» »

Portfolio - kam naložiti projekte

Portfolio - kam naložiti projekte

eric_cartman ::

Živjo!

Imam vprašanje glede projektov. Imam nekaj aplikacij, nekaj malega narejenih enostavnih iger z javascriptom. In ne vem kam bi to lahko vse naložil kot portfolio.

Sicer imam svojo spletno stran. Ampak imam gor naložene 4 projekte, ki prednjačijo, vse ostale pa bi imel na neki ločeni strani. Na spletno stran sem dodal še gumb(More projects), ki vodi do trenutno še nobene strani.. :) Pa ravno razmišljam kam bi lahko to vse uploadal.

Torej kam naložiti neke app-e, ki bi služili še kot moj dodaten portfolio? Lahko je tudi plačljiva zadeva, če je seveda poceni. Tam do par EUR na mesec.

Hvala!
Lp

d4vid ::

Github?
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

eric_cartman ::

Okej ja.. seveda.. Ampak je potem malo problema za preview. Ko pošiljaš naokol svoj portfolio si mora dejansko potem nekdo čas vzet, da pregleda/downloada tvoje aplikacije in jih zažene.

Ker če prav razumem.. Nekaj znanja imam z Githubom..Ampak vseeno ne moreš direktno gor odpirat aplikacij, pač pa si jih moraš zlowdat in šele potem zagnat.

black ice ::

Heroku?

k--p ::

Če gre samo za statične javascript (no backend) projekte lahko uporabiš github project pages za free hosting - vsak repo lahko ima svoj landing page, kjer prikažeš projekt.

Google tudi ponuja zastonj hosting za statične pages (v sklopu firestore/firebase db, server functions (node), t.i. serverless)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: k--p ()

Machete ::

Mogoče retardiran odgovor laika, kaj pa če te appe posnameš v nekem DEMO modu, kjer jih nahitro pokažeš in lahko potem pospamaš z YT ali neodvisnim videom?
S tem interesenta takoj zbodeš v oči in ne more pobegnit pred tvojimi dosežki. Vse ostalo kar zahteva samoiniciativo, pomeni nek % manj 'ogledov'.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

stb ::

Kot je rekel že k--p, če so stvari statične, brez backend logike jih lahko objaviš na github pages - https://pages.github.com/

eric_cartman ::

Hvala! :)

Sem kar Github uporabil. :)

kuall ::

Jsfiddle in podobno je najboljša opcija, če hočeš na najbolj prijazen način pokazat js, html, css kodo. Potem lahko uporabnik zlahka tweaka in takoj pogleda kodo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Github Pages

Oddelek: Izdelava spletišč
101081 (539) espacious
»

Učenje programiranja (Front-end) (strani: 1 2 )

Oddelek: Programiranje
5212830 (9926) matjash
»

Spletna stran, mi kdo prosim razloži?

Oddelek: Izdelava spletišč
243358 (2012) sistemc
»

Programerski software

Oddelek: Programiranje
93490 (2615) Qushaak
»

GitHub

Oddelek: Programiranje
124271 (4017) BigWhale

Več podobnih tem