» »

Crypto denarnica

Crypto denarnica

2xtnik ::

Pozdravljam vse na forumu, obenem pa tudi prosim za informacijo o kripto denarnici, ker sem začetnik v tem poslu.
Zanima me namreč ali jo je nujno potrebno odpreti, ali jo je dobro odpreti, ali jo je sploh potrebno odpreti? Sam je namreč nimam, ker imam BTC-je na računu Bitstampa in Bittrexa, ni mi pa čisto jasno, saj je tudi tam denar v neke vrste denarnici, in ali je zato precej manj varen? Ker če prav razumem, so te denarnice vgrajene v menjalnicah manj varne in zakaj?

2xtnik ::

Oziroma ali je denarnica v Bitstampu vredna zaupanja in ni potrebe po odpiranju privat denarnice? Vsa pojasnila in mnenja so dobrodošla..

red_baron ::

Zdravo,
Ni potrebno imeti denarnice kot npr myetherwallet. Če misliš dnevno trejdati potem imej v menjalnicah, če pa misliš valute držati nekaj časa potem je pa denarnica.

denisbegood ::

Ker je bil sedaj fork. sledi podelitev btc klona .., če sem prav razumel...ker imam btc na bitstampu in to ne v denarnici.. ali dobim klon btc?

freesty ::

Imam par altov, ki bi jih rad drzal. Nimajo svojih denarnic. Kje lahko hranim kovance? Na borzi ravno nebi imel :)
http://www.youtube.com/watch?v=5hfYJsQAhl0

mm&r ::

Denarnica hrani tvoj privatni ključ in kdor ima privatni ključ ta upravlja z tvojim denarjem.
Torej odločitev kje boš hranil svoje privatne ključe je tvoja.
Med bolj varnimi rešitvami so razni hardverski ključi, eni pa prisegajo na to, da si svoj privatni ključ natisneš na papir, plastificiraš in shraniš v sef.

youPlonker ::

freesty je izjavil:

Imam par altov, ki bi jih rad drzal. Nimajo svojih denarnic. Kje lahko hranim kovance? Na borzi ravno nebi imel :)


Nimaš druge kot da na (zaupanja vredni) borzi. Vmes pa čakaš na proper software wallet.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Začetek s Kriptovalutami po Korakih - prijava, nakazilo EUR, prenakazilo kovancev (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
14857567 (44681) PrihajaNodi
»

Trezor denarnica (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
8610149 (7257) Vazelin
»

Bitstamp zaradi suma vdora zaustavil trgovanje (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Kriptovalute
10056157 (47488) hamez66
»

Kaj je Bitcoin - razlaga za vsakogar

Oddelek: Znanost in tehnologija
1110256 (8660) bitcoin
»

Milijonske kraje bitcoinov

Oddelek: Novice / Kriptovalute
4521557 (18164) micka15

Več podobnih tem