» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
61 / 293
»»

St235 ::

Kaj pa je za komentirat? Prvo kot prvo ni on vozil, drugo kot drugo se samo v Sloveniji najde folk, ki se s tem obremenjuje.

feryz ::

Zato ker je to vnebovpijajoč prekršek?
Če ne pa še ostali začnimo šraufati modre in rdeče luči na avto in se voziti po sredini. Očitno je to drugje popolnoma normalno in se s tem ne obremenjujejo, pa dajmo še mi tako.

Pika na i ::

St235 je izjavil:

Kaj pa je za komentirat? Prvo kot prvo ni on vozil, drugo kot drugo se samo v Sloveniji najde folk, ki se s tem obremenjuje.

Prvo kot prvo, bi lahko bil tolk dec in se ne sprenevedal. Ampak ne, se mu fino zdi, da on lahko dela to, česar ti ne smeš. Pardon, vozniki, ki ga vozijo, lahko to počnejo. In on o tem ne ve nič oz. ne bo sodil? A bejž no.
V Lj ima stanovanje za 100 evrov, on se pa vozi? Za kozlat.
Nujna vožnja, za prihod v parlament? Prej naj gre od doma!

scipascapa ::

število prevoženih čez rdečo na enem križišču v lj v 5 minut priceless.....dnevno pomoje v celotni sloveniji je na tisoče takih....denar po tleh, država pa nič z kako spremembo zakonodaje ipd....lepo high def kamere pa globit vse povprek.

bambam20 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne bo noben komentiral Zidana na nujni voznji? :))



Jaz bi tud uporabil to opcijo, če ti zakon dovoljuje.

St235 ::

feryz je izjavil:

Zato ker je to vnebovpijajoč prekršek?
Če ne pa še ostali začnimo šraufati modre in rdeče luči na avto in se voziti po sredini. Očitno je to drugje popolnoma normalno in se s tem ne obremenjujejo, pa dajmo še mi tako.


Vozil je policist v sluzbenem vozilu. Tako da kot povadi spet nakladas o stvareh o katerih nimas pojma. Kako si prisel do tega, da bi kar vsi povrsti montirali luci na avto pa tako ali tako samo ti ves ok kje si potegnil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

St235 ::

Pika na i je izjavil:

St235 je izjavil:

Kaj pa je za komentirat? Prvo kot prvo ni on vozil, drugo kot drugo se samo v Sloveniji najde folk, ki se s tem obremenjuje.

Prvo kot prvo, bi lahko bil tolk dec in se ne sprenevedal. Ampak ne, se mu fino zdi, da on lahko dela to, česar ti ne smeš. Pardon, vozniki, ki ga vozijo, lahko to počnejo. In on o tem ne ve nič oz. ne bo sodil? A bejž no.
V Lj ima stanovanje za 100 evrov, on se pa vozi? Za kozlat.
Nujna vožnja, za prihod v parlament? Prej naj gre od doma!


sprenevedal? Ocitno se se v zivljenju nisi peljala na zadnjem sedezu in med tem delala. Niti pod razno ne spremljas prometa in luck iz vozila stedi belega dneva niti opazis ne. In tako kot jaz od voznika ne pricakujem, da bo komentiral kaj jaz delam na zadnjem sedezu, nimam namena njemu pametovat kako naj vozi.

Kot ze receno, kaj takega je novica samo v sloveniji, nikjer drugje ni uporaba modrih luci pri prevozu, predsednika (vlade, drzave, parlamenta) ali ministrov membe vredna.

feryz je izjavil:

Zato ker je to vnebovpijajoč prekršek?

Kaj ko bi najprej prebral relavantno zakonodajo, da ne bi res popolnoma vsakic izpadel totalen bedak?

http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

EnStot ::

Pika na i je izjavil:


Prvo kot prvo, bi lahko bil tolk dec in se ne sprenevedal. Ampak ne, se mu fino zdi, da on lahko dela to, česar ti ne smeš. Pardon, vozniki, ki ga vozijo, lahko to počnejo. In on o tem ne ve nič oz. ne bo sodil? A bejž no.
V Lj ima stanovanje za 100 evrov, on se pa vozi? Za kozlat.
Nujna vožnja, za prihod v parlament? Prej naj gre od doma!

Se povsem strinjam. Gre za zlorabo instituta vozila s prednostjo. Politična elita si dovoljuje vse kar si kahko, da pokaže, da je nad plebsom, ki jo je izvolilo. Kot nekdaj, ko so se morali vsi prikloniti, ko je šel kralj mimo.
Pooblastila vozila s prednostjo naj bi uporabljali samo, ko je vožnja zares nujna, prihod in odhod z dela pa niti pod točko razno ne spada med nujna opravila, pa če si super minister.

Sicer pa zakonodaja pravi, da moraš vozilo takoj ustaviti ob robu cestišča, ko ti utripajo modre in rdeče lučke v vzvratnem ogledalu. Si predstavljate, da bi to zares počeli na avtocesti, ko bi naenkrat s 130 zabremzali na 0 ??

SimplyMiha ::

scipascapa je izjavil:

število prevoženih čez rdečo na enem križišču v lj v 5 minut priceless.....dnevno pomoje v celotni sloveniji je na tisoče takih....denar po tleh, država pa nič z kako spremembo zakonodaje ipd....lepo high def kamere pa globit vse povprek.


Ampak čisto slučajno je v Ljubljani največ semaforiziranih križišč. Tam, kjer ni semaforjev, se pa statistika seveda prevesi v "odvzem prednosti".

Unknown_001 ::

Včeraj videno...

Prehitevaš na AC in pred tabo mečkač ki vozi po prehitevalnem 110. Ko se približaš, pa tip začne zavirat na 90 namesto da bi se umaknil... WTF?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Unknown_001 je izjavil:

Včeraj videno...

Prehitevaš na AC in pred tabo mečkač ki vozi po prehitevalnem 110. Ko se približaš, pa tip začne zavirat na 90 namesto da bi se umaknil... WTF?


Drži varnostno razdaljo! Pri 110 km/h ta znaša MINIMALNO 61 m !!

St235 ::

In, kje pise da se priblizas na manj kot 61m? Se tebi v svojih sociopatskih blodnjah mal blede?
Al si bos edaj se kako novo neumnost izmislil? Ker do sedaj si ze vsaj 5x dokazal da nimas pojma o prometnih predpisih.

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Včeraj videno...

Prehitevaš na AC in pred tabo mečkač ki vozi po prehitevalnem 110. Ko se približaš, pa tip začne zavirat na 90 namesto da bi se umaknil... WTF?


Drži varnostno razdaljo! Pri 110 km/h ta znaša MINIMALNO 61 m !!


Ne spomnim se da bi imel kakega tujega sopotnika...

Al si ti tist drekač iz Zafire. Če ni bilo vsaj 100 m razdalje vmes pa tud vraga...

Verjetn si se usral da te bom pojahal, ker v sredinskem špeglu izgleda da so ti zadajvozeči bližje sam ti maš zaenkurc prostorsko predstavo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Unknown_001 ::

Ima kdo predlog za kakšno dobro dashcam kamero? Me ima, da bi začel snemat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

SimplyMiha ::

Pozor, posnetki se lahko uporabijo kot dokaz zoper tebe.

EnStot ::

Unknown_001 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Včeraj videno...

Prehitevaš na AC in pred tabo mečkač ki vozi po prehitevalnem 110. Ko se približaš, pa tip začne zavirat na 90 namesto da bi se umaknil... WTF?


Drži varnostno razdaljo! Pri 110 km/h ta znaša MINIMALNO 61 m !!


Ne spomnim se da bi imel kakega tujega sopotnika...
Al si ti tist drekač iz Zafire. Če ni bilo vsaj 100 m razdalje vmes pa tud vraga...
Verjetn si se usral da te bom pojahal, ker v sredinskem špeglu izgleda da so ti zadajvozeči bližje sam ti maš zaenkurc prostorsko predstavo.

Ne, ta iz Zafire je moj tabolš prjatu. Rad pa preverja delovanje zavor, če ga boš slučajno še kdaj srečal.8-)

Unknown_001 je izjavil:

Ima kdo predlog za kakšno dobro dashcam kamero? Me ima, da bi začel snemat.

Garmin so dobre in zanesljive. Ti si jo kar kupi in objavljal posnetke na Youtube-u, tu pa nalimaj linke. Bomo vsaj lahko videli kako prirejaš resnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EnStot ()

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:


Garmin so dobre in zanesljive. Ti si jo kar kupi in objavljal posnetke na Youtube-u, tu pa nalimaj linke. Bomo vsaj lahko videli kako prirejaš resnico.


Hvala za predlog sam... pizda ti si shizofrenik. Moje skromno nestrokovno mnenje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

scipascapa je izjavil:

število prevoženih čez rdečo na enem križišču v lj v 5 minut priceless.....dnevno pomoje v celotni sloveniji je na tisoče takih....denar po tleh, država pa nič z kako spremembo zakonodaje ipd....lepo high def kamere pa globit vse povprek.

En podoben projekt so imeli v MB z avtomatskimi radarji, pa so se neandertalci zbudili in zadevo porusili, ces da "mi se itak skos po pravilih vozmo, vse to je samo pranje dnarja" ampak opcije, da goljufa kaznijo in radarji vseeno ostanejo, ce so ze bili postavljeni pa tudi ni hotel imeti noben.

V sloveniji lahko to izvedes, ce take "radarje" postavljas v skrivnosti ena po ena, ker ce jih postavis 10 naenkrat ves kaj se bo zgodilo spet.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Pozor, posnetki se lahko uporabijo kot dokaz zoper tebe.


Haha ...

Ker domnevno kršim predpise. Šteje tisto kar se je zgodilo. Ne to, kar ste vi po svoje malo dopolnili.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

EnStot je izjavil:

Pika na i je izjavil:


Prvo kot prvo, bi lahko bil tolk dec in se ne sprenevedal. Ampak ne, se mu fino zdi, da on lahko dela to, česar ti ne smeš. Pardon, vozniki, ki ga vozijo, lahko to počnejo. In on o tem ne ve nič oz. ne bo sodil? A bejž no.
V Lj ima stanovanje za 100 evrov, on se pa vozi? Za kozlat.
Nujna vožnja, za prihod v parlament? Prej naj gre od doma!

Se povsem strinjam. Gre za zlorabo instituta vozila s prednostjo. Politična elita si dovoljuje vse kar si kahko, da pokaže, da je nad plebsom, ki jo je izvolilo. Kot nekdaj, ko so se morali vsi prikloniti, ko je šel kralj mimo.
Pooblastila vozila s prednostjo naj bi uporabljali samo, ko je vožnja zares nujna, prihod in odhod z dela pa niti pod točko razno ne spada med nujna opravila, pa če si super minister.

Sicer pa zakonodaja pravi, da moraš vozilo takoj ustaviti ob robu cestišča, ko ti utripajo modre in rdeče lučke v vzvratnem ogledalu. Si predstavljate, da bi to zares počeli na avtocesti, ko bi naenkrat s 130 zabremzali na 0 ??

Sej so nad plebsi, ne mores rect, da ce bi bil ti izvoljen za nekaj na visjem polozaju, da bi se vozil na siht z busom in zivel kot darsovci, ki asfaltirajo.
Nasi uradniki, so se dokaj skromni v primerjavi z sosedi. Samo tam take stvari niso senzacija, ampak vsakdanjik.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

SimplyMiha ::

Unknown_001 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Pozor, posnetki se lahko uporabijo kot dokaz zoper tebe.


Haha ...

Ker domnevno kršim predpise. Šteje tisto kar se je zgodilo. Ne to, kar ste vi po svoje malo dopolnili.


Ja, mi naj ti verjamemo na besedo.

louser ::

m0LN4r je izjavil:

Prestavlji si, glede na to kako dobri so _VSI_ slovenci na cesti, da bi vsi od jutri naprej vozili 40-50 vec kot vceraj.
Carmageddon

Divje zivali je treba dat v kletke in ukrotit.

Potem bi jaz vozil 40 do 50 več od njih. Ali pa ne bi rabil ritopikati slovenceljev na levem pasu

Sicer je slednje bolj omejitev kulture kot pa problem zakonodaje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: louser ()

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Pozor, posnetki se lahko uporabijo kot dokaz zoper tebe.


Haha ...

Ker domnevno kršim predpise. Šteje tisto kar se je zgodilo. Ne to, kar ste vi po svoje malo dopolnili.


Ja, mi naj ti verjamemo na besedo.


Ker te ni bilo zraven, ti drugega ne preostane. Vse ostalo se lahko šteje kot špekulacijo in podtikanje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Unknown_001 je izjavil:

EnStot je izjavil:


Garmin so dobre in zanesljive. Ti si jo kar kupi in objavljal posnetke na Youtube-u, tu pa nalimaj linke. Bomo vsaj lahko videli kako prirejaš resnico.


Hvala za predlog sam... pizda ti si shizofrenik. Moje skromno nestrokovno mnenje.

A bejž no! Ti si se seveda s 130 približal Zafiri na 60m, potem pa ji prijazno požmigal naj se umakne desno ?! Ja pa ja de.
Bolj verjetno si ji pripizdil z vsaj 170 tik za ritjo in potem besno žmigal naj se ti umakne. Potem je pa moj tabolš prjatu v Zafiri v skladu s pravico do samoobrambe začel zavirati, tako da se je hitrost in s tem nevarnost ustrezno zmanjšala. Pri manjši hitrosti so posledice nesreče ustrezno manjše, veš.>:D

SimplyMiha ::

Unknown_001 je izjavil:

Ker te ni bilo zraven, ti drugega ne preostane. Vse ostalo se lahko šteje kot špekulacijo in podtikanje.


Dokler ne moremo preveriti verodostojnosti tvojih besed, jih lahko damo samo tam kamor spadajo: v koš za smeti. Sploh ker si dokaj redno dovoliš "umetniško svobodo".

SimplyMiha ::

Drugače pa te lahko kaj hitro postavijo na laž: https://www.zurnal24.si/slovenija/pozor...

Unknown_001 ::

SimplyMiha je izjavil:

Drugače pa te lahko kaj hitro postavijo na laž: https://www.zurnal24.si/slovenija/pozor...


Kul... na sodišču bom imel dokaz, da je EnStot pacient, ki namenoma ustvarja nevarne situacije s preverjanjem zavor. Zavarovalnice bodo tudi vesele ker mu ne bodo hotele škode izplačat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Unknown_001 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Drugače pa te lahko kaj hitro postavijo na laž: https://www.zurnal24.si/slovenija/pozor...

Kul... na sodišču bom imel dokaz, da je EnStot pacient, ki namenoma ustvarja nevarne situacije s preverjanjem zavor. Zavarovalnice bodo tudi vesele ker mu ne bodo hotele škode izplačat.

Ne morem pomagat, če mi sistem s zadnjo kamero zazna ritopika in nato avtomatsko preveri delovanje zavor.:P

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Drugače pa te lahko kaj hitro postavijo na laž: https://www.zurnal24.si/slovenija/pozor...

Kul... na sodišču bom imel dokaz, da je EnStot pacient, ki namenoma ustvarja nevarne situacije s preverjanjem zavor. Zavarovalnice bodo tudi vesele ker mu ne bodo hotele škode izplačat.

Ne morem pomagat, če mi sistem s zadnjo kamero zazna ritopika in nato avtomatsko preveri delovanje zavor.:P


To zavarovalnici razlagaj ko te bo en nabasal in te bodo zasačili s prsti v marmeladi. Mene to čist nč ne zanima.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

gendale2018 ::

al ga bo pa kamijon nasadil v rit
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

cleanac ::

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Drugače pa te lahko kaj hitro postavijo na laž: https://www.zurnal24.si/slovenija/pozor...

Kul... na sodišču bom imel dokaz, da je EnStot pacient, ki namenoma ustvarja nevarne situacije s preverjanjem zavor. Zavarovalnice bodo tudi vesele ker mu ne bodo hotele škode izplačat.

Ne morem pomagat, če mi sistem s zadnjo kamero zazna ritopika in nato avtomatsko preveri delovanje zavor.:P
Takšen sistem ne obstaja oz. ne dobiš homologacije zanj. Poleg tega pa se kamera ne uporablja za merjenje razdalje, vsaj ne kot zanesljivo.

Pika na i ::

St235 je izjavil:

Pika na i je izjavil:

St235 je izjavil:

Kaj pa je za komentirat? Prvo kot prvo ni on vozil, drugo kot drugo se samo v Sloveniji najde folk, ki se s tem obremenjuje.

Prvo kot prvo, bi lahko bil tolk dec in se ne sprenevedal. Ampak ne, se mu fino zdi, da on lahko dela to, česar ti ne smeš. Pardon, vozniki, ki ga vozijo, lahko to počnejo. In on o tem ne ve nič oz. ne bo sodil? A bejž no.
V Lj ima stanovanje za 100 evrov, on se pa vozi? Za kozlat.
Nujna vožnja, za prihod v parlament? Prej naj gre od doma!


sprenevedal? Ocitno se se v zivljenju nisi peljala na zadnjem sedezu in med tem delala. Niti pod razno ne spremljas prometa in luck iz vozila stedi belega dneva niti opazis ne. In tako kot jaz od voznika ne pricakujem, da bo komentiral kaj jaz delam na zadnjem sedezu, nimam namena njemu pametovat kako naj vozi.

Kot ze receno, kaj takega je novica samo v sloveniji, nikjer drugje ni uporaba modrih luci pri prevozu, predsednika (vlade, drzave, parlamenta) ali ministrov membe vredna.


Ja, SPRENEVEDAL se je.
Ne ti, ne on mi ne bosta pravljic pripovedovala, kako na zadnjem sedežu delata in sploh ne opazita da se je tempo vožnje spremenil, pa da si se iz enega pasu, spravil na drugega, spravil na REŠEVALNI pas! Pizz, kaj se mora tudi nesreča umakniti pred takimi hepani?
Očitno se ti nisi nikdar zadaj vozil in prebiral najnovejših tračev v slovenskih časopisih. Če bi se, bi to vedel.
Gospod pomembni, bi se seveda tej (in podobni) vožnji povsem lahko odpovedal in se pohvalil, da je edini v parlamentu, ki varčuje.
V Avstriji predsednika parlamenta ne vozakajo tako naokoli.
Verjamem, da boš poiskal, kje to piše.

St235 ::

V Avstriji predsednika parlamenta ne vozakajo tako naokoli.
Verjamem, da boš poiskal, kje to piše.

Ko bi ti avstrijo videla kje drugje kot na zemljevidu bi te človek še resno vzel. Dejansko ima v Avstriji tako predsednik vlade kot parlamenta (pa še kdo) prav tako lučke na avtomobilu. Še več, tam predsednik vlade praviloma potuje v konvoju treh vozil. Ali je enako za predsednika parlamenta, pa lahko poiščeš sama.

Ne ti, ne on mi ne bosta pravljic pripovedovala, kako na zadnjem sedežu delata in sploh ne opazita da se je tempo vožnje spremenil, pa da si se iz enega pasu, spravil na drugega, spravil na REŠEVALNI pas
To čemur ti rečeš reševalni pas je prostor, ki ga je potrebno pustit vozilom s prednostjo in spremljevalnim vozilom. Tako da spet blebetaš o stvareh, ki jih ne razumeš.

Ravno tako se na zadnjem sedežu niti pod razno ne ukvarjaš s tem ali je voznik menjal pas, ker to se na avtocesti dogaja precej pogosto, pa tudi tempo se zaradi tega ni spremenil. al boš sedaj razlagala, da so leteli 200 po sredinskem pasu? Pač govoriš o stvareh, ki jih ne poznaš. Vsak, ki je kdaj v življenju imel voznika in je delal na zadnjem sedežu ti bo povedal, da pojma ni imel kje je vozil. Če ti takih izkušenj nimaš, je žalostno da druge sodiš po tem.

Pika na i ::

IL_DIAVOLO ::

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

SimplyMiha je izjavil:

Drugače pa te lahko kaj hitro postavijo na laž: https://www.zurnal24.si/slovenija/pozor...

Kul... na sodišču bom imel dokaz, da je EnStot pacient, ki namenoma ustvarja nevarne situacije s preverjanjem zavor. Zavarovalnice bodo tudi vesele ker mu ne bodo hotele škode izplačat.

Ne morem pomagat, če mi sistem s zadnjo kamero zazna ritopika in nato avtomatsko preveri delovanje zavor.:P


Upaj, da ti ta avtomatika ne bo delovala, ko bo za ritopikom 20 tonski kamion.

Zgodovina sprememb…

St235 ::

Pika na i je izjavil:

Da bomo korektni!


In pod črto ugotovimo, da Slovenija niti pod razno ni edina država, kjer bi posamezni funkcionarji imeli pravico do uporabe posebnih zvočnih in svetlobnih signalov v prometu.
Smo pa nedvomno država, kjer nas to, da ima kakih 6 funkcionarjev to pravico, foušija tako muči, da je to top novica dneva, ko enega od njih vidijo.

m0LN4r ::

Smo pa nedvomno država, kjer nas to, da ima kakih 6 funkcionarjev to pravico, foušija tako muči, da je to top novica dneva, ko enega od njih vidijo.

Je bela cesta, strinjam se z Lakotnikom (no saj se vcasih), vecina senzacij v sloveniji je sama fausija, ker folk bi vsepovsod drugje pometal najprej, samo doma ne.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

GreenT ::

Kva vas brigajo te funkcionarji. Mene bl moti, ker je povsod neka gonja nad folkam k voz po omejitvah. Na šiht se dnevno vozim kake 20minut po cesti, kjer je konstantno omejitev 50kmh. Na cesti je postavljen stacionarni radar in pogoste mobilne kontrole in jest enostavno ne upam več pritisnit na plin. Dnevno doživljam gnev voznikov za mano, ki trobijo in blendajo. Če je omejitev 50, pać peleš 50 in to je to. Ne mislim se fucking pelat 80 al 90, reskirat kazen in še kej, ker si ti zutrej zaspal oziroma se ti ni dalo prej ustat. Boli me K. In tut kazni ne mislm plačvat. V zadnjo ko sem naletu na radar, sem se pelal 62kmh in fasal 250 evrov. Sorry, zame je to precej denarja, sploh če ga vržeš skoz okno. Tut fizično nisem več sposoben noret po cestah, vid ni več isti, refleksi ne, konstantna utrujenost, pozornost pade...recimo sploh ko greš s šihta. Poleg tega sm avto sam (in težko) plačal in vem, da bo moral zdržat vsaj 10let. Poraba goriva trpi,...etc... Uglavnem, kaj menite o tem? Jest opažam, da skos već folka dons tako vozi (kakih 20let nazaj niti približno ne) in se čist lepo kulturno, da povsod pridit. Občasno se po AV pelem iz Gorenjske na Štajersko. So bli cajti, ko je šlo 200, dons naštimam tempomat na 110 in se parkiram za tovornjak. Na cilj pridem kakih 15 minut kasnej, ampak spočit in neznerviran,....

rosomah ::

GreenT je izjavil:

Kva vas brigajo te funkcionarji. Mene bl moti, ker je povsod neka gonja nad folkam k voz po omejitvah. Na šiht se dnevno vozim kake 20minut po cesti, kjer je konstantno omejitev 50kmh. Na cesti je postavljen stacionarni radar in pogoste mobilne kontrole in jest enostavno ne upam več pritisnit na plin. Dnevno doživljam gnev voznikov za mano, ki trobijo in blendajo. Če je omejitev 50, pać peleš 50 in to je to. Ne mislim se fucking pelat 80 al 90, reskirat kazen in še kej, ker si ti zutrej zaspal oziroma se ti ni dalo prej ustat. Boli me K. In tut kazni ne mislm plačvat. V zadnjo ko sem naletu na radar, sem se pelal 62kmh in fasal 250 evrov. Sorry, zame je to precej denarja, sploh če ga vržeš skoz okno. Tut fizično nisem več sposoben noret po cestah, vid ni več isti, refleksi ne, konstantna utrujenost, pozornost pade...recimo sploh ko greš s šihta. Poleg tega sm avto sam (in težko) plačal in vem, da bo moral zdržat vsaj 10let. Poraba goriva trpi,...etc... Uglavnem, kaj menite o tem? Jest opažam, da skos već folka dons tako vozi (kakih 20let nazaj niti približno ne) in se čist lepo kulturno, da povsod pridit. Občasno se po AV pelem iz Gorenjske na Štajersko. So bli cajti, ko je šlo 200, dons naštimam tempomat na 110 in se parkiram za tovornjak. Na cilj pridem kakih 15 minut kasnej, ampak spočit in neznerviran,....



se strinjam... razen zadnja dva stavka bi malo popravil... naštimam 110 prehitevam 130+.... pa nazaj na 110.... ;)

predi ::

Sam vedno vozim na način, da mi nihče ne more očitati, da ne spoštujem predpisov in hkrati tako, da mi nihče ne more očitati počasnosti.

Pika na i ::

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Zgodovina sprememb…

louser ::

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.

Pika na i ::

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.

Tudi danes so lahko prazne. Pa ne vidim razloga, zakaj se "talenti" tako radi vozijo po prehitevalnem pasu namesto po voznem.
Sem pa seveda videla že velikokrat, kako izpod časti je "talentu" voziti 5 - 15 sekund za nekom, ki ravno prehiteva, v okviru omejitve.

Tako da, mogoče je pa čas, da se "talenti" preštejete.

Kako izjemno jokajo tisti, ki jih radar ulovi, smo pa lepo videli na primeru mariborskih radarjev.

KAVINSKY ::

Najlepši pa so talenti; vozijo konkretno čez omejitev, se limajo na rit. Po desni pa ne prehitevajo.

Tak te pri Lomu prehiti, pri Logu pa se ti pelješ mimo (90, po voznem za šleparjem). V Ljubljano prideš pred njim. :))

m0LN4r ::

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.

125 cisto pravilno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Unknown_001 ::

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.


130
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

St235 ::

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.


Po kaki logiki radar slika šele pri 145 km/h in kako točno naj bi bilo to posledica zastarelih zakonov?

Unknown_001 ::

St235 je izjavil:

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.


Po kaki logiki radar slika šele pri 145 km/h in kako točno naj bi bilo to posledica zastarelih zakonov?


Ah to so neki šank izračuni pogreškov radarja in števca. Nič posebno uporabnega.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.

Čista definicija ritopika.

GreenT ::

EnStot je izjavil:

louser je izjavil:

Pika na i je izjavil:

GreenT je izjavil:

So bli cajti, ko je šlo 200..

"Talent"

Verjetno takrat, ko so bile avtoceste še bolj prazne. Saj danes tudi gre kilometer, mogoče dva. Potem imaš pa slovenceljna, ki fijaka 125km/h po levem pasu.
Glede na zastarele zakone se pa lahko mimo radarja pelješ 145km/h, preden začne slikati.

Čista definicija ritopika.


To je blo kakih 15let nazaj. Seveda na Nemških avtocestah. :)
««
61 / 293
»»