony ::

Zato pravim, da je nefunkcionalno. Ga bom preskocil. Ze tako ponoci iz spalnice se zaletim vsaj 1x kam, pa imam wc zraven spalnice. :)

FTad ::

Ni mi jasno, kdo je temu arhitektu odobril tako razporeditev sob v stanovanju :/

Looooooka ::

Ce je sedezna nizja od okna obrnes okol in das tv na steno kjer je sedezna.
Hell...lahko jo uporabis pa se mal bl obrnes pa prostor s tem razdelis na dva dela.
Vse se da ce se hoce.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Arhitekt za stanovanje

Oddelek: Loža
313383 (2312) zmaugy
»

Plesen na stenah (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
17346086 (24561) Matejjjjj
»

opremljanje stanovanja - strošek

Oddelek: Loža
208051 (1942) zlobcek
»

Kakšna naj bo barva sten v kuhinji in jedilnici ?

Oddelek: Loža
3316561 (11221) Marvinek
»

Kaj je garsonjera, 1,5 sobno stanovanje..

Oddelek: Loža
4130246 (29252) LeQuack

Več podobnih tem