» »

Jogi za velike

Jogi za velike

zahec ::

Pozdravljeni,

Kje kupit jogi 210 cm ali 220 cm ?
Dober, ne predrag, širok dovolj, da se še lehko ena stisne. >:D
Kakšen dober nakup?
Hvala,

LP Zahec
  • spremenilo: zahec ()

jype ::

Povsod, kjer prodajajo dobre jogije, imajo tudi daljše (ali pa jih lahko vsaj dobavijo).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

mauriciofabi ::

samo nažalost ti take nestandarne velikosti nabijejo ceno v 3 pm, še posebej če hočeš še nestandardno trdodo (v obe smeri)

jaz sem sicer kupoval širšega ker rad spim tko malo po diagonali (istočasno poskrbi za dolžino v kombinaciji s posteljo, ki nima tistih debilnih dvignjenih robov) + najtršo verzijo, samo princip je isti

jype ::

Men kr noge štrlijo dol, pa se nč ne sekiram.

primozzzz ::

Dormeo
NI PODPISA

pegasus ::

220x100 dva kosa sem pred leti dobil brez komplikacij po naročilu. Cena ni bila bistveno višja od konfekcijskih dimenzij.

"Noge čez rob" prakticiram zdaj. Predpogoj je, da postelja nima roba. To je nekaj, kar obvezno preverim preden grem kam na pot in moram rezervirat hotel ...

Tilen ::

Serta. Dobiš tudi velikosti 300x300.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

fikus_ ::

Google ve:
https://www.google.si/search?source=hp&.......0...1.1.64.psy-ab..0.17.1584...0i131k1.0.x_ilsg-bMvU

borisk ::

imam 220*180 dormeo, natrša različica, mislim da je prišu 700-800€, pa kakšne 3 tedne sem čakal. od vseh je bil v tistem trenutku najcenejši. okvir imam po meri narejen. trdota jogija je precej odvisna od podloge oziroma lataflexa.

stara mama ::

Kdo pravi da je 220 nstandarna dimenzija živi za svetom.
V bistvu tud marsikateri proizvajalec, vsaka naslednja generacija je višja in poznam problem.
Ni nobene izbire večje od 2m ne pri postlah, ne pri oblačilih, ne pri avtomobilih, ne pri stanovanjih (kje sploh dobit vrata višine 2.2m, razen po naročilu), ...
Pa poznam precej ljudi višjih od 1.9m, vsi mladi

Drugače pa sam osebno pene NIKOLI VEČ! In tud letveno dno sem vrgel v kanto. Ni dobro za hrbtenico, kar sem sam spoznal. Lepo trdna podlaga in ne premehka ortopedska vzmetnica. (na prave fedre!)
Vem da Lineaflex v ajdovščini ti lahko zrihta daljšo, pa vrjetno tud kaki drugi proizvajalci.
Postlo boš pa moral tud dat naredit po meri, sam ne hodit v kakega harvey normana in podobne kozlarije, tam morjo prodat kar pač imajo.
Za rjuhe pa na srečo obstaja dimenzija 200x250 (al je mogoče 220x250??), pa jo postaviš povprek pa je :)
Ekologija™ in Trajnost™

Zgodovina sprememb…

borisk ::

jersey 2x1,8m lepo nategnem preko 2,2x1,8

mancini ::

V bistvu je 2,20 kar standard in nič drugega
čeprav smo mi navajeni na 2 m

mauriciofabi ::

jst sm šparoven gorenjec židovske vere vse kar je nad linearno podražitvijo mi je nateg


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najboljša vzmetnica - Jogi je? (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
227104600 (9314) Vanadium
»

Nakup vzmetnice (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7434144 (10715) TheHijacker
»

Mere vrat in oken, montaža

Oddelek: Loža
1611202 (10566) TheBlueOne
»

Ležišče DORMEO - vaše mnenje (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Kaj kupiti
20691717 (27475) Ganon
»

Katero ležišče/jogi izbrati

Oddelek: Loža
2311467 (10643) Darko!

Več podobnih tem