» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
56 / 293
»»

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Jaz se bojim voziti po prehitevalnem pasu.

https://siol.net/avtomoto/promet/voznic...


Penziči dementni... zaradi takih jaz ne upam prehitevat v avtocestnem ovinku kjer ne vidim pred sabo, razen če gre kdo pred mano. Sem že naletel na nasprotivozečega le da sem se uspel umaknit.

Odlično, sedaj boš mirno in počasi vozil po desnem, držal varnostno razdaljo in nehal ritopikat.
Stara baba je opravila svoje poslanstvo.


Ga ni, ker ni naletela na bralno nepismene tumorje ki si z obtoževanjem drugih po krivem pridržujejo pravico do neprekinjene vožnje po prehitevalnem.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Unknown_001 je izjavil:

EnStot je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

...
Penziči dementni... zaradi takih jaz ne upam prehitevat v avtocestnem ovinku kjer ne vidim pred sabo, razen če gre kdo pred mano. Sem že naletel na nasprotivozečega le da sem se uspel umaknit.

Odlično, sedaj boš mirno in počasi vozil po desnem, držal varnostno razdaljo in nehal ritopikat.
Stara baba je opravila svoje poslanstvo.


Ga ni, ker ni naletela na bralno nepismene tumorje ki si z obtoževanjem drugih po krivem pridržujejo pravico do neprekinjene vožnje po prehitevalnem.

Saj sem razbral, da se še nista srečala v živo. Malo potrpi, saj se bo zgodilo!

shadeX ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Vse lepo in prav, ampak da se na pripasas, je pa ena velika neumnost, ki te lahko stane zivljenja. Koliko je ze bilo teh nesrec tako rekoc par metrov od doma zaradi take slamparije. Prosim, uporabljaj pas.


Tebe moti da se ne priveže, čeprav vedno vozi nad omejitvijo in istočasno vedno po levi strani AC in s tem tudi dela kolono tistim, ki vozijo še več kot on.

Pa če smo pravični je 140kmh prav lepa magična številka ob katero se noben ne bi spodtaknil. Meni se zdi da je zbil 20, 30 kmh, najmanj, samo da ga ne bi kritizirali.

louser ::

Čeravno je bedak, naj se vsaj pripasa. Jaz sem se pri relativno mali hitrosti zaradi nepasanja skoraj ubil, ker je pač bila manj kot 5km dolga pot.

PS A še koga čudi, da ritopikamo? Furam svojo pot po prehitevalnem in car pred mano mi potegne ven. Nič ne de, le 80km sem moral zmanjšati.

EnStot ::

Saj če se voziš 200, se ti ni treba pripasati, veš! Takrat so CPP suspendirana. Pa še bolj varno je, če nisi pripet.

Utk ::

Bolj varno ni, kaj dost manj pa tudi ne.

MisterM ::

Res je. Jaz sem na vozilu vedno neprivezan, tudi kadar vozim krepko nad 200km/h.

IL_DIAVOLO ::

Umotvori so se zbudli.

Unknown_001 ::

MisterM je izjavil:

Res je. Jaz sem na vozilu vedno neprivezan, tudi kadar vozim krepko nad 200km/h.

Na avtocesti trk pri 200na uro lahko oreživiš,če ni čelni v beton/tovornjak ali v geisterfahrerja

Moraš pa bit pripasan in imet izpraven avto...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

MisterM ::

Nak, zame ne velja, da moram biti privezen. Moje vozilo sploh nima varnostnega pasu.

Unknown_001 ::

MisterM je izjavil:

Nak, zame ne velja, da moram biti privezen. Moje vozilo sploh nima varnostnega pasu.


Se ti z vlakom voziš?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

Darovalec organov se takemu reče.
Hej, MisterM, kako kaj stojimo v alkoholnoh zadevah, jaz bi mogoče rabil nova jetra ?

MisterM ::

Pravijo nam motoristi. Če po morebitnem trku kaj ostane od mene, si kar postrezi. Jetra so v odličnem stanju, alkohol ti je pa očitno načel tudi možgane. No, saj glavo imam tako v čeladi, mrbit bodo še celi.

Invictus ::

MisterM je izjavil:

No, saj glavo imam tako v čeladi, mrbit bodo še celi.

Samo dokler ti je ne snamejo ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

EnStot ::

MisterM je izjavil:

Pravijo nam motoristi. Če po morebitnem trku kaj ostane od mene, si kar postrezi. Jetra so v odličnem stanju, alkohol ti je pa očitno načel tudi možgane. No, saj glavo imam tako v čeladi, mrbit bodo še celi.

Hvala, jetra bomo preverili, zakrnelih, slabo razvitih možganov pa ne rabim. Lahko pa jih doniraš ritopikom, ki jih mrgoli na tem forumu.

Unknown_001 ::

EnStot je izjavil:

MisterM je izjavil:

Pravijo nam motoristi. Če po morebitnem trku kaj ostane od mene, si kar postrezi. Jetra so v odličnem stanju, alkohol ti je pa očitno načel tudi možgane. No, saj glavo imam tako v čeladi, mrbit bodo še celi.

Hvala, jetra bomo preverili, zakrnelih, slabo razvitih možganov pa ne rabim. Lahko pa jih doniraš ritopikom, ki jih mrgoli na tem forumu.


Torej je kriv alkohol...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

EnStot ::

No, vidiš M! Takoj se je javil potencialni uporabnik tvoje slame, izumrli dinozaver.

MisterM ::

Menda se bo dalo napraskati dovolj celic za vse. Tako za ritopike, ki se objestno prilimajo na rit tudi pri , 160 na uro kot za nesrečnike, ki s tempomatom prehitevajo kilometer in več dolge kolone s par odstotkov višjo hitrostjo. Dokler pa kot eden izmed najranljivejših udeležencev delim ceste z ostalimi, jih lepo naprošam, da naj med vožnjo prevladujejo spoštovanje, uvidevnost in kultura. Na avtocesti je izraz slednje med drugim tudi umikanje hitrejšim vozilom.

m0LN4r ::

Naj smo tudi uvidevni, ko se v guzvi med dvema pasovoma avtov guzvate naprej, tako da neves al z leve al z desne priprdi mimo, en, dva, tri in stiri, potem pa pr semaforju cela stala? Za vas ne velja, postavi se v vrsto in pocakaj?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

St235 ::

m0LN4r je izjavil:

Naj smo tudi uvidevni, ko se v guzvi med dvema pasovoma avtov guzvate naprej, tako da neves al z leve al z desne priprdi mimo, en, dva, tri in stiri, potem pa pr semaforju cela stala? Za vas ne velja, postavi se v vrsto in pocakaj?


Zakaj bi? A si spet cel mesec z mehkim, ko vidis motorista, da ne rabi stat v isti koloni kot ti? Predlagam da tako ko EnSrot zacnes kar gazit vse povrsti, ce ugotovis da so v prekrsku. V Idriji vaju bodo veseli.

MisterM ::

m0LN4r je izjavil:

Naj smo tudi uvidevni, ko se v guzvi med dvema pasovoma avtov guzvate naprej, tako da neves al z leve al z desne priprdi mimo, en, dva, tri in stiri, potem pa pr semaforju cela stala? Za vas ne velja, postavi se v vrsto in pocakaj?


Tudi, lepo prosim. Pod čelado in vsem oklepom je zelo vroče, motor se pa tudi hitro pregreje. Zato, ker nas boš spustil naprej, ne boš ti izgubil niti sekunde časa. V zahvalo boš včasih prejel prijazen mah roke ali palec. Če boš pa kdaj na cesti v težavah, ti bo večidel motoristov gotovo ponudilo pomoč.

m0LN4r ::

Seveda, ko pa popraskate avto pa rinete krivdo na tistga, ki je samo stal v koloni. Kdo je pa kriv, da vozis tak motor, da ti je vroce in se pregreva.

St235 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Naj smo tudi uvidevni, ko se v guzvi med dvema pasovoma avtov guzvate naprej, tako da neves al z leve al z desne priprdi mimo, en, dva, tri in stiri, potem pa pr semaforju cela stala? Za vas ne velja, postavi se v vrsto in pocakaj?


Zakaj bi? A si spet cel mesec z mehkim, ko vidis motorista, da ne rabi stat v isti koloni kot ti? Predlagam da tako ko EnSrot zacnes kar gazit vse povrsti, ce ugotovis da so v prekrsku. V Idriji vaju bodo veseli.

Sem zelo toleranten, tako da se take stvari pri meni ne dogajajo, ampak tudi velika toleranca ima nekje svojo mejo. Razen ce si pussy z neskoncno mejo tolerance. Kdo pa je tebi dovolil, da se toliko ukvarjas z drugimi? A imas mehkega, ce ni po tvoje?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

cleanac ::

Meni še noben motorist ali kolesar, ki je vozil med vozili v koloni ni popraskal avtomobila, kar pa ne morem trditi za avtomobiliste na parkiriščih. In to ne samo enkrat.

Unknown_001 ::

cleanac je izjavil:

Meni še noben motorist ali kolesar, ki je vozil med vozili v koloni ni popraskal avtomobila, kar pa ne morem trditi za avtomobiliste na parkiriščih. In to ne samo enkrat.


Men je invalid z BMW x5 enkrat naredil čedno udrtino pod lučjo. Videl sem ko je odpeljal listka pa prasec ni pustil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

louser ::

m0LN4r je izjavil:

Seveda, ko pa popraskate avto pa rinete krivdo na tistga, ki je samo stal v koloni. Kdo je pa kriv, da vozis tak motor, da ti je vroce in se pregreva.

St235 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Naj smo tudi uvidevni, ko se v guzvi med dvema pasovoma avtov guzvate naprej, tako da neves al z leve al z desne priprdi mimo, en, dva, tri in stiri, potem pa pr semaforju cela stala? Za vas ne velja, postavi se v vrsto in pocakaj?


Zakaj bi? A si spet cel mesec z mehkim, ko vidis motorista, da ne rabi stat v isti koloni kot ti? Predlagam da tako ko EnSrot zacnes kar gazit vse povrsti, ce ugotovis da so v prekrsku. V Idriji vaju bodo veseli.

Sem zelo toleranten, tako da se take stvari pri meni ne dogajajo, ampak tudi velika toleranca ima nekje svojo mejo. Razen ce si pussy z neskoncno mejo tolerance. Kdo pa je tebi dovolil, da se toliko ukvarjas z drugimi? A imas mehkega, ce ni po tvoje?

Plebejci nam lahko kar rečete alfa moški.

Unknown_001 ::

Imam bolj prikladen izraz za vas. FAG
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

m0LN4r ::

cleanac je izjavil:

Meni še noben motorist ali kolesar, ki je vozil med vozili v koloni ni popraskal avtomobila, kar pa ne morem trditi za avtomobiliste na parkiriščih. In to ne samo enkrat.

Na parkiriscih vozijo pijane najstnice pa vse do slepih dedekov, ki so nardil izpit v 2. sv. vojni s tankom in se s parkiranjem neki pretirano niso ukvarjali, pa ne pozabit na tiste, ki se jim jebe ce te popraskajo. Verjetnost, da ti tam nekdo nekaj popraska je 1000x vecja.
Ce pa ne z avtom pa z nakupovalnim vozickom ali kljucem.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

kuall ::

na parkiriščoih se ljudje sprostijo, ker mislijo, da so že na cilju in ne pazijo več toliko. zato je tam več nesrečk. podobno je ko speljuješ iz dvorišča, na dvorišču, blizu doma. sigurno je bilo polno nesreč tukaj.

jaz vozim z razumom, ne po pravilih. :) kot vse ostale stvari probam razumet: kaj se dogaja, kaj je pomembno, kaj ni.

Unknown_001 ::

m0LN4r je izjavil:

cleanac je izjavil:

Meni še noben motorist ali kolesar, ki je vozil med vozili v koloni ni popraskal avtomobila, kar pa ne morem trditi za avtomobiliste na parkiriščih. In to ne samo enkrat.

Na parkiriscih vozijo pijane najstnice pa vse do slepih dedekov, ki so nardil izpit v 2. sv. vojni s tankom in se s parkiranjem neki pretirano niso ukvarjali, pa ne pozabit na tiste, ki se jim jebe ce te popraskajo. Verjetnost, da ti tam nekdo nekaj popraska je 1000x vecja.
Ce pa ne z avtom pa z nakupovalnim vozickom ali kljucem.


Ej dej ne govor. Najhuj je unu... gas do konca pa sklopko počas lizat. In pol sklopla spodrsne, gas do kraja in bum avto zleti. Že vsaj 3x v živo videl. Enkrat pr šoli ko je bakica skor otroka zbila (volan namotan avto pa ušel), drugič na parkplacu škrapo od gostilne, tretje pa šele kasneje videl kako je stara KIA nabasala Cliota in zrušila drevešček...

Boh svet kaj vse ma izpit pa ni za na cesto.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

St235 ::

Unknown_001 je izjavil:

Imam bolj prikladen izraz za vas. FAG


A se spet pocutis ogrozenega?

Unknown_001 ::

St235 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

Imam bolj prikladen izraz za vas. FAG


A se spet pocutis ogrozenega?


Ni v povezavi s temo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

St235 ::

m0LN4r je izjavil:

Seveda, ko pa popraskate avto pa rinete krivdo na tistga, ki je samo stal v koloni. Kdo je pa kriv, da vozis tak motor, da ti je vroce in se pregreva.

St235 je izjavil:

m0LN4r je izjavil:

Naj smo tudi uvidevni, ko se v guzvi med dvema pasovoma avtov guzvate naprej, tako da neves al z leve al z desne priprdi mimo, en, dva, tri in stiri, potem pa pr semaforju cela stala? Za vas ne velja, postavi se v vrsto in pocakaj?


Zakaj bi? A si spet cel mesec z mehkim, ko vidis motorista, da ne rabi stat v isti koloni kot ti? Predlagam da tako ko EnSrot zacnes kar gazit vse povrsti, ce ugotovis da so v prekrsku. V Idriji vaju bodo veseli.

Sem zelo toleranten, tako da se take stvari pri meni ne dogajajo, ampak tudi velika toleranca ima nekje svojo mejo. Razen ce si pussy z neskoncno mejo tolerance. Kdo pa je tebi dovolil, da se toliko ukvarjas z drugimi? A imas mehkega, ce ni po tvoje?


Moje izkusnje so ravno obratne. Najvecji pussiji imajo najmanj tolerance in se zaklenjene v avtomobilih pocutijo mocne. Potem pa jacjajo po prehitevalnem pasu, rinejo v rit, bremzajo v tri dni, se naslajajo nad nesrecami in se nastavljajo ko jih hoce motorist obvozit v koloni.

Pac tipicni mehkokurcni bedaki, ki jih doma pretepa zena.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

Unknown_001 ::

Kje si pa to še vidu mona.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kingsix ::

Tukaj sta se danes dva skoraj stepla.. Situacija pa naslednja:

Je en mali improviziran krožni, ki je le zarisan s črtami.. Iz ene smeri se lahko ravno pelješ skozi, če greš ravno.Tukaj so skoz problemi.. Vedno moraš pazit,da iz te smeri kdo ne pridivja in preprosto pelje skozi krožnega.. Kdo je tu v lrimeru nesreče kriv.. itd. Oba sta trdila, da on pa je bil v krožnem prvi in ima prednost.. Kako pri pi**i oceniš kdo je v tem mini krožnem bil prvi..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Unknown_001 ::

kingsix je izjavil:

Tukaj sta se danes dva skoraj stepla.. Situacija pa naslednja:

Je en mali improviziran krožni, ki je le zarisan s črtami.. Iz ene smeri se lahko ravno pelješ skozi, če greš ravno.Tukaj so skoz problemi.. Vedno moraš pazit,da iz te smeri kdo ne pridivja in preprosto pelje skozi krožnega.. Kdo je tu v lrimeru nesreče kriv.. itd.


Tisti, ki je zadnji zapeljal v krožišče. Če ma na levi vse fraj lah piči skozi. Če pa se ti prej vključiš kot on in te nabije ... jebat ga.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

kingsix ::

Ja tu je nemogoče ocenit kdo je bil not prvi.. Res MINI krožni je. Oba sta trdila, da on oa je bil prvi in ima prednost.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Unknown_001 ::

Enostavno je. Če je cel avto bil znotraj krožaka je kriv butelj, ki se je zabil s strani. Ni vredno komplicirat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Take krožne kjer lahko nekdo pelje preprosto ravno skozi bi morali odstranit oz. spremenit. Oni tu vozijo kr tam 70 naravnost. Iz druge smeri sploh nimaš šans prav not zapeljat. Tudi če si prvi, vidiš, da z druge smeri en divja naproti in preprosto skoraj moraš ustavi, čeprav bi bil s celim avtom not ti prvi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Unknown_001 ::

kingsix je izjavil:

Take krožne kjer lahko nekdo pelje preprosto ravno skozi bi morali odstranit oz. spremenit. Obi tu vozijo kr tam 70 naravnost. Iz druge smeri sploh nimaš šans prav not zapeljat. Tudi če si prvi vidiš, da z one dtuge smeri en divja not in preprosto skotaj moraš ustavi, čeprav bi bil s celim avtom not ti prvi.


Neprilagojena hitrost žal.

Krožna so vsa omejena na 40 razen izjeme v naseljih, kjer velja 50 ker niso mel za tablo.

Moraš bit posebne sorte psihopat da letiš polno notr.

Bočni trk bo pri 70 zagotovo usoden za nesrečnika ki je počez. Za ono kamikazo pa ne.

+

Absolutna prednost ne obstaja. Upošteva se okoliščine sam kaj ti to nuca ko boš na postlo priklenjen un se bo pa praskal po jajcih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

St235 ::

kingsix je izjavil:

Tukaj sta se danes dva skoraj stepla.. Situacija pa naslednja:

Je en mali improviziran krožni, ki je le zarisan s črtami.. Iz ene smeri se lahko ravno pelješ skozi, če greš ravno.Tukaj so skoz problemi.. Vedno moraš pazit,da iz te smeri kdo ne pridivja in preprosto pelje skozi krožnega.. Kdo je tu v lrimeru nesreče kriv.. itd. Oba sta trdila, da on pa je bil v krožnem prvi in ima prednost.. Kako pri pi**i oceniš kdo je v tem mini krožnem bil prvi..


A je krozno ali ne ti pove prometni znak. Velika vecina teh mini kroznih sploh znaka nimajo in je navadno krizisce. kdo je bil prej v kroznem pa polozaj vozil v primeru trka.

kingsix ::

Ja tukaj vsi sosedje etc zdaj že pravijo, da tretirajo to kot navadno križišče kjer ima prednost oni ki pripelje iz smeri ko zapelje ravno skozi. Preprosto zaradi varnosti. Bo se treba pozanimat malo na občini, da morda kaj naredijo glede tega.
Table za krožnega pa so. Je pa res da je tablo pri vhodu kjer greš ravno kar lahko spregledat.. Nekako je vse okrog table tako da moraš kar gledat.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

Unknown_001 ::

kingsix je izjavil:

Ja tukaj vsi sosedje etc zdaj že pravijo, da tretirajo to kot navadno križišče kjer ima prednost oni ki pripelje iz smeri ko zapelje ravno skozi. Preprosto zaradi varnosti. Bo se treba pozanimat malo na občini, da morda kaj naredijo glede tega.
Table za krožnega pa so. Je pa res da je tablo pri vhodu kjer greš ravno kar lahko spregledat.. Nekako je vse okrog table tako da moraš kar gledat.


Pravno velja le tisto, kar je uradno določeno.
Pr nas so se tud v vasi zmenil da kr ne bodo desnga pravila upošteval v enem križišč. Pol sta se pa dva trčila in je domačin spušil zarad neupoštevanja desnega pravila.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Ja sosed je rekel, da bo prevzel task, da uredi, da se namesti iz tiste smeri ležeč policaj.. Me res zanima, če bo uspešen.. Haha

Unknown_001 ::

kingsix je izjavil:

Ja sosed je rekel, da bo prevzel task, da uredi, da se namesti iz tiste smeri ležeč policaj.. Me res zanima, če bo uspešen.. Haha


Kdor jezika špara... saj veš.

Stvari same od sebe ne padejo z neba. Koliko je še nevarnih odsekov po občini pa ...

Če si tiho potem se strinjaš, da je ok.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kuall ::

Ritopike imajo tudi v Kaliforniji. :)
1:53

predi ::

Občina Šoštanj ima na cesti, ki gre mimo njih, postavljen merilnik hitrosti (svetlobna tabla), ki objavlja rezultate na internetu. Se najde par talentov, ki po naselju žgejo s 125km/h. Merilnik stoji nekje tukaj na drogu javne razsvetljave. Najbrž je 125 samo zgornja meja, ki jo je merilnik še zmožen izmeriti.

m0LN4r ::

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

IL_DIAVOLO ::

KAVINSKY ::

Sicer iz severa; https://www.facebook.com/julia.tusch.71...

Krivec je bil nizki krvni sladkor.

Unknown_001 ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

https://www.24ur.com/novice/slovenija/b...

Lmao


Važn da je bemfa. Magar avto razpada.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
««
56 / 293
»»