» »

izginila celotna mapa z programi

izginila celotna mapa z programi

kyloren ::

Pozdravljeni,

Na HDD sem imel nameščenih cc. 1 TB iger, in ko sem nazadnje deinštaliral eno je izginila celotna mapa z vsemi nameščenimi igrami. Disk je WD blue 3 TB, ostali software je nameščen, tudi ostale mape z video slikami so ok... Nevem kaj je zdaj tu težava, disk je star komaj en mesec. Obnovitev sistema ni pomagala nič na disku še vedno ni mape ... Kaj je možno narediti?

eric_cartman ::

Poglej če ni samo skrita mapa. Izberi zgoraj v meniju v property-u pokaži skrite datoteke in mape. Včasih pride tudi do kakšnih takih banalnih zadev.

kyloren ::

Ne ni skrita, sem že pogledal ...

flyby ::

se je sprostila tudi kapaciteta diska za 1TB?

kyloren ::

Ja disk se je sprostil za 1 TB

bMozart ::

Verjetno si napačno nasnel program/igrico direktno v glavno mapo (in ne podmapo) in nisi tega nikoli opazil. Ko si deinštaliral ti je pobrisalo celotno mapo (namesto podmape). To se je meni enkrat naredilo, ko sem bil še froc:).

Rešitev: poišči ustrezen program za disk recovery, do takrat pa nič ne snemaj in čim manj šari po disku. V bistvu še najbolj varno da kar na drugem računalniku poiščeš program za disk recovery...
I NEED The Point of View Gun effectible on girls too! And then...

andromedar ::

Uporabi Recuvo.
Eh?

flyby ::

andromedar je izjavil:

Uporabi Recuvo.


+1

kyloren ::

Sem v tem času pognal že ICare data recovery, bo ta tudi ok? Zdaj pač traja cc. 4 ure, ker v hitrem načinu ni našel nič, pa sem dal deep scan

konspirator ::

Antipiratska karma dela svoje.
--


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

programi za reševanje podatkov so totalno neučinkoviti

Oddelek: Pomoč in nasveti
314602 (3795) AC_DC
»

Ali HDD umira?

Oddelek: Strojna oprema
423308 (2097) hojnikb
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232440 (1988) 69charger
»

zunanji disk nehal delat. recovery?

Oddelek: Pomoč in nasveti
154692 (4405) roller2
»

Program za pridobitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
356560 (6017) T_F_7

Več podobnih tem