» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
57 / 293
»»

kuall ::

KAVINSKY je izjavil:

Sicer iz severa; https://www.facebook.com/julia.tusch.71...

Krivec je bil nizki krvni sladkor.

Tale ima zavest slabo razvito. Če bi jo imel dobro razvito bi se znal bolje opazovat in kontrolirat, da ne bi vozil v takem stanju. Zavest je velikokrat koristno imeti dobro razvito, posebej za varnost.

scipascapa ::

posredno:

https://www.24ur.com/novice/svet/obcins...

in potem je samo "suspendirana"...pa že lani naredila pizdarija....pa sej to ne moreš verjeti.

najmanj 20 let pa gasa.

Arzen28 ::

EnStot je izjavil:

Tule pa je nekdo slučajno posnel feryza:

To je lep primer jebanja v glavo s strani tega v terencu. Prvo je med dvema kamijonoma imel kar nekaj prostora, da se umakne na desni pas. Torej prehitis po levi, gres na desno, ko prides do drugega kamiona spet levo prehitis in spet desno. Ampak ne, prvo vozi cel cas levo, tako kot ta ki snema in vozi za njim in lep dokaz za to koliko prostora je na desni, je ravno ta camari ki brez problema prehitel tega ki snema. Potem pa ta v terencu cel cas vstric z kamionom in vozi toliko da ga ne prehiti ceprav je potem pred kamionom ogromno prostora.

b3D_950 ::

Vsi 4 so idioti.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

ttommy ::

b3D_950 je izjavil:

Vsi 4 so idioti.

Zakaj vsi štirje? Največji idiot je itak tisti v terencu- njemu bi odvzel vozniško takoj. Jaz gledam na to tako: če srečaš kačo strupenjačo- ali greš drezati vanjo, ali se ji izogneš? Isto je z vozniki. Živčnega voznika podjebavati je naslabše.
Gamer

EnStot ::

Arzen28 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Tule pa je nekdo slučajno posnel feryza:
*** youtube ***

To je lep primer jebanja v glavo s strani tega v terencu. Prvo je med dvema kamijonoma imel kar nekaj prostora, da se umakne na desni pas. Torej prehitis po levi, gres na desno, ko prides do drugega kamiona spet levo prehitis in spet desno. Ampak ne, prvo vozi cel cas levo, tako kot ta ki snema in vozi za njim in lep dokaz za to koliko prostora je na desni, je ravno ta camari ki brez problema prehitel tega ki snema. Potem pa ta v terencu cel cas vstric z kamionom in vozi toliko da ga ne prehiti ceprav je potem pred kamionom ogromno prostora.

Tipično razmišljanje ritopika, ki misli, da mu vse pripada. Omejitev v Amerikiji na AC je 55/65 milj/h in polkamion lepo prehiteva počasnejše kamione na desnem pasu. In potem pride arogantni Camaro (beri Audi/BMW) po desni in se smrtno nevarno štuli levo brez varnostne razdalje, ker njemu se pač mudi in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada. Voznik polkamiona pa je očitno pravi, naš in izsiljevalca onemegoči, kot je tudi prav, pošteno, pravično in zveličavno. Potem pa seveda butasti, arogantni ritopik po levi po travi in po možnosti je še koga ubil.
Upam, da je dobil nekaj let čuze, kot se za -Assault with a deadly weapon- tudi spodobi.

ttommy je izjavil:

b3D_950 je izjavil:

Vsi 4 so idioti.

Zakaj vsi štirje? Največji idiot je itak tisti v terencu- njemu bi odvzel vozniško takoj. Jaz gledam na to tako: če srečaš kačo strupenjačo- ali greš drezati vanjo, ali se ji izogneš? Isto je z vozniki. Živčnega voznika podjebavati je naslabše.

Se ti mudi? Zjutraj si ga prej vstani!

Si živčen? Ostani doma!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EnStot ()

St235 ::

Voznik polkamiona pa je očitno pravi, naš in izsiljevalca onemegoči, kot je tudi prav, pošteno, pravično in zveličavno.


Haha, se je mehkokurcnih srotov na svetu.

A bi nam pocasi naredili uslugo in vrnil vozniski izpit, ker ne poznas prometnih predpisov in si ocitno trcen. Predn koga ubijes, po moznosti.

Omejitev v Amerikiji na AC je 55/65
Al pa 70/75... tako da prosim nehaj dokazovat svoje neznanje.

in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada
Prednost mu pripada ker to dolocajo prometni predpisi, ves to je tisto o cemer nimas pojma.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

EnStot ::

Z eno besedo: BUTL!

St235 ::

Ja, ljudem ki ne poznajo prometnih predpisov in zagovarjajo namerno orgozanje osatalih udelezencev lahko recemo tudi tako. Zelo samokriticno od tebe. So tablete prijele?

EnStot ::

Butl sestradani! Ti praviš, da je prehitevanje po desni, vožnja meter za ritjo in prehitevanje izven cestišča po travi ter povzročitev nesreče vožnja po predpisih ???
Še bolj si butast kot sem mislil.

P.S.
Za omejitev si poglej 00:31 !

St235 ::

Butl sestradani! Ti praviš, da je prehitevanje po desni, vožnja meter za ritjo in prehitevanje izven cestišča po travi ter povzročitev nesreče vožnja po predpisih ???

Lahko das citat? Ker to si si gladko izmislil. Jaz samo trdim, da moras bit totalen kreten, da zaradi zgoraj nastetega namenoma povzrocis prometno nesreco.

Ker jaz tebe brez tezav citiram kje zagovarjas psihopatsko obnasanje med vozno.

Ps:
Poglej na zemljevid. Amerika ima vec kot eno avtocesto. Pa tudi na 0:31 ne pise 55/65. Pac kot po navadi nimas pojma.

Drugac pa camaro nardi tocno to kar ti zagovarjas. Naleti na bedaka, ki krsi prometne predpise in se zaleti v njega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

EnStot ::

St235 je izjavil:


Lahko das citat? Ker to si si gladko izmislil. Jaz samo trdim, da moras bit totalen kreten, da zaradi zgoraj nastetega namenoma povzrocis prometno nesreco.

Ma dej se skrivaj za citati! Jasno je kaj zagovarjaš in kaj v resnici počneš na cesti.

Ker jaz tebe brez tezav citiram kje zagovarjas psihopatsko obnasanje med vozno.

To, da si logično slep, nam je jasno že dolgo.


Drugac pa camaro nardi tocno to kar ti zagovarjas. Naleti na bedaka, ki krsi prometne predpise in se zaleti v njega.

Ha, ha, ha :)) Se ti od nemoči že čisto blede?!

St235 ::

Jasno je kaj zagovarjaš in kaj v resnici počneš na cesti.


Tebi ocitno ni, ker drugace ne bi pisal takih neumnosti. Nisem jaz tisti, ki zagovarja povrocanje prometnih nesrec in zagovarja krsenje prometnih predpisov. Eden redkih bedakov, ki to pocne si ti (no eden od "vas", kakorkoli ze imate to poslihtano v glavi)

To, da si logično slep, nam je jasno že dolgo.


Kolk tocno "vas" je? To slisis glasove ali kako?

Ha, ha, ha :)) Se ti od nemoči že čisto blede?!
A ni zalostno, da se tako,blamiras, ko vsak lahko pogleda dve strani nazaj kjer si se naslajal nad tem da so ljudje namerno krsili prometne predpise, ogrozali ostale in povzrocali prometne nesrece? In ti bedak, taksno ravnanje celo zagovarjas.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

shadeX ::

Mogoče malo promocije za Ford, večina vas (verjetno) tudi že ve, škodit pa tudi ne more. Kako se pravilno razvrstiti na AC v primeru nesreče:

Postavljanje avtomobila prej: Skrajno levo na prehitevalnem pasu in skrajno desno na voznem pasu
Sedaj: Skrajno levo na prehitevalnem pasu in skrajno desno na odstavnem pasu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

joze67 ::

St235 je izjavil:

in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada
Prednost mu pripada ker to dolocajo prometni predpisi, ves to je tisto o cemer nimas pojma.

Ker se nanaša na video, ni razloga, da bi verjeli, da ima Camero v kateremkoli trenutku prednost. Ali prav.
Bom pa z veseljem prebral tvoje pojasnilo, zakaj se motim.

AndrejO ::

joze67 je izjavil:

St235 je izjavil:

in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada
Prednost mu pripada ker to dolocajo prometni predpisi, ves to je tisto o cemer nimas pojma.

Ker se nanaša na video, ni razloga, da bi verjeli, da ima Camero v kateremkoli trenutku prednost. Ali prav.
Bom pa z veseljem prebral tvoje pojasnilo, zakaj se motim.

V ZDA je za razliko od Slovenije na AC dovoljeno prehitevati tudi po desni.

V ZDA je tako, kot v Sloveniji, prepovedano pospeševati, če te nekdo že prehiteva.

Stvar debate je, če je voznik poltovornjaka pospeševal namerno ali nenamerno oziroma, če je voznika na desni oviral namerno ali nenamerno.

joze67 ::

Če pogledaš "pred" terenca (senca vozila prej) vidiš, da tam pač ni bilo prostora za še eno vozilo. Tudi oz. še posebej v ZDA je to izsiljevanje.

EnStot ::

Ma daj ne budali še ti! V Amerikiji je tako kot v Evropi levi pas namenjen prehitevanju in desni počasnejšim vozilom. Le na "multi-lane hwys" ni protizakonito prehitevati po desni.
Sicer pa tudi pri nas velja, da gre hitrejša kolona vozil lahko tudi po desni mimo, pa se to ne šteje za prehitevanje. Ne more pa to početi posameznik, tudi v Amerikiji ne. Pa celo če bi lahko, SE NE MORE VRINITI OB TEBI BREZ VARNOSTNE RAZDALJE !!!
Tudi če bi Camaro to delal po levi, tega niti slučajno ne bi smel. Prehiteva lahko le, če ima dovolj prostora, ki pa ga NIMA!

Polkamion je na prehitevalnem pasu in popolnoma prav ima, da je pospešil in preprečil idiotu, da bi se vrinil ob njega in pred njega in tako že prej povzročil nesrečo.

Samo da nekaj nabijaš proti, argumentov in pameti pa ni zaslediti v tvojih besedah.

AndrejO ::

EnStot je izjavil:

Ma daj ne budali še ti! V Amerikiji je tako kot v Evropi levi pas namenjen prehitevanju in desni počasnejšim vozilom. Le na "multi-lane hwys" ni protizakonito prehitevati po desni.

Kaj točno sem napisal?
Kakšna cesta je na posnetku?

EnStot je izjavil:

Sicer pa tudi pri nas velja, da gre hitrejša kolona vozil lahko tudi po desni mimo, pa se to ne šteje za prehitevanje. Ne more pa to početi posameznik, tudi v Amerikiji ne.

Motiš se. V ZDA je na AC prehitevanje po desni dovoljeno.

EnStot je izjavil:

Pa celo če bi lahko, SE NE MORE VRINITI OB TEBI BREZ VARNOSTNE RAZDALJE !!! Tudi če bi Camaro to delal po levi, tega niti slučajno ne bi smel. Prehiteva lahko le, če ima dovolj prostora, ki pa ga NIMA!

Na začetku prehitevanja ga je imel.

EnStot je izjavil:

Polkamion je na prehitevalnem pasu ...

Tega pojma v ZDA ni.

EnStot je izjavil:

... in popolnoma prav ima, da je pospešil in preprečil idiotu, da bi se vrinil ob njega in pred njega in tako že prej povzročil nesrečo.

Namerno oviranje drugih udeležencev v prometu je tudi v ZDA prekršek.

EnStot je izjavil:

Samo da nekaj nabijaš proti, argumentov in pameti pa ni zaslediti v tvojih besedah.

Najprej se izobrazi glede predpisov v državi, kjer je očitno, da še nisi sedel v vozilo.


Sicer pa predlagam, da se tema vrne na talente na slovenskih cestah ...

EnStot ::

Spet budališ brez da bi se vsaj informiral.
To ni multi-lane ampak navadna 2-pasovna AC.
V Amerikiji je levi pas "a passing lane (North American English) or overtaking lane (English)"

Namerno oviranje drugih udeležencev ???

Dej ne delaj se še bolj neumnega kot je Sestradani. To je obramba pred agresijo avtocestnega terorista !! Poleg tega pred polkamionom vozi še eno vozilo. Poglej 00:41 in poglej sence! Camaro bi se vrinil pred polkamion, takoj nato pa bi močno zavrl, da se ne bi zaletel, PK pa v njega.

Edino pravilna reakcija PK voznika.

cleanac ::

No dodatno še dokazuješ da niti wikipedije ne razumeš. "Two-line road" je "navadna" dvosmerna cesta in ne "navadna 2-pasovna AC". V USA se lahko na avtocesti prehiteva po desni in pika. Razen seveda, če ima katera država svoj zakon, česar pa ne vem in me niti ne zanima.

EnStot ::

No, če že "citiraš" Wikipedijo, potem jo daj v celoti:
However, most states either suggest or require that through traffic stay to the right except to pass.[3] The Manual on Uniform Traffic Control Devices includes several signage standards to inform drivers of proper lane discipline, including the "STAY RIGHT PASS LEFT" and "SLOWER TRAFFIC KEEP RIGHT" signs.

cleanac ::

Torej tvoja trditev, da po desni ne smeš prehitevati (na "navadni" avtocesti), ne velja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: cleanac ()

EnStot ::

Kaj je zate "most" ?? Poleg tega v kateri ameriški državi se odvija tale drama? Kaj so njene prometne zahteve?

Pa da te še poučim nekaj angleščine:
two-way pomeni dvosmerna, two-line pomeni dvopasovna. Če piše v Wikipediji, še ne pomeni da je prav.

krneki0001 ::

On roads with four or more lanes (including divided highways), vehicles may pass to the left or to the right of slower vehicles as long as the maneuver can be completed safely. However, most states either suggest or require that through traffic stay to the right except to pass
Asrock X99 Extreme 4 | Intel E5-2683V4 ES | 64GB DDR4 2400MHz ECC |
Samsung 250GB M.2 | Asus 1070 TI | 850W Antec | LC Tank Buster

cleanac ::

EnStot je izjavil:

Kaj je zate "most" ?? Poleg tega v kateri ameriški državi se odvija tale drama? Kaj so njene prometne zahteve?

Pa da te še poučim nekaj angleščine:
two-way pomeni dvosmerna, two-line pomeni dvopasovna. Če piše v Wikipediji, še ne pomeni da je prav.


Ne vem v kateri državi, ker posnetka nisem pogledal. Vključil sem se samo zaradi prehitevanja po desni v ZDA.

Čestitam, ugotovil si kaj pomeni two-lane in two-way, sedaj pa še to uporabi tako, da boš doumel, da je cesta lahko hkrati two-way in two-lane - torej, ni nujno, da na dvo-pasovni cesti promet po obeh pasovih poteka v isto smer.

AndrejO ::

cleanac je izjavil:

No dodatno še dokazuješ da niti wikipedije ne razumeš. "Two-line road" je "navadna" dvosmerna cesta in ne "navadna 2-pasovna AC". V USA se lahko na avtocesti prehiteva po desni in pika. Razen seveda, če ima katera država svoj zakon, česar pa ne vem in me niti ne zanima.

V tem primeru države nimajo dodatnih splošnih omejitev.

EnStot je izjavil:

No, če že "citiraš" Wikipedijo, potem jo daj v celoti:
However, most states either suggest or require that through traffic stay to the right except to pass.[3] The Manual on Uniform Traffic Control Devices includes several signage standards to inform drivers of proper lane discipline, including the "STAY RIGHT PASS LEFT" and "SLOWER TRAFFIC KEEP RIGHT" signs.

To, da se v večini držav počasnejše voznike usmerja na desni pas ni enako kot to, da se po desni ne bi smelo prehitevati.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: AndrejO ()

AndrejO ::

EnStot je izjavil:

Kaj je zate "most" ?? Poleg tega v kateri ameriški državi se odvija tale drama? Kaj so njene prometne zahteve?

Iz vidika prehitevanja po desni je popolnoma nerelevantno v kateri zvezni državi se to dogaja.

EnStot je izjavil:

Pa da te še poučim nekaj angleščine:
two-way pomeni dvosmerna, two-line pomeni dvopasovna. Če piše v Wikipediji, še ne pomeni da je prav.

#1 "two-line" ne obstaja, obstaja "two-lane".

#2 Two-lane je dvopasovna cesta, ki ima praviloma po en smerni pas v vsako smer(1).

#3 Wikipedija ima prav, ti pa pojma nimaš o angleščini. Marš nazaj za knjige.

#4 Ker sklicevanje na lastno referenco ni zaželjeno, lahko preveriš moje potrdilo o znanju angleščine na CEFR nivoju C2 (Cambridge ESOL ID: UTJ488206, opravil sem izpit za CPE). Test sem opravil že daljnega leta 2009. Ravno tako že od 2011 živim in delam v angleško govoreči državi. Kakšne so tvoje reference o znanju angleščine?

#5 Vsako leto v ZDA preživim po več tednov in pri tem prevozim nekaj tisoč km. Kakšne so tvoje reference o poznavanju prometnih predpisov v katerikoli izmed zveznih držav v ZDA?

(1) In the U.S. the expression "undivided highway" is likely to mean a multi-lane road with only striping (paint) (but no median) between the two directions of traffic flow. A road with two lanes of traffic moving in opposite directions is specifically called a two-lane road. Vir.

EnStot ::

O Manitu, kakšna samopašnost, kakšna samozagledanost!
Neverjetno kako nizko si se pripravljen spustiti, samo da ne bi priznal naravnost kriminalno ravnanje ritopika v Camaru. Za to si privlekel še Cambridge referenco?!?! Ne me smejat! Svoje znanje pa pobiraš na Wikipedii !! Za posrat.
Ni mi treba posebej poznavat ameriške zakonodaje, da ne bi iz tisočev videov razbral, da vozijo tako kot mi, kamioni in počasneži po desni, hitrejši po levi.

Sedaj pa mi, poznavalec, člen po člen, odstavek po odstavek razloži kako je po ameriški zakonodaji Camarovo prehitevanje polkamiona zakonito, potem pa še primerjaj s slovensko, če se že važiš s svojim pravnim znanjem.

Tako kot Sestradani, samo da nabijaš proti, argumente si pa zmišljuješ in prilagajaš.

AndrejO ::

EnStot je izjavil:

O Manitu, kakšna samopašnost, kakšna samozagledanost!
Neverjetno kako nizko si se pripravljen spustiti, samo da ne bi priznal naravnost kriminalno ravnanje ritopika v Camaru. Za to si privlekel še Cambridge referenco?!?! Ne me smejat! Svoje znanje pa pobiraš na Wikipedii !! Za posrat.

To bom razumel kot priznanje, da v bistvu ne moreš ponuditi ničesar, kar bi naključnem bralcu dalo vedeti, da veš o čem pišeš.

EnStot je izjavil:

Ni mi treba posebej poznavat ameriške zakonodaje, da ne bi iz tisočev videov razbral, da vozijo tako kot mi, kamioni in počasneži po desni, hitrejši po levi.

Poročila ob 19-ih.

EnStot je izjavil:

Sedaj pa mi, poznavalec, člen po člen, odstavek po odstavek razloži kako je po ameriški zakonodaji Camarovo prehitevanje polkamiona zakonito, potem pa še primerjaj s slovensko, če se že važiš s svojim pravnim znanjem.

Pravnim znanjem? Me lahko citiraš kje sem se nazadnje važil s pravnim znanjem?

In preden si bom vzel čas, da se bom ukvarjal s tvojo proošnjo, me zanima, če sploh razumeš angleško. Ne bi rad porabil naslednjega tedna zato, da te učim še tebi tujega jezika. Bi lahko meni on občestvu zaupal kakšen je tvoj trenutno priznan nivo znanja?

EnStot je izjavil:

Tako kot Sestradani, samo da nabijaš proti, argumente si pa zmišljuješ in prilagajaš.

Gledam, gledam in gledam, pa ne vidim niti enega argumenta v tvoji zadnji objavi. Samo veliko žolča za katerim se skriva ena velika luknja v znanju.

EnStot ::

Kot sem predvideval, nobenih argumentov, samo še opravičila. Kot ritopik pred sodnikom.

AndrejO ::

Te je sram predstaviti reference iz katerih črpaš svoje znanje, da jih tako vztrajno skrivaš?

Imaš morda posebno bližnjico na tipkovnici za besedo "ritopik"?

EnStot ::

Zakonitost Camarovega prehitevanja ??

Ne bo šlo. Se mi je zdelo.

St235 ::

To je obramba pred agresijo avtocestnega terorista !!

In kam ga je ta obramba pripeljala? V jarek skupaj z drugim kretenom, potem sta pa na glavo dobila se slepar.

Zal je v prometu tako, da nikoli ne ves kdaj bos nabasal na enega ali drugega srota, ki je v sociopatski maniri pripravljen ubit in tebe in sebe (pa se tri mimoidoce) samo zato, da bo dokazal svoje nepoznavanje prometnih predpisov. Pac kreten kot kreten.

EnStot ::

Sem že pogrešal našega sociopata, ki z vsakim postom povdari svojo sociopatsko naravo. In kot vedno še vedno trdi, da so nore reakcije in poteze Camarovega voznika posledice odločitev voznika v PK in ne njegove lastne odločitve.

Imam občutek, da si bil v otroštvu deležen hudega nadlegovanja močnejših vrstnikov in se jim nikoli nisi upal upreti. Tistih enkrat, ko si to storil, pa si jih dobil po smrčku s tako silo, da si še sedaj prestrašen. In od takrat naprej kriviš sebe za njihovo reakcijo. Ubožček :'(.

EnStot ::

Še en lep primer predstavnika Slo-tech CPP:

scipascapa ::

pa kruzanje po levem pasu.

OvCa77 ::

EnStot je izjavil:

Še en lep primer predstavnika Slo-tech CPP:

Snemalcu bi dal kazen za vožnjo po prehitevalnem pasu, ker je vozni prazen.
Laptop: Probook 440 G3 | i5-6200U | 12GB DDR3L | SSD Plus 240GB
Desktop: Ryzen 1600X | Gigabyte AX370 K3 | 8GB DDR4 | MX100 256GB

St235 ::

In kot vedno še vedno trdi, da so nore reakcije in poteze Camarovega voznika posledice odločitev voznika v PK in ne njegove lastne odločitve.

Jao, pa revez ti se slovensko ne razumes kaj sele anglesko...
Kje to trdim? A bos dal citat al bos spet izpadel bedak?

Camaro je odgovoren za svoje ravnanje, voznik picupa pa za svoje. In rezultat je to da sta oba v jarku.

Ce ne bi bil v picupu ensrot od cloveka, ki je prav tako kot kreten v camaru cutil potrebo po dokazovanju moskosti za volanom, bi se nesreci lahko povsem enostavno izognil. In samo ensrot od cloveka je pripravljen ubit socloveka zato da dokazuje, svoj prav na cesti.

EnStot je izjavil:

Še en lep primer predstavnika Slo-tech CPP:

Pac trije badaki, ki tako kot ensrot ne poznajo prometnih predpisov.

Je pa zabavno kako se vozniku na prehitevalnem pasu tocno vidi kako se ustrasi za svojo erekcijo in instantno pospesi in se spremeni v ritopika, samo zato ker ga nekdo prehiteva po desni.

Ampak zdaj nam bo nas trot hitro pojasnil da je slo za agresivno obrambo in je povsem upraviceno da se je spremenil v ritopika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

AndrejO ::

St235 je izjavil:

Je pa zabavno kako se vozniku na prehitevalnem pasu tocno vidi kako se ustrasi za svojo erekcijo in instantno pospesi in se spremeni v ritopika, samo zato ker ga nekdo prehiteva po desni.

S to razliko, seveda, da je v ZDA na AC dovoljeno prehitevati po desni in prehitevani prehitevajočega ne sme ovirati, kar v Sloveniji ne velja.

St235 ::

AndrejO je izjavil:

St235 je izjavil:

Je pa zabavno kako se vozniku na prehitevalnem pasu tocno vidi kako se ustrasi za svojo erekcijo in instantno pospesi in se spremeni v ritopika, samo zato ker ga nekdo prehiteva po desni.

S to razliko, seveda, da je v ZDA na AC dovoljeno prehitevati po desni in prehitevani prehitevajočega ne sme ovirati, kar v Sloveniji ne velja.


V bistvu ne velja samo del o prehitevanju po desni. Se vedno pa velja, da se moras umaknit hitrejsemu, zakljcit prehitevanje cim hitreje, da ne smes ovirat prometa, da ne smes pospesevat ko te prehitevajo (cetudi nepravilno) ter da moras ohranjat ustrezno varnostno razdaljo.

In vse nasteto pocne srebrno vozilo na posnetku, ki nam ga nas srot ponuja kot pravilno in pohvale vredno ravnanje.

Zal je tako, da najvecje sranje nastane takrat ko bedaki niti ne poznajo pravil (umikanje pred hitrejsim na vozni pas) pa vseeno igrajo policaje in kompenzirajo manjko v hlacah. Ko v to zmes dodas kretena ki hoce za vsako ceno mimo se pa steje mrtve.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

AndrejO ::

Hmnja ... Dunning-Kruger nam preprečuje, da bi uvideli svoje pomankljivosti, dokler ne uvidimo svojih pomankljivosti. Žal ima lahko to na cesti tudi smrtonosne posledice za nedolžne sopotnike.

IL_DIAVOLO ::

EnStot je izjavil:

Še en lep primer predstavnika Slo-tech CPP:


Ce cela kolona cinca zaradi enega pametjakovica z magicnimi 130 na stevcu, je dejansko logicno da prehitis kolono po desnem pasu. V kolikor je to storjeno varno, brez izsiljevanja seveda.

Unknown_001 ::

AndrejO je izjavil:

Hmnja ... Dunning-Kruger nam preprečuje, da bi uvideli svoje pomankljivosti, dokler ne uvidimo svojih pomankljivosti. Žal ima lahko to na cesti tudi smrtonosne posledice za nedolžne sopotnike.


V vojski majo zdravilo za take... sam danes bi mogu že vsak tak imet osebnega psihologa ka ga ne bi depra pripeljala do samomora.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Aja, danes je sobota pa so vas spustili iz UPKL za vikend.
Tu je en bonbonček za vas. Slo-tech-ovca je doletela Karma:

IL_DIAVOLO ::

Pri nas ni 3 pasovnic, zato je ta primer totalno nelegitimen, z izjemo predelov kjer so pospesevalni pasovi oz. prikljucki.

SimplyMiha ::

Seveda imamo 3 pasovnico... po novem tam na južnem delu vzhodne obvoznice.

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

EnStot je izjavil:

Še en lep primer predstavnika Slo-tech CPP:


Ce cela kolona cinca zaradi enega pametjakovica z magicnimi 130 na stevcu, je dejansko logicno da prehitis kolono po desnem pasu. V kolikor je to storjeno varno, brez izsiljevanja seveda.


Ummm not. To je logično samo ko na desni ni prostora za umikanje notr in promet teče hitreje kot drekači ki se predrkavanjo na prehitevalnem pa si bremzajo za brezveze.

SimplyMiha je izjavil:

Seveda imamo 3 pasovnico... po novem tam na južnem delu vzhodne obvoznice.


Tisto je razcep.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

AndrejO ::

EnStot je izjavil:

Aja, danes je sobota pa so vas spustili iz UPKL za vikend.
Tu je en bonbonček za vas. Slo-tech-ovca je doletela Karma:

Bi lahko začel objavljati stvari iz Slovenije? Prosim?

Recimo parkiranje v BTC, like a boss:

ttommy ::

EnStot je izjavil:

Arzen28 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Tule pa je nekdo slučajno posnel feryza:
*** youtube ***

To je lep primer jebanja v glavo s strani tega v terencu. Prvo je med dvema kamijonoma imel kar nekaj prostora, da se umakne na desni pas. Torej prehitis po levi, gres na desno, ko prides do drugega kamiona spet levo prehitis in spet desno. Ampak ne, prvo vozi cel cas levo, tako kot ta ki snema in vozi za njim in lep dokaz za to koliko prostora je na desni, je ravno ta camari ki brez problema prehitel tega ki snema. Potem pa ta v terencu cel cas vstric z kamionom in vozi toliko da ga ne prehiti ceprav je potem pred kamionom ogromno prostora.

Tipično razmišljanje ritopika, ki misli, da mu vse pripada. Omejitev v Amerikiji na AC je 55/65 milj/h in polkamion lepo prehiteva počasnejše kamione na desnem pasu. In potem pride arogantni Camaro (beri Audi/BMW) po desni in se smrtno nevarno štuli levo brez varnostne razdalje, ker njemu se pač mudi in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada. Voznik polkamiona pa je očitno pravi, naš in izsiljevalca onemegoči, kot je tudi prav, pošteno, pravično in zveličavno. Potem pa seveda butasti, arogantni ritopik po levi po travi in po možnosti je še koga ubil.
Upam, da je dobil nekaj let čuze, kot se za -Assault with a deadly weapon- tudi spodobi.

ttommy je izjavil:

b3D_950 je izjavil:

Vsi 4 so idioti.

Zakaj vsi štirje? Največji idiot je itak tisti v terencu- njemu bi odvzel vozniško takoj. Jaz gledam na to tako: če srečaš kačo strupenjačo- ali greš drezati vanjo, ali se ji izogneš? Isto je z vozniki. Živčnega voznika podjebavati je naslabše.

Se ti mudi? Zjutraj si ga prej vstani!

Si živčen? Ostani doma!


Meni se nikoli ne mudi. Itak se pa raje vozim s kolesom, kot pa z avtom. Samo pravim, da živčnih ljudi ni dobro provocirati. Rezultat je v videu...
Gamer
««
57 / 293
»»