» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
58 / 293
»»

St235 ::

EnStot je izjavil:

Aja, danes je sobota pa so vas spustili iz UPKL za vikend.
Tu je en bonbonček za vas. Slo-tech-ovca je doletela Karma:


Se en dokaz da ocitno vozis samo avtomobilcke po peskovniku. Preden menjas pas se moras prepricat da to lahko storis varno. In v danem primemeru sta to pozabila naredit dva srota. En sociopatski srot se pa nad tem naslaja in si ga mane.

EnStot ::

St235 je izjavil:

..
Preden menjas pas se moras prepricat da to lahko storis varno. In v danem primemeru sta to pozabila naredit dva srota. En sociopatski srot se pa nad tem naslaja in si ga mane.

A si dojel? Sedaj pa pojdi lepo nazaj in ponovno pokomentiraj vse moje prispevke po vrsti, dete zakompleksano!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

St235 ::

Dojel kaj? Da bivakiras na prehitevalnem pasu, ker nisi sposoben varno zapeljat desno? Jao, ampak a moras res v vsakem postu dokazat, da nisi za na cesto?

EnStot ::

Nisi dojel. Nazaj v vrtec!

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: connel ()

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

Nisi dojel. Nazaj v vrtec!


Bolje v vrtec nego na friedhof
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

St235 ::

EnStot je izjavil:

Nisi dojel. Nazaj v vrtec!

Pa pojasni cesa nisem dojel.

Ker zaenkrat vse kaj je jasno je da si sadisticen sociopatek, ki se naslaja da nesreco drugih in nima pojma o prometnih predpisih.

EnStot ::

Bi mi rado kaj povedalo dete sestradano? Povej čas in kraj.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: St235 ()

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

Bi mi rado kaj povedalo dete sestradano? Povej čas in kraj.


Majstr... če že blefiraš bod pripravljen it do konca. Da ne bo pol ko bo šlo zares "sorri nism mislu"

Veš ne gre to tko. To je isto ku da bi jst pršu, ti spalil šamar potem pa reku, joj sorri ne me nazaj hecal sem se.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Boš tudi ti prišel?

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

Boš tudi ti prišel?


Za zajebante je škoda mojega časa. Če bi resno mislil, bi se že zmenil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

facepalm ::

Pridem se jaz. Prinesem kokice.

Spremljamje zadnjih strani te teme je kot opazovati DARSove prometne kamere. Eno samo duvanje v 3pm, kdo ima daljsega in zakaj.

St235 ::

EnStot je izjavil:

Bi mi rado kaj povedalo dete sestradano? Povej čas in kraj.

A ko, zmanjka argumentov bi se pa tepel? Kot vsak adolescentni telicek.

louser ::

St235 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Bi mi rado kaj povedalo dete sestradano? Povej čas in kraj.

A ko, zmanjka argumentov bi se pa tepel? Kot vsak adolescentni telicek.

Za partijo šaha sem tudi jaz. The Gatheringa žal nisem nikoli igral.

St235 ::

EnStot je izjavil:

Bi mi rado kaj povedalo dete sestradano? Povej čas in kraj.

Vidis o tem govorim ze tri strani. Ko naletis na bedaka (pa naj bo ritopik ali pa ensrot ki kampira na prehitevalnem pasu) pac pocakas da odbluzi naprej v svojem svetu dalje. Ker nikoli je ves kdaj je tako trcen kot ti in bo naredil pizdarijo.

gendale2018 ::

facepalm je izjavil:

Pridem se jaz. Prinesem kokice.

Spremljamje zadnjih strani te teme je kot opazovati DARSove prometne kamere. Eno samo duvanje v 3pm, kdo ima daljsega in zakaj.

ti kokice, jst pivo (ne upam trezen na cesto ob takih mojstrih) :D
ja sam mali poštar, kurac mi je oštar
čuvajte se žene, bit ćete jebene

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Ok ok. To bomo rešili samo na en način....partijo Taroka. Pridem še jaz.
|HP EliteBook|R5 6650U|

louser ::

Sedaj se samo treba še dogovoriti, s katerim prevoznim sredstvom pridemo na assembly.
Ker EnStot ga bo fural po levi, jaz ga bom ritopikal, kater drug bo pa bremzal. In tako bomo spet pri prvotnem problemu...

Unknown_001 ::

Pridem s šleperjem

MAN tgx all inkluziv.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

EnStot ::

Ti je app s koledarjem zaštekal ali ti je zmanjkalo .. talenta ?
Prav, poletje je. Torej jutri, Bled, ob 12:00 pred Festivalno dvorano!

m0LN4r ::

louser je izjavil:

Sedaj se samo treba še dogovoriti, s katerim prevoznim sredstvom pridemo na assembly.
Ker EnStot ga bo fural po levi, jaz ga bom ritopikal, kater drug bo pa bremzal. In tako bomo spet pri prvotnem problemu...

A to bo test, ce uspesno pridete?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

scipascapa ::

Pri nam stanje ne bo nikoli boljše, kulture se ne da popraviti, kontrole in kaznovanja preprosto ni.

louser ::

EnStot je izjavil:

Ti je app s koledarjem zaštekal ali ti je zmanjkalo .. talenta ?
Prav, poletje je. Torej jutri, Bled, ob 12:00 pred Festivalno dvorano!

Ne bi rad, da mi Kitajci sredi ceste spet pred avto skačejo. Lahko vsaj ob 8? Takrat še ni ogromno invalidov na avtoputu.

scipascapa ::

https://www.24ur.com/novice/preverjeno/...

v prispevku, v realnost je še huje.

facepalm ::

Glede voznje v nasprotno smer na AC.. Pravijo, da ti policisti pogledajo skozi prste, ce se peljes le do prvega izvoza:))

s1m0n ::

Če ti uspe še ti kdo drug pogleda skozi prste kot le policija :)

Arzen28 ::

EnStot je izjavil:

Arzen28 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Tule pa je nekdo slučajno posnel feryza:
*** youtube ***

To je lep primer jebanja v glavo s strani tega v terencu. Prvo je med dvema kamijonoma imel kar nekaj prostora, da se umakne na desni pas. Torej prehitis po levi, gres na desno, ko prides do drugega kamiona spet levo prehitis in spet desno. Ampak ne, prvo vozi cel cas levo, tako kot ta ki snema in vozi za njim in lep dokaz za to koliko prostora je na desni, je ravno ta camari ki brez problema prehitel tega ki snema. Potem pa ta v terencu cel cas vstric z kamionom in vozi toliko da ga ne prehiti ceprav je potem pred kamionom ogromno prostora.

Tipično razmišljanje ritopika, ki misli, da mu vse pripada. Omejitev v Amerikiji na AC je 55/65 milj/h in polkamion lepo prehiteva počasnejše kamione na desnem pasu. In potem pride arogantni Camaro (beri Audi/BMW) po desni in se smrtno nevarno štuli levo brez varnostne razdalje, ker njemu se pač mudi in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada. Voznik polkamiona pa je očitno pravi, naš in izsiljevalca onemegoči, kot je tudi prav, pošteno, pravično in zveličavno. Potem pa seveda butasti, arogantni ritopik po levi po travi in po možnosti je še koga ubil.
Upam, da je dobil nekaj let čuze, kot se za -Assault with a deadly weapon- tudi spodobi.

ttommy je izjavil:

b3D_950 je izjavil:

Vsi 4 so idioti.

Zakaj vsi štirje? Največji idiot je itak tisti v terencu- njemu bi odvzel vozniško takoj. Jaz gledam na to tako: če srečaš kačo strupenjačo- ali greš drezati vanjo, ali se ji izogneš? Isto je z vozniki. Živčnega voznika podjebavati je naslabše.

Se ti mudi? Zjutraj si ga prej vstani!

Si živčen? Ostani doma!


Očitno res ne razumeš. Ali prehiti tistega na desni ali pa se sam umakni desno. Tale v terencu ni naredil ne eno in ne drugo. In to, da je potem vozil nekaj časa ob kamionu je nevarno početje kot je nevarno namensko zaviranje, češ da pokažeš tistemu zadaj, da si car. Pa glede na to, kako agresivno odgovarjaš, upam da si na cesti boljših živcev.

D3m ::

EnStot je izjavil:

Ti je app s koledarjem zaštekal ali ti je zmanjkalo .. talenta ?
Prav, poletje je. Torej jutri, Bled, ob 12:00 pred Festivalno dvorano!


Težko. Imam obveznost za razliko od tebe.
|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

Pa od kod folku take ideje :))

feryz ::

Od stanja v kolonah!?
Navsezadnje, koga je pa ogrožal, razen par travnih biljk?

joze67 ::

Policista. Pa če ne bi bil ravno policist, bi morda kar zapeljal.

Unknown_001 ::

Sam da ni v kontra smer šel vozit.

To je glavno. Pač... kako se to sankcionira? Kot ilegalen offroad ?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

feryz ::

Piše v novici. Na avtocesto in iz nje ne smeš pokniti, kjer želiš, ampak le na predvidenih mestih.
Čeprav je tule škakljivo. Odcep je predviden. Če je šel z enim kolesom po travi, menda ni kaznivo. Ok, mogoče je šel z obema. Če dobro pogledaš.

IL_DIAVOLO ::

feryz je izjavil:

Od stanja v kolonah!?
Navsezadnje, koga je pa ogrožal, razen par travnih biljk?


Koga je ogrozal? Nobenega

Gre se za javni red. Kaj ce bi vsi kar po svoje "sekali" kolone. Ce velja za druge, naj se za take pametnjakovice.

feryz ::

Saj ni sekal kolone. Napiši kar si v bistvu hotel ali mislil.

Kaj točno velja za druge? Da ne smeš na sredi poti dol s ceste ali se obrniti v nasprotno smer (ne govorim za avtocesto)?
Po travi se ne vozimo, ker ni praktično.
Včasih se tudi, ne bom navajal primerov.
In tukaj je priključek na avtocesto. Resnično ne vidim nekega kršenja predpisov. Kazen bi padla kot keks.

St235 ::

Po travi se ne vozimo ker se ne sme. Sme se pa je zato ker je vsakemu bedaku jasno kako bi to zgledalo ce bi vsak probal mimo kolone peljat o travniku ali pa celo polkrozno obracat kot to pocne talent na posnetku. No vsak razen tebe, ki vstrajno nadaljujes z dokazovanjem kako nesposoben voznik si in kako slabo poznas predpise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Invictus ::

Slovenska policija spet dela iz muhe slona, da se kao kaže, da njeni policisti pač ne spijo non stop po gmajnah...

Da gre tak prekršek v novice, je pa tudi primitivizem celotnega slovenskega medijskega prostora in nivo kvalitete slovenskih novinarjev...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St235 ::

feryz je izjavil:

Piše v novici. Na avtocesto in iz nje ne smeš pokniti, kjer želiš, ampak le na predvidenih mestih.
Čeprav je tule škakljivo. Odcep je predviden. Če je šel z enim kolesom po travi, menda ni kaznivo. Ok, mogoče je šel z obema. Če dobro pogledaš.


Ja ce si slep potem mogoce lahko spregledas da je bil kar z vsemi stirimi kolesi izven dovoza na avtocesto in na travi.

Invictus je izjavil:

Slovenska policija spet dela iz muhe slona, da se kao kaže, da njeni policisti pač ne spijo non stop po gmajnah...

Da gre tak prekršek v novice, je pa tudi primitivizem celotnega slovenskega medijskega prostora in nivo kvalitete slovenskih novinarjev...


Ja, res so policaji prascu da napisejo kazen ljudem ki pokrozno obracajo na dovozih avtoceste in to kar po travnikih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Invictus ::

St235 je izjavil:


Ja, res so policaji prascu da napisejo kazen ljudem ki pokrozno obracajo na dovozih avtoceste in to kar po travnikih.

Ti si res funkcionalno nepismen. Ni čudno da si pravnik...

Kdo je proti kazni ?!?!?!
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

St235 ::

A sem kje rekel da si proti kazni?

Zakaj po tvoje policaji tega ne bi smeli objavit kot zanimivost? Saj vidis da se potem hitro najde pametnjakovic da je tako ravnanje cisto normalno in logicno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

feryz ::

In kaj če je izven asfalta!?
Zdaj pa prosim najdi člen, ker si pravnik, kjer je izrecno omenjeno, da ne sme zapeljati na travo ob cestišču. Izvoz tam je, vsaj to ti je menda jasno.
Da bomo točno vedeli, zakaj je bil kaznovan!!

feryz ::

Policaj se pa lahko fura po prazni avtocesti po prehitevalnem!? Če smo že pri zgornjem posnetku.

Unknown_001 ::

feryz je izjavil:

Policaj se pa lahko fura po prazni avtocesti po prehitevalnem!? Če smo že pri zgornjem posnetku.


Če je nujna vožnja...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

feryz ::

Aha, saj za njih je vse nujno.
Še trde mladoletnice ponucajo za šoferja kombija, ko oni ne zmorejo več voziti. Najbrž presodijo, da je to vseeno boljše. S čimer se absolutno strinjam.

KAVINSKY ::

feryz je izjavil:

In kaj če je izven asfalta!?
Zdaj pa prosim najdi člen, ker si pravnik, kjer je izrecno omenjeno, da ne sme zapeljati na travo ob cestišču. Izvoz tam je, vsaj to ti je menda jasno.
Da bomo točno vedeli, zakaj je bil kaznovan!!



Polna črta ob vozišču.

Unknown_001 ::

KAVINSKY je izjavil:

feryz je izjavil:

In kaj če je izven asfalta!?
Zdaj pa prosim najdi člen, ker si pravnik, kjer je izrecno omenjeno, da ne sme zapeljati na travo ob cestišču. Izvoz tam je, vsaj to ti je menda jasno.
Da bomo točno vedeli, zakaj je bil kaznovan!!



Polna črta ob vozišču.


Če gre za obvoz stoječe ovire, obstaja izjema.

Vprašanje, če velja za ta primer.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Eeee, policaj ima vedno prav. Torej!? Sicer ni razvidno, da je tip sploh bil na avtocesti.
Mogoče je le malo po trikotniku oral. Da mu mine dan. Boljše to, kot stati pred karavanškim tunelom par ur.

IL_DIAVOLO ::

Se v vrtcu imajo boljse argumente.

EnStot ::

Arzen28 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Arzen28 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Tule pa je nekdo slučajno posnel feryza:
*** youtube ***

To je lep primer jebanja v glavo s strani tega v terencu. Prvo je med dvema kamijonoma imel kar nekaj prostora, da se umakne na desni pas. Torej prehitis po levi, gres na desno, ko prides do drugega kamiona spet levo prehitis in spet desno. Ampak ne, prvo vozi cel cas levo, tako kot ta ki snema in vozi za njim in lep dokaz za to koliko prostora je na desni, je ravno ta camari ki brez problema prehitel tega ki snema. Potem pa ta v terencu cel cas vstric z kamionom in vozi toliko da ga ne prehiti ceprav je potem pred kamionom ogromno prostora.

Tipično razmišljanje ritopika, ki misli, da mu vse pripada. Omejitev v Amerikiji na AC je 55/65 milj/h in polkamion lepo prehiteva počasnejše kamione na desnem pasu. In potem pride arogantni Camaro (beri Audi/BMW) po desni in se smrtno nevarno štuli levo brez varnostne razdalje, ker njemu se pač mudi in ker ima seveda Camaro (beri Audi/BMW), mu prednost tudi pripada. Voznik polkamiona pa je očitno pravi, naš in izsiljevalca onemegoči, kot je tudi prav, pošteno, pravično in zveličavno. Potem pa seveda butasti, arogantni ritopik po levi po travi in po možnosti je še koga ubil.
Upam, da je dobil nekaj let čuze, kot se za -Assault with a deadly weapon- tudi spodobi.



Očitno res ne razumeš. Ali prehiti tistega na desni ali pa se sam umakni desno. Tale v terencu ni naredil ne eno in ne drugo. In to, da je potem vozil nekaj časa ob kamionu je nevarno početje kot je nevarno namensko zaviranje, češ da pokažeš tistemu zadaj, da si car. Pa glede na to, kako agresivno odgovarjaš, upam da si na cesti boljših živcev.

Ta v polmamionu počne natanko to kar je treba. Po omejitvah prehiteva po levi in preprečuje vsiljevalcem, da bi ga ogrožali. Potem pa še lepo dresira žival za sabo. Priden kuža, še tako naprej!

feryz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Se v vrtcu imajo boljse argumente.
In sarkazem med vrsticami tudi bolje zaznavajo.

pirat ::

KAVINSKY je izjavil:

feryz je izjavil:

In kaj če je izven asfalta!?
Zdaj pa prosim najdi člen, ker si pravnik, kjer je izrecno omenjeno, da ne sme zapeljati na travo ob cestišču. Izvoz tam je, vsaj to ti je menda jasno.
Da bomo točno vedeli, zakaj je bil kaznovan!!



Polna črta ob vozišču.

In nemški državljan (po tablicah sodeč) je zaradi tega prekrška plačal 300 EUR.
ogrožal v tem primeru verjetno res ni nikogar, je pa kršil CPP.
Bi pa tudi policistu bi lahko par stvari prilepili - če vidim in slišim prav je brez sirene letel preko polne črte ob izvozu (ja, tudi policaj je "zamudil" izvoz), tako da je glede na naveden razlog za oglobitev turista na poti domov, tudi policist storil v bistvu enak prekršek - nepravilno izključevanje iz avtoceste.
««
58 / 293
»»