» »

"Talenti" na slovenskih cestah

"Talenti" na slovenskih cestah

Temo vidijo: vsi
««
55 / 293
»»

s1m0n ::

Malo ste zašli na zadnjih straneh...

Kar se tiče teh, ki se ti prilepijo za rit na prehitevalnem, a mislite, da tistemu, ki se mu je prelepil to olajša prehitevanje in vključitev nazaj na vozni pas? NE, postavi se ga še v bolj neroden položaj, ker se ti želi čim prej umaknit...

Nič ni narobe, če nekdo na prehitevalnem vozi 130km/h mimo kolone tovornjakov. Nihče in nič mu tega ne prepoveduje, ste pa vi z 130+, ki se vam mudi v prekršku.

predi ::

V bistvu je problem to, da od zadaj ne moreš signalizirati tistemu pred tabo naj se umakne, vsaj ne na način ki ni ne deluje objestno (in tak tudi ni). Edino prav bi bilo, da voziš na varnostni razdalji z levim smernikom, mogoče malo poblendaš, da vzbudiš pozornost tistega pred sabo. Ampak to na Balkanu ne zaleže. Vem, ker sem poskušal na ta način - s tem, da prehitevam samo tiste, ki vozijo manj kot 130.

Posebno pod častjo pa se ljudem zdi umikati na pas za počasna vozila v klančinah, verjetno zaradi imena pasu. "Ne tisto je pas za tovornjake, ne zame v avtu (ali kamperju)". To si vsaj jaz mislim, da oni mislijo, ko se jim približujem s 130, na levi pa me prehitevajo, na počasnem pa nikogar. Se mi je že zgodilo tudi, da mi je pacient s kamperjem pri 90 zapeljal na prehitevalnega, namesto, da bi storil očitno - da bi šel na pas za počasna vozila. Daleč pred njim seveda tovornjak.

s1m0n ::

mogoče malo poblendaš...
To delanje ni nič boljše od vožnje tik za njegovo ritjo in je v nasprotju z zakonom.

Drugače pa na prehitevalnem na zmerno prosti AC nihče ne ostane in jo v skoraj vseh primerih uporabljajo le za prehitevanje vozil na voznem (tovornjakov, priklopnikov...)
Pričakovat to v gostem prometu na AC pa je bedarija in tam tisti, ki se tem na prehitevalnem lepijo za rit samo divjajo...

Utk ::

Tako je. Tisti, ki morajo stalno blendat, se očitno vozijo prehitro za tisto gostoto prometa, takim se ni potrebno posebej vmikat (na način, da bi zaviral, da se vrineš med kamione). Narediš svoje in se umakneš ko se lahko.
Tisti, ki jim pa stalno nekdo zadaj blenda, se pa tudi očitno vozijo prepočasi glede na promet.
Oboji so enako krivi.

Invictus ::

Utk je izjavil:

Tako je. Tisti, ki morajo stalno blendat, se očitno vozijo prehitro za tisto gostoto prometa, takim se ni potrebno posebej vmikat (na način, da bi zaviral, da se vrineš med kamione). Narediš svoje in se umakneš ko se lahko.
Tisti, ki jim pa stalno nekdo zadaj blenda, se pa tudi očitno vozijo prepočasi glede na promet.
Oboji so enako krivi.

Tisti, ki jim je treba blendat, očitno niso dovolj dobri vozniki za tak tip ceste, beri avtocesta...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Utk ::

Odvisno kolikokrat se ti dogaja. Če imam pred sabo kolono in mi en zadaj blenda, mi prav dol visi. Ampak to je redko. Če se pa voziš po napol prazni avtocesti in ti stalno nekdo blenda, imaš pa problem.

Invictus ::

Meni non stop, ko je folk nesposoben vozit 130 km/h na prehitevalnem...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

IL_DIAVOLO ::

Utk je izjavil:

Tako je. Tisti, ki morajo stalno blendat, se očitno vozijo prehitro za tisto gostoto prometa, takim se ni potrebno posebej vmikat (na način, da bi zaviral, da se vrineš med kamione). Narediš svoje in se umakneš ko se lahko.
Tisti, ki jim pa stalno nekdo zadaj blenda, se pa tudi očitno vozijo prepočasi glede na promet.
Oboji so enako krivi.


Odvisno od situacije.

Ce se peljes komaj da 130, je tvoja krivda, da ti nekdo blenda. Ce se pa peljes 150 in se ti vedno nekdo blenda, to je pa cisti idiotizem. Ampak ja, v vsakem primeru se je boljse umakniti.

Invictus ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ce se peljes komaj da 130, je tvoja krivda, da ti nekdo blenda. Ce se pa peljes 150 in se ti vedno nekdo blenda, to je pa cisti idiotizem. Ampak ja, v vsakem primeru se je boljse umakniti.

Umakniti se je vedno najbolje.

Najslabše se je iti "home-made" policaje.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

kingsix ::

Meni je mulec v starem BMW blendal, ko sem pri 170kmh prehiteval kolono tovornjakov. Ne vem točno kam bi se naj umaknil, po njegovem bi se verjetno moral zaletet v rit enega tovornjaka. Zavirat tudi nisem upal, ker je bil takoj za mano (tablic nisem videl, le okno in neposredno njega). Kako "šolat" takega kretena ne vem.

Unknown_001 ::

kingsix je izjavil:

Meni je mulec v starem BMW blendal, ko sem pri 170kmh prehiteval kolono tovornjakov. Ne vem točno kam bi se naj umaknil, po njegovem bi se verjetno moral zaletet v rit enega tovornjaka. Zavirat tudi nisem upal, ker je bil takoj za mano (tablic nisem videl, le okno in neposredno njega). Kako "šolat" takega kretena ne vem.


Nimaš ti drugih kaj šolat. Prijaviš na policijo in naj se oni s tem ubadajo. Bo več haska, če ga že slučajno izsledijo in potipajo na domu. Ni pa nujni, da se jim bo dalo s tem ubadat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Utk ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Utk je izjavil:

Tako je. Tisti, ki morajo stalno blendat, se očitno vozijo prehitro za tisto gostoto prometa, takim se ni potrebno posebej vmikat (na način, da bi zaviral, da se vrineš med kamione). Narediš svoje in se umakneš ko se lahko.
Tisti, ki jim pa stalno nekdo zadaj blenda, se pa tudi očitno vozijo prepočasi glede na promet.
Oboji so enako krivi.


Odvisno od situacije.

Ce se peljes komaj da 130, je tvoja krivda, da ti nekdo blenda. Ce se pa peljes 150 in se ti vedno nekdo blenda, to je pa cisti idiotizem. Ampak ja, v vsakem primeru se je boljse umakniti.

Sej to sem napisal. Če ti stalno nekdo blenda, se očitno voziš prepočasi. Če ti kje kak bedak kdaj poblenda, ko imaš itak še nekoga pred sabo, ali pa tudi če ne, in greš 130-140, ga pa lahko gladko ignoriraš.

IL_DIAVOLO ::

Vceraj pa nekaj nakladal o varnosti svoje zene in malega otroka.

kingsix ::

Kaj sam se ne smem vozit? Ko grem službeno kam v nemčijo itd in grem z avtom, bom tu pa tam kdaj stisnil po gasu. Ali ne smem?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

IL_DIAVOLO ::

Seveda lahko, samo ne bluzi o varnosti in da se vozis po omejitvah.

Troll

Zgodovina sprememb…

kingsix ::

Ko sem v avtu sam resda vozim hitreje, ampak še vseeno se vedno počutim varno. Prav tako se navadno vozim po omejitvah.

http://www.autobahnatlas-online.de/Limi...

Tukaj kjer je modro se lahko voziš koliko hočeš.
Poljska npr ima 140kmh na AC....Tam je super.. Je nova in je vsaj navadno prazna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kingsix ()

louser ::

s1m0n je izjavil:

Malo ste zašli na zadnjih straneh...

Kar se tiče teh, ki se ti prilepijo za rit na prehitevalnem, a mislite, da tistemu, ki se mu je prelepil to olajša prehitevanje in vključitev nazaj na vozni pas? NE, postavi se ga še v bolj neroden položaj, ker se ti želi čim prej umaknit...

Nič ni narobe, če nekdo na prehitevalnem vozi 130km/h mimo kolone tovornjakov. Nihče in nič mu tega ne prepoveduje, ste pa vi z 130+, ki se vam mudi v prekršku.

Am, tp je poanta prehitevalnega

s1m0n ::

Kar ne naredi postopek nič bolj varen!
Jaz sploh ne trznem pa, da se mi zalepi gor. Vozim tako hitro, da bom prehitel 2-3 tovornjake na voznem. Če je to preko omejitev je pač preko ne bom pa se umikal tistemu "divjaku" zadaj dokler sam ne bom presodil, da je manever varen za mene in, da s tem ne ogrožam druge na voznem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

feryz ::

Zadnje čase se je pojavila še ena novost. Veliko folka uporablja tempomat, kar se na veliko vidi.
Tako si lahko dnevno deležen fenomena, da avto na voznem vozi 125 km/h, tisti, ki prehiteva, pa 126 km/h. In se prehitevata kak kilometer, dva, ..., podobno kot kamioni.

Pa še ta, ker je iz istega loga. Dostikrat se prednji umakne hitrejšemu med dva kamiona. Oni zadaj, namesto da bi jo hitro stisnil mimo, ker se mu pač mudi in vozi za ritjo, začne po polžje pospeševati. Tako mora dobra duša, ki se mu je umaknila med kamione, namesto povratka nazaj na prehitevalni brez spremembe hitrosti, na polno žlajfati. Tudi zato se folk noče umikati na voznega.

Unknown_001 ::

Če uporabljam tempomat in se odločim prehitevat vedno dodam gas in poskrbim da sem vsaj za 10km/h hitrejši. Nato se čimorej umaknem na voznega. Ko je varnostna razdalja ok.

Bolno pa je da te potem tisti, ki si ga prehitel prehiti in spet pred tabo menca z 2km/h nižjo hitrostjo. Seriously? Če se misliš vozit se vozi al pa pejt na kakav na najbližji Petrol.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Invictus ::

s1m0n je izjavil:


Nič ni narobe, če nekdo na prehitevalnem vozi 130km/h mimo kolone tovornjakov. Nihče in nič mu tega ne prepoveduje, ste pa vi z 130+, ki se vam mudi v prekršku.

Ah, če bi folk vozil vsaj 130km/h mimo kolone tovornjakov.

Tako da drekajo nekateri mimo tudi z 90 km/h, in se včasih zgodi, da jih kak tovornjak prehiti nazaj...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Unknown_001 ::

Invictus je izjavil:

s1m0n je izjavil:


Nič ni narobe, če nekdo na prehitevalnem vozi 130km/h mimo kolone tovornjakov. Nihče in nič mu tega ne prepoveduje, ste pa vi z 130+, ki se vam mudi v prekršku.

Ah, če bi folk vozil vsaj 130km/h mimo kolone tovornjakov.

Tako da drekajo nekateri mimo tudi z 90 km/h, in se včasih zgodi, da jih kak tovornjak prehiti nazaj...


Najslabš je tisti ki vozi po voznem za tabo ko daš žmigavc on brez žmigavca potegne in izsili, da bo prehiteval pred tabo, potem pa še bremza ko je vštric s tovornjakom. Dfaq?
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

AndrejO ::

Unknown_001 je izjavil:


Najslabš je tisti ki vozi po voznem za tabo ko daš žmigavc on brez žmigavca potegne in izsili, da bo prehiteval pred tabo, ...

O, fak! Model me bo stisnil za tovornjak, da bom moral zavirati.

Unknown_001 je izjavil:

... potem pa še bremza ko je vštric s tovornjakom. Dfaq?

O, fak! Prehitro gre, moram malo upočasniti.

Pogosto videno. Jebiga. Se prilagodiš.

Unknown_001 ::

AndrejO je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Najslabš je tisti ki vozi po voznem za tabo ko daš žmigavc on brez žmigavca potegne in izsili, da bo prehiteval pred tabo, ...

O, fak! Model me bo stisnil za tovornjak, da bom moral zavirati.

Unknown_001 je izjavil:

... potem pa še bremza ko je vštric s tovornjakom. Dfaq?

O, fak! Prehitro gre, moram malo upočasniti.

Pogosto videno. Jebiga. Se prilagodiš.


Ummm ja... le da se jaz težje prilagajam s kombijem, ko izgubim zalet. Potem lahko naslenja dva kilometra spet cijazim zadaj dokler se promet za mano popolnoma ne sprazne. Tudi če se pojavi luknja kjer bi bilo dost vatnostne ne morem potegnit ... potem zajebem onega zadaj in jaz postanem pizda.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

predi ::

s1m0n je izjavil:

mogoče malo poblendaš...
To delanje ni nič boljše od vožnje tik za njegovo ritjo in je v nasprotju z zakonom.
(1) Zvočne in svetlobne opozorilne znake sme voznik uporabiti le, kadar je ogrožen on sam ali kdo drug in pri prehitevanju zunaj naselja. Pri prehitevanju vprežnih vozil ali jahačev in pri prehitevanju v naselju, sme opozarjati le s svetlobnimi opozorilnimi znaki. Pri dajanju svetlobnih opozorilnih znakov mora voznik paziti, da ne zaslepi drugega voznika.

Zakon o pravilih cestnega prometa : Uradni list RS, št. 109/10, 57/12, NPB1, 63/13, NPB2, 82/13 – UPB1, 69/17 – popr., NPB3, 68/16, NPB4, 54/17, NPB5, 3/18 – odl. US in NPB6

Člen 70., prvi odstavek.
To, da policisti na podlagi tega člena kaznujejo potuharje, ki opozarjajo na radarske kontrole znotraj naselij, še ne pomeni, da je bledanje (aka dajanje svetlobnih opozorilnih znakov) v nasprotju z zakonom.

EnStot ::

Instantna Karma za ritopike:

He, he, he :))>:D

EnStot ::

Še en ritopik, kakršnih je polno na naših cestah, prejme zasluženo nagrado:

SimplyMiha ::

EnStot je izjavil:

Še en ritopik, kakršnih je polno na naših cestah, prejme zasluženo nagrado:


Sicer sem odločno proti smrtni kazni, a ko vidim take...

Pika na i ::

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ce se peljes komaj da 130, je tvoja krivda, da ti nekdo blenda.

KVA???
Omejitev je 130, še vedno. Tako da vozi 130 in ne budaliraj z blendanjem.

Če pa ne moreš počakat 5, 10 sekund, da se ti voznik umakne, pa nisi za na cesto, zato ostani doma in pejt na kolo.

Res ste talenti...

Unknown_001 ::

Pika na i je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:


Ce se peljes komaj da 130, je tvoja krivda, da ti nekdo blenda.

KVA???
Omejitev je 130, še vedno. Tako da vozi 130 in ne budaliraj z blendanjem.

Če pa ne moreš počakat 5, 10 sekund, da se ti voznik umakne, pa nisi za na cesto, zato ostani doma in pejt na kolo.

Res ste talenti...


Ja v teoriji... inštruktor mi je celo povedal da če mi vozilo in situacija omogočata hitrejšo vožnjo naj potegnem mimo 140 in takoj umik. Praktično gledano je bolj varno za tistih 200m voziti hitreje in čimprej sprostiti prehitevalni pas. Potem lahk voziš naprej normalno.

Varno do sebe in drugih.

Provida tudi ne lovi do 150km/h če je koga strah.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

kuall ::

jaz takole vozim, po moje bolj varno kot večina ritopitskih idiotov.
- 10 km/h čez omejitev, da se izognem ritopikom.
- tako grem na avtocesti 140 km/h. na desni pas se ne umikam, ker ko si enkrat tam je težko priti nazaj. desni pas je za tovornjake in penzioniste.
- razen v naselju in tam kjer je 30 km na uro, tam grem kar po omejitvah
- ko zagledam tablo za naselje dam v četrto in odneham gas
- ko zagledam na avtocesti tablo omejitev 100km/h odneham gas dokler ne pridem do 110
- prehitevam zelo redko
- bremzam tudi zelo redko
- v krožnih grem kar hitro čez. eni se pa majejo 100 let. pogledaš levo desno in greš lepo naravnost z enako hitrostjo. se že mau afnajo s temi krožnimi drgač. kje jih je kot gob po dežju da ti že presedajo. posebej tisti dvopasovni.
- 90% časa držim pravilno varnostno razdaljo. veliko bolj nevarno je voziti s premajhno varnostno razdaljo kot pa malo prehitro. sem zadnjič videl eno nesrečo na avtocesti, ko se je en ritopik zaletel enmu v rit. trije gasilski avti, en policijski, en rešilc so prišli posebej za njega. potem pa pazi: pol ure se počasi majemo tam v koloni potem pa ko gremo mimo vidiš idiote, ki spet vozijo za ritjo. pa ravnokar so šli mimo nesreče, za katero je bila vzrok premajhna varnostna razdalja. smrtnih nesreč je polno zarad premajhne varnostne razdalje. ljudje so idioti.
- privezujem se večinoma ne.
- ovinke kar pazim, so zajebani za ven zletet.
- ves čas držim oči daleč pred seboj na cesti. zelo nevarno je ne gledati na cesto. napaka, ki je marsikoga ubila.
- glasbo imam zelo na glas

IL_DIAVOLO ::

Vse lepo in prav, ampak da se na pripasas, je pa ena velika neumnost, ki te lahko stane zivljenja. Koliko je ze bilo teh nesrec tako rekoc par metrov od doma zaradi take slamparije. Prosim, uporabljaj pas.

bambam20 ::

kuall je izjavil:


- tako grem na avtocesti 140 km/h. na desni pas se ne umikam, ker ko si enkrat tam je težko priti nazaj. .



Ta je pa res neumestna.

facepalm ::

In pri nas tudi vsakdanja realnost;)

scipascapa ::

ker policija ne dela svojega dela.

holabaluza ::

kuall je izjavil:


jaz takole vozim, po moje bolj varno kot večina ritopitskih idiotov.


takoj za tem:


10 km/h čez omejitev, da se izognem ritopikom.

in nato:


... na desni pas se ne umikam, ker ko si enkrat tam je težko priti nazaj. desni pas je za tovornjake in penzioniste.


in se:


- privezujem se večinoma ne.
...
- glasbo imam zelo na glas



Se ti hecas? Najbolj me skrbi, da mislis resno.

Shegevara ::

kuall je izjavil:

jaz takole vozim, po moje bolj varno kot večina ritopitskih idiotov.
- 10 km/h čez omejitev, da se izognem ritopikom.
- tako grem na avtocesti 140 km/h. na desni pas se ne umikam, ker ko si enkrat tam je težko priti nazaj. desni pas je za tovornjake in penzioniste.
- razen v naselju in tam kjer je 30 km na uro, tam grem kar po omejitvah
- ko zagledam tablo za naselje dam v četrto in odneham gas
- ko zagledam na avtocesti tablo omejitev 100km/h odneham gas dokler ne pridem do 110
- prehitevam zelo redko
- bremzam tudi zelo redko
- v krožnih grem kar hitro čez. eni se pa majejo 100 let. pogledaš levo desno in greš lepo naravnost z enako hitrostjo. se že mau afnajo s temi krožnimi drgač. kje jih je kot gob po dežju da ti že presedajo. posebej tisti dvopasovni.
- 90% časa držim pravilno varnostno razdaljo. veliko bolj nevarno je voziti s premajhno varnostno razdaljo kot pa malo prehitro. sem zadnjič videl eno nesrečo na avtocesti, ko se je en ritopik zaletel enmu v rit. trije gasilski avti, en policijski, en rešilc so prišli posebej za njega. potem pa pazi: pol ure se počasi majemo tam v koloni potem pa ko gremo mimo vidiš idiote, ki spet vozijo za ritjo. pa ravnokar so šli mimo nesreče, za katero je bila vzrok premajhna varnostna razdalja. smrtnih nesreč je polno zarad premajhne varnostne razdalje. ljudje so idioti.
- privezujem se večinoma ne.
- ovinke kar pazim, so zajebani za ven zletet.
- ves čas držim oči daleč pred seboj na cesti. zelo nevarno je ne gledati na cesto. napaka, ki je marsikoga ubila.
- glasbo imam zelo na glas


9/13 točk delaš prav.

To da si varnejši od ritopikov sploh ne pove velik. Maš pa točke pri meni ker si vsaj iskren.... Razen tega podatka da ne prehitevaš veliko, glede na to da se voziš več ali manj nad omejitvo in na avtocesti samo po levem pasu, ker je desni pod tvojo častjo zgleda.

feryz ::

EnStot je izjavil:

Še en ritopik, kakršnih je polno na naših cestah, prejme zasluženo nagrado:
Tole ni crazy ritopik, ampak je pijan kot čep.
Aggresive!? Ha ha ha. Agresivni bi tule odslalomiral iz vidnega polja v sekundi ali dveh. Tale je samo nevaren in nič drugega.

Shegevara ::

Nevem, men se osebno to ne zdi kot nek klasičen ritopik ampak: ali bodisi pijanec ali, ima resno duševno motnjo, droge, zdravila ali pa nek nesposoben maniak, ki se mu na življenje ali smrt mudi do cilja.

EnStot ::

Kako izšolati ritopike in jih pretvoriti v pokakane ritoznojčane:

EnStot ::

feryz je izjavil:

...
Tole ni crazy ritopik, ampak je pijan kot čep.
Aggresive!? Ha ha ha. Agresivni bi tule odslalomiral iz vidnega polja v sekundi ali dveh. Tale je samo nevaren in nič drugega.

Si se prepoznal ?!

EnStot ::

Tule pa je nekdo slučajno posnel feryza:

EnStot ::

En zelo dober primer zakaj je ritolimanje nevarno in butasto početje:


Shegevara je izjavil:

Nevem, men se osebno to ne zdi kot nek klasičen ritopik ampak: ali bodisi pijanec ali, ima resno duševno motnjo, droge, zdravila ali pa nek nesposoben maniak, ki se mu na življenje ali smrt mudi do cilja.

????8-O

klasičen ritopik = ali bodisi pijanec ali ima resno duševno motnjo, droge, zdravila ali pa nek nesposoben maniak, ki se mu na življenje ali smrt mudi do cilja

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: EnStot ()

St235 ::

Si dokazal svoj point. Ritopikarsvo je nadvse nevarno in nevljudno, ampak ti bos pa za zmeraj ostal sociopatski srot, ki se naslaja nad nesreco drugih in je za dokazovanje da ima prav pripravljen ubijat ljudi. Na sreco pa samo na forumu, ker imas v resnici bistveno premalo jajc, da bi kaj takega naredil tudi v resnicnem zivljenju.

Velika vecina se pac ritopiku raje umakne kot da bi povzrocila povsem brezvezno prometno nesreco.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: St235 ()

b3D_950 ::

https://twitter.com/DARS_SI/status/1029...
Domačinka na priključku Novo mesto - zahod pravilno na AC proti LJ, na koncu pospeševalnega kraka pa na avtocesti polkrožno obrnila in v napačni smeri do 6 km oddaljenega bencin...

Slovenija: 8-)
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Ganon ::

Jaz se bojim voziti po prehitevalnem pasu.

https://siol.net/avtomoto/promet/voznic...

b3D_950 ::

Bolj grozno je vse skupaj, vsak po svoje nekaj, včasih imaš občutek, kot da so vsi na tabletih.
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

facepalm ::

Jaz pa mislim, da se vecina populacije ne obremenjuje s prometom oz voznjo. Vazno da pridejo od A do B ob casu in brez kazni.

Unknown_001 ::

Ganon je izjavil:

Jaz se bojim voziti po prehitevalnem pasu.

https://siol.net/avtomoto/promet/voznic...


Penziči dementni... zaradi takih jaz ne upam prehitevat v avtocestnem ovinku kjer ne vidim pred sabo, razen če gre kdo pred mano. Sem že naletel na nasprotivozečega le da sem se uspel umaknit.

Tud kurac kdo je te avtoceste delal. Ne morejo več pasov zrihtat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

EnStot ::

Unknown_001 je izjavil:

Ganon je izjavil:

Jaz se bojim voziti po prehitevalnem pasu.

https://siol.net/avtomoto/promet/voznic...


Penziči dementni... zaradi takih jaz ne upam prehitevat v avtocestnem ovinku kjer ne vidim pred sabo, razen če gre kdo pred mano. Sem že naletel na nasprotivozečega le da sem se uspel umaknit.

Odlično, sedaj boš mirno in počasi vozil po desnem, držal varnostno razdaljo in nehal ritopikat.
Stara baba je opravila svoje poslanstvo.
««
55 / 293
»»