» »

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev

1 2
3
»

Wondering ::

Imam eno vprašanje, za tiste, ki trgujete na Binance.

Ali kupujete želene valute z BNB (če je seveda mogoče za želeno valuto) ali imate samo nekaj BNB, da si zmanjšate provizijo?

Pa še eno vprašanje: če je možno določeno valuto kupiti z različnimi drugimi valutami, za katero se odločite oz. kaj so kriteriji, na podlagi katerih se odločite? Ob predpostavki, da še nimate kupljene nobene valute.

cebelar123 ::

Jaz sem začel z ETH ampak sem hitro preklopo na BTC, večji volumen in se posledično več dogaja.

IL_DIAVOLO ::

Ima kdo težave s pošiljanjem litecoin iz coinbase na ledger wallet bitcoin app? Namreč, poslal sem si na hardware, videt pa ni nikjer.

Sem mogoče jaz kaj zajebal? Koliko razumem si litecoin in bitcoin delita aplikacijo, torej bi moralo bit nekje.

Wondering ::

cebelar123 je izjavil:

Jaz sem začel z ETH ampak sem hitro preklopo na BTC, večji volumen in se posledično več dogaja.


Hvala.

ProdriveR ::

Ima še kdo težavo s coinbase-om? Sem hotel nakazat prek mastercarda, pa je pršlo do neke težave, v drugo mi pa sploh ni več pustilo??

ProdriveR ::

Ja,sej mi je pol čez kako urco uspelo :)

tommorrow ::

Katera borza ne najboljša za withdrawal? Ce kdaj pridem do tam :).

cebelar123 ::

tommorrow je izjavil:

Katera borza ne najboljša za withdrawal? Ce kdaj pridem do tam :).


Coinbase ima fiksnih 15 centov za sepa withdrawal + kaj ti tvoja banka zakasira.

Zgodovina sprememb…

Senna4ever ::

Sem samo smotan in v BITSTAMP ne najdem kako direkt iz kriptovalute v drugo kriptovaluto (saj ne da jih imajo veliko na voljo:) pretvarjat, ali moram vedno dat vmes v $ in z njimi kupit drugo valuto ?

Kako vam uspe v BITSTAMPu aktivirat kakšno debetno kreditno, da bi nanjo prenakazal (ne na SEPA) si EURe ?

Za trejdanje uporabljam BINANCE. Je še kakšna podobno dobra lai celo boljša borza ? Kako si iz BINANCE potem nakažete EURe ali DOLARJe kam ? gre tudi na kreditno ali samo na SEPA ?

PrihajaNodi ::

tommorrow je izjavil:

Katera borza ne najboljša za withdrawal? Ce kdaj pridem do tam :).


Kraken. Za trejdanje Kucoin + Bitrex.

VanGog ::

Na bittrex-u še vedno ne sprejemajo novih account-ov, a ima kdo kakšne informacije?

tonis ::

@Senna, sprobal sem samo EUR/kripto, ampak verjetno lahko uporabiš vse te pare:


Borz je veliko, meni sta OK binance in kucoin. Na bitrex bi rad prišel pa ne sprejemajo novih.
Iz binanc si ne nakažeš fiat valut, ampak pretvoriš npr v ripple ali litecoin in to potem prepošlješ na Bitstamp. Na bitstampu pa potem pretvoriš v EUR. Riple je menda najhitrejši, ampak pazi, poleg adrese je treba še eno šifro vpisat - te opozori na binancah.

Na nekatera tvoja vprašanja nisem odgovoril ker ne vem odgovora.

hamez66 ::

Zdaj se bolj splača pošiljati v btc, ker imajo btcji direktne pare, medtem ko ltc in ripple nimata. Decembra in v začetku januarja smo pošiljali ltc in xrp, ker so bili transaction feeji pri btc previsoki, zdaj pa za to ni smisla. Če recimo pošlješ ltcje iz bitstampa na binance, moraš ltcje potem tam prodati za usdt ali btc, in šele potem lahko kupiš drug coin, če pa pošlješ direktno btcje, se pa temu koraku in pripadajočim feejem izogneš, ker lahko večino coinov kupiš direktno z btcji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hamez66 ()

Wondering ::

Lep pozdrav vsem:)

Znova imam eno začetniško vprašanje. Končno so mi na Bitstampu verificirali račun, preko sepa sem nakazala EUR in včeraj že kupila BTC. Slednje sem imela namen withdrawat in prenesti na drugo borzo, da bi kupila še druge kriptovalute. Ampak - funkcija withdrawal mi preprosto ne dela:/ Ne vem, v čem je problem. Za nakup sem uporabila funkcijo instant order. Pod rubriko Account balance mi kaže kot da že imam BTC. Pod open orders piše, da ni open orders. Tudi pod rubriko POTENTIAL BALANCE mi kaže, da imam BTC, prav tako je transakcija (BUY) vidna pod TRANSACTIONS.

Morda ve kdo v čem bi lahko bil problem? Ali se morda nakup dejansko še ni izvedel ali lahko borze začasno blokirajo funkcijo withdrawal? Hvala za pomoč.

Lp, Wondering

Tomson ::

Katera od navedenih (ali več teh) je najboljša opcija za nakup kriptovalut? To so opcije, ker me zanima določena valuta, SportyCo ...

Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Mato989 ::

Najlažji je Kucoin... sicer je Okex večji

Wondering je izjavil:

Lep pozdrav vsem:)

Znova imam eno začetniško vprašanje. Končno so mi na Bitstampu verificirali račun, preko sepa sem nakazala EUR in včeraj že kupila BTC. Slednje sem imela namen withdrawat in prenesti na drugo borzo, da bi kupila še druge kriptovalute. Ampak - funkcija withdrawal mi preprosto ne dela:/ Ne vem, v čem je problem. Za nakup sem uporabila funkcijo instant order. Pod rubriko Account balance mi kaže kot da že imam BTC. Pod open orders piše, da ni open orders. Tudi pod rubriko POTENTIAL BALANCE mi kaže, da imam BTC, prav tako je transakcija (BUY) vidna pod TRANSACTIONS.

Morda ve kdo v čem bi lahko bil problem? Ali se morda nakup dejansko še ni izvedel ali lahko borze začasno blokirajo funkcijo withdrawal? Hvala za pomoč.

Lp, Wondering


Lahko je wallet maintenance!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

Tomson ::

Kaj pa je točno SPF Token, načeloma pač digitalna valuta nekega izdajatelja?

From a technical standpoint, SPF Token is a fully ERC20 compatible utility token of value and is already listed on several important cryptocurrency exchanges.
Asus Prime X470 Pro, AMD Ryzen 9 3900X, Gigabyte GTX 1660 Super
Fractal Design R6, Corsair RM850X PSU, 32GB GSkillF4-3200 RAM
Noctua NHU12s, Corsair MP600 1TB SSD, 2x Dell U2410 monitor

Wondering ::

Hvala, urejeno. Lp vsem.

buttcrack ::

Rabim pomoč pri nakazilu tokenov z myetherwalleta na borzo... Pojma nimam kaj je s temi GAsi, GWEI itn...

v denarnici imam samo ene tokene, nič drugega.

sparovcek2 ::

Mislim da na desni strani nekje poiščeš svoj token, ga dodaš in potem samo pošlješ na naslov menjalnice.

Saj ti samo izpolne za gas po defaultu.

buttcrack ::

sem mislil, da rabim met še kakšen gas v denarnici za transakcijo...

tommorrow ::

buttcrack je izjavil:

sem mislil, da rabim met še kakšen gas v denarnici za transakcijo...


Ja ETH moraš met, iz tega gre fee.

buttcrack ::

TOle mi napiše pred transakcijo:

Gas Limit: 52056
Gas Price: 21 GWEI (0.000000021 ETH)
Max TX Fee: 0.001093176 ETH (1093176 GWEI)


se pravi, da moram na ta wallet spravit 0.001093176 ETH, če pravš tekam???

tommorrow ::

Nisem vedela, da ti kar izračuna, ampak ja, rabiš ETH. Gas price se menda da nastavit na manj, samo je treba poiskat, kolko je varno. Če prav vem, če ti zmanjka bencina, transakcija ne gre skozi, če si ga dal preveč, ga pa dobiš nazaj. Ne vem potankosti, poguglaj, sem že večkrat zasledila tako vprašanje. Definitivno pa rabiš ETH.

Machete ::

Aktivnost te teme je pozitiven znak za lambote.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

moyka ::

Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj, saj sem čista začetnica v kripto svetu.
Ker trajajo verifikacije (pre)dolgo, sem se za sedaj odločila, in se registrirala in tudi verificirala (že odobreno) na kriptovalute.si, kjer bi/bom kupila nekaj sto XRP in nekaj ETHEREUM. Če prav razumem so oni posredniki, jaz plačam kovance po njihovi tržni ceni+5% provizija in bodo moji? Kar ne razumem čisto natančno je, ali je dovolj, da si kupim npr. Legder denarnico? Si moram v vsakem primeru naložiti neko digitalno verzijo in iz tiste v Ledger? Bi pa te kovance držala dolgoročno (vsaj 3 leta, če ne 5 in več). Lahko pa najbrž v vsakem trenutku nalagam več kovancev na Ledger, če bi jih kasneje še dokupila? Lahko iz te Ledger denarnice še natisnem na papir?

In če bi hotela malo za šalo (namesto da igram loterijo) še malo trgovati v kripto svetu? Nekje sem brala, da sem in tja prodajaš/kupuješ in ko želiš si lahko del dobička kadarkoli nakažeš na svoj TRR. Kam se je treba registrirati za tak način trgovanja? EToro? Plus500? To bi bil res bolj hobi, zato bi želela eno mesto, kjer bi trgovala na vsake kvatre zgolj za "hec". Koliko moraš na začetku položiti denarja in ali lahko potem kadarkoli npr. nakažeš gor 20€ in trguješ?

Hvala, če si bo kdo vzel čas za odgovor. Lp

Mato989 ::

@moyka

Neumnost, verifikacije ne trajajo čisto nič predolgo... ampak trajajo nekaj delovnih dni!

Lepo se registriraj na Bitstamp, poslikaj osebno in utility bill ali pa račun od telefona če še sprejemajo in počakaj na verifikacijo. Tja si gor nakaži EURe z UPNom ki te bo stal nekaj 10 centov in lepo trguj in imej vso imetje tam DOKLER ne boš imela v vrednosti VSAJ 3x povprečnega mesečnega dohodka zadnjih 12 zaposlenih mesecev =)

Vse ostalo je neumnost prve klase če boš naredila.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

hamez66 ::

Lahko si kupiš denarnico, ni pa to pogoj, saj imaš denarnico lahko tudi na mobilnem telefonu ali na računalniku. Je pa fizična denarnica varnejša, saj če imaš na računalniku kakšen virus, vedno obstaja nevarnost, da ti kdo ukrade. Na računalniku lahko narediš tudi t.i. paper wallet oz. denarnico na papirju.

Zdej držat coine vsaj 3 do 5 let je tako tako. Drži jih do naslednjega velikega bitcoin balona, pa jih potem poskušaj prodat čim dražje.

Trguješ sicer lahko na etoro ali na plus500, ampak je to nekako najslabša možnost. Za trgovanje obstajajo temu namenjene borze, ki poberejo bistveno manj provizije od prej naštetih možnosti, pa tudi razlika med nakupno in prodajno ceno je nižja. Trguje se recimo na bitstampu, bittrexu, binance, coinbase in tako naprej. Kovance si lahko pošiljaš med temi borzami, če pa kupiš coine na plus500 ali na etoru, pa te možnosti nimaš, saj tam kupiš finančni produkt, ne pa coin. Iz etora ali plus500 si ne moreš poslati coinov niti na svojo denarnico.

Lahko nakažeš tudi samo 20 eur in se igraš s tem. Malo za hobi. Obstaja tudi spletna stran bitmex.com, kjer lahko vložiš za 20 eur in potem trguješ z do 100x vzvodom, ampak boš kot začetnik na tej strani verjetno na hitro vse izgubila, ker v primeru uporabe 100x vzvoda mora cena bitcoina pasti samo za 1%, pa izgubiš ves vložek. Tako da to povem bolj kot možnost, ne kot priporočilo.

moyka ::

Mato989 je izjavil:

@moyka

Neumnost, verifikacije ne trajajo čisto nič predolgo... ampak trajajo nekaj delovnih dni!

Lepo se registriraj na Bitstamp, poslikaj osebno in utility bill ali pa račun od telefona če še sprejemajo in počakaj na verifikacijo. Tja si gor nakaži EURe z UPNom ki te bo stal nekaj 10 centov in lepo trguj in imej vso imetje tam DOKLER ne boš imela v vrednosti VSAJ 3x povprečnega mesečnega dohodka zadnjih 12 zaposlenih mesecev =)

Vse ostalo je neumnost prve klase če boš naredila.


Torej si lahko (načeloma) iz Bitstampa nakažem € nazaj na TRR? In tudi npr. kovance na svojo digitalno denarnico in to natisnem?

Ja, za 50 plač. ;) Sicer pa - če vložiš v coin, ki je zdaj 0,0001€ 10 € in jih prodaš, ko so 1 €, je to še več kot 50 plač - vsaj mojih. :)Samo moraš mi še povedati kam točno dat teh 10 €. ;) Hvala, zelo vesela sem vsake informacije.

Mato989 ::

moyka je izjavil:

Mato989 je izjavil:

@moyka

Neumnost, verifikacije ne trajajo čisto nič predolgo... ampak trajajo nekaj delovnih dni!

Lepo se registriraj na Bitstamp, poslikaj osebno in utility bill ali pa račun od telefona če še sprejemajo in počakaj na verifikacijo. Tja si gor nakaži EURe z UPNom ki te bo stal nekaj 10 centov in lepo trguj in imej vso imetje tam DOKLER ne boš imela v vrednosti VSAJ 3x povprečnega mesečnega dohodka zadnjih 12 zaposlenih mesecev =)

Vse ostalo je neumnost prve klase če boš naredila.


Torej si lahko (načeloma) iz Bitstampa nakažem € nazaj na TRR? In tudi npr. kovance na svojo digitalno denarnico in to natisnem?

Ja, za 50 plač. ;) Sicer pa - če vložiš v coin, ki je zdaj 0,0001€ 10 € in jih prodaš, ko so 1 €, je to še več kot 50 plač - vsaj mojih. :)Samo moraš mi še povedati kam točno dat teh 10 €. ;) Hvala, zelo vesela sem vsake informacije.


Ja lahko... Denarnico si kupi ko bos vlozila vsaj 3x placa... Drugace se ne splaca... Za tvoje vlozke 20 ojrov drzi lepo na bitstampu pa je in kupuj vsak mesec xrp in eter in btc... Pa ce gre vsr gor 20x si lahko srecna
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Jaki-1 ::

moyka je izjavil:

Pozdravljeni, imam nekaj vprašanj, saj sem čista začetnica v kripto svetu.
Ker trajajo verifikacije (pre)dolgo, sem se za sedaj odločila, in se registrirala in tudi verificirala (že odobreno) na kriptovalute.si, kjer bi/bom kupila nekaj sto XRP in nekaj ETHEREUM. Če prav razumem so oni posredniki, jaz plačam kovance po njihovi tržni ceni+5% provizija in bodo moji? Kar ne razumem čisto natančno je, ali je dovolj, da si kupim npr. Legder denarnico? Si moram v vsakem primeru naložiti neko digitalno verzijo in iz tiste v Ledger? Bi pa te kovance držala dolgoročno (vsaj 3 leta, če ne 5 in več). Lahko pa najbrž v vsakem trenutku nalagam več kovancev na Ledger, če bi jih kasneje še dokupila? Lahko iz te Ledger denarnice še natisnem na papir?

In če bi hotela malo za šalo (namesto da igram loterijo) še malo trgovati v kripto svetu? Nekje sem brala, da sem in tja prodajaš/kupuješ in ko želiš si lahko del dobička kadarkoli nakažeš na svoj TRR. Kam se je treba registrirati za tak način trgovanja? EToro? Plus500? To bi bil res bolj hobi, zato bi želela eno mesto, kjer bi trgovala na vsake kvatre zgolj za "hec". Koliko moraš na začetku položiti denarja in ali lahko potem kadarkoli npr. nakažeš gor 20€ in trguješ?

Hvala, če si bo kdo vzel čas za odgovor. Lp

Ja kot je že @Mato989 omenil je Bitstamp dobra izbira. Imaš še Coinbase vendar so provizije večje, vendar ima tudi več različnih coinov (trenutno še nima XRP-ja, vendar ga ima v planu). Oba delujeta OK. Več za začetek ni potrebno. Za manjše zneske ne potrebuješ Ledger ali ostale cold wallet-e ampak jih imaš lahko spravljene kar na omenjenih borzah.
Če sem z odgovori kakorkoli pomagal, lahko uporabite linke. Hvala.
https://www.binance.com/?ref=16525783

Mitja100 ::

Živjo vsem skupaj :),

Najprej vsem želim srečno in zdravo Novo leto :D.

Sedaj pa bi rad zastavil nekaj preprostih vprašanj :P

Koliko eurov si lahko max. nakažem iz Bitstampa na TRR račun(SEPA)? Koliko je potem provizije? Kako potem stoji vse to in Furs?? Je potrebno to kaj prijaviti, koliko obdavčijo, itd. "Investiral" sem denar v kovanec, ki ga bom prodal(če bo ratalo) in bi si potem rad btc/eth nakazoval na Bitstamp, pretvorba v € in nakazilo na TRR(SEPA). Mogoče kakšen drug predlog, kako dobit recimo milijon € ali par njih v "roke", če bi to želel?? Imam sicer veritificirano Wirex kartico, ampak tam je limit 250€ na dan za dvig iz bankomata in, če potem preračunam par milijonov €/250€ na dan = ???? Zelo dolgo obdobje :D.

Ps.: Prosim ne me imet za blaznega ali karkoli, če govorim o milijonskih zneskih to še ne pomeni, da jih imam ali jih bom imel(bi bilo super), ampak samo neka teoretična vprašanja. Če pa koga zanima v kateri kovanec sem vložil, mu pa tudi lahko povem o čem se gre.

Lep pozdrav,
Mitja

Mato989 ::

KO BOŠ uspel zaslužit par milijonov € potem verjamem da boš uspel tudi plačat odvetnika da ti vse to uredi =)

Provizija je pa z UPNom na bitstampu zmeraj enaka =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profii ::

S čim bi plačal odvetnika če bi imel milijone v BTC in 0 € v denarnici? :)
Malo za šalo, malo za res.

Meni se ne zdi vprašanje Mitje tako neumestno, tako da, če kdo ve, le na dan z rešitvijo.
Pa recimo da ne gre za milijone, ampak par tisoč eur.

Mato989 ::

profii je izjavil:

S čim bi plačal odvetnika če bi imel milijone v BTC in 0 EUR v denarnici? :)
Malo za šalo, malo za res.

Meni se ne zdi vprašanje Mitje tako neumestno, tako da, če kdo ve, le na dan z rešitvijo.
Pa recimo da ne gre za milijone, ampak par tisoč eur.


Če boš imel par milijonov EUR v BTCjih nakažeš na račun samo par jurijev za odvetnika, za to te noben ne bo preganjal... FURS do 5-10k sploh ne zgane svojih leni riti, tako da ni problema, razen če bi bil vzorec vsak mesec 10k, neko obdobje, tako da nakažeš dol 5 jurijev 1x in plačaš odvetnika ki uredi vse... simpl.

Vprašanje je teoretično in brezvezno. Kolega je dvignil 900k (v 3 zneskih) in že 1 leto ga ni povohal noben FURSovec =)

Sam recimo sem si nakazal iz Bitstampa proti koncu 2017 12.000EUR, pa me nihče ni klical ni bilo nobene pošte... je pa res da sem 7 mesecev prej tudi nakazal gor 10.000EUR, morda zaradi tega.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

profii ::

Precej boljši odgovor od prejšnjega, tudi zato ker vsebuje dejanske zneske in datume :)
Torej, do par jurjev se noben ne spotika...

PrihajaNodi ::

Sam recimo sem si nakazal iz Bitstampa proti koncu 2017 12.000EUR, pa me nihče ni klical ni bilo nobene pošte... je pa res da sem 7 mesecev prej tudi nakazal gor 10.000EUR, morda zaradi tega.


Imel si jih pa tudi preko 200k ko je bil NEBL 60.

Mato989 ::

profii je izjavil:

Precej boljši odgovor od prejšnjega, tudi zato ker vsebuje dejanske zneske in datume :)
Torej, do par jurjev se noben ne spotika...


Niti ne, vsi ti odgovori so že v temi oz. na forumu... do 5 jurijev vsake tolko se noben ne bo spotaknil... ko bo pa zaznan pattern pa lahko pričakuješ preiskavo. Sicer danes za banke ne vem kako je, nekoč pa je bilo do 10k da se ni rabilo poročat o prilivih.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

profii ::

Mato989 je izjavil:

profii je izjavil:

Precej boljši odgovor od prejšnjega, tudi zato ker vsebuje dejanske zneske in datume :)
Torej, do par jurjev se noben ne spotika...


Niti ne, vsi ti odgovori so že v temi oz. na forumu... do 5 jurijev vsake tolko se noben ne bo spotaknil... ko bo pa zaznan pattern pa lahko pričakuješ preiskavo. Sicer danes za banke ne vem kako je, nekoč pa je bilo do 10k da se ni rabilo poročat o prilivih.


Super, sicer pa se ne ve kaj bo v prihodnosti. Za koliko časa nazaj te lahko sprašujejo?
Čisto hipotetičen primer: da si nakažeš nekaj plač v enem letu, iz različnih virov. Si pod radarjem ali nisi? Je bolje z Elipayem v Bigbangu kupiti TV (ali nekaj drugega kar se proda) in ga prodati na bolhi?

Mato989 ::

Dejansko bo tole perci bolj natančno vedel povedat, ampak koliko vem je absolutni zastaralni rok 10 let, drugače pa 5 let, mislim pa da je nekaj v smislu da če te ne začnejo preiskovat 5 let potencialni davčni dolg zastara... ampak tole pišem iz glave, mogoče/verjetno ni tako...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mitja100 ::

Mato989 je izjavil:

Dejansko bo tole perci bolj natančno vedel povedat, ampak koliko vem je absolutni zastaralni rok 10 let, drugače pa 5 let, mislim pa da je nekaj v smislu da če te ne začnejo preiskovat 5 let potencialni davčni dolg zastara... ampak tole pišem iz glave, mogoče/verjetno ni tako...


Hvala za tvoj odgovor :).

Mitja100 ::

Človek mora malo razmišljati vnaprej, če hoče bit "ready to go", ko je enkrat vse zrihtano in ko denar čaka :D. Človek lahko tako teoretično postane/ostane Milijonar/brez vsega čez noč. Jaz bi samo rad del denarja v primeru, da mi rata dobil v roke in tako pomagal tudi nekaterim prijateljem ali ljudem v stiski. Jaz ne potrebujem milijonov, da bi se bahal ali zapravljal denar za nepotrebne stvari(razkošno življenje), ker želim živeti "lagano" brez stresa oz. sploh še kdaj pomisliti, kako bom plačal to ali ono, kako bom preživel čez mesec. itd. Sj ne rečem, da če bi dvigoval 250€ preko bankomata dnevno, da bi bilo to slabo, ampak zadeve se hitro obrnejo, pa bi rad imel karseda čimprej pač določeno vsoto v rokah(gotovini). Trezor in Ledger imam pa tudi že pripravljen. Se bom pa seveda prej moral pozanimat pri Fursu kako zadeve stojijo kot kaže :), ker nebi rad "težko" prislužen denar dajal neki instituciji, ki je tam zato, da samo pobira denar. Ps.: Bitcoine sem kupoval preko Petrola, tako da ubistvu nimam nekih "trdnih" dokazov koliko denarja sem nekam dal oz. vložil, vem pa da je pač ta znesek večji od 10k.

moyka ::

Fantje! Na kateri preverjeni borzi lahko kupim Dentacoin?

Mato989 ::

Ne kupuj tega
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

moyka ::

Mato989 je izjavil:

Ne kupuj tega


Nisi odgovoril na vprašanje. :) Za Bitcoin nimam keša, Nekaj Ethereumov in XRP imam, ostalo bom blagala v tiste coine, katerih zgodba me pritegne in so poceni. :) Sem se trdno odločila, da dam ene 10 - 20 € na Dentacoin. :D Pa pustim in kar bo, bo. Menim, da ima prihodnost v naslednjih 5 - 10 letih. Trgovala pa vsakodnevno itak ne bom, ker nimam časa. V MyEtherWallet mislim, da jih lahko spravim? Na Binancah ga ne morem kupit, al?

Mato989 ::

Ce coina ne mors kupit ne na binance ne na bitstampu ne na krakenu bittrexu ali coinbasu je coin vprasljiv

Torej odgovor je nikjer
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

jimyboy ::

Če ga boš pa vseeno kupila pa dobro poglej gdaj mislijo v obtok dat ostale ker trenutno jih je 360miljard lahko jih je pa celo 2 biljardi in 8 biljard. To je vsaj 6x ali celo 24x na trenutno stanje. V slednjem primeru bi mogel imeti MC 1380miljonov , da bi bil na enaki ceni kot sedaj ko ima MC 57,6 miljona.

Očitno je zobozdravnica, da jo privlači ta kovanec !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jimyboy ()

amacar ::

Če misliš kupit in pobrat dol z borze je itak vseeno kje kupiš. Od teh borz, ki ga podpirajo, sem kupoval/prodajal že na hitbtc, cryptopia, mercatox in so vse legit. Ne bi pa puščal gor velikih (osebno ne bi niti majhnih) vsot.

PrihajaNodi ::

Hitbtc ni legit
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bitstamp nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
12841511 (8677) buttcrack
»

Alternativne kriptovalute (Altcoin-i) (strani: 1 2 3 488 89 90 91 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
4505854120 (215610) Machete
»

eToro

Oddelek: Loža
3819242 (4704) Picajzl
»

Borze za Kriptovalute - stroški

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
133833 (1841) youPlonker
»

osnove trgovanja z cryptovalutami

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
379987 (7659) krefi

Več podobnih tem