» »

nForce2 zadnji gonilniki (link)

nForce2 zadnji gonilniki (link)

MOJNET.net ::

Kje lahko dobim zadnje gonilnike za nForce 2 . Baje so navoljo 2.43, a naspletni strani nvidije in abita pa kraljujejo po zgoraj navedenih podatkih predpotopni
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

frenk ::

kolkr jest vem so na nvidii tazadni

MOJNET.net ::

Windows XP - Unified Driver

Updated May 23, 2003: If you have previously downloaded the 2.41 or 2.42 nForce kits and have experienced any problems please follow these instructions on how to re-install previous drivers.

Version 2.03
Release Date: January 30, 2003


*********

Torej kako lahko piše da so tazadnji 2.03., če pa zgoraj omenjajo 2.42 ? Torej, kje se jih da dobiti.
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

sash ::

dobit se da tud 2.43 verzijo, vendar so jo zaradi velikih težav umaknili z nVidia strežnikov. Težave (vendar ne pri vseh) so bile zelo velike, gonilnike pa se je v najboljšem primeru dalo odstranit samo še iz varnega zagona, medtem ko je v precej primerih pomagal sam še reinstal winsov.

Sem pa bral na tem forumu poste nekaterih ki so jim tanovi gonilniki delali, vendar samo ob svežem ištalu winsov - na katerih še niso bili nameščeni tastari 2.0/2.03 gonilniki, mal poglej po forumu.
--------------------
Think different...
TOROiD Group

mare87 ::

Tukaj maš vse mogoče Nforce gonilnike do 3.44a verzije.


Ps: Jaz še vedno ostajam pri 2.03 driverjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mare87 ()

Zheegec ::

Imam 2.43 verzijo na 8Rda in kicks ass, spljoh IDE Driver>:D V glavnem - vse deluje.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MOJNET.net ::

hvala >:D . Bom poročal, kako so se odrezali,... :D
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

frudi ::

problem ni bil toliko v delovanju samih gonilnikov (no... za večino ljudi ;)), kot pri deinštalaciji njih. takrat se je znalo zgodit, da se windowsi med zagonom javili, da manjka določen fajl in se niso zagnali. sam sem imel točno te probleme (kljub sveži inštalaciji windowsev!) in pomagal niti varni zagon. v bistvu je edina rešitev ročno nazaj posneti manjkajoči fajl, recimo preko sistemske diskete, recovery console, bootanjem z drugega diska... itd.
aja... zakaj sploh deinštalirati gonilnike? ker so znali povzročat težave z recorderji, nedelovanje zaščitenih cdjev (iger), pa še kaj.
skratka, stay away from them :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Zheegec ::

Že 3.44a dol vlečem, poročam če mi sesujejo sistem0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

MOJNET.net ::

Men sistem deluje :)) ,...z iger še nimam izkušen, ker je grafična na popravilu :O .
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

Zheegec ::

Meni pa cele 3.6Kb dol vleče:D Pa mi je že 4.3Kb vleklo :D Se slišimo čez 100 let:'(
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Zheegec ::

No, pa sem toliko hvalil tele gonilnike, da so mi ob uninstallu sesuli sistem - imam vsaj fresh install sedaj:D
3.44a so zaenkrat popolnoma stabilni, moram še kak 3DMark probat, see ya0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mare87 ::

Izšli so URADNI nForce 2.45 gonilniki. Tukaj si jih pa lahko dol povlečete.


Ps: Poročajte kako se obnesejo:D.

Zheegec ::

Uh, to je pa že vse skupaj preveč MB zame :D
Zaenkrat ostajam na 3.44a0:)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

mare87 ::

@ALIEN3001 dobro, da si ostal pri 3.44a. Jaz včeraj vlečem 1 uro (56k modem) gonilnike, danes pa pobam. Prvo grem v SoundStorm in pogledam če je kaj razlike. Nula. Probavam "mejno frekveno za nizkotonce"(50-500) in sploh ne dela. Probam še malo prednastavitve okolij in pa efekta "Odjedek" in pa "Zbor" in tudi to ne dela. Edino kaj so naredli je izboljševa EAX-a v nekaterih igrah in to je tudi vse. Zdaj sem spet na 2.03 driverjih in čakam na nov IDE SW gonilnik in pa novi Control Panel.

MOJNET.net ::

Men dela vse Ok,...zaenkrat :D
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security Solutions /

Oblivion ::

Ja, saj dela vse brez problema, sam nobenih sprememb vsaj meni opaznih ni, tako kot tudi maretu ocitno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Oblivion ()

mare87 ::

Pa ste že probali spreminjat "mejno frekvenco za nizkotonce"? Pa Prednastavitve učinkov npr: Zadrogirano,... Vam deluje to?

Oblivion ::

Sam zadrogirano mi dela, noben drug ;) Mejna frekvenca za sub tudi ne dela ;) Res ne vem kaj so popravljali. Pa se zdej mi obcasno hrescijo zvocniki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845611 (4299) BlackHole
»

Nekompatibilnost nForce & GeForce gonilnikov?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131282 (1008) njok
»

Nforce2 gonilniki; prah se je polegel

Oddelek: Pomoč in nasveti
191215 (952) asPeteR
»

nfshp2 velike težave

Oddelek: Igre
6704 (627) mare87
»

Novi (2.41) driverji za NF2 zrusili sistem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
321716 (1353) kuglvinkl

Več podobnih tem